Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22628) TXT válasza daneel_hu (#22627) üzenetére


TXT
őstag

Igen, mar amennyire ott lehet, tekintve ugye a fenyviszonyokat tobbek kozt... Beszeltem MM-ben az LG-s sraccal, mondta, hogy nyugotan vihetek barmi tartalmat, meg tudom nezni, beallithatjuk a kijelzot hozza, segit benne. Ezert kerdeztem, hogy milyen tartalomat vigyek, mivel nezheto meg a kepessegei egy ilyen kornyezetben es mivel mutatkozhat meg a ket tv kozti kulonbseg, illetve elony/hatrany?
Szoval szerintetek milyen filmeket, videokat, formatumokat toltsek le, amivel ezeket megnezhetem? :U
Nincs tapasztalatom OLED tv-vel, nem lattam meg rajta igazabol semmit az atuhazi promokon kivul, igy sokat segitene a tapasztalatotok, segitsegetek. (Amennyire lehet, megneznem a 4K es HDR mellett “hagyomanyos” formatummal is, amit mondjuk a tv-ben is adnak, sd, hd, hogy lathassam, mit mutatna ezekkel nagyjabol otthon majd. Biztosan ertitek.) Melyik film, video, klip, akarmi mutatna meg a kepessegeit es gyengesegeit? Biztosan van mar jocskan tapasztalat altalatok. Illetve van barmi olyan, amivel a gyors mozgas hozzavetoleg megnezhezo? Leven a sportmusorok mellett, jatek is lenne rajta PC-n es PS4 Pro-n egyarant.
Elore is koszonom! :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.