Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68601) #72688384 válasza TechN7ne (#68600) üzenetére


#72688384
törölt tag

régebben az lg tv appal lehetett de azóta szerintem beleolvasztották a thinqba

(#68602) fulton


fulton
addikt

van valakinek itt sony oled- garanciával tapastalata? miként viszonyul a pixelhibákhoz, vagy egyébb meghibásodásokhoz? szervizelés hogy megy, kijön valaki, ha kell elszállítják, vagy nekem kell gondoskodni?

(#68603) Methox91 válasza fulton (#68602) üzenetére


Methox91
junior tag

1-2 pixel hibával és beégésel ne probálkozz náluk , ha jol tudom küldenek futárt.

(#68604) fulton válasza Methox91 (#68603) üzenetére


fulton
addikt

köszönöm. beégéssel ne próbálkozzak? hát akkor mivel. arra célzol hogy nem cserélnek panelt beégésre?
mert ahogy olastam az lg igenis cserél beégésre is, vagy csak G1 panelnál?

[ Szerkesztve ]

(#68605) Methox91 válasza fulton (#68604) üzenetére


Methox91
junior tag

LG minden oled tvnél cserél panelt beégésre , sony - panasonic - philips nem.

(#68606) fulton válasza Methox91 (#68605) üzenetére


fulton
addikt

akkor mit csinál? de most tényleg, veszel 1 milláért egy oled sonyt , beég 1 éven belül, és azt mondod hogy nem csinálnak semmit? nézed az 1 éves 1 millás tv n a beégett panelt?
vagy ha pixelibád van.. ?
tényleg nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#68607) Pro Koryak válasza fulton (#68602) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Miért égne be, főleg az újabb panelek? Nagyon "agyament" képbeállítás + használat kell hozzá.
Ha meg már problémád van, el kell kezdeni a dolgot velük.

Pixelhibára nemzetközi ISO szabvány van. Gyártótól függ, melyiket alkalmazzák. Amúgy monitornál/lcd tévénél is így működik, ott is vannak akár több milliós készülékek is.

[ Szerkesztve ]

(#68608) S e t h


S e t h
nagyúr

Milyen trükkje van lgc1 esetében képernyő tükrözésnek telefonról?
Samsung telefon és Samsung tévé esetén semmi probléma nincs, ellenben itt csak kvázi pip funkcióként egy kis ablakban jelenik meg a videó és hangja sincs.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#68609) wallace 234 válasza Methox91 (#68605) üzenetére


wallace 234
őstag

Panasonic cseréli a beéget panelt, csak ők másképp járnak el. Ők egyedi elbirálás alapján döntik el! Ha rendeltetés szerű használat, mellet van probléma ők is cserélik. Nekem annak idején ezt írták. Sony ha kijelző gond van akkor általában az egész tvt cserélik. Nem nagyon javítgatnak otthon. Philips eljárását nem ismerem.

(#68610) tylerddd válasza S e t h (#68608) üzenetére


tylerddd
veterán

Ezt még nem próbáltam, de a DeX nagyon fa**án megy a C1-en vezeték nélkül. A távirányító miatt pedig baromi jó kezelni.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#68611) farkas-j válasza TechN7ne (#68600) üzenetére


farkas-j
őstag

Esetleg próbál ki a Smart remote appot.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#68612) szasanyi válasza TechN7ne (#68600) üzenetére


szasanyi
félisten

Akár szerviz menüvel akár anélkül ez remekül működik C1-et szvsz a G1-en is.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#68613) bnorci71 válasza TechN7ne (#68600) üzenetére


bnorci71
addikt

vagy ez az Lg sajátja ahogy nézem
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lgeha.nuts

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#68614) gamegod


gamegod
senior tag

nehéz döntés melyiket válasszam :)) ;]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#68615) blakey válasza gamegod (#68614) üzenetére


blakey
titán

Szerintem nem nehéz, Philips mellett több pozitív dolog van, ott a DTS, valószínűleg 4-5 év múlva nem tűnik el valamilyen szolgáltatás (lsd. pl. B7-en nem lesz HBO Max), stb. Nyilván te fogod eldönteni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68616) BoneDragon válasza gamegod (#68614) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én is ezen gondolkoztam hetekig, végül az LG nyert a garanciális ügyintézés miatt.
Azért néha hiányolom, hogy legyen Ambilight. :B
Végül nem bántam meg, előzőleg egy Samu LCD volt és ahhoz képest brutális.
Mondjuk valamit nem szeretek. A távirányítón a homegomb elhelyezkedését. List is kényelmetlen helyen van.

(#68617) coolrob válasza blakey (#68615) üzenetére


coolrob
aktív tag

Azért kíváncsi lennék, hogy ez a DTS miért jön fel mindig. Konkrétan akik ilyen TV-t vesznek, azokról nehéz elképzelni hogy belső lejátszót használnak, mikor egy 15 ezres amlogic box CE rendszerrel ezerszer jobb, és nincs gondja semmivel. Még abban sem vagyok biztos, hogy ezeknek a belső lejátszója tud kandenciahelyes lejátszást...

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#68618) bnorci71 válasza gamegod (#68614) üzenetére


bnorci71
addikt

ez nálam is dilemma volt aztán a több támogatott kép/hang formátum miatt a Philips lett a befutó. Így utólag meg az Android rendszer több lehetőséget ad.
Az Ambilight még nem sokat ment mert bútor előtt van a tv kicsi a régi helye és még nem lett elpakolva illetve a falszín se ideális a tv mögött, de ha nem fog tetszeni akkor sincs gond.

De, hogy neked mi fontos azt neked kel eldönteni :)

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#68619) blakey válasza coolrob (#68617) üzenetére


blakey
titán

Ha kíváncsi vagy akkor olvass vissza. Én csakis külső lejátszót használok, és hacsak a TV-n szeretném hallani vagy azon át szeretném küldeni egy erősítőbe az adott hangsávot, ami történetesen DTS, akkor bukta, be kell lépni a lejátszó menüjébe és át kell állítani PCM-re. Azt nem értem, hogy ez miért merül fel, mint kérdés. A TV-t filmek nézésére használjuk és sajnos nagyon sok anyag olyan hangsávot is tartalmaz, vagy az adott nyelven csak olyat, akkor konvertálgassak vagy a jól beállított hangmódot most arra a 1,5 órára módosítsam majd lépjek vissza, stb? Ha valaki előnyökre és hátrányokra kíváncsi akkor bizony mindig ez fog előjönni, "c'est la vie". Nem csak akkor nincs DTS, ha a saját lejátszót használod, akkor sincs, ha külsőről kapja a DTS jelet. Ne kelljen ezt 1000X megindokolni, hátrány és kész.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68620) alaves válasza gamegod (#68614) üzenetére


alaves
addikt

Talán döntési adat lehet még, hogy ha a 'világosabb', 'erőteljesebb', 'látványosabb' képet kedveled (Philips: SDR ~400 nit, HDR peak br.: ~900 nit, kontraszt vágás hiánya), akkor a Philips. Több fórumozó választott azért QLED-et, mert túl 'sötétnek', 'kevésnek' találta pl. a CX/C1 képét. Ha a referencia képhez kívánsz közelebb lenni akkor C1.

Ui.: Mondom én ezt, akinek jobban tetszik az OLED754 képe a C1-nél. ;)

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#68621) #72688384 válasza alaves (#68620) üzenetére


#72688384
törölt tag

mondjuk aki lg oled után samsungot vesz annak sincs sok esze.

(#68622) coolrob válasza blakey (#68619) üzenetére


coolrob
aktív tag

Igazából továbbra sem értem, de ezért más mindenki. Szerintem aki moziélményre vágyik, és vesz mondjuk egy 65 -ös OLED tv-t, annak ott van legalább egy soundbar is mellette, vagy jobb esetben egy kiépített hangrendszer. Ha ebbe megy a médialejátszó, már kikerüli a TV-t a hang. A külső lejátszó az nyilván alap, és ha ez menne a TV-be, ott is be tudod állítani, ahogy azt te is írtad, hogy a TV nem kezeli a DTS-t, ergo átalakítja a lejátszó. A médialejátszó ára 15k, a soundbar pedig mondjuk 40-50k tól indul (már ez is jobban szól általában, mint maga a TV) és határ a csillagos ég. Lehet csak nekem természetes ez a dolog, de szerintem egy filmélményt együtt határoz meg a kép és a hang, és hiába nézek OLED tv-n egy jó filmet, nem fogja elérni azt a hatást, ha a TV hangszórója szól.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#68623) blakey válasza coolrob (#68622) üzenetére


blakey
titán

Azért nem érted, mert két TV közötti különbség egyik pontja a DTS. Ne menjünk bele, hogy külső lejátszó, mert aki engem ismer az tudja, hogy én vagyok az, aki csakis azt használ és már túl vagyok jónéhány példányon (Amlogic-ból kb 60-on, LE, CE nem probléma), szóval az a része nem érdekel, nem kell bemutatni az előnyüket meg azt sem kell levezetni, hogy mit hogyan, egyszerűen ez az egyik különbség, pont, egyszerűen a Philips-et ajánlottam.
Valóban nem érted, nem az a lényeg, hogy milyen hangszórón szól, az a lényeg, hogy van egy filmem pl. 3 hangsávval, egyik magyar és DD, van angol DTS-HD és van pl. német, ami DTS, tegyük fel, hogy én a németet szeretném a TV hangszóróján hallgatni, tesztelni, mindenfelé menüben való turkálás nélkül, na ezt old meg olyan TV-n, ahol nem támogatott. Ennyit kell érteni, nem többet, nem megoldást keresni, mert nem hangzott el olyan kérdés. Majd, ha megoldás felől kérdeznek akkor arra is van válaszom. Továbbra is Philips az ajánlatom a kettő közül.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68624) Methox91 válasza BoneDragon (#68616) üzenetére


Methox91
junior tag

160 ezer forintból tudsz rátenni gyári philips ambilightot ha nagyon hiányozna.

(#68625) -SeveN- válasza gamegod (#68614) üzenetére


-SeveN-
aktív tag

Majdnem LG-t vettem mert az korábban kipróbáltam, de a dts , a P5 proci és leginkább az hogy a rendszer nem olyan zárt mint az WebOS a Philips 706/12-t rendeletem. Ambilight-ot nem használom.

Nagyon örülök utólag hogy így döntöttem.

OFP rUlEz! http://www.mod.iweb.hu/

(#68626) wallace 234 válasza #72688384 (#68621) üzenetére


wallace 234
őstag

Te aztán tudod 🤣🤣de azt tudni kéne, hogy kinek mik a igényei és felhasználási szokásai! Így akkor valószínűleg ha nincs ki békülve akkor le cseréli egy felső kategóriás Qledre! Szóval azért ilyen kijentést tenni, nem éppen szerencsés!

(#68627) coolrob válasza blakey (#68623) üzenetére


coolrob
aktív tag

Tisztában vagyok vele, hogy értessz a dolgokhoz, szerintem már nekem is segítettél amlogic topikban, eztért minden tiszteletem. DE az a baj, hogy ez a vita többről szól ennél. DTS miatt ajánlani TV-t szerintem nincs rendben a mai világban.
Az átlag felhasználó TV műsort néz, streamel (Netflix, HBO stb.), őket ez eleve nem érinti.
Akit érinthet az olyan személy, aki letölti a filmeket. Na most itt is van fent több verzió, ráadásul ha a TV miatt UHD filmet töltessz (márpedig ez lenne a lényege egy ilyen TV-nek), akkor ott szinte mindig Atmos sáv van, esetleg TrueHD, magyarul pedig AC3, ezek pedig támogatottak.
Elfogadom, hogy okés, van aki nem költ hangrendszerre, és csak TV-n hallgatja a filmeket, az viszont egyszer beállítja a lejátszóját és kész, tehát ő sem érintett.

Ebből következik, hogy az általad felhozott probléma nagyon kis réteget érint, méghozzá kétfajta felhasználót. Az első aki belső lejátszón néz filmet a Tv hangszóróján (Ő még mindig tölthet le olyan filmet, ami nem DTS hangsávval rendelkezik). A másik felhasználó pedig olyan mint te, hogy van házimozi rendszere, lejátszója is, ám egyszer hangrendszeren, máskor pedig csak sima TV-n nézné a filmeket. Ilyenből szerintem kifejezetten kevés van, így továbbra sem érzem azt, hogy a DTS támogatás annyira fontos lenne.

Ezért lenne sokkal korrektebb, ha mondjuk úgy menne az ajánlás, hogy aki DTS hangsávos filmet akar nézni belső lejátszón, annak ajánlott a Philips-et választani. Ezt így eltudnám fogadni, de rendszerint ezt senki nem így kommunikálja ki.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#68628) BoneDragon válasza Methox91 (#68624) üzenetére


BoneDragon
veterán

:DDD
Vannak erre azert olcsobb megoldasok. Nekem nem er annyit, hogy pluszban fizessek erte.

(#68629) blakey válasza coolrob (#68627) üzenetére


blakey
titán

Ha elolvasod, amit írtam, akkor nem a DTS miatt ajánlottam, több dolog miatt, ebből egyik a DTS, a másik, pont, amit írsz, pl. HBO, B7-en a Max-ot b@szhatod, nem tudod használni, uh. ennyi, ez is egy ok. Rendszerint mindenki úgy érti ahogy akarja, de egyértelmű volt amit írtam, ne kelljen saját véleményemet, ajánlásomat megmagyaráznom, te javasolj egy másikat és ennyi, le van tudva.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68630) -SeveN- válasza coolrob (#68627) üzenetére


-SeveN-
aktív tag

Én pont az a kétfajta user vagyok. :))

OFP rUlEz! http://www.mod.iweb.hu/

(#68631) bnorci71 válasza coolrob (#68627) üzenetére


bnorci71
addikt

A másik felhasználó pedig olyan mint te, hogy van házimozi rendszere, lejátszója is, ám egyszer hangrendszeren, máskor pedig csak sima TV-n nézné a filmeket. Ilyenből szerintem kifejezetten kevés van, így továbbra sem érzem azt, hogy a DTS támogatás annyira fontos lenne

jelentem én ezen kevesek egyike vagyok akkor, 90% soundbar most már tv hang megy és ha tényleg mozizunk akkor megy a házimozi.
Illetve nem akarok még egy eszközt a lejátszáshoz eddig HTPC volt most a tv Kodija. Bár tegnap teszteltem a DTS-HD Master Audio anyagjaimmal és eléggé gyengécske hozzá a tv hardware :(( bár filmnél ez nem jön ki csak zenei anyagoknál.

-SeveN-
akkor ketten vagyunk :D

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#68632) ricsip válasza blakey (#68619) üzenetére


ricsip
addikt

Amíg ez nem lesz a laikusok nyelvén érthetően megírva és részletesen elmagyarázva, miért is szopás az hogy az LG kispórolta a DTS licenszet az elmúlt 2 év TV-iből, addig minden héten fog jönni vki értetlenkedni.

-

(#68633) coolrob válasza blakey (#68629) üzenetére


coolrob
aktív tag

Nem szívesen ajánlok magamtól, plána ha nem ismerem az adott felhasználó szokásait. Én a Philipset már csak azért sem szeretem, mert Ambilight a húzómarketingjük, ami számomra zavaró, ráadásul kalibrált képbeállításnál abszolút nincs létjogosultsága.

Az HBO MAX dologban igazad van, az elég nagy fiaskó, amiért elvileg az HBO a felelős, de nem lepődnék meg, ha némi tárgyalás után a B7-re is elérhető lenne majd a kliens. Valahogy én ezekre nem ugrok rá, egyrészt meg 3-4 évig még nem volt nálam ugyanaz a TV (sajnos ilyen ez a hobbi), másrészt meg egy Firestick is megoldja az ilyen problémákat 20k-ért (Kodi, HBO MAX stb).

Ezért is nem szeretek ajánlani, mert mindenkinek teljesen eltérő a felhasználási szokása/igénye. Én azt vallom, hogy annyira hasonlóak a mai OLED TV-k, hogy akármelyiket lehet választani, minimális lesz a különbség (LG C1, Sony A8/A80J, Philips 706/806, Pana stb). Mindegyik mellett és ellene is szól valami. Várni kell még valamelyiket nagyon beakciózzák, és le kell csapni. Én így tettem a 65C1-gyel, amely nagyjából 470 be fájt az Emagon, így bombabiznisz volt, de ha a Sony lett volna ennyi, annak is örülnék.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#68634) blakey válasza coolrob (#68633) üzenetére


blakey
titán

Egy kérdés volt, hogy melyiket, arra nyilván lehet válaszolni. :)
Nem ajánlás volt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68635) coolrob válasza bnorci71 (#68631) üzenetére


coolrob
aktív tag

Több belső lejátszót is próbáltam, és bár nem rosszak, de mind elbukott azon, hogy a NAS-ra leszedett filmeket nem látták addig, amíg nem indítottam újra a NAS-t. Szerencsére a dedikált médialejátszók azonnal látják az új filmeket.

Nem mellesleg, én is a ti csoportotokba tartoztam (AVR, 5.1, néha sima TV-n a hang), de a hócipőm tele lett a rengeteg gonddal. Azzal, hogy 150-200 ezer ft a legolcsóbb dual HDMI-s lejátszó, ami még mindig nem tökéletes, anélkül pedig nem lehet megoldani a 4k HDR/True Hd hangsávot, ráadásul az ARC és CEC is teljesen megbízhatatlan. Végül vettem egy komolyabb soundbart, abba megy a sima CE Box és minden simán megy (a DTS is :) ) . Ha bekapcsolom a tv-t szól a soundbar, CEC, ARC hibátlan stb. Természetesen hangban nem olyan, mint a Primare AVR, de igazából teljesen rendben van, így lassan meg is hirdetem majd a cuccokat, mert arra van igény, hogy minden menjen simán, állítgatás nélkül.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#68636) fulton


fulton
addikt

Srácok, vennétek kiállított darabot OLED tv-ből?

(#68637) #72688384 válasza wallace 234 (#68626) üzenetére


#72688384
törölt tag

én aztán tudom mivel van a családban több qled és oled is. ikszdé.

(#68638) coolrob válasza fulton (#68636) üzenetére


coolrob
aktív tag

Itt aztán egyértelműen nem a válaszom. Egy dolog hogy ugyanaz a tartalom fut végig rajtuk általában max fényerőn, ami jócskán növeli a beégés kockázatát, de sok esetben még áramtalanítják is a TV-ket a nap végén, így a pixelfrissítő sem tud lefutni rajta. Szerintem ne erőltesd.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#68639) Celtis válasza fulton (#68636) üzenetére


Celtis
veterán

A feltételektől függ.
Noname bolt, 3 éve a kirakatban éjjel-nappal, garancia nélkül, új árán: NEM.
Tegnap lett kirakva, gyári garanciával, féláron: IGEN
Kell tovább magyarázni?

(#68640) #72688384 válasza coolrob (#68638) üzenetére


#72688384
törölt tag

pontosan. min 50% árengedménnyel éri HA adnak hozzá garanciát.

(#68641) coolrob válasza Celtis (#68639) üzenetére


coolrob
aktív tag

Ez pontosabb válasz mint az enyém, bár tapasztalatom szerint sosem a kiállítás valós időpontját vallják be, és a legtöbb hely kiállított darabra már csak 1 év garanciát ad.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#68642) b. válasza Methox91 (#68624) üzenetére


b.
félisten

Nem kell ahhoz annyi.kész megoldaskent ott az ambivision. [link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#68643) wallace 234 válasza #72688384 (#68640) üzenetére


wallace 234
őstag

Qledböl melyik? Mert azért az se mindegy melyik kategóriával méred össze! Melyikből indulsz és hozod ezt a véleményt.

(#68644) #72688384 válasza wallace 234 (#68643) üzenetére


#72688384
törölt tag

azonos árkategóriáról beszélek és amúgy teljesen mindegy mert a samsung menürendszere +távirányitója egy fos.

(#68645) farkas-j válasza coolrob (#68617) üzenetére


farkas-j
őstag

Pl nálam azért gond a DTS hiánya, mert a házimozi erősítőmön nincs HDMI bemenet. Minden eszközöm HDMI-n csatlakozik a TV-re és a TV optikai kimenete van rákötve a házimozi erősítőre. A koncertfelvételeim nagy része DTS hangú így azok nem mennek át az LG-n az erősítő felé. Emiatt HDMI-optikai hang leválasztót kell használjak. Kapják be az LG-nél! :W

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#68646) bnorci71 válasza coolrob (#68635) üzenetére


bnorci71
addikt

Én is untam ha a házimozit akarom használni akkor a HTPC-n mindent állítgatni kel a Win-be és a Kodi-ba is és vissza a soundbar használatához :(((
Most csak a Tv menübe kel átrakni a hang kimenetet és kész :)
Azért a HTPC még marad egy darabig mert amíg a képanyag nem UHD addig az is lehet lejátszó UHD képessé viszont nincs kedvem bővíteni.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#68647) fulton


fulton
addikt

Na utána jártam, Sony-nál nincs beégésre garancia. Egyszerűen nem cserélik ilyen esetben.
Viszont olyan infom is van hogy ami beégett az mind LG volt. Hát mindenki el rakja magában ezt az infot, me nyilván abból adnak el legtöbbet is, meg játékra is azokat használják...
hát nem a legjobb hírek ezek sony-ra nézve.

[ Szerkesztve ]

(#68648) sub71 válasza gamegod (#68614) üzenetére


sub71
aktív tag

Volt pár LG,Samu tévém. Meguntam, hogy bár a tévéknek még semmi bajuk, de a rajtuk lévő applikációk szép lassan megfogyatkoztak, a legrégebbi Lg-n a vásárláskor gyárilag telepített 21 app közül konkrétan kettő maradt. Az egyre újabb divix, xvid stb... szabványokat egy idő után már nem ismeri fel, vagy hang, vagy felirat gondok vannak. Egy androidos tévén ilyen problémák jóval később jelentkeznek. Én ezért választottam a Philipset....

(#68649) Methox91 válasza fulton (#68647) üzenetére


Methox91
junior tag

aj80 /90 tevejuket ugy promozzak hogy perfect for playstation 5 , ezek után beégne valamelyik játéknak a hudja azért vicces lenne.

(#68650) TechN7ne válasza fulton (#68647) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Szép...
Gondolom akkor a többi nevesebb márka is ezt csinálja (Philips ,stb.)
Egyszerű a döntés ,LG-t kell venni és kész.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.