Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47601) Fisha válasza Tyrone89 (#47600) üzenetére


Fisha
őstag

Ezer köszi mindenkinek, aki vette a fáradságot és megnézte. Nagyon fontos infó, hogy C9-en és CX-en sincs ilyen gond. Ezek a reális alternatívák egy esetleges cserére. Legjobb a C9 lenne, de azt már nehéz beszerezni, de azért jó lenne a dts bele.

(#47602) Archttila válasza Archttila (#47587) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Létezne, hogy csak külföldön szívnak ezzel a problémával? Konkrétan tele van az AVS és az Rtings az alább linkelt fekete villogós hibával. [link] van olyan aki már a 3. tévéjét nyúzza... :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#47603) Fisha válasza adamssss (#47599) üzenetére


Fisha
őstag

Esetleg rá tudsz pillantani valamelyik konkrét példára, amiket korábban küldtem? Jó lenne, egy tuti B-s teszt is. Hátha van olyan mázlim, és szar az enyém, és akkor lehet cserélni, nem kell upgrade-del bajlódnom.

Amúgy meg persze, ha valakinek jó az alap mozgás, akkor annak ez mindegy. Nekem sajnos (az is) nagyon "báncsaja" szememet.

(#47604) Tyrone89 válasza Fisha (#47601) üzenetére


Tyrone89
tag

Igazán nincs mit. Nem tudom mekkora méretben lenne jó számodra az esetleges csere, de ha 65-ben, akkor ugyan már C9 tudomásom szerint nagyon nincs sehol(legalább is az országban) viszont van 65 E9 ami ugyan nem olcsó, de nézve a CX árát szerintem megérné, főleg annak tekintetében hogy igazából elvileg nem nagyon tud többet a CX a tavalyi szériáktól. Az E9-ben is az a processzor van ami a C-ben, csak ott ugye már inkább a dizájn..és az a plusz 20watt hangteljesítmény okozza a felárat, de még így is olcsóbb mint az idei CX, és még dts licenc is van.

(#47605) nitro16 válasza Fisha (#47601) üzenetére


nitro16
senior tag

Ezzel amúgy már régóta tisztában vagy te is, mert a kezdetektől zavart a szar mozgásjavítás a b9-n. Még akkor kellet volna váltanod.

Én is jobban szeretem ha be van kapcsolva, de fimeknél már teljesen leszoktam róla. Sorozatoknál viszont használom, és eddig csak az outer banks illetve most a hana 2 évada volt ilyen, hogy időnként hibázik. Pedig rengeteg sorozatot nézek kb 90% csak az megy, de máshol nem volt gond ezzel. Ilyen szembetünő szétesést mint nálad én nem is tapasztaltam még.

Abból a szempontból igazad van, hogy azért ezzel meg kellene bírkoznia, de nem ez történik. Kiváncsi vagyok, mit írnak vissza neked, de gondolom valami sablon szöveget és kész. Nem értek hozzá, de szerintem ezt utólagos frissítéssel nem tudják javítani mert maga a hardver gyenge nem?

(#47606) Fisha válasza Tyrone89 (#47604) üzenetére


Fisha
őstag

55-ben utazom, nem is szeretnék nagyobbat, mert ott csak még zavaróbbak lennének a mozgási anomáliák. Ez van, sajnos ilyen ultrahighspeed galambszemet kaptam, aminek hasznát nem látom, csak szívok vele. :D
Azért sajnos nem nagyon van erre a hívságra (így fél évvel a vásárlás után) pénzmag, szóval csak valami nagyon jutányos megoldás jöhet szóba. Azt láttam, hogy nagyon le voltak akciózva az e9-ek (volt aszem 420-ért is), vártam, hogy akad mellé majd egy C9 350-ért valahol, amire lecsaphatok, de ilyet nem láttam. (max telekomos 20 évre fizess elő mindent megoldásban, de az nálam nem opció)

nitro: igen, régóta körvonalazódik a probléma, de tutira még msot se tudom, hogy minden b9 ilyen-e. Persze én is tudom, hogy rá lehet vágni, hogy mit vártál, de szerintem ez a szintű hibázás nem hozza azt a minimális szintet, amire rá lehet mondani, hogy ezzel a képességgel rendelkezik a TV. Ha kétpercenként szétesik egy arc, akkor az nem élvezhető. Csak akkor ne legyen ráírva, ne legyen benne a menüben, mert ez így szerintem átverés.

[ Szerkesztve ]

(#47607) Tyrone89 válasza Fisha (#47606) üzenetére


Tyrone89
tag

Megértem teljesen, reméljük a legjobbakat és hogy valamilyen módon megoldódik a probléma. Egyébként 65 C9-en néztem :)

(#47608) adamssss válasza Fisha (#47603) üzenetére


adamssss
veterán

Megnézem neked csak küldd el a forrás fájlt, meg hogy pontosan milyen beállításokkal volt gond. Csak holnap este tudom leghamarabb.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#47609) ΞΔGLΞ válasza Fisha (#47603) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

GX-en néztem, ami kb ugyanaz, mint a CX, se semmi ilyesmit nem láttam.

(#47610) ΞΔGLΞ válasza blakey (#47597) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

:)
Igen ezt szoktam csinálni, de egy kis mozgás, legyfing és már ott virít megint.

(#47611) katona84


katona84
tag

Sziasztok, tapasztalatokat szeretnék kérni "gyerekkel rendelkező" Oled tulajoktól, hogy ezek a TV-k mennyir bírják a képernyő tapogatását, "pöckölését". :D
Letaglózó az Oledek képminősége, de vajon nem a falra szerelve, alacsonyabb tv állvanyon, kisebb gyerrkekkel mennyire "strapabíró"?
Csak ez miatt vacillálok az Oled és a Direct Led-es Sony-k között.

Előr is köszi a válaszokat.!

(#47612) Fisha válasza katona84 (#47611) üzenetére


Fisha
őstag

Volt itt korábban valaki, akinél a kiscica rácsapott és betört. :D
Ez talán extrém eset, de én idegbajt kapnék gyerekkel a környékén.

(#47613) Pelican válasza ΞΔGLΞ (#47610) üzenetére


Pelican
őstag

Az utóbbi években lett ilyen érzékeny a MR, pár éves modelleken még meg kellett rázni, hogy előjöjjön a kurzor. Nekem is jobban tetszett az.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#47614) ΞΔGLΞ válasza Pelican (#47613) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De ez a tv, vagy a távirányító részéről ilyen érzékeny?

(#47615) Rolly válasza Pelican (#47613) üzenetére


Rolly
veterán

nálunk (B9) többnyire rázni kell alapból nem kapcsolódik be egyből. csak ha rázom vagy gombot nyomok...

(#47616) Rolly válasza katona84 (#47611) üzenetére


Rolly
veterán

Nálunk kibontás közben a macska átugrott a tv élén... Félig kibontott tv még a fólia rajta volt és hát a cica a földről a tv élén (első és hátsó mancsokkal megtámasztva) tovább ugrott az ágyra :) nem lett baja, de megállt a szívem egy pillanatra :)

(#47617) daneel_hu válasza katona84 (#47611) üzenetére


daneel_hu
addikt

Az a "kisgyermektől" is függ. Mennyire tapizós, dobálózós, magáraborítós...
Mi egész jól megúsztuk eddig.
Nem szabad engedni neki, előbb-utóbb megszokja, hogy "azt nem szabad".

(#47618) Pro Koryak válasza Northlorien (#47596) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Hát nem tudom:
[link]
oldal közepe + jobbra

" Other picture modes

Click on the titles to expand the view
Normal
Cinema
True Cinema
THX Cinema
Professional 2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"
rgbcmy mind lazán 1.0 alatt :Y

(#47619) Pro Koryak válasza katona84 (#47611) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Nevelni kell kicsit és ... :C

Nálunk megtanulta 1-2 alkalom után, hogy apa műszaki cikkeit nem. :R

(#47620) junior19 válasza Pro Koryak (#47618) üzenetére


junior19
senior tag

Ez pont egy rossz példa, annyira nem jó értékek ezek pre-calibrationra. Ilyet simán mértem C9-esen Szakértői módban.
Ha jobban megnézed, a színtérlefedettség 95%-os, a greysckala pedig 20%-tól már 2,5 kb, s innentől csak egyre rosszabb lesz, a fehér már picit 5 felett.
De szerintem teljesen felesleges ezen rugózni, hogy melyik márka gyári értékei a legjobbak. Ne felejtsük el, ezek panelenként változnak, s minden teszt oldal csak 1 példányt tesztel. Ebből átlagolni szerintem teljesen felesleges. Aki igényli, úgyis kalibráltat, aki pedig el van a gyári értékekkel, az megnyugtatásul hisz ezeknek a teszteknek, s rátükrözi a saját modelljére.
Ha jól emlékszem a topicgazda tett itt közzé plazma és oled kalibrálás eredményeket, s az például sokkal jobb eredményeket mutatott. Lehet, nem ez a modell volt, hanem másik pana, de ez is mutatja, hogy mérés nélkül kijelenteni, hogy a saját készülékem gyári értékei jobbak más modellekénél, teljesen fals kijelentés. Egy mérés mutatja meg úgyis csak pontosan, hogy adott készülék milyen eredményeket produkál.

codec project

(#47621) Menotti válasza Rolly (#47615) üzenetére


Menotti
aktív tag

1 éves C9-en gyakorlatilag ha nem nyomok gombot,elő sem jön a kurzor...(nagyon kell ráznom a kurzorhoz,nem is esik jól a csuklómnak:-)

[ Szerkesztve ]

(#47622) GalaHU válasza Menotti (#47621) üzenetére


GalaHU
őstag

Nekem is C9 van, de szinte egy szellőtől előjön a kurzor. :((

Leginkább akkor idegesítő amikor leállítasz egy Netflix filmet és már attól továbbindul ha arrébb rakod a távirányítót.

Én tudnék élni nélküle...

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#47623) Segal


Segal
veterán

Lassan kezdek jegyzetelni, kinek a hardveraprós C9 hirdetésére kell majd ráírni és kiét érdemes kerülni :DDD ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#47624) Pro Koryak válasza junior19 (#47620) üzenetére


Pro Koryak
addikt

1. nem azt mondtam, hogy az enyém a legjobb vagy jobb. FZ800-ról mondtam, hogy kifejezetten jó + az összes akkori teszt meg is jegyezte, Venszan is
2. panelek között persze van szórás
3. ennyire kicsi értéket más gyártónál nem láttam, pedig átolvastam azóta az összes valamire való oled tesztet.
4. "Ilyet simán mértem C9-esen Szakértői módban." Kalibrálás előtt?
Azért érdekes, hogy egy teszt sem említi ezt a módot. :U

[ Szerkesztve ]

(#47625) salapp válasza katona84 (#47611) üzenetére


salapp
addikt

Legalább a 6 osztályos gimi megkezdését várd meg mindegyiknél, ha nem akarod, hogy az izgalomtól folyamatosan megjelenő izzadságcseppekből kiváló só Grand Canyont vájjon a homlokodra.
A fiunk négyévesen profin kezelte a teljes házimozit.
A gond általában nem az egy, hanem az egynél több gyermekkel van, ha intenzív interakcióba kerülnek egymással.

Segal: Ez jó. Szerintem totál más lesz az oledek használtpiaca, mint a plazmáké volt. Akinek esze van, szerintem nem nagyon vesz használt oledet.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#47626) Pro Koryak válasza salapp (#47625) üzenetére


Pro Koryak
addikt

"A gond általában nem az egy, hanem az egynél több gyermekkel van, ha intenzív interakcióba kerülnek egymással."

... és azzal szórakoznak: Na ki meri b.sztatni apa cuccait? :D

(#47627) kene84


kene84
senior tag

Sziasztok,

bocs, hogy itt kérdezek, de a mivel a házimozi belépő szinten topicban nem kaptam választ a felvetésemre, így gondoltam hátha itt, főleg, hogy ahogy látom nemrég érintve volt az erősítő téma is a topicban. Bemásolom amit írtam a házimozisoknak.

"azon okból írok, hogy lecseréltem a régi samu plazmámat egy LG OLED E9-re és szükségét látom az erősítő cseréjének is. Eddig egy H/K 360 tette a dolgát probléma nélkül, de 4k és hdr miatt gondolom ez is megért a cserére.
A médialejátszó egy Zidoo X9S, a hangfalak pedig Monitor Audio Monitor 300 front pár illetve Monitor Audio Monitor C150 Center.
Ehhez a felálláshoz keresnék erősítőt. Van még egy Xbox One is ami az erősítőhöz csatlakoztatott eszközöket illeti.
Összeget nem tudnék mondani, mert egyáltalán nem értek hozzá, így a tapasztalatokra tudok támaszkodni majd az árképzésben."

Remélem nem probléma, hogy feldobtam itt a kérdésemet, OLED-re váltás eredményezte, hátha kapok segítséget. Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#47628) daneel_hu válasza Pro Koryak (#47624) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Azért érdekes, hogy egy teszt sem említi ezt a módot. :U"

ISF Dark.
Nagyjából ez lenne az egyik legjobb profil alapban. (azt hiszem)

(#47629) Fisha válasza Fisha (#47591) üzenetére


Fisha
őstag

Hát nem mondom, meg tudtak lepni a válasszal. Egyrészt ilyen gyorsan meg is jött. Kb 2 óra alatt. Másrészt a lényeg:

"Az Ön által készült videokat leellenőríztük, és arra a következtetésre jutottunk, hogy sajnos ez készülék hiba. "

Ezek után tényleg egyre jobban izgat, hogy B9-en mit látnak a többiek.

[ Szerkesztve ]

(#47630) junior19 válasza Pro Koryak (#47624) üzenetére


junior19
senior tag

1, Nem is állítottam ilyet, hogy ilyet mondtál volna. Csak értelmetlennek tartom bármely gyártó egy készülékét mérve általánosítani, hogy mindegyik készüléke pontosabb, mint bármely másik gyártó bármely készülékénél. De általánosan ezt az egész témát feleslegesnek érzem, mert szerintem a gyári beállításokkal ezek az értékek lutrik. Vagy kalibráltat valaki, s akkor hasonló értékek lesznek, vagy használja a gyári profilokat, s lutri, hogy most az konkrétan pontosabb vagy pontatlanabb más készülékektől.
4,

ISF Dark vagy Szakértői Sötét mód. Semmi nem volt piszkálva, a 100 Y értékén látszik is, hogy messze van az ajánlottól.
Ettől én még nem hangoztatom azt, hogy ettől a méréstől a gyári értékeken az 55C9 jobb minden más modelltől.
Az viszont tény, hogyha a felhasználó erre a tévére bemásolja az Rtings vagy bármely más teszten közölt értékeket, rosszabb eredményt kap. Hiába hívják fel a figyelmet, a tapasztalatom az, hogy nem veszi figyelembe az átlag.

codec project

(#47631) rothfb válasza Pro Koryak (#47624) üzenetére


rothfb
veterán

Nálunk mind az 55-ös FZ800, mind a 65-ös FZ950 out of the box nagyon jól nézett ki. A képjavítókat kapcsoltuk ki, egyedül a mozgáskorrekció maradt meg. Aztán jött Chros javaslata és a Prof 2 beállítás némi egyébbel és azóta úgy megy mindkét tv. HDR-ben meg maradt úgy, ahogy a tv akarta. Max azt hiszem (most nem vagyok otthon), a meleg 2-re állítottam mindkettőt.

(#47632) Kaba válasza ΞΔGLΞ (#47614) üzenetére


Kaba
veterán

A távirányító ilyen érzékeny.

(#47633) wallace 234 válasza Fisha (#47629) üzenetére


wallace 234
őstag

Nekem B9 van de én nálam nincs ilyen jellegű probléma! Hibátlan a mozgás, próbáltam Mozgás javítással és a nélkül de nincs gond.Nálam inkább a B7 hez képest a kép élessége ami inkább vissza fogottab. Akkor az lg cseréli ha ezt írták.

[ Szerkesztve ]

(#47634) salapp válasza rothfb (#47631) üzenetére


salapp
addikt

Meleg 2-vel nagyon kellemes, mozis nekem a kép.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#47635) rothfb válasza salapp (#47634) üzenetére


rothfb
veterán

Nem véletlenül maradt. Megszoktuk és mostmár vissza se térnék a normálra.

(#47636) hsrasus válasza kene84 (#47627) üzenetére


hsrasus
aktív tag

Én a médialejátszót biztos "kidobnám", mert akkor a TV maga játszana le mindent és úgy megúszható lenne az erősítőcsere. Ráadásul ha a TV maga nem vinne valamit megfelelően akkor legfeljebb az XBOX-al lejátszanám, (így azt is a TV-be kéne kötni, nem az erősítőbe) de ez én vagyok. Ha erősítőt cserélsz ezzel már jól jársz: Onkyo TX-NR696

(#47637) kingadam válasza Fisha (#47629) üzenetére


kingadam
csendes tag

Megnéztem a Defending Jacob jelenetet és nálam 55b9sla-n is ugyan olyan szóval szerintem nem a te tévéd a hibás.

Ahol nekem hasonló hiba nagyon feltűnt az a Secret Life of Pets 2-ben 8:10 körül amikor felugrik a kék jelmezes nyúl a korlátra és a füle lebeg a levegőben. Ott a fülének egy része eltűnik. Minél magasabb a De-Judder beállítás annál nagyobb része, de 1-esen is látszik. Megnéztem tömörítetlen hdr-ben belső lejátszóval és htpc-ről fullhd-ben is mindkettőnél ugyan olyan volt. :(

DESKTOP: Gigabyte GA-H87M-HD3 | INTEL Core i5-4570 | Corsair Vengance 2*4GB | Corsair CX-600 | 2* WD Green 2 TB 2* WD Green 1,5TB 1*WD Blue 500GB | Sennheiser HD595 HTPC: Streacom fc5 | Gigabyte B85N | INTEL Core i3-4330 | Kingston 2*4GB | OCZ Agility 3 60GB | HDPLEX HiFi 250W | Arcam irDAC

(#47638) daneel_hu válasza kingadam (#47637) üzenetére


daneel_hu
addikt

Ez a jelenet E8-ason sem tökéletes.
Artifactol a szoftver... ennyire azért nem, de látszik.

Az biztos, hogy minél komplexebb és kiszámíthatatlanabb képet kell megtippelnie, annál több lesz a hiba. Ez alól nincs kivétel, artifact mindig volt és mindig lesz.
A másik megoldás, hogy a gyorsabban mozgó részeket szétblúrozza a rutin.

Sample and hold-nál mindig probléma lesz ez bekapcsolt interpolációval.
Vagy nézed az artifact-okat, vagy kikapcsolod az interpolációt.
Szerintem a kikapcsolt interpoláció lesz a megoldás egy jó BFI-vel. Csak várjuk ki. :)

(#47639) Fisha válasza kingadam (#47637) üzenetére


Fisha
őstag

Köszi szépen. Van esetleg netflix előfizud? Meg tudod nézni a legutóbbi umbrellás jeleneteket is? Azok kevésbé extrémek, mint a jacob volt.

(#47640) Jorgi Kormi


Jorgi Kormi
senior tag

Rtings videó cx vs c9 : [link]
Itt a jobb BFI .

[ Szerkesztve ]

Kocsi Nippon , az asszony Ungarische , a tévén még gondolkodom ! ( talán egy Junoszty 402 BC made in CCCP <Pana lett a vége , a "karma" hatalma.( Oled "szagértő" és crt tv tulaj)"Boldogok a lelki szegények , mert náluk a zseni is szegényebb".

(#47641) Bazsi81


Bazsi81
tag

Sziasztok! Tv vásárlás előtt állok! Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Főbb felhasználás:
Játék(kb heti 2-3 alkalom alkalmanként 6-8 óra)
Sima tv műsor (sport, ismeretterjesztő)
PC-ről filmek sorozatok.
Eddig B9 Cx48 - 55 volt a kiszemelt, de most már teljesen el vagyok bizonytalanodva(félek a beégéstől). Mi lehet jó választás vajon? Oled Qled Nanocell?
Köszönöm előre is a segítséget.

(#47642) kingadam válasza Fisha (#47639) üzenetére


kingadam
csendes tag

Nincs de regisztráltam próbaidőszakra és megnéztem. Ugyan úgy hibázik a nő és a pincér fejénél mint nálad sajnos...

DESKTOP: Gigabyte GA-H87M-HD3 | INTEL Core i5-4570 | Corsair Vengance 2*4GB | Corsair CX-600 | 2* WD Green 2 TB 2* WD Green 1,5TB 1*WD Blue 500GB | Sennheiser HD595 HTPC: Streacom fc5 | Gigabyte B85N | INTEL Core i3-4330 | Kingston 2*4GB | OCZ Agility 3 60GB | HDPLEX HiFi 250W | Arcam irDAC

(#47643) Fisha válasza kingadam (#47642) üzenetére


Fisha
őstag

Uhh, ezer köszi, nagyon rendes tőled. Hát kivi leszek akkor mit kezd ezzel a szerviz az lg állásfoglalás után. :p

[ Szerkesztve ]

(#47644) wallace 234 válasza kingadam (#47637) üzenetére


wallace 234
őstag

Bele néztem ebbe a mesébe, de nálam a fülei egybe vannak, szépen lobog! Nem esik szét! Truemotionannal se, akkor lesz kicsit fura ha De judder 10 en, van de az már nem életszerű, hogy azon nézze valaki ezt a tvt. De persze lehet, hogy én vagyok vak de nálam egybe látni, a füleit. :R

[ Szerkesztve ]

(#47645) Tyrone89 válasza Bazsi81 (#47641) üzenetére


Tyrone89
tag

Szia! Őszintén, ez a heti 2-3 alkalom játék szerintem alapjáraton nem lenne gond, de az alkalmanként 6-8 óra már inkább, főleg ha egy-két játékkal játszol csak igazán. Alacsony oled fénnyel..gondolok itt 20-40 közötti értékre, szerintem nem nagyon kellene tartanod a beégéstől. Persze a veszélye attól még fent áll a technológiából kifolyólag és valószínűleg hosszabb távon lehetséges hogy érhetne kellemetlen "meglepetés". Mindenesetre ez a félelem a beégésétől ne tántorítson el. Kerülni kell a statikus elemeket mint pl csatorna logó stb. Játékoknál amennyire lehet a HUD-ot minimalizálni vagy kikapcsolni s persze ahogy írtam az oled fény ne legyen túl magas. Ellenben ha még is tartasz ettől nagyon, jó lehet egy nanocell vagy qled is. Manapság szerintem már minden komolyabb tv jó játékokra is, elég alacsony válaszidővel. Persze ezeknek a megjelenítési minősége valamilyen szinten el fog maradni az oledtől, de ebben Neked kell döntened. Lehet hogy tökéletes számodra egy nanocell vagy qled képe is, akkor nyugodtan válassz közöttük, ha nem tartod elég jónak ezeket akkor pedig oled. Ahogy írtam, ne aggódj a beégésen. Pici odafigyeléssel használva remélhetőleg hosszú időn keresztül kiszolgálhat Téged :)

(#47646) nitro16 válasza Fisha (#47639) üzenetére


nitro16
senior tag

Bele néztem én is.

Egy ideig néztem gondoltam megnézem végig milyen, de annyira szar a sorozat, hogy egy idő után abbahagytam. ;]

Sorba ezeket láttam direkt erre figyelve:
-Csaj amikor elmegy a kocsival és a srác utána ahogy forgatja a fejét ott lehet látni
-Amikor kávéznak és a srác aki a kocsinál is volt nyúl a bögréért és forgatja a fejét illetve a faszi aki áll és közben beszél illetve mozog
- Fekete férfi sétál az utcán a boltok előtt egy nagyon minimálisan a fejkontúr hátsó résznél de alig észrevehető
-Mexikói konzulátus az őr sapkájánál
-Amit te linkeltél ajtós jelent résznél egy nagyon hangya fasznyit látszodik csak illetve az asztalos résznél is ahol a csaj van, ezt is ugye linkelted.

Szóval lehet látni itt is, viszont nálad pl az ajtós video amit feljebb említek is, amikor a faszi fejének a hátső részénél a fele eltűnik illetve a másiknak akinek a fél arca kb elfolyik olyan nincs. Egy tényleg nagyon minimális van csak.

Szóval szerintem a tied egyértelműen "jobban" hibázik. Mindenképpen szervíz és cseréljék ki amit kell, ha nem is lesz tökéletes de ennél jobb lesz az tutti. :K

Remélem tudtam segíteni.

(#47647) Fisha válasza nitro16 (#47646) üzenetére


Fisha
őstag

Nagyon köszi. Ez most nálad is b9?
Nekem nagyon tetszik az umbrella, dehát ízlésről nem itt fogunk szerencsére vitatkozni. :D

[ Szerkesztve ]

(#47648) nitro16 válasza Fisha (#47647) üzenetére


nitro16
senior tag

Igen 55 colos b9. Persze mindenkinek más jön be, nincs ezzel baj.

(#47649) Bazsi81 válasza Tyrone89 (#47645) üzenetére


Bazsi81
tag

Köszönöm szépen.Ugye sajnos minden tv csatornán van logó sajnos.Játéknál tudok szünetet tartani,meg akkor ezek szerint még tudok variálni az oled fényerővel.Leginkább fifázni szoktam ott sajnos nem tudom kikapcsolni a HUd-ot.Nem tudom nagyon tanácstalan vagyok.Ezeket a a tv-ket néztem:Lg B9 Cx48-55 Lg nano 85-90 Samsung Q80T.

(#47650) Northlorien válasza Pro Koryak (#47618) üzenetére


Northlorien
tag

A gammat is nézd.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.