Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48501) Citroware válasza evilskati (#48500) üzenetére


Citroware
addikt

Pffff, na erről meg én maradtam le.

Akkor ha PC-ről médiastreamelek DLNA-n keresztül, akkor sem fogja tudni lejátszani?

(#48502) Citroware


Citroware
addikt

Egészen pontosan mivel tud többet nyújtani egy külső médialejátszó, mint azok a funkciók, amik a TV-be vannak építve?

Gondolok itt pl az Nvidia Shieldre vagy az Amazon Fire TV-re.

Akkor ezek szerint az LG TV-m nem fogja tudni lejátszani a DTS-t, szóval már ennyivel előrébb vagyok, gondolom ezek tudják. Mi az, amivel még többet tudnak? (Ha egyáltalán tudnak többet, mint ami egy Smart TV-be be van építve)

(#48503) Jorgi Kormi válasza Citroware (#48501) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Nem biztos , körbe kell telefonálni a hozzád legközelebbi M.M üzleteket , mert lehet ennyiért személyesen is tudsz venni origi darabot a panából. Egy próbát megér.

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#48504) esicyhun válasza Jorgi Kormi (#48499) üzenetére


esicyhun
tag

Most kb. 1 éves (kifutás előtt vettem pont), az üzemóra már sok, pontosan nem tudom, ha kíváncsi vagy megnézem a szervízmenüben. De az első nagy kompenzációs ciklus már lefutott. Egyelőre nincs baja, meglátjuk mit hoz a jövő. :)

(#48505) Citroware válasza Jorgi Kormi (#48503) üzenetére


Citroware
addikt

Bocsi, de nem értem ezt a hozzászólást. :DDD Nekem LG TV fog érkezni és kitartok mellette, max beszerzek egy médialejátszót.

[ Szerkesztve ]

(#48506) evilskati válasza Jorgi Kormi (#48489) üzenetére


evilskati
aktív tag

Bocs, kifutottam az időből.

Még egy kicsit rágom a kefét.

Sajnos élőben nem láttam még B9-et vagy GZ950/1500-at. Helyi MM-ben, csak CX van meg Sonyk.

Rákerestem a szerviz tapasztalatokra a topikban. Az LG-ről jó véleménnyel vagytok, viszont a Panáról nincs sok minden. Ha valakinek van tapasztalata velük, kérem ossza meg :)

Közben úgy tűnik, hogy a B9PLA-ból már csak egy darab van Zalaegerszegen Euronicsban, a többi bemutató darab. Marad az SLA MM-ből.

LG viszont még mindig időállóbbnak tűnik. Azért a Panából hiányzik a HDMI2.1, eARC, VRR, ALLM.

A kettőt jó lenne összegyúrni :)

Közben valaki le is csapott az 1500-ra, már nincs meg. Na így nem lesz TV-m. :))

[ Szerkesztve ]

(#48507) rothfb válasza evilskati (#48506) üzenetére


rothfb
veterán

Nagyon egyszerű.
Ha játszani is fogsz, akkor LG. Ha nem, akkor Pana (Panában nincs HBO Go!:D).

GZ sorozatból senkinek nem hibásodott itt meg készüléke (FZ-re sem emlékszem, egy EZ volt még anno), ezért nincs szerviztapasztalat. Amúgy elvileg, ha a kompenzációs ciklusok lefutottak és megvoltak (normál használatnál automatikusan megy, áramtalanítani csak rövid időre szabad oledet), akkor Pana sem akadékoskodik. Valaki egyszer megkérdezte a Pana ügyfélszolgálatot.
LG rugalmasabb, ők ükre cserélik a panelt, szükség is volt rá e szűk fórum keretein belül is, ezért "jók" a szerviztapasztalatok.

[ Szerkesztve ]

(#48508) Jorgi Kormi válasza Citroware (#48505) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Rosszul értelmeztem : "Pffff, na erről meg én maradtam le." (Bocs.)

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#48509) ΞΔGLΞ válasza rothfb (#48490) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

És ennek te örülsz?
Furcsa hozzászólásaid vannak néha, vagy inkább gyakran.
Egyébként meg láttad már mit csinál egy Nvidia shield pro Ai-je, pl HBO GO filmeknél?
Sok 4K film megirigyelhetné és erre pontosan fasza egy olyan oled tévé is, amelyre a panasonic képtelen kifizetni a licenszet.

(#48484) HUTCHDB
Most komolyan, vegyél egy NVIDIA SHIELD PRO-t, egyrészt a távirányítója a világon az egyik legjobb, másrészt mindent lehet vele távirányítani és többek között ezer másik opción kivül lesz HBO GO egy olyan AI-vel, hogy csak tátod a szád.
Egy oled tévé árához képest ez a kütyü lófsz.

(#48510) Jorgi Kormi válasza evilskati (#48506) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Telefonálj , mint azt tévesen írtam Citroghostnak , próba: szerencse.

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#48511) rothfb válasza ΞΔGLΞ (#48509) üzenetére


rothfb
veterán

Ha majd úgy lesz, veszek egy ilyen Shieldet. De akkor sem az HBO Go miatt.
Nem örülök, de enyhén szólva fura az az ember, aki milliókat kiad tv-re és utána sem néz semminek. Aztán döbben rá fórumban, hogy amit megrendelt, abban nincs valami. (és még nekem vannak fura hozzászólásaim?)
Ez számomra döbbenet és igen kicsit irónikus.

(#48512) Citroware válasza ΞΔGLΞ (#48509) üzenetére


Citroware
addikt

Ez a Shield Pro mivel nyújt többet, mint amit az LG beépített smart funkciói tudnak?

Ezt úgy kérdezem, hogy nem volt még okos TV-m, így annyira azt sem tudom, azok mit tudnak és nekem mire lesz igényem.

[ Szerkesztve ]

(#48513) Jorgi Kormi válasza esicyhun (#48504) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Akkor jól bírja a vegyes "etetést"a tv. Egyébként is , ha jól tudom 2018-tól az oledek jobban bírják a kiképzést. Lehet az üzemóra mást is érdekelne szerintem .

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#48514) ΞΔGLΞ válasza rothfb (#48511) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem neked írtam, hogy vegyél Shield-et, hanem HUTCHDB. -nak.
Csak azt nem értem mit lehet ezen annyit rugózni, hogy ezt elcseszte és nem nézett utána, ami valljuk be, minden tévén alapból ott kellene lennie az applikációnak és nyilván így gondolta ő is, hogy egy HBO GO alap 2020-ban minden elbsztt tévén már.
Én azt mondom/írom most is. NVIDIA SHIELD PRO ma az egyik legjobb megoldás és többet soha, vagy csak nagyon kevés alkalommal kerül a pana távja a kezébe. Én csak bekapcsoláshoz használom a CX távirányítóját, de csak akkor, ha tv- adást akarok nézni...

(#48515) ΞΔGLΞ válasza Citroware (#48512) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt nem lehet felsorolni.
Egyszerűen ég és föld.

(#48516) Citroware válasza ΞΔGLΞ (#48515) üzenetére


Citroware
addikt

Egy dologra lennék különösen kíváncsi, ami az OLED élettartama szempontjából fontos lehet.

A feliratok megjelenítését tudja-e a Shield vagy a TV módosítani? Gondolok itt a feliratok méretére, színére, esetleg átlátszósági szint megadására.

(#48517) rothfb válasza ΞΔGLΞ (#48514) üzenetére


rothfb
veterán

Nem mondtad, de nekem is példálóztál vele, mennyire szuper...

(#48518) ΞΔGLΞ válasza Citroware (#48516) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Persze. Pl MrMC, vagy KODI, ott meg olyanra állítod be a feliratozást, amilyenre akarod, hupilila, zöld hátérrel extra kicsiben, akár :-D

(#48519) ΞΔGLΞ válasza rothfb (#48517) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Lehet, nem emlékszem, de ez most kimondottan a srácnak szólt.
Viszont, tudod, ha a Shield egy okádé lenne, már regényt írtam volna, hogy milyen gané cucc, de ez valóban egy kicseszett jó kütyü. látszik, hogy foglalkoztak/nak vele minden szenpontból.
Szerintem nem is olvasni a sztrádán sehol olyat, ahol ne magasztalnák az egekbe.

[ Szerkesztve ]

(#48520) evilskati válasza ΞΔGLΞ (#48514) üzenetére


evilskati
aktív tag

Kérdés: A Shield Pro tudja dekódolni a DTS-t, majd megszólaltatni a TV hangszóróin, vagy csak áttudja adni az adatfolyamot egy olyan eszköznek, ami képes is dekódolni és megszólaltatni?

(#48521) ΞΔGLΞ válasza evilskati (#48520) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A shield minden hang és képformátumot ismer.
DTS:X-től kezdve DTS HD master, truehd, Atmos, HDR , Dolby vision etc...
Viszont tévén csak akkor lesz DTS, ha tv is tudja a DTS-t, vagy hang nélküli lesz a film.
Egyébként, szerintem a Shield-nél alap, hogy egy frankó erősítővel kösd össze, ami szintén minden hang és képformátumot ismer.
---------
Viszont KODI és MrMC-nél van olyan beállítás, hogy a megjelenítővel (TV) szinkronban legyen, vagy valami ilyesmi a neve. Ekkor akár a DTS:X filmet is nézheted a tévén Dolby Digital 5.1-ben.

[ Szerkesztve ]

(#48522) Citroware


Citroware
addikt

Én egyébként nem akarom a TV hangszóróit használni, egy Sony WH-1000XM3 bluetooth fejhallgatót fogok csatlakoztatni, nem tudom hogy most az változtat-e bármit is.

(#48523) esicyhun válasza ΞΔGLΞ (#48515) üzenetére


esicyhun
tag

Csak érdeklődés: hol vetted a Shield Pro-t, vagy mi ezért a jó ár, mert Magyarországon, ha jól látom csak az Alza árulja, igen szép áron. Pl. nekem és még szerintem sokan másoknak sincs kedve kiadni egy médialejátszóért 83890 Ft-ot. Összehasonlításképpen: én a C8-at 380000-ért vettem, ehhez képest nagyon nem töredék ár.... Tényleg csak kíváncsi vagyok (nem rosszindulat), hogy pl. miért jó ezen Netflixet/Youtube-t, Prime-t nézni a TV natív appjához képest (nálam ezek mennek)?
MKV-kra meg van Coreelec-es külső lejátszóm van, tökéletes (igaz nincs DV, sosem lesz), volt vagy 12000 Ft, de minimális barkácsolást igényelt az elején. Külső lejátszót én a gyakorlatilag bármilyen felirat támogatása, és a kadenciahelyes lejátszás miatt használok.
UI: trumeotion nálam off, ilyen igényem nincs, kimondottan idegesít, egy másik fórumtárssal értek egyet, hogy totális vakvágány. :)

(#48524) blakey válasza ΞΔGLΞ (#48521) üzenetére


blakey
titán

Én olyat olvastam, hogy a Netflix app a TV app-hoz képest sz@r, blokkosodik, stb, ugyanazon a hálózaton a TV-ken meg jó. De nem csak a Shielden blokkosodott hanem másik lejátszó (dune Pro 4K II) Netflix appjával is hasonló volt illetve régebbi (2012-es) TV-ken futó NF app-al is. Minden lehetőséget kipróbált a srác, ugyanaz volt a helyzet. Sokmindent elhiszek, tudom, hogy sok a "user error", de nem hiszem, hogy itt is az lenne, de persze elképzelhető.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#48525) Citroware válasza esicyhun (#48523) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem sokunknak segítene egy részletesebb beszámoló, hogy miért ennyire jó. :K Nem kell mindent felsorolni, csak legalább a lényegesebb előnyöket, hogy értsük.

(#48526) esicyhun válasza Citroware (#48522) üzenetére


esicyhun
tag

Ha a TV nem tud a DTS hanggal mit kezdeni, akkor a rácsatlakoztatott BT füles is néma lesz. Külső lejátszó kell, az majd a lejátszás során a tv számára átkódolja a hangot, és te majd ezt hallod a TV által a fülesre továbbítva.

(#48527) Fisha válasza esicyhun (#48523) üzenetére


Fisha
őstag

Azért az itt felsorolt két fő érv nekem gyenge lábakon áll:
- kadenciahelyesség: beszéltünk már róla, elég nagy baj lenne, ha a tv belső lejátszója nem tudná ezt. Tudja is mind szerintem.
- felirat: én nagyon kevés olyan release-zel találkoztam, amit nem szeretett az lg belső lejátszója. Azoknál is kb 1 perces munka ezt megoldani. De persze, ha valakinek megér ez a kényelem x forintot, akkor hajrá. Amúgy nálam is egy corelec fut. Azért azt nem mondanám, hogy minimális volt a barkácsolás, mert biztos, hogy benne volt 8-10 órám mire minden működött, be lett állíva. És hát a dolby vision és netflix hiánya azért még így is eléggé fájó.

(#48528) esicyhun válasza Fisha (#48527) üzenetére


esicyhun
tag

Felirat tekintetében nálam azért kellett a CoreElec, mert szinte az összes mkv-mnak, amiket nézek sub/idx vagy pgs feliratai vannak, német nyelven. Ezek a TV által felismert formátumban nem elérhetőek, konvertálás itt meg "kissé" problémás (karakterfelismerés alapon megy, ha jól tudom).
CoreElec alatt nem tudom miért lenne jó Netflixet nézni, ha a TV-n van natív app hozzá.
Kadenciahelyes kérdésben igazad lehet, de én speciel nem szeretem a TV belső lejátszójának a kezelését, bonyolult a felirat/hangsáv váltás (CoreEleccel 1 gombnyomás BT mini billentyűzeten). És szükségem van rá, németül tanulok, ha valamit nem értek így, akkor visszetekerem és meghallgatom/olvasom angolul. Nekem egy tévén hibátlanul működőd KODI lenne az igazi, de ha jól tudom, ilyen nincs. De ez már még offnak is off téma. :)

[ Szerkesztve ]

(#48529) ΞΔGLΞ válasza esicyhun (#48523) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én az árat, a srác Pana tévéjéhez, vagy pl az enyémhez mértem. Pl a 77-es CX átszámítva 1.8 millió volt. A Shield-et én Németországban vettem, 189 euróért.
Nyilván egy olcsóbb tévére ez nem állja meg a helyét.
De én most nem kezdek itt felsorolni mindent, mert van saját topikja és hát nálam is volt jó pár anomália, mire minden frankó lett, de én elsősorban filmek lejátszására vettem, nem netflix, meg hbo go-ra. De mint írtam, annyira frankó a távirányítója is, hogyha bekapcsolom, akkor már ezen nézek mindent. Tényleg ehhez képest a magic remote egy kényelmetlen bunkó...
------------
(#48524) blakey
Nálam a refresh rate netflix-re fix 24-re van állítva és azzal a filmek több, mint 90% frankó, van néhány, ami 25 és akkor akadozik, de valamiért az automatikus freki váltásnál valóban meghülyül az egész app, de csak nálam a topikja szerint, vagy a cx-nek van baja vele, nem tudom. Ezért maradt fix 24-en. ha meg olyan, hogy, pl 25, mint pl a Black Mirrors, akkor nem váltom át kézzel, ha nem simán benyomom a tévé applikációján a netflix-et.
A többi minden mással semmi gond. De, mint írtam én elsősorban filmek lejátszásra vettem, amihez a tv tök hülye. Mert csak DD+ és kb ennyi a tudománya hangban.
A shield meg mindent röhögve áttol az erősítőn, bármilyen kép, vagy hangformátumot és ugye a KODI meg az MrMC meg automatán vált frekit.

(#48530) Fisha válasza esicyhun (#48528) üzenetére


Fisha
őstag

Azért lenne értelme a netflixet a playerről nézni, mert az (E)ARC-on nem megy ki egy rakat hangformátum. Nálad akkor elég speciálisak a felirattal kapcsolatos igények. Persze azzal nem akarok (nem is tudok :) ) vitatkozni, hogy azt a plusz 10-20k-t megéri egy ilyen kis vacak Amlogicos gép, ha már valaki sokszázezret, akár milliót is TV-re költött. De azért szerintem nem való mindenkinek, van ezzel barkácsolás bőven. Kéne rá vállalkozást csinálni, tömegével adni előisntallált kodival, CE-vel, belőve. :)

[ Szerkesztve ]

(#48531) blakey válasza Fisha (#48530) üzenetére


blakey
titán

CE alatt megy a Netflix csak 1080p-ben és szoftveres gyorsítással valamint így nincs HDR.
Barkácsolás azokkal a boxokkal van amit olcsón "innen-onnan" lehet beszerezni és utána meg össze kell hozni rajta a rendszert. Ha veszel pl. egy Khadas VIM3L HTPC editiont akkor alapból csak be kell állítanod és minden megy. Tehát valamit valamiért, 40$-ért ne várd, hogy minden előre legyen telepítve de 10 perc alatt minden megoldható, nekem már 5 perc alatt megvan a kártya kiírása, megfelelő fájlok bemásolása és rendszer bootolása. Onnantól már csak be kell állítani.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#48532) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

A Panasonic-ban hogyan lehet ellenőrizni az uzemidot?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48533) Clay válasza ΞΔGLΞ (#48529) üzenetére


Clay
senior tag

Nagyon off: látodlátod, pont ezért harapták le itt páran a fejemet, mert ugyanezt mondtam :DDD , pedig még a fogalmazásnál is nagyon ügyeltem, hogy nehogy megbántsam a mimóza lelkűeket.

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#48539) evilskati


evilskati
aktív tag

Azért az elmúlt pár hozzászólás tükrében érdekes, hogy mondjuk a DTS támogatottságot kivették az idei modellekből.

Körülnézve a release-ek között, azért az eredeti nyelv legtöbbször DTS-t használ.

Gyakorlatilag így ott tartunk, hogy a sok százezres TV mellé, lehet venni egy médialejátszót, meg valami értelmes hangkeltőt.

Rá lehet fogni, hogy amúgy is igénytelenség a TV hangszóróit használni a moziélményhez, na de legalább szólt volna rajta a hang. Így, hogy nem támogatja, így meg sem szólaltatja....

(#48540) Northlorien válasza HUTCHDB (#48481) üzenetére


Northlorien
tag

Nincs semmi baj ha használni szeretnéd. Én személy szerint jó ideig elofizettem rá, de annyira silány minőségben vannak fönt a filmek botrányos hanggal, hogy nem voltam hajlandó tovább fizetni érte. 19 ezerért vásárolj egy mi Android boxot és még van oldva minden problémád. Nem minden tvre van megírva az összes app ez sajnos egy mínusz, ez elhiszem hogy zavar, de ez van... Szerencsére könnyen orvosolható, meg ha kellemetlen akkor is

(#48541) Citroware


Citroware
addikt

Van egy perverz ötletem, kíváncsi vagyok, szerintetek technikailag milyen minőséget hoz.

Van egy jó PC-m az egyik szobában, és a mellette lévő nappaliban lenne a TV. Ugyan DLNA-n keresztül át lehetne streamelni a videófájlokat, de gondolom a DTS így nem fog működni. Egyébként az is vágyam, hogy videojátékot is valahogy át tudjak streamelni a PC-ről a másik szobában lévő TV-re.

Én arra gondoltam, hogy vennék egy 15m hosszú HDMI kábelt, és egy 15m hosszú USB hosszabbítót a Bluetooth adapternek, és átvezetném a másik helyiségbe. Ezzel a kép eljutna a TV-be kábelen keresztül, ami azért mégiscsak a legtutibb megoldás, egy olyan eszközről (PC), ami mindent tud. Az USB-vel meghosszabbított Bluetooth adapter pedig arra jó, hogy vezetéknélküli fejhallgatómat, valamint távirányítót/kontrollert rácsatlakoztassak közelről, mert szerintem falon keresztül romlana a bluetooth-jel.
Így tehát a kép, a hang és az irányítás is meg lenne oldva, másra pedig szerintem nincs is szükség. És akkor mindegy, hogy a PC a másik szobában van.

A kérdésem az, hogy csak elviekben tűnik ez egy jó megoldásnak, vagy gyakorlatilag is jól kivitelezhető véleményetek szerint?
Nekem csak annyi kérdés merül fel, hogy egy ilyen hosszú HDMI kábelen vajon mennyit romlik a képminőség, és vajon nagyobb-e az input lag. Bár, talán még mindig jobb, mint streamelni.
Ha ez működne, megspórolnám egy médialejátszó árát, és még játszani is tudnék, helyileg.

[ Szerkesztve ]

(#48542) Northlorien válasza Citroware (#48541) üzenetére


Northlorien
tag

A 15m és HDMI kábellel már kezdődnek a problémák. Olyan hosszú HDMI kábel ami átviszi tisztességesen a jelet ezen a tavon brutál sokba kerül, legalábbis ami jó. Én erre a célra steamlinket használok, az tökéletesen megy, alacsony input laggal, de kompetitiv shootert nem játszanak így.

(#48543) Fisha válasza blakey (#48531) üzenetére


Fisha
őstag

Óóó, én nem vártam mást az olcsó boxnál. Itt most azokról volt szó szerintem jellemzően, és azokhoz azért kell mind az elszántság, mind a hozzáértés, mind a kitartás.
Igen, erre mondtam én, hogy gyakorlatilag nincs netflix, legalábbis oledes szemmel. :)

(#48544) djnice válasza Fisha (#48543) üzenetére


djnice
veterán

Nem az ártól függ, a Minix U22-XJ-re pont ugyanaddig tart feltenni a CE-t, mint egy 40$-os boxra.

(#48545) Calogero válasza Citroware (#48541) üzenetére


Calogero
addikt

A 15m-es minőségi HDMI kábel árán veszel médialejátszót.
A számítógépet nem tudod közelebb vinni a tvhez?

[ Szerkesztve ]

(#48546) Citroware válasza Calogero (#48545) üzenetére


Citroware
addikt

Nem tudom közelebb vinni. :N

De úgy játszani is tudnék PC-ről a TV-n, ha működne.

(#48547) wallace 234 válasza evilskati (#48500) üzenetére


wallace 234
őstag

Nekem 55b9 SLA van és szól a DTS ki is adja a DTS hangot!

[ Szerkesztve ]

(#48548) Jorgi Kormi válasza HUTCHDB (#48532) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

[link]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#48549) evilskati válasza wallace 234 (#48547) üzenetére


evilskati
aktív tag

Köszi! Ez nagyon megnyugtató! Így nem bánkódom az elúszott PLA miatt :)

(#48550) wallace 234 válasza evilskati (#48549) üzenetére


wallace 234
őstag

Szívesen, :R

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.