Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14631) melega


melega
őstag

Kíváncsi vagyok a holnapi ps 5 bemutatón jelenten e be új játékot a Sony?

God of War folytatás bár 2022 előtt nem hiszem hogy lesz egy jó játék legalább 4 év.
Days Gone folytatása, olvastam több lapon a fejlesztők dolgoznak valami új játékon de annak a megjelenése is leghamarabb 2023.

Resident Evil 8 ról várok gameplay videót azt várom a legjobban ps 5 re előrendeltem
Horizon 2 Forbidden West gameplay videót várok azt is előrendeltem.

Plaguen tale folytatását de az nem Sony.

Amit még azt új generációtól várok: Witcher 4 2020 elején megmondta Dienes Ádám az IGNtől annak a megjelenése még 5 év.
Már nem hivatalos videót is láttam róla amit töröltek a youtubon.

Witcher <spoiler>
Azt a befejezést fogja folytatni mely szerint Ciriből varázslónő és witcher lesz és Novigrád hercegnője a boszorkányvadász király pedig aki a 2. rész vége fele kiszúratta az egyik kedves varázslónő szemét újra üldözi a varázslónőket, máglyahalálra ítéli Cirit is és szembe kell majd a királlyal szállnia és az embereivel a boszorkányvadászokkal.

Lehet választani majd Cirivel vagy Geraltal vagyunk.
A sztori során többször összejönnek majd.

A harmadik rész végén azt a befejezést is megkaptam

Előszőr 40 óra alatt átrohantam rajta 10 óra alatt a Blood and Wineon a végén Trissel jöttem össze alapjátékban fűzögettem kértem maradjon Novigrádba és fűzögettem állandóan.

Aztán 120 óra alapjáték az összes farkasembert megmentettem, végén Cirit direkt nem. Ő belehalta fehér fagy elleni küzdelembe, ott a Blood and Wine kiegészítő végén Jennifferrel jöttem össze alapjátékban kértem legyen a házastársam és Trisst elküldtem a fenébe.

Még valami palackba rejtett szellemet is meg kellett neki keresnem az óceán mélyén amihez Jenniffer lelasította a szívműködésemet és neki kellett esküt tennem hogy Jennifferhez hű leszek míg meg nem halok.

A Blood and wine kiegészítő végén mikor Sienna megölte Henriettát Jennifferrel jöttem össze.

3. végigjátszás alapjáték 160 óra volt elspoilereztem a jó befejezést Cirivel kapcsolatban.
Nyert a fehér fagy elleni küzdelemben nem részletezem mert bízott bennem és a Fehér gyümölcskertben találkoztam vele, vittem neki a kardot amit a Fehér Gyümölcskert királya csináltatott neki.

Ő belőle lett Novigrád hercegnője, de mivel a király megölése helyett az alapjátékban a cipész kiszabadítását választottam hogy a cipészt megmentem és így a király életbe hagyom így a fürdőmester nem segített a Khaer Morenben zajló csatában,
csak így a király észak király újra üldözőbe vette a varázslónőket, és máglyahalálra ítélte és azokat akik pedig segítettek nekik fölakasztatta.

A Hearts of Stone kiegészítőben Shanit megkentem és végén a tükörmester ellen fordultam és kinyírtam.
Egy professzortól tudtam meg hogy rossz útra vitte tükörmester Oligerdet, és elintézte hogy megútálja a családja.

A Blood and wine kiegészítőben pedig belekerültem e meseszálba Siennával foglalkoztam a meseszál végén megpattintottam, és a vámpírkirályt megöltem mikor Siennához mentem mondtam testvére elfelejtette, nem tudta mit csinál mikor elvette tőle az uralkodási lehetőséget, utána elsumálkotam hogy Sienna meg akarta ölni Henriettát, gyerekek voltak magyaráztam neki és Henriettának mikor Henrietta elítélte Siennát.

Atölelték egymást a Blood and Wine kiegészítő végén és boldogan éltek míg meg nem haltak.

Utána Cirivel jöttem össze a végén nevelt lányommal azért ő jött mert az alapjátékban nem halt meg a Fehér fagy elleni küzdelemben, és az alapjátékban mindenkit megkentem Trisst, Jenniffert, vasszüzet meg még néhány nőt melléküldetés keretein belül azért fordult el tőlem Triss és Jenniffer és azért Cirivel jöttem össze a Blood and wine kiegészítő végén.
Ciriből lett Novigrád hercegnője jóindulatú varázslónő és witcher harcos. Viszont mivel a királyt életben hagytam észak királyát ciri is elkezdte üldözeteni.

Ezt a a befejezést folytatja majd a 4. rész, Cirit is máglyahalálra akarják majd ítélni észak királya és a boszorkányvadászok nemcsak amiatt hogy varázslónő veszélyesnek tartják azért is mert witcher lett belőle.

A 4. részben meg választhatok a boszorkányvadászokkal Geralttal vag Cirivel veszem fel a harcot!
A sztori során többször fognak találkozni.

Amúgy Gerlattal megcsináltam az összes befejezést Witcher 1 másfél hónap,
witcher 2 4 féle befejezés kettő a kém oldalán, kettő a tünde oldalán.

Még a kém oldalán az hiányzik hogy megöljem a királyt és észak elfoglalja délt.
Witcher</spoiler>

Na én ezeket várom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.