Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135701) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy várható volt, elmarad az E3. [link]

Live-Die-Respawn

(#135702) Mephike válasza oriic (#135701) üzenetére


Mephike
senior tag

Várható volt, hogy ez lesz. Ugyanakkor valahol mégis hiányzik.

(#135703) Peat76


Peat76
őstag

[link]
És tényleg ez a lány liheg mint akit :K :C tolnak...
Tegnap is ott lihegett a nyakamba...😂

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#135704) cyberkind válasza Peat76 (#135703) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a baj, hogy nemcsak a lihegés, vagy mondhatnám azt is, hogy ez a legkisebb probléma, konkrétan életképőtelen az ai-ja neki.

Paranormal Cocktivity

(#135705) Scholes9 válasza Peat76 (#135703) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Tegnap én is így érzetem játék közben :DDD ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#135706) Bad Pritt válasza cyberkind (#135704) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Autentikus. :D Viccen kívül, szerintem direkt nem nyúltak hozzá.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#135707) saelin válasza oriic (#135701) üzenetére


saelin
veterán

Hát igen. Egy jóval olcsóbb saját streamet házon belül összedobni milliószor jobban megéri. A hype-ot ugyan úgy generálja az is.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#135708) cyberkind válasza Bad Pritt (#135706) üzenetére


cyberkind
félisten

Jah, nagy öröm felhúzni az átalakult szerzetesek között, mert ő odaszalad hozzájuk, minthogy inkább el, a játékos mögé. :D

Paranormal Cocktivity

(#135709) markknight válasza oriic (#135701) üzenetére


markknight
veterán

De miért nem szüntetik be az egészet? Vergődnek már évek óta a semmin.

(#135710) oriic válasza markknight (#135709) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nem lesz többet már E3.

Live-Die-Respawn

(#135711) Moby válasza markknight (#135709) üzenetére


Moby
addikt

Valószínűleg ez fog történni (illetve történik éppen most). Az ESA nyilván nem fogja magát feloszlatni, majd egyszerűen be sem jelentenek több E3-at, és ezzel egyszerűen lezárul a dolog.

(#135712) marinea2


marinea2
addikt

Resi 4 remake jo lett? Nekem a demo nem annyira jott be elsore, meg az 1-2 nezett gameplay se. Tesztvideokban meg elmenybeszamolokban viszont majdnem mindehol csak jot olvasok.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#135713) nagyatt válasza marinea2 (#135712) üzenetére


nagyatt
tag

Itt egy cikk róla, elvileg elég jó lett, még én sem játszottam vele a backlogom miatt, de hamarosan sort kerítek rá.

[link]

(#135714) marinea2 válasza nagyatt (#135713) üzenetére


marinea2
addikt

Imadom a zombis jatekokat, Resi 2 is sorban all. PS-en mar bele kezdtem, tetszik is nagyon de azt valszeg majd PC-n nyomom az elerheto magyar szinkron miatt. (csak meg nincs teljesen kesz a PC-m)
Ez a 4-es viszont nekem eleg furi a faluban vasvillakkal kapalozo zombikkal. (nem, nem nyomtam a regieket. resi szuz vagyok!) :P

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#135715) .LnB válasza marinea2 (#135714) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"nekem eleg furi a faluban vasvillakkal kapalozo zombikkal."

Mi fura ezen neked, te városi ficsúr?! ;] Teljesen valósághű, küldjek képeket neked innen faluról? :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#135716) marinea2 válasza .LnB (#135715) üzenetére


marinea2
addikt

Falusi vagyok en is! :DDD Lehet azert fura! haha

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#135717) .LnB válasza marinea2 (#135716) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, akkor meg tudnod kellene, hogy hogyan megy ez. :D

Nekem az a fura, hogy még nem készült olyan játék, amiben a telefonjukat bámuló, csoszogó zombik elől kell megmenekülni. Mert az is egy valós tájkép ma már sajnos. :( :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#135718) Frod válasza marinea2 (#135712) üzenetére


Frod
addikt

"Nekem a demo nem annyira jott be elsore, meg az 1-2 nezett gameplay se."

Hát pedig pont olyan lett, mint a demo.
Az, hogy a sajtó dicséri, az azért van, mert nekik tetszik. Ha neked nem tetszett, akkor a sok 10/10 ellenére sem fog... :U

Do you see the white shadow?

(#135719) marinea2 válasza Frod (#135718) üzenetére


marinea2
addikt

Volt mar ilyen jatek ami 5-6 elinditas/nekifutas utan huzott csak be. Pl a 2018-as GoW-is.
nem hagytam pihenni annyian irtatok itt hogy tenyleg jo, aztan egyik kedvencem is lett. Ezert kerdeztem hogy tenyleg jo e, vagy csak a netes ertekelesek azok. :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#135720) undercover válasza oriic (#135686) üzenetére


undercover
senior tag

Én bírom az univerzumot... De nem úgy tűnik, hogy bármilyen fejlődés lenne az előző játékhoz képest.

A grafika ugyanaz, a harcrendszer se tűnik jobbnak legtöbbször a levegőbe ütnek nem is az ellenfélre, a story biztos jó, de igy teljesen áron tuti nem.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#135721) Peat76 válasza oriic (#135710) üzenetére


Peat76
őstag

Még a végén kinyírják egymást....Sony vs Microsoft...
Amúgy ba***ák meg hogy nem lesz többet... :o :o :o

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#135722) Moby válasza Peat76 (#135721) üzenetére


Moby
addikt

Azzal, hogy nem lesz E3? :D Évek óta nincs, ettől még nőtt a fű is.

(#135723) Bad Pritt válasza Moby (#135722) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lehet kijárt minden évben és élőben követte az eseményeket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#135724) Moby válasza Bad Pritt (#135723) üzenetére


Moby
addikt

Én is ülök ezen a nosztalgiavonaton, és az eredeti formátumot kedveltem, de az idők változnak, és az a formátum már akkor sem nagyon látszott működni, amikor még nem gyalulta bele a földbe az egészet a COVID. Meghát jóvolt-jóvolt, de így hogy már jóideje nincs, a hiánya senki számára nem volt mellbevágó, ami inkább azt mutatja, hogy organikusan ez amúgy is kihalásra volt ítélve.

[ Szerkesztve ]

(#135725) Moby


Moby
addikt

Mármint na, ebben az volt a jó, hogy volt egy ilyen közösségi hype felhajtó szerepe. Info sosem erről jött, hanem utána, amikor már volt idő észletesen is beszélni bármiről. Ez mindig csak ilyen nyálcsorgatásra volt jó. Viszont ma jellemzően olyan a kiállítók általános piaci magatartása, hogy nem nagyon merik már a játékosok csorgatni a nyálukat előre, mert az amit látnak, és az amit kapnak ténylegesen, csak mikroszópikus mennyiségben fedik egymást, és ezt megtanították nekik folyamatos példákon keresztül :DDD

(#135726) Bad Pritt válasza Moby (#135724) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az volt a mókás időszak, mikor a legnagyobb kiadók skipelték ugyan az E3-at, de azért az E3 köré rakták a saját show-jaikat. :D De amúgy tényleg meghaladta a kor az óriás expókat, meg aztán Magyarisztánból, meg kb. az összes felhasználó számára oly mindegy, hogy egy közös óriás eseményen vagy saját körben hazudnak orrba-szájba évekkel a termékek megjelenése előtt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#135727) saelin


saelin
veterán

A Meet your Maker valakit felcsigáz? Nagyon érdekesnek tartom a koncepciót és nem igazán azt jósolom neki hogy le fog halni. A Dead by Daylight is az ő fejlesztésük és az egyszerűsége, meg repetitív játékmenete mellett még a mai napig játszák és megvan a saját kis rajongói köre. Azért a MYM-ben ezerszer több kreatív ötlet van és a gameplay is eléggé jutalmazó ahogy olvasom. Várom már a keddet hogy kipróbáljam és építsek egy saját bázist.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#135728) sting2 válasza Bad Pritt (#135726) üzenetére


sting2
addikt

Ok, eközben a GC meg akkorára hízott.
Az E3 azért tűnt el mert sokba volt a " vagizás".
Manapság az " ingyen volt, nem került semmibe kategória " is költségcsökkentve van nemhogy egy monstre amerikai biboldok által megálmodott expo..

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#135729) Raysen623 válasza Wesder (#135159) üzenetére


Raysen623
addikt

Yummiiiii. Ilyenkor örülök neki hogy még nem játszom vele. Direkt kivártam és addig megnéztem PC-n a demo verziót. :DDD Lehet hogy fel fog húzni agyilag de nem érdekel.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#135730) Frod válasza saelin (#135727) üzenetére


Frod
addikt

Tipikusan olyan címnek néz ki, amit fél év múlva a kutya sem fog játszani, de cáfoljanak rám.

Do you see the white shadow?

(#135731) Moby válasza Raysen623 (#135729) üzenetére


Moby
addikt

Ezt vártad? Semmilyen látható hozadéka nincs, ellenben széjjelcsapja a frémrétet :D

(#135732) Elderath válasza oriic (#135701) üzenetére


Elderath
őstag

Minket ez nagyon nem érint mivel digitális eventet tart mindenki megint június elején ugyanúgy mint eddig

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#135733) Raysen623 válasza Moby (#135731) üzenetére


Raysen623
addikt

Már csak egy akciót várok még. A puding próbája meg egyébként az evés szokott lenni.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#135734) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

20 óra után megértem, miért lett szinte mindenhol az év játéka az Elden Ring.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#135735) Bad Pritt válasza Rigormortiis (#135734) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

120 után meg megérted miért mégsem az. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#135736) vonSux válasza Rigormortiis (#135734) üzenetére


vonSux
őstag

Én még 100 óra körül is túlzásnak tartom a felmagasztalást, de kétség kívül nagyon jó játék. Annak is érdemes egy próbát tenni vele, aki nem különösebben rajong a műfajért, mert pl túlontúl nehéznek tartja.

(#135737) Moby válasza Bad Pritt (#135735) üzenetére


Moby
addikt

Akkor nem kell annyit nyomni. Nálam csak százat ment a platináig, de én még mindig értem :DDD

(#135738) Bad Pritt válasza Moby (#135737) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Írhattam volna 50-et is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#135739) Moby válasza Raysen623 (#135733) üzenetére


Moby
addikt

De én meg is kóstoltam :D Nem finom. Szerintem ember nincs, aki használni fogja, de ezzel a véleménnyel nem csak én vagyok így.
[link]

(#135740) Mizol29


Mizol29
senior tag

Valaki platinázta innen a SM Miles Morales-t? Nekem már a tököm tele van vele, de vagy 8 trófea van hátra csak megcsinálom már. Tegnap a 100-as kombóval szenvedtem már majdnem sírtam, de csak meglett. Az első részben sokkal könnyebb volt ezt megcsinálni. Itt olyan ellenfelek vannak, hogy csak lesek, lézerfegyver, kalapács, ostor, meg tudja a fene micsoda. Az egybe jobban észrevettem ha valaki támadni próbált, az indikátor a fej felett jobban észrevehetőbb volt mint itt. A lövések elől sokszor ki se tudtam térni mert a fegyverek lézerirányzéka szinte rám volt tapadva akármit csináltam. 10-12 fegyveresre meg a többi majomra is figyelni hát agyrák. Az tény és való ez egy DLC-nek felel meg. A karaktert egyenes utáltam (nem a bőrszíne miatt :D ), a sztori a szokásos sablon, látványra ok, egyedüli pozitívum az új fajta méregtámadások azok jól néznek ki. A többiről nem is beszélek gyűjtsd össze ezt gyűjtsd össze azt bla bla. Platinához le kell tolni newgame+-ban is a játékot no comment. Még csoda, hogy ha a sztorira fókuszálok akkor nem hosszú így viszonylag hamar lemegy.

(#135741) Sziltesa08


Sziltesa08
csendes tag

Sziasztok! Várható mostanában akció Ps+ előfizetésre?

(#135742) Xaels válasza saelin (#135727) üzenetére


Xaels
félisten

Egy próbát tenni fogok vele, elsőre a Ghostrunner jut róla eszembe. Az is elvetemült tudott lenni, de amúgy zseniális volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#135743) fausto válasza Sziltesa08 (#135741) üzenetére


fausto
addikt

Szerintem nem. Talán június.

#135740 Mizol29: hátha ha ennyire nem jön be egy játék, akkor ne platinázd, mert csak még jobban megutálod. Egyébként szerintem semmivel nem nehezebb ,mint az eredeti, csak repetitívebb, mivel kétszer kell letolni

(#135744) Mizol29 válasza fausto (#135743) üzenetére


Mizol29
senior tag

Mondjuk az is igaz, hogy nem este 11-kor munka után kellett volna nekem is ezt csinálnom :DD Az a baj, hogy én ilyen platina b.zi vagyok, ha beakad akkor az istenért nem tudom elengedni :D

(#135745) tboy93 válasza Mizol29 (#135740) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én megcsináltam, szerintem nem volt nehéz, meg túl sok időt sem vett igénybe. A new game plus kb 3 óra volt, cutscene-eket átnyomva.

(#135746) Mizol29 válasza tboy93 (#135745) üzenetére


Mizol29
senior tag

Na a 3 óra az nem is vészes

(#135747) Capeta válasza Mizol29 (#135740) üzenetére


Capeta
csendes tag

Először Miles Moralest platináztam, fun volt, de a rengeteg gyűjtögetős questtől kicsit unalomba fulladt néha. Hossza tényleg nagyon rövid, főleg ha elnyomja az ember a sok cutscenet. Utána megvettem a Spiderman Remastered-et, az azért jóval összetettebb és változatosabb, bár a platina ugyanúgy monoton játékot hoz egy idő után, de élveztem, a DLC-k meg amik voltak plusz trófeák azokat is 100%-ra megcsináltam. Várom már a Spiderman 2-t. :D

(#135748) Mizol29 válasza Capeta (#135747) üzenetére


Mizol29
senior tag

Nálam is platina lett az első rész, mikor végeztem vele rögtön neki kezdtem a Miles Morales-nek, de abba is hagytam a LOU miatt, amit nem is bánok mert egymás után a 2 nagyon sok lett volna.

(#135749) tboy93 válasza Mizol29 (#135748) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én megcsináltam minden trophy-t, csak a new game plushoz kötődőeket hagytam a végére. Levettem easy-re és elnyomtam mindent amit lehet. Mivel full OP leszel, rohadt gyorsan végig lehet így érni a 2. végigjátszáson.

(#135750) icemad válasza Capeta (#135747) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg az új Wolverine játékot várom. Ha csak annyira lesz jó, mint a pókember vagy az Xmen origins, akkor egy tuti vevőjük már van. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.