Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74101) Luck Dragon válasza mohabá 007 (#74100) üzenetére

Ez van... :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#74102) diegho


diegho
nagyúr

A szomszéd városkában megcsinálták pár hónapja a 2. körforgalmat. Elég kicsi, nem jár arra busz, semmi nagyobb jármű, mellékutcában van egy 4 irányú kereszteződésbe kerül. Tegnap ültem az autóban, telefonáltam a lidl parkolóban, amikor egy Meriva B-t láttam bemenni a körforgalomba a szembe sávban kis ívben befordult balra! sőt egy kerékpáros is követte. A Meriva el is jött mellettem, egy 40 év körüli kétbetűs vezette. Eléggé elszomorító a helyzet ilyen téren vidéken sajnos. Amikor az elsőt csinálták egy régi ladát láttam tolatni a körforgalomban, megfordult és forgalommal szemben kiment balra. Ezek láttán nem kell csodálkozni a sok baleseten, sokan azt sem tudják hogyan kell közlekedni.

(#74103) F_Zolee válasza mohabá 007 (#74046) üzenetére


F_Zolee
veterán

Sds opel. Párszor ajánlottam. Kérdést megér.

(#74105) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Kis pályás út: ~280km, kocsi agyig pakolva, klíma on, forgalom nem volt, így lehetett haladni 148km/h átlag sebesség, 6,7-es fogyasztás. Azért megérzi a tempót a fogyasztás, de így se vészes.

(#74106) Luck Dragon válasza B-L-A-C-K (#74105) üzenetére

Én is pályázok (M7) 130-"tempó(mat). 8,5-9L

Azért a tied picit gazdaságosabb. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#74107) F_Zolee válasza Luck Dragon (#74106) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az én kövület 1.6os benzinesem(ami nem opel már) 130as pályázás után 7l körül eszik. Modernebb benzines még többet? :Y

(#74108) Petyyyyy válasza Luck Dragon (#74106) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Engedd ki a kéziféket. ;]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#74110) Luck Dragon válasza F_Zolee (#74107) üzenetére

De hogy is, de legyen akármilyen is, az Érdi emelkedő ezt hozta ki belőle. :D

Petyyyyy
Miért azt ki kell engedni? :p

Már csak egy kisebb szakasz van BP-ről a régi 6-on egészen le Dunaújvárosig. :)

Bodrik
Csak nyugalom, itt a jó idő most az is előveszi az autót aki tavaly nyáron vezetett utoljára. És az 50-es sebesség város + főúton egyaránt alkalmazzák. :D :(

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#74112) Luck Dragon válasza #45553408 (#74111) üzenetére

Az egy szép útnak ígérkezik. Milyen motorral van felvértezve az a J? Hogy-hogy nem a tiéddel mentek?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#74114) Luck Dragon válasza #45553408 (#74113) üzenetére

Megértem. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#74116) Luck Dragon válasza #45553408 (#74115) üzenetére

Szuper 🙌

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#74117) F_Zolee válasza Luck Dragon (#74110) üzenetére


F_Zolee
veterán

De gondolom nem végig az érdi emelkedőt koptatod. :D Na most a legutóbbi etap már 140-el ment és már 7,4-et fogyasztott. ;]

[ Szerkesztve ]

(#74118) Petyyyyy válasza #45553408 (#74115) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Aztaq...polír a jármű.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#74120) AMD Power válasza #45553408 (#74119) üzenetére


AMD Power
titán

Szabad tudni kik ők és mennyi az annyi? :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#74121) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok,

Tipp kellene... Astra F Sedan...

Olyat csinál, hogy a csomagtartónál a zár benyomás utána úgy is marad.

Mit lehet vele tenni?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#74122) WP14 válasza szabonagyur (#74121) üzenetére


WP14
őstag

Fújd be WD 40-nel alaposan!

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#74123) Szada85 válasza #45553408 (#74109) üzenetére


Szada85
aktív tag

Csak, hogy mindenki jól aludjon ma ( ergo, nem is vészes az a fogyi ):

Abszolút vegyes fogyi, város/pálya 40/60%, végig klímázva, nem állat módjára, de "hallhatóan" közlekedve.. ;] :D
Hétfön lesz szintén egy ezres hazaút, igyekszem nem elfelejteni nullázni, és egy 130 tempomatos fogyit is nézni. :D

(#74125) _seth_


_seth_
veterán

X20XEV alapjárati motor márkára senkinek sincs ötlete?

A szerelőm bontottat ajánlana, de az sem bírta csak egy évig... ami lenne: mgm parts, hans pries, jp group és automega (utóbbiból már raktam egyszer újat az autóba, de totál halott volt az enyémben).

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#74126) WP14 válasza _seth_ (#74125) üzenetére


WP14
őstag

Hans Pries elvileg német gyártmány, gyári minőség, én azt venném.

Itt írnak róla.

[ Szerkesztve ]

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#74127) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Sziasztok!

Astra H, Z16XER vezérműszíj és vízpumpa csere csomagot keresek. Egy hozzáértő rápillantana erre, hogy minden benne van e, ami szükséges?

Köszönöm!

(#74128) AMD Power


AMD Power
titán

Ilyet használt már valaki?

Polírozó szett 4db-os Mannol 9960

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#74129) Luck Dragon válasza F_Zolee (#74117) üzenetére

Két napos etap menet alatt az átlag fogyim 6,8-ban ált meg.
Mai nap kedvenc részem az volt hogy egy Biturbos feliratú Ingsignia kombi araszolt 80-90-el. De nem mertem megelőzni. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#74131) Luck Dragon válasza #45553408 (#74130) üzenetére

Ennél a sebességnél meglepően keveset forog a mocija. :o
Szélzaj mennyire van a J- él?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#74133) Luck Dragon válasza #45553408 (#74132) üzenetére

Mostanimba is elférne a 6-dik sebesség, de gondolom ezzel te is így vagy a J-től Függetlenül.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#74135) Luck Dragon válasza #45553408 (#74134) üzenetére

Gondolom a nagyobb nyomatéknak köszönhetően. Mert hasonló a lóerő a miénkkel.
A fokozatok hossza, útja mennyire hasonló a miénkkel?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#74137) Petyyyyy válasza #45553408 (#74130) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Az egy áttétel öregem. :D
Teljesen baráti ez a fogyi.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#74138) Luck Dragon válasza #45553408 (#74136) üzenetére

Értem, féken meglepődtem, bár ha belegondolok hogy nehezebb önmagában. Plusz a személyek és csomagok súlya erre rá is tesz. Akkor már nem is olyan meglepő. :)
Köszi az infót.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#74141) Szada85


Szada85
aktív tag

Szóval, ahogy már korábban reklámoztuk itt nagy erökkel, holnap 18:00-kor kiscsoportos foglalkozásra jelenek meg magyarba :D , Petyyyyy szintén tiszteletét teszi, ergo mi akkor is ott leszünk, ha senki más nem jön. :D Viszont, ha bárki szívesen csatlakozna, örömmel várjuk. :)

Az A terv helyszíne ( jó idö esetére ):
[link]

A B Terv pedig ( ha esösebb lenne az idö ), az Aréna Plaza mélygarázsa.

Egyelöre az A terv él.

Ámen.

(#74142) HoaryFox válasza Szada85 (#74141) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Most ezt kihagyom, porzik már a Béveki tankja és fizetésig nem is tudok előteremteni pénzmagot egy kis lónyálra.

De mindenesetre jó talizást! :)

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#74143) AMD Power


AMD Power
titán

De nagy lelkű ez az Opel! :)

A pápa is villanyautóra váltott
A legújabb pápamobil egy Opel Ampera-e

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#74144) F_Zolee válasza Szada85 (#74141) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha zárva van minden attól még a mélygarázs üzemel?

(#74145) littlejohnny


littlejohnny
tag

Kis ötletelést kérnék a topictársaktól. J Astra, 14XER motor. 1 hónap különbséggel kellett vízkimenet csatlakozó elemet, csövet illetve most utoljára vízpumpát cseréltetnem szivárgás miatt. Hűtőfolyadék szint ellenőrizve, rátöltve, rendszer (reményeim szerint) légtelenítve. Azóta autóztam 300 km-t, s kíváncsiságból újra ránéztem a folyadékszintre hideg állapotban. Erre látom, hogy a jelzés alatt vagyunk kb. 8-10 mm-rel. Látható szivárgás nyomát nem látom. Autó alatt folt nincs...
Merrefele induljak még keresgélés ügyben? Egyáltalán probléma ez? Vagy így normális?

(#74146) Luck Dragon

Ma is láttam a mumusomat a Biturbos Insigniát. :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#74147) Petyyyyy válasza F_Zolee (#74144) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Mozi nyitva van, szóval a mélygarázs is nyitva.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#74148) fcbarca


fcbarca
őstag

üdv.
valaki nem tud opel astra g(manuális klímás)középkonzol keretet,ami nincs összekarcolva?

(#74149) F_Zolee válasza Szada85 (#74141) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na most tudtam megnézni az A helyszínt. Eddig örültem, hogy aréna végre közelbe lesz erre odavissza 100km-t is mehetek ha nem pesten akarok átvágni a forgalomba. :D Szal lehet a mostani se az én alkalmam lesz. :F

[ Szerkesztve ]

(#74150) Petyyyyy válasza F_Zolee (#74149) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ha csak Arena-ig jössz, az is 80km oda-vissza. Az a 22km már csak kerekítési hiba. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.