Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48481) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Nem értem mi a baj a HBO Go-val, annak használatával?

Vásárlás előtt próbáltam minden adatot specifikációt megtudni a tv-ről, sajnos az HBO Go kimaradt, eszembe nem jutott volna, hogy egy ilyen készülékből hiányzik, SŐT LE SEM TÖLTHETŐ rá.

Aki tévézik, annak miért nagy igénye ez?

Millió film, sorozat (régiek is) ott vannak, egy gombnyomásra elérhetőek!?!?!

Régi (5 éves) Samsung LED tv-n minden működött, semmi kütyü, semmi box, semmi mókolás nem kellett.

Az meg abszurd, hogy itt egyesek csak a nagyon silány felhozatalú 4K tartalmakra “engedélyeznek” Oled tv vásárlást.

Erős Antoniat, és Szellő Istvánt is ezen fogom nézni, 1080i-ben mert ez van, sőt vannak egyéb csatornák műsorok is, amit szeretek és kénytelen vagyok akár SD minőségben megnézni, mert “csak úgy jön”.

DE emellett szeretnék 4K tartalmakat is nézni, gyönyörködni a képi világban, kikapcsolódni, vagy szórakozni egy kiváló minőségű netflix -es filmet, vagy sorozatot megnézni.

Mivel megtehetem, így engedtessék már meg, hogy ezen utóbbi felhasználói igényeinket is kihasználva vegyek egy Oled televíziót.

(#48480) Jorgi Kormi!
Pontosan!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.