Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83551) Tikakukac válasza athomi (#83549) üzenetére


Tikakukac
titán

Jogfinek ezt biztosan megértik. Mint műszaki ember pedig csak felhúzom magam ezeken mindig.

vebbful: Mikor raktam be az állófűtést akkor én is takarítottam rendesen. Minden klafa a motortérben, de a váltónál volt szépen feketeség. Most tiszta, de igen, olvastam érdekeseket a szintezésekről ennél a kódnál is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#83552) Luck Dragon

Ma megint megnéztünk pár autót, de komolyan mondom rosszabb mint két éve mikor az Astrát vettük. Az ideg tudd ilyenkor szét vágni. 😖😞

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#83553) toth_janika válasza athomi (#83549) üzenetére


toth_janika
őstag

Én is gondolkodtam, hogy regisztrálok a myOpel-re, de nem látom értelmét...

Egyébként ebben a ledes kérdésemben tudna valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#83554) Tikakukac válasza toth_janika (#83553) üzenetére


Tikakukac
titán

W5W-ből már van RGB-s, szóval akkor hátra mehet fehér előre meg RGB azt csók ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#83555) B-L-A-C-K válasza athomi (#83549) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Erről beszéltem már hogy ez így van, viszont mint írtam nekem rendesek voltak és beállították lássam az egész történetet.

(#83556) toth_janika válasza Tikakukac (#83554) üzenetére


toth_janika
őstag

Ezzel az első probléma (mit?) meg is oldódott :) Szerk.: Bár, ahogy nézem, ez csak 1-1 led izzó és nem szalag. :(
De a második (hogyan?) és a harmadik (kivel?) még mindig kérdéses. Ebben esetleg tudsz/tudtok segíteni?

[ Szerkesztve ]

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#83557) Petyyyyy válasza athomi (#83549) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Kabaré. :D
Az, hogy az autó hogy volt szervizelve egyáltalán nem személyes adat. Maximum az autó személyének adatai. Az előző gazdikhoz ez cseppet sem köthető GDPR vonalon. Nettó hülyeséget mondtak szvsz. :U

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#83558) athomi válasza Tikakukac (#83551) üzenetére


athomi
veterán

Lehet azért, mert én is műszakis végzettségű vagyok, de az én fejembe továbbra sem fér bele mi személyes adat van benne. Az előző tulaj bizonyos adatait eleve tudom, hisz nálam vannak papírjai. :D Másrészt a szervizelőzmény nem azt tartalmazza hogy az előző tulaj mikor ment el kamatyolni a szeretőjével, hanem a gépjárműre vonatkozó előzményeket, ami meg az én tulajdonom. Szóval nem értem miféle személyes adatokat adnának ki a szervizelőzmények ismertetésével, szerintem humbuk duma csak.

[ Szerkesztve ]

(#83559) Tikakukac válasza toth_janika (#83556) üzenetére


Tikakukac
titán

1-1 izzó kicserélése nem gond szerintem senkinek így beltérben. Másik kérdés, hogy igen, az RGB-s honnan lesz magabiztos minőségben.

A szalag másik tészta, ott meg kell nézni hova meg hogyan tudsz felrakni honnan viszel delejt, ilyesmi. 1 napot rá kell szánni és akkor pöpi.

athomi: Jogfin bácsi elmondta egyszer, hogy miért van ez úgy ahogy.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#83560) kentucky


kentucky
őstag

Hali! Opel astra g 2000-es évjárat. Nem tudjátok ha nincs elég gáz a klíma kompresszor akkor is elindul? Voltam töltetni háznál és előtte bekapcsoltatta velem a klímát de kompresszor nem kapcsolt rá. Biztosíték ok.

(#83561) Petyyyyy válasza kentucky (#83560) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Épp a héten töltettem. Előtte úgy hallottam elindul a kompresszor, pedig csak 8g volt a rendszerben. Viszont cserébe nem emelkedett a fordulat.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#83562) KrAt válasza kentucky (#83560) üzenetére


KrAt
veterán

Ha nincs elég gáz, legjobb tudomásom szerint el se indul.

(#83563) kentucky válasza KrAt (#83562) üzenetére


kentucky
őstag

Huh, most vagy bevállalom a 6ezres gázt, de lehet ha akkor sem indul el a szervizben le tudjak fejteni.

(#83564) Sanki


Sanki
addikt

Ha melegben áll a kocsi, akkor mostanában nehezebben fordul el a gyújtáskapcsoló (éjszaka garázsban áll mostmár, reggelente pöccre fordul).
Ha jól olvastam, akkor érdemes kiszedni az egészet és egy kis grafitos zsírral megküldeni az egészet. Ez még mindig jó módszer?

(#83565) littlejohnny


littlejohnny
tag

Halihó!
Utángyártott bicskakulcsokkal van valakinek tapasztalata? Sajnos a gyárin kilyukadtak a gombok, így csereérett lesz... Vagy ne cseréljem? Vegyek rá inkább ilyen szilikon "szütyőt"?
Bármiféle tapasztalatot szívesen meghallgatok.

[ Szerkesztve ]

(#83566) Petyyyyy válasza littlejohnny (#83565) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Van egy ilyenem. Benne az elektronika, Immo és a penge is, csak fel kellene tanítani. Lustaság rulez. :D
Fogásra azért elég más, sajna érezni a minőség hiányát, de a célnak megfelel.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#83567) KrAt válasza KrAt (#83468) üzenetére


KrAt
veterán

No, kaptam is időpontot, HF komplett felújítás.. :) Remélem, az megoldja, és ha lenn van a fej, akkor más csontváz nem hullik ki..

Meglett az időpont, megint arra mentem, ahol múltkor füstölt, most bezzeg semmi.. Arra tippelek, hogy mióta a motort megvettem 1 hónapja, azóta "hanyagolva" érzi magát az Astra, most felhívta magára a figyelmet... :DD

(#83568) Petyyyyy válasza KrAt (#83567) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Biztos hogy így van.
Valahogy az enyém is megtudta hogy el akarom adni, rögtön beköszönt az adagoló. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#83569) Sukta 95 válasza athomi (#83549) üzenetére


Sukta 95
tag

engedd el a debreceni opelt. szerintuk az e corsaba sem lehet gyari tolatoradart szerelni utolag. mateszalkan gond nelkul megcsinaltak. meg soha nem talalkoztam a debreceni magocsaban hozzaerto, normalis emberrel..

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#83570) amargo válasza Sanki (#83564) üzenetére


amargo
addikt

Zsír nem árt, de az igazi probléma, hogy a kormányzár pöcke a zárbetétben kis vájatot vág magának. Nálam ez volt a gond. Kicsit a vájatot kiköszörültük és többé ilyen gond nem lesz.
Szerintem érdemes megcsinálni, mert nálam fordult elő, hogy beragadt a kormányzár..

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#83571) Tikakukac válasza Sanki (#83564) üzenetére


Tikakukac
titán

Ó, igen. Mák volt anno, hogy nem a világ végén hanem otthon az udvaron akadt be a szerencsétlen kormányzár.
Nem vicces sztori, cserébe az biztos, hogy nyáron ha beteszem az új szettet akkor patyolatra fogok mindent takarítani meg polírozni.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#83572) Sanki válasza amargo (#83570) üzenetére


Sanki
addikt

Ezen a videón ezt akarná mutatni?
A pirossal jelzett furatot kellene egészében nagyobbra?

(#83573) B-L-A-C-K válasza littlejohnny (#83565) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ebay és társairól lehet rendelni hozzá, minőségben vannak eltérések, de enyémhez találtam 100% megegyezőt, minőségben és kinézetre is ugyan az volt, még az embléma is full olyan, és volt kőkemény ~5 dollár . Átszerelése 5 perc (puskászni tudsz youtube videók alapján).

[ Szerkesztve ]

(#83574) amargo válasza Sanki (#83572) üzenetére


amargo
addikt

Nem, nem itt van a probléma (a videó jó), hanem ezen a részen: [link]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#83575) Sanki válasza amargo (#83574) üzenetére


Sanki
addikt

Az a rész, ahol az a csap mozog félkör alakban? (piros)

[ Szerkesztve ]

(#83576) amargo válasza Sanki (#83575) üzenetére


amargo
addikt

Igen és az egyik végállásnál csapódik oda mindig az a kis szeg. Talán a kép alapján a lentebbi részen. Ott nálam már egy jó kis U alakba kimarta magának, ebből nem tudtam finom módszerekkel kiugrasztani.. itt a videón látszik, hogy finoman jár.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#83577) Sanki válasza amargo (#83576) üzenetére


Sanki
addikt

Értem, igen, az alsó résznél neki le van köszörülve.
Köszi. :R

(#83578) littlejohnny válasza B-L-A-C-K (#83573) üzenetére


littlejohnny
tag

Ebben bízok én is, hogy sikerülne valami nem túl gagyit venni... a linked viszont nálam nem jön be...

(#83579) B-L-A-C-K válasza littlejohnny (#83578) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem bejön, de mind1 mert ott nem kapható màr. Próbálok neked keresni normálisat, csak ird le milyen kocsihoz kell pontosan és hány gombos.

Enyém amugy ilyen volt:

(#83580) littlejohnny válasza B-L-A-C-K (#83579) üzenetére


littlejohnny
tag

Köszönet érte. Astra J, 2 gombos...

(#83581) B-L-A-C-K válasza littlejohnny (#83580) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tessék, annyi hogy logót nem tudom adnak e hozzá (elvileg írják hogy igen), de az eredetiről át rakod ha nem lesz benne, és kész.

(#83582) collie555


collie555
csendes tag

üdv

1 kérdésem lenne
c vectra ventilátor gond
hol forog hol nem
egész nap ment másnap reggel nem
ha kivettem a pollenszűrőt és meg forgattam megint megy
mi a megoldás?

köszi

(#83583) littlejohnny válasza B-L-A-C-K (#83581) üzenetére


littlejohnny
tag

Köszönöm újra... meg is rendeltem...

(#83584) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok.
Cimborámnak is van egy H Astrája, 1.9DTH.
Merre van az önindító?Cserben hagyta az autó.Megpróbálná megkocogtatni,hogy hazajusson vele.
Esetleg kép...
Köszönöm.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#83585) mohabá 007 válasza Doggy dog (#83584) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Dizel, benzin, egyformán a motorblokk hátsó részén van:[kép]
Akku kifogástalan?

Az önindítónak van külön biztije 18 az rendben?

[ Szerkesztve ]

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#83586) Doggy dog válasza mohabá 007 (#83585) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Akku új,még garanciás.
Bírja az indítózást. 15mp egyhuzamban.
Mostanra az is megfeküdt.
Biztire rákérdezek.
szerk: nemrég kezdte ezt a nehezen indítást.
hibakód ezzel kapcsolatban nincs,opcommal nézve.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#83587) ArthurShelby válasza B-L-A-C-K (#83581) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ezt én is köszönöm, most veszem meg. Ma estek ki a gombok :D

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#83588) mohabá 007 válasza Doggy dog (#83586) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

"...Bírja az indítózást. 15mp egyhuzamban..."

Ezek szerint az önindító jó,teszi a dolgát. Minek kocogtatni ha működik? A bizti is jó,mivel teker az önindító.

Meg kellene nézni, hogy az üzemanyagszűrőben nincs e sok víz,és kosz.
Lehet, hogy levegős a rendszer.Házilag két helyen tudsz légteleníteni
Ha ez nem segít,marad a szervíz,ott tudnak kutakodni.(üzemanyagnyomás, befecskendezőszelepek ellenőrzése, stb)

[ Szerkesztve ]

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#83589) Doggy dog válasza mohabá 007 (#83588) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Köszi a segítséget :)

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#83590) Declare válasza B-L-A-C-K (#83500) üzenetére


Declare
őstag

Nem láttam, h kerdezted :B

Ceges auto lesz / van. Passat vagy golf. Van egy limit es az alapjan lehet összekonfiguralni egy sajatot. Valszeg a golf lesz a befuto, mert abbol egy tök jol felszereltet össze lehet rakni.

Amugy a kis GTC is ugy nez ki meg lesz javittatva. Mindenki azt mondta, hogy tul jo auto, tul jol karbantartva, ahhoz, hogy roncskent legyen eladva. Az a baj, hogy a csaladban nem kell senkinek most :O csak ugy hogy alljon a garazsban az meg baromsag....szoval mivel tök jol javithato (hütöt kell kicserelni, bal lampat, ködlampat, meg par aprosagot, ami a lecsavaroz+uj visszacsavaroz kategoria) szepen megcsinaltatom, aztan valszeg eladom :(

[ Szerkesztve ]

(#83591) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Légyszi aki biztosan tudja, mondja meg nekem, F Caravan első és hátsó gyári hangszórói 100%-ban egyformák? Valójában a gyári műanyag keret érdekelne, mert feleslegesen nem akarom lebontani a kárpitot.

Köszi a választ előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#83592) Szada85 válasza collie555 (#83582) üzenetére


Szada85
aktív tag

A legbiztosabb, ha kicseréled egy újra, sajnos elöforduló probléma a C Vecinél is.
Átmeneti megoldásként megpróbálhatod a venti közepén a tengelyt pici kenöanyaggal megtámogatni, de a siker nem garantált.
Én biztos cserélném, mivel elég "fontos" alkatrész.

(#83593) B-L-A-C-K válasza Declare (#83590) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szép munka, csak megszületni volt nehéz... :P

(#83594) collie555 válasza Szada85 (#83592) üzenetére


collie555
csendes tag

kösz

a reggelem ezzel telt hogy életre keltsem
jó pár kört le írtam mire hajlandó volt menni
de tuti megint meg fog dögleni

35000 ft egy új
nem olcsó

(#83595) Szada85 válasza collie555 (#83594) üzenetére


Szada85
aktív tag

Ez elöfordul sajnos, Anyum C Vecijében néha csak 4-es fokozaton indul el, az elsö hármon nem, ott meg az elötétellenállás tréfáskodik valószínü.
Nekem digitklímás van, gyakorlatilag folyamatosan megy, én is fel vagyok készülve, hogy elöbb-utóbb megmakkanhat. :)

Nem kevés pénz igen, egy bontott biztos olcsóbb, csak ugye az megint rizikós, hogy 1 hétig, 1 évig, vagy 1 életig fog müködni.

(#83596) collie555 válasza Szada85 (#83595) üzenetére


collie555
csendes tag

na a sokadik körbetekerésre el indult
egy fecskendőbe nyomtam wd 40-t
fentről kicsit benyomtam a tengelyhez
talán jobban forog
7-s fokozatra tettem járjon kicsit
de a puding próbája az evés

(#83597) mohabá 007


mohabá 007
aktív tag

Üdv!
Kellene egy kis segítség,mert elakadtam,bízom benne, hogy ti tudjátok amit én nem.

Van két Veki B azonos "tudású" (az egyik az enyém) :B
Az egyiknek hiányzik a biztitáblából két relé:[kép]
Nekem van[kép]
Gyanítom, hogyha van relé, be is van vezetékelve,előkészítve valamihez.No de mihez? :F

[ Szerkesztve ]

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#83598) Declare válasza B-L-A-C-K (#83593) üzenetére


Declare
őstag

Köfi :)

A megszületni volt nehez kategoria az azert nem ez, mert 4 ev nem keves munka es energia befektetes volt ebbe a poziba elerni. Nem a gyerekkori cimbim a miniszterelnök, aki atpasszol evi par 10 milliard ingyenpenzt :D bar akkor valszeg en sem a vw konfiguratort nyomogatnam :D

(#83599) B-L-A-C-K válasza Declare (#83598) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gondoltam, és persze vicc volt. Én most céges helikopterre hajtok.

(#83600) Declare válasza B-L-A-C-K (#83599) üzenetére


Declare
őstag

Azert benzinkartyat es cascot is fizettesd am ki a ceggel...sokat eszik egy olyan madár :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.