Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151651) tboy93 válasza cyberkind (#151647) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az megvan még nekem is, adok majd neki egy próbát :) Bár nem rögtön, most keresek valami eltérő stílusú játékot.

(#151652) tboy93 válasza .LnB (#151650) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem tervezem maxolni :D

(#151653) .LnB válasza tboy93 (#151646) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vagy a Menace dungeon-ok is szóba jöhetnek. :U [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151654) cyberkind válasza .LnB (#151653) üzenetére


cyberkind
félisten

Régi, szép idők. :))

Paranormal Cocktivity

(#151655) .LnB válasza cyberkind (#151654) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Direkt kerestem róla videót, mert már-már el is felejtettem, hogy mennyire beteg dolgok voltak ezek a dungeon-ok. :D

#151652tboy93
Nem kell maxolni, csak, hogy érezd mekkora szívás, csak az "íze kedvéért"! ;] ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151656) Sliderxy válasza polonic (#151609) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Engem érdekel, de csak azért mert a Primal után a többit kihagytam, azok nem érdekeltek. Sokat nem várok tőle, mert nagyjából ugyan azt gondolom mint amit már többen leírtak előttem. Ettől függetlenül ezt nem fogom kihagyni, de hogy most megvárom a véleményeket az biztos. Nem akarok úgy járni mint a Callisto-val. :D

(#151657) TrishtanAG válasza tboy93 (#151646) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Én, mint játék szerettem, ellenben a mai napig fáj, hogy milyen lehetett volna eredetileg, és hogy nem olyan lett:
[link]

www.adventuregames.hu

(#151658) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Reggeli órákban olvastam egy pletykát(!), miszerint mégis csak lesz Days Gone 2.

Sic Parvis Magna

(#151659) polonic válasza Sliderxy (#151656) üzenetére


polonic
félisten

Nekem Far Cry 3 volt az utolsó. Szóval, hogy is mondjam, nem vagyok telítődve FC-kkel. :D
De valahogy a videók alapján megtetszett ez a játék. Persze az alapján megítélni uborka játékot... :)
Én is megvárom a teszteket szerintem és utána döntök. Amúgy asszonykám nagyon bírja az avatart, ő is játszogatna vele szerintem.

(#151660) frankdelgado válasza 30z.Samu (#151658) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ez tényleg jó hír, de remélem, h nem csak ps6-ra.......

(#151661) cyberkind válasza 30z.Samu (#151658) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD Remélem, nem igaz, elszabták ezt a vonatot, volt lehetőség, de köszönték szépen. :))

Paranormal Cocktivity

(#151662) 30z.Samu válasza frankdelgado (#151660) üzenetére


30z.Samu
félisten

De ez csak pletyka, mert hivatalosan elméletileg nem kap folytatást.

Sic Parvis Magna

(#151663) Bad Pritt válasza frankdelgado (#151660) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem hír, pletyka, pár havonta előjön. Sok alapja nem lehet, ha a Playstation Studios vezetője ezt nyilatkozta két éve: And you know, Bend Studio is working on a very exciting new IP that they’re very, very passionate about. They’re building on the deep open-world systems that they developed with Days Gone. So I’m really happy for Bend Studio.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151664) Hachiko95 válasza Bad Pritt (#151663) üzenetére


Hachiko95
aktív tag

Tegnap láttam ezt az összesítőt, elvileg ezen minden rajta van: [link]

(#151665) frankdelgado válasza 30z.Samu (#151662) üzenetére


frankdelgado
őstag

Igazuk is van, ha valami jó, akkor minek erőltetni....

(#151666) Bad Pritt válasza frankdelgado (#151665) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha kitartóan így álltok hozzá akkor kult klasszik lesz és talán kap egy meglepetés folytatást 10 év múlva PS7-re. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151667) tboy93 válasza TrishtanAG (#151657) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem nem voltak elvárásaim a játék felé :D

(#151668) GEIL válasza Bad Pritt (#151666) üzenetére


GEIL
addikt

PS7-re azért egy GTAV még simán meg fog jelenni és akcióban sokadszorra eladják még akkor is. ;] :O :o

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#151669) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#151666) üzenetére


30z.Samu
félisten

És mellé jön a DG Remake ;]

Sic Parvis Magna

(#151670) .LnB válasza frankdelgado (#151665) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Így van. Nem is értem, hogy az a sztori miért nem kapott egy különálló filmet! Annyira "minőségi" történet, ráadásul zombis filmet is alig láttunk még! :DDD ;]

Ja, ez a Gran Turismo film... Ez is kicseszte nálam a biztosítékot. Azt mondják benne, hogy nem szabad a nem ideális íven autózni, mert nem fogja bírni a kocsi!!... :DDD ;] Na meg nem véletlenül nevezik ám "ideális ívnek". De ez a forgatókönyvírókat nem érdekelte. Valószínűleg jogosítványa se volt annak, aki azt a könyvet írta.

Jajj elkalandoztam.. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151671) Bad Pritt válasza 30z.Samu (#151669) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát amúgy az egy reális szcenárió, hogy csinálnak egy low effort remastert vagy akár kicsit költségesebb remake-et és ha azt veszik akkor asztalra kerülhet a folytatás ötlete.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151672) .LnB válasza tboy93 (#151667) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amikor én játszottam vele, akkor meg mindenki azon sírt, hogy az alap kiadás, mennyire "lyukas volt történetileg". De mi a Royal-t játszottuk, abba rendbe tettek sok dolgot.

Egyébként most, hogy felhoztad, nem zárom ki, hogy ma délután újrakezdem az XV-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151673) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#151671) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyébként ha van mögötte egy épkézláb story, akkor akár jó is lehet a második rész, mert az első hagyott kérdéseket maga után.

Sic Parvis Magna

(#151674) frankdelgado válasza .LnB (#151670) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nem mondom, hogy egyedi alkotás, meg bármi olyan lenne benne, amit eddig még nem láttunk, de azt mondom, hogy a mai mezőnyben egy qrwára jó játék. Van neki hangulata. meg van benne egy kis dráma is :). Nagyon remélem, hogy a Sony nem lép a Micro útjára, ahol külön odafigyelnek, hogy minőséget még nyomokban se tartalmazzanak a játékok......megvan a sanyinak is a maga hülyesége a pofátlan áremelkedésekkel, de azért a játékai még mindíg jók. A micrónál meg már a forza is trágya lett a fanok szerint.....

Amúgy meg készült a Days Goneból sorozat....

[ Szerkesztve ]

(#151675) erahurka válasza .LnB (#151670) üzenetére


erahurka
félisten

Jelentős gumikülönbséggel egy előzést akár meg lehet csinálni nem ideális íven, bár nem hiszem hogy a szimkirály fogja a LeMans-i menőket körbeautózgatni ahol csak akarja. Mondjuk az is vicces volt hogy jön LeMans, úgyhogy benevez a teljes GT3-as mezőny :DDD Kedvenc részem a gigabaleset után volt, mikor egy jelenet alatt lejátszódik hogy nehogy megbüntessenek minket, nem a te hibád volt, az én hibám volt, senkinek sem volt a hibája. Viszont vicces volt ahogy a világ összes pályájának eladták a Hungaroringet :DDD

(#151676) .LnB válasza frankdelgado (#151674) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is élveztem egyébként. De bárcsak ne is értettem volna a sztorit. Az csak javított volna a helyzeten. :D És ha azt nézem, én a Horizon Zero Dawn sztorijától is ki voltam, meg a sztori tálalástól is. És elvileg a második részre ezen a téren nagyon sokat javítottak. Pontosan nem tudom, mert nem játszottam sokat a Horizon Forbidden West-tel. De ezt olvastam róla.

Szóval ha tanulnak az első részből, lehetne értelmesebb egy Days Gone 2. Bár nagy mozgásterük nincs a zsáneren belül.

Azért a Sony-nál szerencsére magasabban van az a minőségbeli léc. Mert ami idén a Microsoft produkált, az teljesen méltatlan konzol exkluzív szinten.

"Amúgy meg készült a Days Goneból sorozat...."

TWD-k mellé aztán kell... :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151677) erahurka válasza Bad Pritt (#151666) üzenetére


erahurka
félisten

Simán benne van hogy ilyen meg nem értett klasszikus lesz mint a Scarface meg a 2005-ös Punisher játék.

(#151678) .LnB válasza erahurka (#151675) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De úgy eladták a ringet, hogy az se zavarta őket, hogy a Lemans-i pálya nem is a mi 14-es kanyarunkhoz hasonlóval zárul! :DDD Ők letojták a Ford sikánt, nem volt fontos. Úgy voltak vele, hogy a CGI ápol és eltakar. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151679) frankdelgado válasza .LnB (#151676) üzenetére


frankdelgado
őstag

Arra gondoltam, Daryl Dixon :DDD

Amúgy meg elnéző vagy a a micróval, nem csak az idén..évek óta ezt csinálja...

[ Szerkesztve ]

(#151680) Sliderxy válasza polonic (#151659) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Annyi minden van amivel tudok abban a kis szabadidőben játszani, hogy annyira nem is izgatom magam miatta.
Most is előjött a Days Gone téma. :) Ezt is pótolni szeretném már régóta. Év végére megint beterveztem pár címet, aztán ebből mindig az van, hogy jó ha egynek a végére érek. :DDD

(#151681) frankdelgado


frankdelgado
őstag

[link] szerintetek ha egy ilyet tolok a kontrollerre és blútúsz 5ös kedvenc fejesemmel játszom, nagy lesz a lag? Van egy ilyennek értelme?

(#151682) .LnB válasza frankdelgado (#151679) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy, eddig játékot se adtak ki. Nem volt mit rosszul kiadni. ;]
Már egyikkel sem vagyok elnéző.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151683) _drk válasza Hachiko95 (#151664) üzenetére


_drk
őstag

Milyen sok helyen bejelentett játékon dolgoznak.
AAA action game, project AAA, multiplayer, Narrative openworld, New AAA IP.
Best game names ever! ;]

(#151684) ProEvoFan válasza 30z.Samu (#151658) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azt nagyon adnám!!! :Y :C

(#151685) Kendek válasza frankdelgado (#151681) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem jobb megoldás egy USB-s adapter, a konzolba dugva.
Amúgy ha van a fejesnek low latency módja, és azzal kompatibilis is az adapter, akkor nem lesz gond a hang késése.

<-ƘƘ->

(#151686) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Diablo IV PS5-re 16 890.- az Alzán, ha valakit érdekel.

Sic Parvis Magna

(#151687) polonic válasza 30z.Samu (#151686) üzenetére


polonic
félisten

Hmm, kell ez nekem? :D

(#151688) frankdelgado válasza Kendek (#151685) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mondjuk ja...azt meg nem is kell tölteni.... :DDD

Egyszer a boxhoz vettem ilyet az aliról, brutál módon laggolt.....

[ Szerkesztve ]

(#151689) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Befutottak a PlayStation Portal első tesztjei [link]

(#151690) Baltazár123


Baltazár123
senior tag

szerintetek az mennyire pofátlanság, ha vettem egy ps5-t 220e-ért, 2 kontrollerrel, de most 200e ugyanaz és ha fogom visszaadom nekik mert még a 14 napon belül vagyok és megveszem újra? nem csináltam még ilyent, de bosszant, hogy a sunyi kereskedő direkt felvitte az árakat, hogy abból akciózzon, boltban már 250e felett volt, csak mivel korábbi rendelésem volt, azért odaadták 223e-ért. Arra nem gondoltam, hogy 20% -t fognak később akciózni, max 10-re gondoltam.

(#151691) Bad Pritt válasza ProEvoFan (#151689) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

...az aksija pedig hasonló kapacitással rendelkezik, mint a Nintendo Switch-é.

Szóval a streamingre képes eszköz ugyanannyit bír, mint a játékokat natívan futtatni képes eszköz.

...és habár az aksi lassan tölt...

És még cserébe lassan is tölt.

Két negatívumot azért így is kiemelt: az egyik, hogy nem lehet olyan wifihálózatba belépni, amihez böngészőt kell megnyitni...

Szóval utazáshoz korlátozottan használható, max mindig mobilról kell a netet megosztani.

...a képernyőnek pedig egyértelműen megvannak a határai...

90 ezresért miért is ne lennének meg.

...a másik pedig az, hogy nem lehet Bluetooth-on keresztül hallgatni a játékot.

Kommentár nélkül.

Low effort kalap szar, de rajta van a PS logo, szóval bestseller lesz. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151692) Kendek válasza frankdelgado (#151688) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Sok múlik a fülesen is. Ha annak nincs low latency módja, akkor játékhoz alkalmatlan.

<-ƘƘ->

(#151693) erahurka válasza Baltazár123 (#151690) üzenetére


erahurka
félisten

Nem gondoltad hogy BF időszakban lesz akció? :U

(#151694) .LnB válasza Bad Pritt (#151691) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csoda, hogy nem az aliexpress-en árulják. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#151695) Frod válasza Baltazár123 (#151690) üzenetére


Frod
addikt

Megteheted, a jogszabály téged véd.
Max rendeld máshonnan, most mindenhol akciózzák.
Ki nem sz**ja le, hogy pofátlanság-e vagy sem, az is az, hogy harmadannyi bért keresünk itthon mint máshol, míg a gép ugyanannyiba kerül, szal... ¯\_(ツ)_/¯

Do you see the white shadow?

(#151696) Baltazár123 válasza erahurka (#151693) üzenetére


Baltazár123
senior tag

a 223e vs 259e ami a legkisebb ár volt akkor (már a 259), felfogható akciónak. Igazából ami a vásárlásra késztetett, a minimum ár hirtelen megugrása és az, hogy "nagylelkűen" felajánlották, hogy az eredeti áron megvehetem. Miközben pontosan tudták, hogy miért viszik fel az árakat és szerintem azt is, hogy olcsóbban fogják adni. Elég szemét kereskedői húzások ezek, de most büntetek érte, csak mondom hátha valaki tud valami csapdáról ebben. Mondjuk az időmet bukom, mert már elkezdtem installálni karácsonyra.

frod: természetesen tudok a novemberi trükközésekről, csak nem kicsit tartom ezt pofátlan dolognak, mert amikor beszéltem a kereskedő gyerekkel még azt pofázta, hogy nem nagyon hiszi, hogy lesz ennél olcsóbb. A valószínű az, hogy a pofámba hazudott, kisebb eséllyel valóban nem tudta, hogy 1 hét múlva ennél is olcsóbban megvehetem. Általában úgy szoktak trükközni, hogy felviszik az árat és a korábbi áron "akciósan" lehet megvenni, erre számítottam, de most még nagyobbat beakcióztak.

[ Szerkesztve ]

(#151697) F-ECT$ válasza Baltazár123 (#151696) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha neked megér 20e Ft-ot pár óra szívás, akkor hajrá. A "büntetésedet" meg se fogják érezni ;)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#151698) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Jó dolog ez a crossplay és cross progression, de azért néha érthetetlen rendszereket produkálnak a szolgáltatók.
Annyit beszéltetek itt a Final Fantasy-kről, hogy megjött a kedvem hozzá, gondoltam ránézek a XIV-re milyen PS5-ön. Anno toltam Steamen egy meglévő accounttal, de ott csak trial volt, most megvettem a Starter Editiont, belépnék, erre dob egy hibát, hogy a Steam free trialt nem lehet PS4/5-ön használni. Mondom no shit, odanavigálok, ahova akarja és egyszerűen nem találom, ami nekem kell, nem tudok PS változatot regisztrálni, ha a Steammel már linkelve van a Square Enix accountom.
Írtam gyorsan a supportnak, hogy töröljék a Steam linket, hátha ez megoldja, de a feladott ticketet úgy tűnik nem lehet sehol visszakeresni, visszaigazoló email sem érkezett róla, szóval azt se tudom, hol jár az ügy... Nem is értem, mi lehet egy ilyen helyzetre a megoldás, alapból fel se kéne merüljön hasonló, a Square leírásai meg annyira informatívak, amit még az Ügyfélkapu FAQ is megirigyelhetne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151699) Bad Pritt válasza .LnB (#151694) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Összeszerelési minőségre nagyon kíváncsi leszek, ha olyan, mint a PS kontrollerek akkor Isten óvja az összes Portal júzert. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#151700) tboy93 válasza Bad Pritt (#151699) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem bizgeréli a fantáziám már bejelentés óta, csak az a fránya 90k-s árcédula. 50-60 között lenne már ment volna a preorder. Így viszont nehéz eladnom itthon is :DDD Nyilván mondta asszony hogy vegyem, de a hangsúlyban benne volt minden :P Switchet nem cserélném le rá, csak mellé jöhet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.