Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48451) Citroware


Citroware
addikt

65-ös B9-nek milyen nézési távolságot ajánlotok?

Interneten fellelhető források nagyon különböző távolságot ajánlanak. Az egyik azt írja, hogy 160 és 240 cm között ideális, a másik pedig azt, hogy a 270cm a megfelelő...

Ha minden jól megy, még hétvége előtt megérkezik, remélem nem kell várni jövő hétig. :))

[ Szerkesztve ]

(#48452) ΞΔGLΞ válasza Final12 (#48445) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A puding próbája az evés, erre van az elállás. Megrendeled az AH8 tévét és szénné teszteled, ha nem jó elállsz.

(#48453) ΞΔGLΞ válasza Citroware (#48451) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha minden apró részletet látni szeretnél, akkor max 2 méter.

(#48454) DamianB válasza ΞΔGLΞ (#48453) üzenetére


DamianB
őstag

:Y akkor nekem az 55 is kicsi lesz kb 250cm fogom nézni.

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#48455) Strezi válasza Citroware (#48451) üzenetére


Strezi
őstag

Sorozatot 2.5 méterről nézek a kanapéról, ha viszont igazán filmezni akarok, akkor betolom a tévé elé a fotelt 1.5 méterre úgy, hogy ha felteszem a lábam a tévépolcra, akkor pont elérem a panelt. Nekem így eléggé közeli az élmény ;)

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#48456) HUTCHDB válasza Northlorien (#48450) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Magyarul jobb?!?!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48457) krx21 válasza Citroware (#48451) üzenetére


krx21
nagyúr

Nincs olyan, hogy ajánlott. A részlet észlelési távolságok is csak érdekes, mint hogy gyakorlati haszna lenne. Eleve álló képekre és natív (pixel helyes) 4K-ra vannak, amit soha nem látsz filmen. Szóval röviden, csak magadra hallgass, nézd onnan ahonnan neked tetszik... ;)

(#48458) Pro Koryak válasza Citroware (#48451) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Az a legkisebb távolság, ahonnan kényelmesen átlátod az egész képet, nem kell kapkodnod a fejed ill. mozgatni a szemed jobbra-balra.

(#48459) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Létezik, hogy a Panasonic gz2000 -ben nincs HBO GO alkalmazás?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48460) blakey válasza HUTCHDB (#48459) üzenetére


blakey
titán

Panasonic-okban nincs HBO Go, LG, Sony Android, Philips Android TV-ken érhető el.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#48461) HUTCHDB válasza blakey (#48460) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:W

Hogyan lehet akkor HBOGO-t elérni rajta?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48462) ΞΔGLΞ válasza HUTCHDB (#48461) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Külső média lejátszó pl...

(#48463) HUTCHDB válasza ΞΔGLΞ (#48462) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ezt akkor csak így lehet megoldani?
En semmilyen külső dobozt, stb. nem akarok.... :O

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48464) blakey válasza HUTCHDB (#48461) üzenetére


blakey
titán

Külső lejátszókat használok, olyanokat amin elérhető.

(#48463) HUTCHDB
Akkor vehetsz LG-t vagy Androidos Sonyt, Philipset. Azért egy külső lejátszó lehet akár stick is, észre sem vennéd a jelenlétét.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#48465) HUTCHDB válasza blakey (#48464) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Még a tv szolgáltatók boxát sem tudnám elviselni és nem csak a plusz doboz zavarna, hanem főként a felesleges távirányító.
HBO go a fő filmezési formánk, most így erre ítéltettünk évekre?
:(((

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48466) Segal válasza HUTCHDB (#48465) üzenetére


Segal
veterán

Ha még időben vagy vissza is viheted és elállhatsz a vásárlástól.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#48467) Clay válasza HUTCHDB (#48465) üzenetére


Clay
senior tag

Át kell térni a Netflix-re :DDD

[ Szerkesztve ]

A processzorok füsttel működnek.Ha kijön belőlük a füst,nem működnek tovább!

(#48468) Celtis válasza HUTCHDB (#48465) üzenetére


Celtis
veterán

Nem feltétlenül kell külön távirányító. Erre van kitalálva HDMI-CEC. Évek óta így TV-zek. A tv távirányító kezeli a boxot és az erősítőt is.

(#48469) HUTCHDB válasza Segal (#48466) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Személyes vásárlás volt...

(#48467) Clay!
Volt már előfizetésem rá, de annyira nem jött be.

(#48468) Celtis!
Ezt kifejtenéd, hogyan működik pontosan?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48470) Pro Koryak válasza HUTCHDB (#48465) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ó te szegény, a legjobb oled jelenleg. ;)

(#48471) Citroware


Citroware
addikt

C9 videókban láttam a beégés megelőzésére néhány funkciót, az egyik a Logo Luminance Adjustment. Gondolom a B9 menüjében is van ilyen. Ez a statikus elemekről leveszi a fényerőt.

Ki lehet választani, hogy Off, Low, High. Itt jelen esetben a "High" az a beállítás, amelyik a legnagyobb mértékben halványítja el a logókat? Ezt meg tudná erősíteni valaki?

Egyébként kíváncsi lennék ennek a működésére is. A TV felismeri, hogy az adott pixelen ugyanazt a színt jeleníti meg már egy ideje folyamatosan, és egy idő után úgy dönt, hogy akkor azokon a pixeleken a fényerőt lejjebb állítja? Szabad szemmel mennyire szembetűnő ez vajon? Ha észre sem vehető, akkor vajon mennyire hatékony egyáltalán ez a funkció?

[ Szerkesztve ]

(#48472) rothfb válasza Pro Koryak (#48470) üzenetére


rothfb
veterán

Mindenkinek más a preferenciája. Van akinek még az oledek szintjén is a legjobb képminőség kell és van akinek az hbo go. Nem vagyunk egyformák...:D

(#48473) daneel_hu válasza Citroware (#48471) üzenetére


daneel_hu
addikt

SPORT 1 logóval anno kísérleteztem (65E8PLA a tévé).
High beállítással olyan 15-20 sec alatt veszi le rendesen a fényerőt. Még akkor is ha csak 20-30-as oled fényt állítottál be a profilba. Ha ennyire alacsony a beállításod, akkor viszont nagyon nehéz szabad szemmel észrevenni a változást. Saccra azt mondom, hogy a statikus elemen 0-ra húzza az oled-fényt a rutin. :D

Viszont ez a funkció nem működik mozgó flekkek esetében, tehát pl alsó piros vagy kék hírsávoknál. Ott a probléma ugyanúgy fennáll. Elképzelhető, hogy ilyen hírsávoknál csak a statikus rész lesz levéve, a mozgó betűfolyam nem. Magyarán ez ellen nem véd.

Állítsd be HIGH-re a kapcsolót, akkor a legerősebb a védelem.
De továbbra is állítom, hogy ez hosszútávú homogenitást csak bizonyos esetekben tud megőrizni. Pl. hírsávoknál, változó hud-oknál, score-oknál nehezebben vagy egyáltalán nem véd. (de a pixeleltolásnál több értelme van)

[ Szerkesztve ]

(#48474) daneel_hu válasza Pro Koryak (#48470) üzenetére


daneel_hu
addikt

HZ2000 nem jobb?
Már csak a 120-as BFI miatt is?

(#48475) Celtis válasza HUTCHDB (#48469) üzenetére


Celtis
veterán

A lényege, hogy ami a napi használathoz kell, ki/bekapcsolás, hangerő szabályozás, bemenetválasztás, menükben lépkedés (4 irány, OK, back), ahhoz elegendő a TV távirányítója. A TV a megfelelő parancsokat a HDMI kábelen átküldi a csatlakoztatott eszközöknek (az erősítőn keresztül is) Az erősítőn is mindig az szól, amelyik forrást a TV-n kiválasztod, nem kell az erősítőn is bemenetet választani.
https://mefi.be/muti/5983/egy-taviranyito-az-osszes-hdmi-eszkozre/
Nekem olcsó amlogicos médiaboxaim vannak Coreelec rendszerrel. El vannak dugva, nem is tudom hol a távirányítójuk. Felhasználói szemmel olyan, mintha a Kodi a TV-ben futna. Tudtommal Kodihoz is van már HBO Go addon vagy Coreelec helyett lehet Androidot használni a boxon. Egyik megoldást sem próbáltam, lehetnek buktatók.

De ha tényleg az HBO GO az elsődleges cél, akkor okosabb elállni a vásárlástól és olyan TV-t választani, ami alapból tudja, mintsem nekiállni hegeszteni már az első napon.

[ Szerkesztve ]

(#48476) adamssss válasza rothfb (#48472) üzenetére


adamssss
veterán

En sem ertem hogy hbo go-ra valaki 2000-es panat vesz, raadasul ugy hogy a modellen nincs is hbo go... de hat nem vagyunk egyformak :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#48477) Fisha válasza adamssss (#48476) üzenetére


Fisha
őstag

De hát 1-2 oldallal korábban volt, hogy valaki kérdezte, hogy tévézésre és fhd tartalmak nézésére vegyen-e oledet, és mindenki azt mondta rajtam kívül, hogy igen. Akkor miben más az hbo gozás? :)

(#48478) Gaben360 válasza Fisha (#48477) üzenetére


Gaben360
senior tag

Mert moslék a képe? ;]
Egy jóbarátomnál láttam HBO Go-t, egy B7-en, arra és kábeltévére fölösleges GZ2000-et venni.Szerintem még oledet is....

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#48479) Citroware


Citroware
addikt

Sziasztok, a videókártyám régi, az 1024x768-as felbontást bírja, ezzel szeretnék videojátékra, emellett főleg falusi kábelTV nézésére egy 8K OLED TV-t, én az LG OLED88ZX9LA-t néztem ki, vélemények? ;]

(#48480) Jorgi Kormi válasza Gaben360 (#48478) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Valószínűleg ő mindenre szeretné használni a gz2000-et , mivel tévének hívják és nem monitornak és a jelenlegi legjobb technikára épülő tévét szeretné és nem a visszalépést jelentő LCD tévét ( az lehet uled , Qled stb. marketinges köntösbe bújtatott technika).
Ha van rá pénze miért ne , egy Samu "csúcs" Qled is közel annyiba kerül és csak verőfényes ( napernyő hiányában) tengerparti koktélozás esetén veri meg minőségben az oledet.

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#48481) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Nem értem mi a baj a HBO Go-val, annak használatával?

Vásárlás előtt próbáltam minden adatot specifikációt megtudni a tv-ről, sajnos az HBO Go kimaradt, eszembe nem jutott volna, hogy egy ilyen készülékből hiányzik, SŐT LE SEM TÖLTHETŐ rá.

Aki tévézik, annak miért nagy igénye ez?

Millió film, sorozat (régiek is) ott vannak, egy gombnyomásra elérhetőek!?!?!

Régi (5 éves) Samsung LED tv-n minden működött, semmi kütyü, semmi box, semmi mókolás nem kellett.

Az meg abszurd, hogy itt egyesek csak a nagyon silány felhozatalú 4K tartalmakra “engedélyeznek” Oled tv vásárlást.

Erős Antoniat, és Szellő Istvánt is ezen fogom nézni, 1080i-ben mert ez van, sőt vannak egyéb csatornák műsorok is, amit szeretek és kénytelen vagyok akár SD minőségben megnézni, mert “csak úgy jön”.

DE emellett szeretnék 4K tartalmakat is nézni, gyönyörködni a képi világban, kikapcsolódni, vagy szórakozni egy kiváló minőségű netflix -es filmet, vagy sorozatot megnézni.

Mivel megtehetem, így engedtessék már meg, hogy ezen utóbbi felhasználói igényeinket is kihasználva vegyek egy Oled televíziót.

(#48480) Jorgi Kormi!
Pontosan!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48482) rothfb válasza HUTCHDB (#48481) üzenetére


rothfb
veterán

Pedig ha csak egyetlen tesztet elolvastál volna akármelyik oldalon (mielőtt milliós tv-t berendelsz), akkor megtudhattad volna, hogy márpedig nincs és nem is lesz hbo go Panákra.
Ez azért komoly figyelmetlenség a részedről. Ezért csakis Te vagy hibás, nem a Pana.
Én, ha ismét annyit költenék tv-re mint másfél éve (amikor egy rakás tesztet elolvastam), akkor jelen pillanatban sem az alapján döntenék, hogy tudja e az adott oled az hbo go-t és szó nélkül a GZ2000-et választanám vagy a HZ2000-et.
Ha neked ez egy alapfeltétel volt, akkor ennek utána kellett volna nézned.

[ Szerkesztve ]

(#48483) adamssss válasza HUTCHDB (#48481) üzenetére


adamssss
veterán

Nem értem mi a baj a HBO Go-val, annak használatával?

Azzal semmi csak ahhoz nem vennék pana OLED-et főleg nem egy 2000-est.

Mi megengedjük az OLED-et bárkinek csak elég nagy balek az olyan aki vesz több mint fél milláért tv-t és csak azt nem nézi meg, hogy az ő igényeinek megfelel-e. De végül is nem az én pénzem és nem én verem a fejemet a falba. :N

Ja és amúgy igen kevés a 4k tartalom: [link] Te szét is nézel mielőtt írsz, veszel valamit?

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#48484) HUTCHDB válasza rothfb (#48482) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én is hibás vagyok ez tény, ezt nem tagadom!
Csak kérdezem, ha most bemennél és vennél egy tv-t, amelyen nem menne a netflix, amit évek ota használsz, biztos te sem örülnél, mivel ezt evidenciának veszi az ember.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48485) Jorgi Kormi válasza HUTCHDB (#48481) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Majd megoldod egy "külsős kütyüvel" és az még másra is jól fog jönni , nem egy nagy összegű beruházás , mint azt már más is leírta itt.

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#48486) HUTCHDB válasza adamssss (#48483) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Jó, blamáljatok, pancser vagyok, ennyi!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#48487) evilskati


evilskati
aktív tag

Tx-65GZ1500 MM 550.000
Így már nagyon egy ligában van ár szempontjából az LG OLED65B9PLA/SLA-val. Euronicsnál van még B9PLA, amiben van még DTS támogatás.

Ajaj, még mindig nem döntöttem el :)

(#48488) rothfb válasza HUTCHDB (#48484) üzenetére


rothfb
veterán

Nem te is, hanem csakis Te vagy hibás... Nincsenek evidenciák.

(#48489) Jorgi Kormi válasza evilskati (#48487) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Vedd meg , ez ennyiért igen jó vétel.

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#48490) rothfb válasza evilskati (#48487) üzenetére


rothfb
veterán

PANÁBAN NINCS HBO GO! Nem is lesz. :DDD;]

(#48491) Citroware válasza evilskati (#48487) üzenetére


Citroware
addikt

Az SLA-ban már nincs DTS? :F

Nekem az fog jönni pár napon belül.

[ Szerkesztve ]

(#48492) brucezly válasza HUTCHDB (#48484) üzenetére


brucezly
csendes tag

Vegyél egy Chromecastot mellé az nem nagy macera.

(#48493) Jorgi Kormi válasza rothfb (#48490) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Legfeljebb előfizet az HBO csomagra a szolgáltatójánál , ha van ilyen neki. ;]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#48494) rothfb válasza Jorgi Kormi (#48493) üzenetére


rothfb
veterán

Értem én a problémáját és nincs is azzal baj. Itt mással van gond, fentebb le van írva.

(#48495) Fisha válasza rothfb (#48490) üzenetére


Fisha
őstag

Hagyjátok mér szegényt. Ezer meg ezer paraméterre kell figyelni egy ilyen vásárlásnál, simán bele lehet futni egy ilyenbe sajnos. Én is evidenciának vettem, hogy engem aztán a truemotion sose fog érdekelni, mert ki akar izaurát nézni, aztán jött a pofára esésem az oledes mozgással, ami tényleg igényli.
Hasonlóan álmomban nem gondoltam, hogy egy mindent lejátszó CE mediaplayer pont a netflixet nem fogja tudni sose, csak valami értelmezhetetlen fos minőségben.

[ Szerkesztve ]

(#48496) Jorgi Kormi válasza rothfb (#48494) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Erre szokták mondani : "Így járt". Én meg pl. lassan két hete várom a tévém( én meg így jártam) és eddig finom és nőies voltam a telefonban , de ma már lehet kicsit "borostásabb" leszek.

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#48497) esicyhun


esicyhun
tag

Továbbra is kimondottan nagyképűnek tartom azt az álláspontot, hogy OLED tévén csak 4K tartalmakat érdemes vagy néhány ember véleménye alapján kvázi "szabad" nézni. Nekem C8 van, és igenis használjuk normál tv adások nézésére is. Személy szerint imádom a dokumentumfilmeket, és ezekből pl. a német műholdas csatornákon rengeteg elérhető. És nem 10 éves doksifilmek, mint sok hazai csatornán, hanem vadi újak, sok-sok érdekes infóval, változatos témákkal. Van svájci Zattoo előfizum is, rengeteg jó műsor van a svájci SRF csatikon, vagy az angol BBC-ken. A Zattooval ráadásul mindent egy gombnyomásra fel lehet venni, és ha nem tetsző tartalom van, símán áttekerem.
DE ami a lényeg: sokkal szebbek ezek a műsorok OLED tévén, mint bármelyik LCD-n, szóval igenis megéri OLED-et venni nem csak 4K tartalom miatt. (Amúgy a Digi DVB-C-s kábeltévén is pl. az RTL Klub képe is sokkal szebb.) A kvázi végtelen kontrasztból minden jelforrás megjelenítése profitál. (Ha meg majd beég a 25-ös SDR fény mellett is a tévé, akkor majd veszek másikat, jelenleg ez a képminőség verhetetlen. És nem vagyok gazdag, csak a tévénézés az egyik hobbim, meg hát van 0%-os hitel, én is így vettem.)
A Netflixet sem kell isteníteni szerintem: vannak rajta jó tartalmak, de azért véleményem szerint elég sok saját anyaga a kimondottan gagyitól (rakás valóságshow) a max. egyszernézősig terjed.
Még egy dologban szuper az OLED: sok feliratos filmet nézek (4K, FullHD, de még 720p is) és OLED-en nincs blooming meg egyéb LCD megjelenítési betegség a feliratok tekintetében.
Szóval aki megteheti, nyugodtan vegyen OLED-et normál TV adásokra is, sokkal nagyobb élmény lesz. Persze bizonyos dolgokra figyelni kell, de megéri.

(#48498) Pro Koryak válasza daneel_hu (#48474) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Pár hete lehet csak kapni, ha már előtte megvette akkor...

(#48499) Jorgi Kormi válasza esicyhun (#48497) üzenetére


Jorgi Kormi
senior tag

Mennyi üzemóra van a c8-ban és rendbe van a panel ? Ha jól gondolom 2 éves lehet a tévéd.

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#48500) evilskati válasza Citroware (#48491) üzenetére


evilskati
aktív tag

[link]

A LG magyarországi oldala szerint, SLA-ban már nincs.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.