Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-12 22:14:59

LOGOUT.hu

OLED Televíziók - témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23351) Joshi válasza Khaosz55 (#23350) üzenetére


Joshi
titán

Sony OLED-et vegyél. ;)

(#23352) Partz válasza alaves (#23344) üzenetére


Partz
senior tag

Várjuk, végre egy érdekes téma. Kint volt CES-en a Nanosys, érdemes megnézni ezt az interjút. QD-oled terjedését 2020-21-re teszik és itt már a konkrét termékről van szó. Állítólag zárt ajtók mögött idén is mutogattak ilyen készülékeket. Ezzel együtt év végére készül egy igazi rgb ELQD monitor prototípus, jövőre CES-en lehet látni fogjuk. Szóba került még a woled is a piros beégés kapcsán.

(#23353) renatto válasza Khaosz55 (#23350) üzenetére


renatto
őstag

A Magyar tv adások 99% többnyire csak 1080i, az általad írt FHD helyett. Így csodára ne számíts. Ha Sonyt veszel, azon a mozgás valamivel jobb lesz, de a jel attól még sz@r lesz, abból meg nem lehet várat építeni. ;] És akkor még azzal nem is számoltunk, hogy nem minden adó HD, mivel azzal akkor már vallatni is lehet.

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#23354) FollowTheORI válasza Khaosz55 (#23350) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szolgáltatótól függ elsősorban. Semmi gond nincs velük.
Én Diginél vagyok és a FHD adók többsége tűrhető.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#23355) daneel_hu válasza Khaosz55 (#23350) üzenetére


daneel_hu
addikt

Valami nagyon el lehetett ott baszarintva.
Ha jót akarsz akkor saját FHD-anyagot viszel (mondjuk pendrive-on) és beállíttatod a tévét normálisan a fazonnal. Még az is jobb a semminél ha átrakjátok "szakértői világosra" a boltban a tévét.

(#23356) AkosKJ válasza Khaosz55 (#23350) üzenetére


AkosKJ
tag

Szerintem ha csak a Upc, vagy digi a fő forrás akkor ne vegyél oledet mert felesleges 300 k körül jobb lcd kapsz erre a célra.
Én is használom tv re upc nél de igazából az Oled HDR vagy jó minőségű anyagok esetén adja azt amit várna az ember tőle.
Sajnos egyik szolgáltató se nagyon fejleszt adás ügyileg németbe már sok a HD adó sőt sky már van egy 4K adó is.

Mondjuk valljuk be kB semmi értelmes film nem megy vagy végtelenitve minden nap ugyan az a film.

[ Szerkesztve ]

(#23357) Joshi válasza AkosKJ (#23356) üzenetére


Joshi
titán

Nekem kábeles Digi van, de a legtöbb adó teljesen nézhető minőségű, szóval miért ne lehetne OLED-en nézni? :F Ami rossz minőségű az LCD-n is az lesz.

(#23358) Csirke válasza AkosKJ (#23356) üzenetére


Csirke
tag

Ne mondjunk ilyet laikusoknak, mert még a végén elhiszik! Láttál már LCD-t nem natív felbontáson? Egy 4k lcd-n is nagyságrenddel rosszabb az sd, meg fhd kép, mint a plazmán, vagy az oled-en.

www.solarplan.hu

(#23359) Khaosz55 válasza AkosKJ (#23356) üzenetére


Khaosz55
addikt

4k miatt és a fekete miatt akarok oledet venni de lesz sim1080i tv adás is nézve rajta.

Körbenézek.

(#23360) Locutus válasza Khaosz55 (#23350) üzenetére


Locutus
veterán

Vannakk már FHD TV adók? Milyen szolgáltatónál?
T IPTV-n lehet tudni melyik csatorna milyen felbontású? Én a legtöbbet max 720p-nek érzem... bár lehet hogy a bitráta meg a tömörítés miatt, de sosem éreztem úgy, hogy FHD-t szolgáltatnának bármelyik csatornán is.

Amúgy szerintem felskálázási minőségben az OLED sokkkal közelebb van az LCD-khez, mint a Plazmához. A plazma még mindig jobb (szubjektív) képminőséget produkál alacsony minőségű tartalmakkal.

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#23361) sakal83 válasza Locutus (#23360) üzenetére


sakal83
addikt

Valoban jobbat csinal a plazma.

(#23362) sakal83 válasza Khaosz55 (#23359) üzenetére


sakal83
addikt

Akkor vegyel. Nem rosszabb az sd es hd mint az lcdn. De akkor az lg c8at illetve a sony oled fele kacsingass esetleg pana mert jobb a skalazasuk. A b8nak a skalazasat nem tartjak annyira jonak. A c8 hatarozottan jobb az alpha9el.

[ Szerkesztve ]

(#23363) Secretknight


Secretknight
aktív tag

Hát nekem C8 oledem van,és összehasonlithatatlanul jobb az sd adás az oleden ,mint a SamuNU7023-on.De van nekem nanokristályos lcd-m is,amin szintén nagyon szép az sd adás.Tehát egy magasabb kategóriás lcd-n is lehet szép az sd adás.

(#23364) PuMbA válasza Locutus (#23360) üzenetére


PuMbA
titán

T IPTV a legrosszabb minőség az országban :) FullHD-ban nyomatnak, mint mindenki, de annyira kevés a bitráta, hogy SD és 720p közötti képe van. Ha van lehetőséged válts kábeles UPC-re vagy Digi-re, sokkal jobbak.

(#23353) renatto. Az 1080i is FullHD, ugyanis a FullHD hivatalos definíciója az 1080 sor, ami megvan.

[ Szerkesztve ]

(#23365) Tulku válasza PuMbA (#23364) üzenetére


Tulku
veterán

Nekem is T IPTV van...nem HD adások a nézhetetlen kategória, a HD tartalmak kissé élvezhetőbbek, de sajna sokszor kockásodnak, kis bitrátájúak (látható) és éppencsakhogy az élvezeti faktor a B7V-n...de megoldottam....nem nézek TV adást, mert egyébként is minek?

ps: csak felhúzom magam, ha véletlenül kifognék vmi nézhetőt, azt a reklámok ezerfelé szabdalnák...számomra ez kuka

(#23366) Pro Koryak válasza AkosKJ (#23356) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Az ismeretterjesztő csatornákon gyakran olyan dokufilmek mennek, hogy :R
Oleden már csak a fekete miatt is jó, jobb lehet a kép, mint egy lcd-n!
Kábeles Diginél elég jó a képminőség, még a nyomi csatornákon is.

(#23367) Hubba12


Hubba12
senior tag

Philips 55OLED803 ez jo fajta 449-ert?

Csak az ASUS!

(#23368) renatto válasza PuMbA (#23364) üzenetére


renatto
őstag

No ezt nem tudtam, vagyis azt hogy az is FHD-nak számít. Az igaz, hogy megvan a 1080 sor, de becsaliba.

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#23369) Locutus válasza Hubba12 (#23367) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem ugyanennyiért vagy még olcsóbban az 55B8 jobb választás.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#23370) Hubba12 válasza Locutus (#23369) üzenetére


Hubba12
senior tag

:R

Csak az ASUS!

(#23371) Sisco2


Sisco2
tag

Sziasztok
Kicsit szakmai lenne a kérdés.

Létezik a piacon már olyan OLED panel aminél egyáltalán nincs beégés, vagy csak nagyon minimális pl. LCD-hez hasonló a kockázata. Bármelyik gyártó, bármilyen árkategóriában.
Jó "kis" VA paneles Local LED LCD-t váltana, de csak abban az esetben veszek Oled-et ha nem kell félni attól hogy épp ki és mit néz rajta mikor nem vagyok otthon.

(#23372) Locutus válasza Sisco2 (#23371) üzenetére


Locutus
veterán

Nincs.

Ugyanakkor hazugság lenne azt állítani, hogy az LCD-t semmilyen probléma nem sújtja. Lásd RTINGS teszt nemrég, amin az LCD fényereje jelentősen csökkent.

Tehát krumpli burgonya. De az OLED-del legalább fényévekkel jobb képminőséget kapsz.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#23373) Tulku válasza Locutus (#23372) üzenetére


Tulku
veterán

"De az OLED-del legalább fényévekkel jobb képminőséget kapsz."

Én bavallom, az elcédé érát átaludtam....illetve mikor megláttam egy-egy súlyos darabját, megrémültem...az OLED viszont úgy jó ahogy van....a plazma folytatása számomra...

(#23374) Pityu89 válasza Khaosz55 (#23350) üzenetére


Pityu89
senior tag

Szerintem ott MinDigTV van, az sem acélos FullHD tekintetében.

(#23375) PuMbA válasza Locutus (#23372) üzenetére


PuMbA
titán

"Lásd RTINGS teszt nemrég, amin az LCD fényereje jelentősen csökkent."

Azért csökkent, mert az is LG ;]

(#23376) FollowTheORI válasza Csirke (#23358) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Felesleges ilyet irogatni, nem lehet kiírtani. :D
Na jó nem, inkább legyen milliószor cáfolva, de vicces időről időre olvasni ezeket még mindig. :K

Amióta világ a világ valaki mindig beírja, hogy ez vagy az felesleges SD-re, mert rosszabb rajta.
Valaki elkezdte és így maradt a "köztudatállapot".
Egyszerűen seki sem gondol bele, hogy van tartalom felbontás, meg kijelző és a kettő nem ugyanaz, és előbbi ha szar, az minden tévén szar.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#23377) janos666 válasza Khaosz55 (#23350) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Maguk a TV-k általában kicsit túl lágyan nagyítanak (de ilyen volt ez FHD TV-ken is a még kisebb forrásból). Ez különösen igaz pár LG-re, legalább is néhány képmódban, de a B8-on már nem láttam ilyet (a "korrekt" képmódokban, amiket érdemes lehet használni ettől függetlenül, azok tűrhetőek).

Őszintén szólva valódi 1080i50 adást sohasem néztem még OLED-en (nem dugtam még rájuk koax-ot próbaképp sem).

HDMI-n PC van rákötve, így az nagyít és tol esetleg deinterlace-t (de nem viszem túlzásba, nem használok semmi "placebo level AI Skynaet reconstruction" resample algoritmust, ami szétizzasztja a gépet, csak amit a Pascal GPU csinál DXVA2-vel). Így semmi bajom az 1080p24 Blu-Ray anyagokkal, vagy akár 1080p25 tvsorozatokkal (de ilyet nagyon keveset nézek). Gyakorlatilag ugyan olyan élvezhetőek, mint előtte a Pioneer 5090H-n is voltak (kivéve, hogy szubjektív ízlés tekintetében én is megszerettem a plazmák ditherzaját, amolyan "otthoni moziélmény" része lett, de megvagyok nélküle, legfeljebb pár régi filmhez hiányolom, amit sokat néztem plazmákon).

A beépített Netflix app-ot is használtam még a C7-en. Fogalmam sincs, hogy az pontosan mikor milyen formátumot tol (nem kerestem meg a TV-n a debug OSD-t az infókért, de talán még PC-n sem ír ki mindent), de mikor nem volt gond a netes kapcsolattal (néha van) és hozta az előre ígért dolgokat (a menüben a cím alatt kirakott logók a képről/hangról, hogy HD, UHD, stb), akkor azzal sem volt problémám.

Igazi SD-t nem is tudom, hogy néztem-e már OLED-en. Ahhoz ma már nagyon fanatikusnak kell lenni, hogy előkotorj egy régi DVD-t, mert nem is létezik belőle HD remaster (mert pl. direktben VHS-re lőtték, így nincs mit többet előkotorni, mint ami a DVD-re rákerült). De az SD TV adás az szerintem FHD plazmákon is borzasztó, csak pl. 50"-t >=3 méterről nézve tűrhető (vagy 65"-t egy nagy szoba másik széléről).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#23378) FollowTheORI válasza janos666 (#23377) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Meg azt sem érdemes elfelejteni, sokan 40 colról jönnek 55-65-re, jóhogy minden nagyobb... főleg a boltban közelről... szarabbnak látszik nyilván.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#23379) i.attila


i.attila
tag

Van valahol leírás arról, hogy pl. az LG tv-k menüjében található varázsszavak mit is jelentenek, mi van mögöttük?
Pl. van valami valódi mozi vagy mi opció, na az mit is csinál, mire jó, mikor kell ki/be kapcsolni stb.
Tudom, hogy itt az általános nézet, hogy kapcsolj ki minden képjavító opciót, de azért mégis tele van ilyen opciókkal a menü, hátha jó valamelyik valamire.

(#23380) FollowTheORI válasza i.attila (#23379) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Sajnos nincs.

Ez van csak: [link]
"Beállítások Bemutatása"
(vagy angolul/más nyelven ugyanez)

Meg persze a tesztoldalak leírásai max.

Vagy ami a tévén magán van segítség/súgó.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#23381) demmer123


demmer123
őstag

Ez milyen lehet,vissza küldött darab? akciós a B8 399.999-ér Emagnál.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#23382) FollowTheORI válasza demmer123 (#23381) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezt így senki nem fogja megmodani. :)

Akár azis lehet, de nem hiszem ezért ennyi... szimplán csak akció. :D

Ha kell ennyiért, rendeld meg.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#23383) Khaosz55 válasza Locutus (#23360) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nekem azért van több 1080i adásom. Amikor megnézem infóban 1080i-t ír. Gondolom FHD.

(#23384) Khaosz55 válasza demmer123 (#23381) üzenetére


Khaosz55
addikt

Hol látod, hogy vissza küldött ? Mert azt fel kell szerintem tüntetni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#23385) Anonymus23 válasza demmer123 (#23381) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ennyi volt BF-kor az ED-nál is, én ott vettem zsír új, bontatlant kaptam.
Simán elképzelhető, hogy megint akciózik egyik másik shop.

;) - The Power of the Light Side

(#23386) renatto válasza demmer123 (#23381) üzenetére


renatto
őstag

Nem, ez sima akció. Ha csomagolássérült/visszaküldött lenne, akkor fent nem lenne ár, csak ha legörgetnél alulra és ott ki is írják mi a "hiba".

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#23387) Anonymus23 válasza janos666 (#23377) üzenetére


Anonymus23
veterán

Érdekes dolog ez az SD dolog, mondjuk én nem nézek TV műsort, de azt azért látom, hogy mit néz a család.
Hihetetlen nagy a szórás a műsorok között, még a HD műsorokban is.

Viszont én szoktam régi kedvenc sorozatokat nézni SD-ben, amelyek nem jöttek ki HD-ban, vagy nincs ilyen verzióban felrakva (Pl a Monk-nak csak az első évada van meg 720p-ben a többi DVD rip.)

Volt "szerencsém" kipróbálni 3 különböző méretű és technológiájú készüléken.
Van egy IPS 27" 144 Hz-es WQHD monitor
Van egy VA 40" 100Hz 3D Samsung TV
És van az 55B8

Ugyanazt az epizódot nézve az IPS monitor szépen ki tudta tisztázni az alacsony bitráta hibáit, köszönhetően ez a viszonylagosan kicsi képátlónak és a mögöttes technikának.
A 40"-os TV már kevésbé küzdött meg ezzel annyira jól, sokkal jobban kijöttek a forrás hibái.
Ekkor döntöttem úgy, hogy nézzük már meg, mit kezd vele az Oled, és rendesen meglepődtem, mert mozgásmegjelenítésben rendesen odavert mindkettőnek, és dacára a 2x akkora képátlónak gyakorlatilag hozta a 27"-os monitoron látott feelinget, azaz nagyon szépen fel tudta skálázni (értsd: nézhető volt) 4K-ra.

Persze nem egy 2160p kinézete volt, de aki egy szedett vedett forrásnál pixelhelyes megjelenítést vár el, az időutazó, mert az a technológia még arrább van egy picivel.
Illetve mindig van az a távolság, ahonnan bármi jól néz ki ;)

;) - The Power of the Light Side

(#23388) TXT


TXT
őstag

Mi lenne a legjobb beallitasa HD (1080i) adasoknak B8-on sracok? Van nehany musor, amit megneznenk, de valahogy nem sikerul jol beallitani. Tudnatok segiteni reszletes leirassal? HDMI kabellel van osszedugva a B8 es a set-top box, tehat nem koax kabel megy a tv-be, bar nem tudom, hogy ez szamit e.

(#23389) Joshi válasza TXT (#23388) üzenetére


Joshi
titán

Mit akarsz elérni? Egy gyenge minőségű képből nem lehet jó minőségű képet varázsolni. El kell fogadni olyannak amilyen.

(#23390) PuMbA válasza TXT (#23388) üzenetére


PuMbA
titán

Ugyanaz, mint egy 4K anyagnak :) Egy beállítás mindenre jó, de egy gyengébb minőségű dologból nem fogsz tudni varázsütésre jó képet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#23391) Locutus válasza Khaosz55 (#23383) üzenetére


Locutus
veterán

IPTV-n? Milyen infóban?

Ha a settopbox rendszerbeállítása 1080i, akkor a TV azt fogja kiirni, de attól még az adás nem abban érkezik.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#23392) renatto válasza TXT (#23388) üzenetére


renatto
őstag

B7-en (légi antenna) én Sport módban hagytam végül. Abban elég sok mozgás/képjavító be van kapcsolva alapból, ami a tré adásokhoz kell. A színhőmérsékletet természetesen kedvemre átállítottam, mert alapból túl élénk volt. Így az Asztro tévé is hibátlan ;] és a gyorsabb F1, foci is rendben van...

ui: de ha médialejátszón tévézek a UPC HorizonGo-val, akkor simán használom a "film"-re beállított Technicolor/ISF módokat.

[ Szerkesztve ]

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#23393) TXT válasza renatto (#23392) üzenetére


TXT
őstag

Koszi a tapasztalatod.

[ Szerkesztve ]

(#23394) janos666 válasza i.attila (#23379) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A valósághű mozi az kivétel, mert Be állapotban viselkedik "normálisan" (bepakolja a 24fps-t 120Hz-be, egyszerűen minden kockát ötször egymás után ismételve), a Ki állás pedig "vacak régi televíziót/monitort" szimulál, amik fix 60Hz-en jártak, ezért 2:3 arányban ismételgették a képkockákat (amitől kicsit látható is az akadozás).

Extra hülyeség a fekáliatengerbe (mert ugye minek egyáltalán a 60Hz emuláló mód...), hogy BE állásban nagyobb a lag, szóval tolerálhatóbb lenne a hagyományos TV mód (nem PC címke vagy Játék képmód) késése, ha nem tarkítanák ilyen dolgok (mellékesen írom, hogy a PC mód és Játék mód, ahol ez kiszürkül, az 5x ismétel, nem 2:3 akadozik, szóval teljesen nyilvánvaló, hogy maga a Real Cinema megléte, az hogy átválthatsz akadozó módba okozza azt, hogy nő a lag, tehát van egy állandó hátránya annak, hogy opcionálisan akadozhasson a kép).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#23395) vfeco


vfeco
aktív tag

Sziasztok!

Egy LG55OLED C8-on gondolkodom.
Ezt hivatalos Magyarországi forrásból csak a Média Markt forgalmazza.
Nem tudja valaki, van-e mód erre megkapni az 5 év gondoskodás garanciát?
Kicsit félek a beégéstől és ez megnyugtatna.
Hétköznapokon 18-24-ig, hétvégén 8-24-ig menne a TV.
Nappaliban lenne, konyha egybe a nappalival.
Nem túl nagy terhelés ez ennek a TV-nek? Beéghet?
Nem 2 filléres készüék és nem akarom 2 év múlva a beégett logokat lesni.

Köszi a válaszokat.

(#23396) Benyaking


Benyaking
aktív tag

Sziasztok! Van egy lg b8 55 tvm. Megosztottam a pc n smartshare el fimeket. A fullhd t szépen viszi de a 4k akad.
Az lenne a kérdésem hogy a routerem gyenge vagy tv be a wifi? Kábelel esetleg jó lenne ?

(#23397) renatto válasza vfeco (#23395) üzenetére


renatto
őstag

Nincs 5 év gondoskodás most, így az nem fog menni. A beégés meg felhasználástól függ, de a lehetőség benne van (és ahogy elnézem benne is lesz a technológiába még 1 darabig.).

KLIPSCH DOLBY ATMOS 5.1.4 - RP-280F - RP-450C - RP-150M - RP-140SA - Monoprice Monolith 12 THX Epson TW9400 4K HDR - Yamaha RX-A2080 - Zidoo Z9X - XBOX SERIES X - ASUS TUF DASH F15

(#23398) rendon válasza vfeco (#23395) üzenetére


rendon
tag

Szia. Én a saját tapasztalatomat tudom neked leírni. Igaz az enyém nem C8, hanem B7. Megvan 14 hónapja, és kb napi 10-12-órát is megy, de van mikor többet is. 70% videó játék, 25% 4K filmek, 5% TV adás.
Beégésnek semmi nyoma. Szoktam tesztelni.

[ Szerkesztve ]

(#23399) dh66e válasza vfeco (#23395) üzenetére


dh66e
veterán

Kiterjesztett garanciát tudsz hozzá vásárolni max ami azért nem ugyanaz mint az 5 év LG gari,de ez van.

(#23396) Benyaking

Mindenképp a kábeles kapcsolat javasolt.

(#23400) Benyaking válasza dh66e (#23399) üzenetére


Benyaking
aktív tag

Köszi a választ!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  OLED TV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.