Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141951) ImACeltic válasza Wesder (#141947) üzenetére


ImACeltic
őstag

Kíváncsi lennék az összes exkluzív költségére, de sanszosan a The Last of Us, Uncharted, God of War, Horizon és a Spider-Man franchise-ok a legdrágábbak.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#141952) cyberkind válasza ρσгτσ (#141950) üzenetére


cyberkind
félisten

Az Egyesült Királyságban 70%-kal rosszabban nyitott, mint anno a 15.

Paranormal Cocktivity

(#141953) Wesder válasza cyberkind (#141952) üzenetére


Wesder
félisten

A 15 mindenre megjelent, ez meg nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#141954) cyberkind válasza Wesder (#141953) üzenetére


cyberkind
félisten

És a 15 volt legkevésbé FF, ez meg nem.

Paranormal Cocktivity

(#141955) Bad Pritt válasza cyberkind (#141954) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most vagy nem játszol sok FF játékkal, vagy nem próbáltad még a XVI-ot, hogy ezt ilyen bizonyossággal ki mered jelenteni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141956) Elderath válasza cyberkind (#141952) üzenetére


Elderath
őstag

Dobozos változat. Manapság sokkal nagyobb a digitális vásárlás, mint régen

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#141957) cyberkind válasza Bad Pritt (#141955) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem a 15 nagyon bejött, viszont a fanoknak nem, ezért írtam ezt. :D

Paranormal Cocktivity

(#141958) Bad Pritt válasza cyberkind (#141957) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jó, hát a fanoknak a XIII-tól kezdve semmi sem elég FF. :D A XVI még távolabb van az eredeti játékmenettől amúgy, mint bármelyik korábbi rész, cserébe viszont nem egy hulladék játék és megáll a saját lábán.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141959) Moby válasza Oppenheimer (#141948) üzenetére


Moby
addikt

Én másról írtam Nem tudom mit takar az rgb flickering.

(#141960) Hiei555


Hiei555
tag

Nekem szokott olyan lenni hogy egy pillanatra ròzsaszín lesz a kèp random időkènt de nem sokszor ès ezt a ps4 is csinálta szóval szerintem a tv miatt lehet. Egy règebbi samsung 6000 szerias 6300 talan, gaming módba van. A Final Fantasy 16 meg isteni szerintem, règ volt ilyen game hogy nem akarok felkelni előle, a 15 is jó volt de totál más a 2

(#141961) Mike válasza cyberkind (#141954) üzenetére


Mike
veterán

nálam az FF alapvető tartozéka a baszott nagy kard. ez a fogpiszkáló mi? a csilivili effektek sem tetszenek

(#141962) greyslay


greyslay
aktív tag

Egy hülye kérdésem lenne elnézést. Ha nem akarok egyelőre éves előfizetést, és ma megveszem az extra plus szolgáltatást, akkor ugye megkapom a júniusi ingyenes játékat, és a júliusit már csak akkor ha júliusba újra előfizetek vagy mivel lesz aktív szolgáltatásom ezért azt is megkapom?! :F

"embertelen ember munka"

(#141963) marinea2 válasza greyslay (#141962) üzenetére


marinea2
addikt

Ha most elofizetsz, de cska egy honapra, akkor "megkapod" mind a kettot. Viszont cska addig tudsz veluk jatszani ameg el az elofizud. Kesobb ha ujra elofizetsz megint jatszhatsz veluk.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#141964) Mizol29 válasza greyslay (#141962) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ha most veszel egy hónap előfizut akkor lesz júliusban is, tehát behúzhatod majd, de azokkal csak aktív előfizetés mellett tudsz játszani tudtommal.

(#141965) greyslay válasza Mizol29 (#141964) üzenetére


greyslay
aktív tag

Nagyon köszi nektek a gyors választ :R
Azzal tisztában vagyok hogy csak aktív előfizuval működik

"embertelen ember munka"

(#141966) marinea2 válasza greyslay (#141965) üzenetére


marinea2
addikt

Arra figyelj hogy a juliusit is majd ha kijon, julius elso Keddjen, rakd a konyvtaradba, mert automatikusan nem kerul oda.

[ Szerkesztve ]

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#141967) Oppenheimer válasza Moby (#141959) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Kereshetőség kedvéért:

God of War Ragnarok (GOW), VRR-t ki kell kapcsolni, hogyha valakinek RGB flickering jelentkezik. RGB flickering: változatos helyeken kék, vagy zöld vagy piros pillanatnyi elszíneződés.

További keresőszavak: színes/színesen villódzás, villódzik, villog, villogás, Samsung TV, 4K, 8K, HDR, HDMI.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#141968) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Most olvasom truetrophies.com-on, ign-en, hogy újabb játékok távoznak PS Plus-ból.
Stray, Avangers, Bioshock epizódok...

Stray nekem tetszett, akinek kimaradt esetleg, a rövidsége miatt még beleférhet.
Pontos dátumot nem írnak, hogy meddig lesz elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#141969) Mizol29 válasza Sliderxy (#141968) üzenetére


Mizol29
senior tag

Stray-t 5 perc után töröltem :D

(#141970) ldave válasza Mizol29 (#141969) üzenetére


ldave
félisten

Köszönjük ezt a hasznos az információt.

A Slime draws near! Command?

(#141971) Mizol29 válasza ldave (#141970) üzenetére


Mizol29
senior tag

Szívesen, csak a kedvedért :D

(#141972) Sliderxy válasza Mizol29 (#141969) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Értem. Köszi az infót. Arra az öt percre kár volt feltelepítened. Egyébként az ilyen 5 perc utáni törlésnél (ha annyi volt egyáltalán :U ) felmerül a kérdés, hogy a játékos vajon mire számított, mert hogy sok minden nem derülhetett ki az egyszer biztos. A játékmenet videókban többet lehetett látni mint az első 5 percben.

(#141973) bbuffy válasza Sliderxy (#141972) üzenetére


bbuffy
senior tag

Rá kell hagyni, biztos más dolgokban is “ötperces”. :DDD

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#141974) gangstagergo válasza Mizol29 (#141969) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Én adtam neki három órát de nem jött át az érzés. Instant nyávogtatáson meg a szőnyeg kaparáson kívűl semmit se élveztem a játékban. Nem vagyunk egyformák én veled vagyok :DDD Annak örülök, hogy az akciós időszakban előfizettem a Ps Plus Extára mert egy csomó játék amire sajnáltam a pénzt vagy vártam lemezesen olcsóbb lesz most az "ölembe" hulott és elég sok csalódás ért.

[ Szerkesztve ]

(#141975) Yodafon válasza Mizol29 (#141969) üzenetére


Yodafon
senior tag

neeeee!!!! Egyik legcukibb jatek :3

I'm gangsta!

(#141976) VTom válasza gangstagergo (#141974) üzenetére


VTom
veterán

Ilyen műfaj ez, ízlésen enm vitatkozunk :)

Nekem az utóbbi idők egyik legeredetibb játéka, és a sztori is nagyon jó, keserédes volt. Én szerettem.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#141977) F-ECT$ válasza gangstagergo (#141974) üzenetére


F-ECT$
titán

A mai játékoknál szerintem is több időt kell adni, mint régebben (egy Quake már 5 perc után megmutatta, hogy mit fog adni). Persze ha az elejétől taszít valami, akkor nincs mit tenni, de egy csomó játék engem is csak pár óra után tudott berántani.

Dive ever, work never.

(#141978) cactuar


cactuar
aktív tag

New details on Baldur’s Gate 3 character creation and companions, out September 6

A PS kiadás pár napot csúszik, szeptember 6-án jelenik meg.

(#141979) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Armored Core 6: Fires of Rubicon - Official Gameplay Trailer

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141980) EmThor válasza cactuar (#141978) üzenetére


EmThor
addikt

Nem pont aznap jon a Starfield? :C

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#141981) Bad Pritt válasza EmThor (#141980) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De. Így legalább mindkét oldal kap egy-egy ezer órás játékot ugyanaznap. Perfectly balanced... :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#141982) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Scorn jön PS5-re, megjelenés valamikor idén.

Scorn - Reveal Trailer | PS5 Games

[link]

Live-Die-Respawn

(#141983) raziel01 válasza oriic (#141982) üzenetére


raziel01
veterán

Nyugodton kihagyható.
Hiába a design, semmi életet nem tudtak vinni a játékba. Unalmas gyaloglás, a harc meg no komment.

(#141984) markknight válasza Sliderxy (#141972) üzenetére


markknight
veterán

Jó lenne amúgy ha valóban játékmenet videókat raknának a store-ba nem ilyen előre felvett, renderelt, agyon hájpolt, hatásvadász trailereket. Ráadásul rengeteg olyan PS plussos játékot töltöttem el amihez EGY DARAB screenshot, se video nem volt felrakva.

Haver is régen küldi ezt a videót, hogy fú ez de komoly játék lesz.. aha.. [link]

Szóval nem mindig a user a hülye.

[ Szerkesztve ]

(#141985) hombre[EU] válasza Bad Pritt (#141981) üzenetére


hombre[EU]
veterán

de csak az egyik lesz kész launchra :D és abban lesz 60fps

Life, Uh, Finds A Way

(#141986) Rigormortiis válasza raziel01 (#141983) üzenetére


Rigormortiis
addikt

+1. Gp-ben kipróbáltam, képeken jó, de játék közben egy nulla, unalmas, idegesítő szar.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#141987) cross56


cross56
senior tag

Sziasztok!

Valamilyen módon az nfs 4 nappal ezelőtti mentést töltött be, pedig tegnap is játszottam…
van bármi esély rá, hogy azt valahogy visszatöltsem?
Természetesen most felülírt mindent, így a mai a legfrissebb…

(#141988) Mephike válasza raziel01 (#141983) üzenetére


Mephike
senior tag

Nekem tetszett, szóval nem gond az ha jön más platformra is.

(#141989) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#141990) Mizol29 válasza gangstagergo (#141974) üzenetére


Mizol29
senior tag

Rá akartam próbálni hogy milyen, de rájöttem, hogy utálom a macskákat, lehet emiatt nem tetszett, szóval nem is a játékkal van bajom hanem az álattal :D Viszont most az Uncharted Lost Legacy megy, meg a Thiefs End és baromi jók, imádom a Tomb Raidert és néha olyan mintha azzal játszanék :)

(#141991) gangstagergo válasza Mizol29 (#141990) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Lost Legacy-ra én is rápörögtem de Uncharted 4 után évekkel később elveszett a varázsa. Sajnáltam törölni de nem volt idegzetem ugyanazokat a köröket játszani újra és újra. Miles Morales is erre a sorsra jutott.

Cserébe a Tchia eddig nagyon tetszik. Igaz nem én játszok vele de nézni is jó :)

(#141993) vg válasza Mizol29 (#141990) üzenetére


vg
addikt

Miért utálod őket? Talán mert okosabbak mint te? :K

(#141994) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

"Baldur’s Gate 3 has more cinematic dialogue than three times all three Lord of the Rings novels combined. It has 174 hours of cinematics, making it more than twice the length of every season of Game of Thrones combined."

Steam blogból.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#141995) Sliderxy válasza markknight (#141984) üzenetére


Sliderxy
senior tag

Nem állítottam ilyet. Egy konkrét játékról, mégpedig a Stray-ről volt szó, abból meg aztán volt játékmenet video bőven.

(#141996) Lincoln76


Lincoln76
aktív tag

Hát srácok, nincs szerencsém ezekkel a k....ott fejhallgatókkal.
Nova pro wireless 115k, alza-nak küldöm vissza, mert ez még rosszabbul szól playstation 5 és Bt-on is. Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ilyen moslékokat gyártanak manapság. Nagyon sok fejhallgatóm van, de ugye ezt azért vettem, mert a pulse egy idő után nagyon kényelmetlen, de most is ugyanaz, illetve még rosszabb.
Amit a pulse-ban hallok, azt ezen a "csúcs mesterműnek" nevezett izében, nem hallani.
Nem hallani a gumik hangját, a motor, mintha nem is az autóban lenne, a 3D hangok nem léteznek.
És mindezt úgy kell hallgatni, mint egy 1000 forintos ócska minőségű fülesben.
Tehát cserélgettem játék közben és a 80 ezerrel olcsóbb pulse oda-vissza tönkreveri ezt a Nova fost. A dobozon meg rajta, hogy mestermű 10/10 :DDD

Na de vittem a fejest elég komoly hangkártára is pc és iphone pro max 14-en is komolyan úgy voltam vele, hogy legszívesebben porrá zúznám, mert annyira szarul szól és ezen a beépített EQ és a sonar is még csak rontott az egészen.

Én, nem tudom, hogy ez valóban így szól-e, vagy egy hibásat sikerült kifognom, mert egyébként a neten dicsérik, de ez a fejhallgató nemhogy 115 ezret, de inkább a stellseries-nek kelenel fizetni, hogy én ezt hallgassam.
Valami elképesztő dologra számítottam, helyette kaptam szokol hangzást és az Inzone H9-et is visszavittem, mert játék közben nem azt nyújtotta, amit az olcsóbb pulse, de az legalább Hifi-ben elég jól adta magát, viszont ez az Nova egy nagy pénzlehúzás süketekenek.

Senki ne vegyen ilyet. 10/10? Nem ez -10/10

(#141997) FollowTheORI válasza Lincoln76 (#141996) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Több dolog is lehet, valamit nem jól állítottál be vagy egyszerűen a füled annyira hozzászokott a rossz minőségű, de erőteljes hanghoz, hogy nem tudod “értékelni”, ha valami tisztán és kiegyensúlyozottan szól. :)
Vagy rossz a hallásod. ;]

Egyébként szerintem a régi Series 7 volt a bestbuy.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#141998) Fox Mulder válasza Lincoln76 (#141996) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

A mikrofonok zajszűrése szörnyű a Steel füleseken, beszélgetések során a minden behallatszik a háttérből, hangzást nem ismerem. Én Astro A50 gen 3-akat használok PS-hez és Xbox-hoz is, tegyél vele egy próbát, kényelmes, az aktív zajszűrés szerintem páratlan, szépen szólnak. Bár most már csak gen 4-et lehet kapni ahol már romlott kissé a minőség mivel a Logitech megvette a céget, de egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#141999) VTom válasza Lincoln76 (#141996) üzenetére


VTom
veterán

Nem úgy van, hogy füleseket higinéniai okokból nem vesznek vissza?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#142000) Fox Mulder válasza VTom (#141999) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Azt csak a Mediamarkt csinálja úgy tudom.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.