Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68501) b. válasza bnorci71 (#68490) üzenetére


b.
félisten

A jelengleg 4K 120 Hz-n nem megy VRR tamogatas ,csak 60 ig vagy anelkul 120 ig.Eleg sok tv nel van ez ahogy neztem.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#68502) #72688384


#72688384
törölt tag

szerintetek lesz webos 4.0 a 2017-es tévékre?

(#68503) Celtis válasza privacy99 (#68499) üzenetére


Celtis
veterán

Akkor halljál egy olyat is, hogy nálam hoszzú évek óta a legkülönbözőbb márkájú és típusú eszközökkel működik kiválóan.

(#68504) anrab válasza #72688384 (#68502) üzenetére


anrab
addikt

Soha nem lehet tudni. Most 5. éves. Szerintem még biztos kap.
Ha jól emlékszem az HBO GO-t 2016-os modellektől és alatta vették el. Ebből gondolom hogy neked még jön minden ebben az évben.

[ Szerkesztve ]

(#68505) ΞΔGLΞ válasza belan (#68452) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Láttál te már LG-t és Panasonic oled-et egymás mellett "futni" ugyanannál a demónál?
Kb úgy néz ki, mintha az LG FHD-ben menne a panasonic mellett.
A panasonic elkéri a pénzt a tévéjéért, de nem azért, mert a markenting agytröszt kitalálta, hogy ennyi az ára, hanem, mert ennyivel jobban értenek házon belül, hogyan kell azt a szájb...ott panelt úgy "meghekkelni", hogy abban ne legyen WB, TT és mérföldekkel jobb képminőséget nyújtson.
----------------
Elképzelhető, hogy az LG is tudja, de nagyívben leszarják, inkább orrba-szájba panelt cserélnek. Nekem elég volt egyszer hogy a 77-es LG-n panelt cseréltek, kellett hozzá két szerelő, a szomszéd és én és 3 óra tömény szopás, nehogy kettétörjön a panel.

[ Szerkesztve ]

(#68506) belan válasza ΞΔGLΞ (#68505) üzenetére


belan
addikt

Full hd ez jó 😂😂😂 hát kérje el a pénzed nem érdekel de igen láttam a mm-be mind 2 tv-t , és nem ájultam el panatól kicsivel élesebb volt a kép meg mozgás megjelenítés picivel jobb volt ennyi gondolom elektronika is picivel jobb de nekem akkor se ér annyit . max ha aranyból lenne akkor kellene . ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#68507) #72688384 válasza anrab (#68504) üzenetére


#72688384
törölt tag

elvileg a hbo maxnak 4.0 fog kelleni. nevetséges.

(#68508) ΞΔGLΞ válasza belan (#68506) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Magyar Mm-ba nem rakják ki a Panasonic oled tévéket.

(#68509) belan válasza ΞΔGLΞ (#68508) üzenetére


belan
addikt

Nem most láttam és volt ki rakva GZ2000 is meg más modell is ne izgulj utolsó darabok voltak kiállított .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#68510) salapp válasza farkas-j (#68500) üzenetére


salapp
addikt

Szerintem, és remélem, még sokak, sőt, egyre többek szerint is beteg, pazarló elképzelés, hogy valaki 2-3 évente akar tévét cserélni. Más kérdés, hogy lassan már olyan szarok, hogy öt évet szinte biztosan nem húznak ki.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#68511) tuta1975


tuta1975
tag

Egy nagyon érdekes teszt!
https://www.youtube.com/watch?v=HTEbgPhFykY
LG VS Pana . és a végén amire nem számítottam, hogy melyiket látják jobbnak. :Y :Y

(#68512) bnorci71 válasza ricsip (#68497) üzenetére


bnorci71
addikt

soundbart nem lehet a Tv távirányító bekapcsolójára tanítani?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#68513) belan válasza salapp (#68510) üzenetére


belan
addikt

Szerintem normál átlagos ember 5,6 évig is el használna a tv-t én is ha addig menne a tv ;] de nem fog . Ha én gazdag lennék,
jaga diga diga jaga daga diga diga dom.
Éjjel-nappal, digi digi daj,
Tartana a nagy daj-daj.
Temetném a munkát,
jaga diga diga jaga daga diga diga dom. 2 évente cserélném a tevét ha gazdag lennék . ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#68514) blakey válasza ΞΔGLΞ (#68508) üzenetére


blakey
titán

Kirakják, legalábbis a budaörsiben ki szokták rakni. Volt egy átmeneti időszak amíg nem nagyon volt Panasonic a forgalmazás körüli problémák miatt, akkor nem volt mit kirakni. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#68515) Jorgi Kormi válasza belan (#68513) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Spec. nekem kettő LCD (LG) is van , ami most lesz 9 éves és no problem. ( Még kettő Sony 26 és 21 éves trinitron crt , az egyiken szoktam a nagyobb sportrendezvényeket /foci, kézi, stb. /nézni melóban). ;]

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#68516) paatrick válasza farkas-j (#68500) üzenetére


paatrick
őstag

Nincs ezzel semmi baj, de azt látni kell ha mindenki így tenne akkor hamar beleállnák a következő világválságba :D
De nem is azt mondom hogy a 2 évente cserélt TV mehet a kukába. Én pl átörökítem majd a családba, nekik is javul a TV, nekem is, mindenki boldog. Sokan meg meghirdetik használtan, annak is van piaca.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#68517) snpetit válasza #72688384 (#68502) üzenetére


snpetit
aktív tag

LG tv-ék maradnak azon a fő Webos verzión általában amivel kijönnek :-/

(#68518) belan válasza Jorgi Kormi (#68515) üzenetére


belan
addikt

:Y

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#68519) -SeveN- válasza b. (#68481) üzenetére


-SeveN-
aktív tag

Ez az a 706 és 806 frissítés amiben megkapjuk a Google TV-t is?

OFP rUlEz! http://www.mod.iweb.hu/

(#68520) contaxg válasza Jorgi Kormi (#68515) üzenetére


contaxg
veterán

sony trinitron 21 the best, az oled tévém már majdnem olyan jó. Most vettem hozzá dvb-c tunert mert a gyári 29 csati már kevés volt :D . imádom!!!

[ Szerkesztve ]

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#68521) -SeveN- válasza alaves (#68494) üzenetére


-SeveN-
aktív tag

Ez melyik menü pontosan?

OFP rUlEz! http://www.mod.iweb.hu/

(#68522) ΞΔGLΞ válasza belan (#68509) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez egy GZ, de mindegy.
Az MM-ban nem lehet összehasonlítani semmit és főleg nem raknak egymás mellé LG és PANA tv-ét, de én használtam így elég sokáig és láttam a különbséget, mert sokáig megvolt az LG oled-em a Panasonic mellett. Általában Sony és LG egymás mellett elég gyakran van az MM-ban. És a Sony mellett is simán ez az érzése az embernek. A félreértés elkerülése végett, engem nem érdekel a márka és az sem, hogy mennyibe kerül. Egy érdekel, hogy a legjobb képminőséget kapjam, WB és TT faszságok helyett.
Ha valaki azért vesz LG-t, mert a garancia intézés mögötte nagyon jó, akkor eleve arra asszociál, hogy a tévéje hibás lesz.
Másrészt nem tudom, hogy Magyarországon a pana, vagy a sony garanciás ügyintézése milyen, de Németországban épphogy nem hoznak a szerelők villásreggelit.
Szóval, Unió... Nem lehet megkülönböztetni országokat és nem hiszem el, hogy Mo-on a Panasonic kiröhögi a tulajt, ha hibás terméket jelent be, főleg abban az esetben, hogy a tévéje a legdrágább a piacon.

Lg ficsörök...
[link]
[link]
[link]
[link]
Nos, nekem ilyenekre nincs időm, senki ne rabolja el az időmet panelcserélgetésekkel. A lányomék lg cx, 2-szer cseréltek panelt, az ismerősömnél szintén. Én megúsztam 1-el, de mint írtam egy oltári nagy szívás volt.
Panasonic 1%-os oled fénnyel, ahol minden hibának látszania kellene.
Nincs WB, nincs TT és a képminőség fantasztikus. A hangja is jó, de engem nem érdekel, erősítőt használok.

[link]

Szóval engem nem érdekel, hogy a tévé homlokán milyen gyártó van, az érdekel, hogy a legjobbat kapjam, ha Panasonic, vagy nappalimban lévő 83-as dög sony hasonlót produkálna, azokat is szidnám. De az LG bevédésed itt több oldalon keresztül, akkor lenne értelme, ha, mögöttes tartalom is lenne ott. Ami nyilvánvalóan nincs.
Tökmindegy, hogy ki mennyire gazdag, tévét nem azért veszek, hogy utána szívjak vele. Nos, az LG-vel ez történt, engem nem győzött meg, nagyon enyhén szólva.. Ha fordítva lenne, most ezt írnám a panáról és az Lg-t dicsérném, de nem így van. A Pana menürendszere az LG-hez képest egy kicseszett nagy katyvasz, ez így van, de a tévét egyszer, vagy kétszer kell beállítani és nem a menüt nézzük.

(#68523) BoneDragon válasza ΞΔGLΞ (#68522) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én elhiszem, hogy szar tapasztalatod van LG-vel, csak az érveléseiddel az a baj, hogy a Panában is LG panel van. Ugyan úgy hozhatja ezeket a szép "ficsörök"-et.
Attól, hogy más elektronikát raknak mögé nem lesz más a panel.

(#68524) ΞΔGLΞ válasza BoneDragon (#68523) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De más lesz, mert házon belül csinálnak vele valamit a pana mérnökök, amit más nem tud.

(#68525) BoneDragon válasza ΞΔGLΞ (#68524) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem lesz más. De élj ebben a tudatban, ha ez téged megnyugtat.

Régebbi munkahelyemen panelek átnézésével foglalkoztak a kollégák és nekem is volt szerencsém párat megtekinteni. Brutális nagy szórás van 2 panel között is. Oké OLED-ról nincs tapasztalatom, de minden más tipusról igen. Volt hogy a 100ezres készülékben jobb volt a panel, mint a másfél millásban.
Ezért is szokták mondani: Panel lottó.
Szerencsés vagy a Panával, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#68526) ΞΔGLΞ válasza BoneDragon (#68525) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

[link]
Nem csak a prohardver írja ezt, hanem a Vincent faszi is elmondta, hogy ez nem egyszerű panelcsere a Panasonic-nál, hanem dolgoznak a panelen. Mi olyan furcsán hihetetlen neked ebben?

(#68527) BoneDragon válasza ΞΔGLΞ (#68526) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ha van róla hivatalos infó, akkor elhiszem. Addig mondhat bárki bármit.

Kiváncsi vagyok hogyan képzeled el ezt, hogy dolgoznak a panelon... Mit csinálnak vele? Atomjaira szedik és újra összerakják? Húznak rá még egy réteget?
Tényleg érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#68528) ΞΔGLΞ válasza BoneDragon (#68527) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Milyen infó kell?
Tehát Vincent hazudik, a prohardverrel egyetemben az összes többi teszt cikk is mind kitalálta ezeket. Ok...én meg nem értem még mindig, hogy a téma cím fent miért nem LG imádók klubja, vagy hasonló... :)
--------

Hagyd már abba a szerkeszgetést, mire leírom a szöveget, újra szerkeszted a mondandód.
Honnan tudjam, hogy a pana csinál a paneljével és miért kellene ezt nekem leírnom?
Azt írtam le, hogy mit látok és én azt látom, hogy a HZ2000 röhögve megette a CX-et képminőségben függetlenül attól, hogy LG display van mind a kettőben. A JZ2000 már nem tudott jobban teljesíteni, mint a HZ.

[ Szerkesztve ]

(#68529) BoneDragon válasza ΞΔGLΞ (#68528) üzenetére


BoneDragon
veterán

Most nem értem ezt a gyerekes sértődést. Komolyan érdekel, hogy mit csinálnak ott a panánál.
Én mondtam, hogy imádom az LG-t? Azt irtam, hogy ugyan azt a panelt kapja mindenki.
Részemről lezártam, nem vezet ez sehova.

(#68530) belan válasza BoneDragon (#68523) üzenetére


belan
addikt

Hagyd úgy is meg magyarázza , ;] pana át varázsolja a lg panelt .😂 házon belül rá engedik a fehér szószt . Űr technológia használ a pana . ;]

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#68531) alaves válasza -SeveN- (#68521) üzenetére


alaves
addikt

Philips OLED logó (statikus elem) fényesség csökkentő: Beállítások > Általános beállítások > Javított > OLED képernyő-beállítások > Helyi kép védelme

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#68532) b. válasza BoneDragon (#68523) üzenetére


b.
félisten

minőségbiztosítás is éppen teljesen más mindegyik gyártónál. A pana lehet nem enged ki ilyet a sorról.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#68533) Dicker válasza belan (#68530) üzenetére


Dicker
őstag

Feleslegesen vitatkoztok ezen. A panel olyan, mint az autónál a motorblokk.
Legtöbb gyártó mástól veszi, és ő építi rá a saját elképzeléseit. Hiába van pl. egy Skodában, és egy Audiban is ugyanolyan blokk, más a teljesítmény, más a végeredmény.
Egy panel is kaphat extra hűtést, más vezérlőt, más szoftvert, vagy lehet ami az egyik gyártósoron elmegy, a másikon selejtként kibukik, stb... Úgyhogy van varázslásra lehetőség.
Az LG el van kényelmesedve a monopol helyzetével a panelgyártásban, ennyi az igazság. Inkább cserélget, mint minőségellenőrzést tartana, mert drágább. Majd talán változik a hozzáállásuk a gyártósoron, ha egyszer lesz konkurencia.

(#68534) bnorci71 válasza alaves (#68494) üzenetére


bnorci71
addikt

ez hol van pontosan mert nem találom
csak olyat hogy helyi kép védelme
Oled706

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#68535) BoneDragon válasza b. (#68532) üzenetére


BoneDragon
veterán

Megtehetik, hogy válogatnak? Hm, nem hiszem.

(#68536) belan válasza Dicker (#68533) üzenetére


belan
addikt

Nem írtál hülyeségeket ez tény de nem hinnem pana lenne az a gyártó ami pont meg engedheti magának hogy válogat a panelek közül , persze más elektronika van mögötte ,meg lehet extra hűtés is van .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#68537) b. válasza BoneDragon (#68535) üzenetére


b.
félisten

miért ne tehetnék meg? :F
Én fehérváron a Philipsnél dolgoztam 10 évig gépbeállítóként, gépész vagyok. Ott gyártottuk a Loewe Tv ket.
Ugyan azon a soron ahol a 100 ezres Philips készült ott gyártottuk az 500 ezres Loewe-t. Kivittek minket képzésekre, teljesen más előírások alapján gyártottuk. Máshonnan jött az elektronika oda és más beszállítóktól a táp stb.
Volt olyan, hogy egy 8 órás műszakban 90 darab Tv-t gyártottunk le, ami csomagolásra is került, míg Philipsből 700-900 között, eleve az egész folyamat lassabban zajlott, nem mehetett bárki Loewe sorra dolgozni, még csavarozni sem a nők közül...
A TV hátlap lakkozásánál Philips 5 darab maximum 1 mm hibát engedett a Loewe 2 darabot egymástól minimum 10 cm -re.
Tamponnyomási hibát Philips egyéni elbírálás alapján, Loewe nullát engedett meg. ugyan ez a prégelt üveg előlapoknál.
A lényeg: A képernyő teszt Philipsnél 100 darabonként 1 órás Loewe-nél 10 darabonként 2 darab 3 órás teljesen eltérő teszt, ennek köszönhetően lett a végeredmény 90 darab egy műszakban ,mert kb 150-200 darab Loewe tv szétszerelésre került ..Ezt hívják minőségbiztosításnak.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#68538) torma1981 válasza b. (#68537) üzenetére


torma1981
veterán

Kicsit más volt a minőségbiztosítás. :D Nem véletlen.

(#68539) alaves válasza bnorci71 (#68534) üzenetére


alaves
addikt

Pontosan az.

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#68540) alaves válasza b. (#68537) üzenetére


alaves
addikt

Köszönöm, hogy leírtad. Pár hónapja pontosan ezt próbáltam érzékeltetni. A Loewe OLED is többek között ezért drágább (azok az alkatrészek is valószínűleg magasabb minőséget képviselnek).

Samsung 65S90C/Asus RTX 3050/i5-4460/Asus B85M-G/16GB RAM*Creative FPS1600 4.1 Speaker*Sennheiser HD 230*[LG OLED55C1, Philips 55OLED754, LG OLED55B7V]

(#68541) Pro Koryak válasza tuta1975 (#68511) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Azt ugye tudod, a JZ980 olyan a Pana palettáján, mint LG-nél kb. a B széria = belépő, legegyszerűbb, legolcsóbb modell. ;)

Igaz a videót nem néztem meg, szóval mi lett a vége, passz. :B

[ Szerkesztve ]

(#68542) ΞΔGLΞ válasza belan (#68530) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Aki itt ismer a fórumon ( és jó sokan vannak), az tudja, hogy nem a magyar az anyanyelvem, hanem az angol, mégis megtanultam ezt a nagyon nehéz nyelvet a szlengekkel együtt a feleségem miatt úgy, hogy ritkán hibázok, de én a helyedben, főleg magyar létedre szégyelném magam ilyen helyesírással és ezzel a dedós válasszal.
Ahhoz, hogy szakmailag egy elllenérvnek súlya is legyen, a helyesírásnak (is) nagy szerepe van. És akkor lehet frankó szakmai eszmecserét folytatni, ettől lesz minőségi és szakmai egy fórum. Pffff
És igen, régen is téma volt már a reddit-en és itt is, hogy a Sony, Panasonic nagy valószínűséggel válogatott panelt kap.

(#68543) coolrob válasza ΞΔGLΞ (#68542) üzenetére


coolrob
aktív tag

Szerintem semmiféle bizonyíték nincs rá, hogy válogatott panelt kapna az általad említett két gyártó. Az alábbi kép azt hiszem Vincent videójából van:

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#68544) ΞΔGLΞ válasza coolrob (#68543) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A hz1000 egy belépőszint...szerintem ott nem is fognak ellenőrizni semmit, de csúcs tévéikbe biztosan válogatnak.
A hz és jz 2000-ről beszéltem eddig.

(#68545) powerup2 válasza coolrob (#68543) üzenetére


powerup2
addikt

Szerintem a vita lezárása végett annyi hozzátennék hogy, lg készülékből jóval többet adnak el mint panasonic-ból vagy és sony-ból. Ha van hiba is akkor a többet eladottnál gyakoribb lesz. Szerintem nem ez fogja meghatározni a termék minőségét. Az hogy itthon a szervizek hogyan állnak az emberhez megint más kérdés. Sajnos ismerősöm panával megszívta nem cserélték ki neki a tv-ét. Sony sem szeret cserélni idehaza. Egyik gyártó tv-je sem rossz az hogy melyik gyártó mennyire figyel a kalibrálásra az fontos tényező, de ha kalibrálod profin akkor mindegyiknek ugyan olyan képe van. Ha van komoly mozirendszered pl felesleges azon rúgozni hogy a panasonicnak jobb a hangja mert nem fogod használni. Meg akkor érdemes több pénzt kiadni érte ha azt nem használod ki. Egy ideje olvasom a fórumot és sokan egymásnak esnek mi a jó mi nem. A legfontosabb az lenne mi azért járunk ide fel hogy megosszuk a véleményünket észrevételeinket és segítsünk másoknak!!! Fontos lenne tiszteletbe tartani mások véleményét ha valakinek rossz tapasztalata van azt is elfogadni. Remélem hogy a továbbiakba rendesen fognak folyni itt a beszélgetések.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#68546) coolrob válasza ΞΔGLΞ (#68544) üzenetére


coolrob
aktív tag

Egy dolgot tudok elképzelni. A Pana ha jól tudom, hűtéssel látja el az 1500/2000 -es modellek paneljeit. Ez ugye nem olcsó, így a megvásárolt panelleket tesztelik, és a jobbak kapják a hűtést, és mennek a csúcsmodellekbe, még a gyengébbek az alapmodellekbe. Ez még egy reális magyarázat lehetne.

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#68547) belan válasza ΞΔGLΞ (#68542) üzenetére


belan
addikt

Pfff 😂 de rossz gyenge volt nagyon szégyelld te magad ha akarod én senki kedvéért nem fogom ! Pana tv-be meg búj bele azt akkor meg nyugszol uraság . ;] Amúgy tőlem írhatod még engem nem érdekel mit írsz ezek után okos tojás .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#68548) BoneDragon válasza belan (#68547) üzenetére


BoneDragon
veterán

(#68549) Celtis


Celtis
veterán

Bocsánat, hogy beleszólok, de ha a panasonic válogat, akkor vajon a JZ2000 tulajok miért látnak pl. durva tintinget. Ilyen panelek, mégis milyen válogatáson mentek át?
Nincs több kérdésem.

(#68550) BoneDragon válasza Celtis (#68549) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem válogat egyik gyártó se, hiába hisznek mást.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.