Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Landsmann válasza lugosi (#1396) üzenetére


Landsmann
addikt

Természetesen hálózaton belül használható fel.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#1402) SzalaiG válasza Jégkokó (#1399) üzenetére


SzalaiG
addikt

Akkor a számod 0630, de Pannonos? Érdekes... ;]

(#1403) SzalaiG válasza Landsmann (#1394) üzenetére


SzalaiG
addikt

Remélem jövőre megkapom. Április 2n lesz évforduló.

(#1404) lugosi válasza Sior84 (#1400) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sior84: sőt, én még ennél tovább menve azt mondom, hogy a 21. században, a számítógépek korában, a vonalkódok korában, amikor a raktárkészlet számítógépen tárolható, az internet korában, amikor egyik gép gond nélkül elérheti a másikat, nem értem miért kell egyáltalán körbetelefonálni, hogy melyik boltban mi van... Azt hiszem, ez egyszerűen nem eléggé átgondolt. Ennek a 21. sz-ban úgy kéne működni, hogy ügyfélszolgálatos számítógépbe bepötyög, megmond hol van készülék. Innen már csak egy lépés lenne, hogy az ügyfél az interneten lekérdezi, de ez nálunk majd akkor lesz elérhető, ha MÁR nem lesz rá igény.

(#1405) lugosi válasza Landsmann (#1401) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak hálózaton belül? Még nevetségesebb... :U

(#1406) lugosi válasza SzalaiG (#1402) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

''Akkor a számod 0630, de Pannonos? Érdekes...''


pont ez a számhordozás lényege. Gyakorlatilag a száma marad ugyanaz, +3630akármi, ugyanazon a számon hívja mindenki, csak másik szolgáltatónál van. Ha a száma 20-asra változna, akkor az már nem lenne számhordozás, mert nem ugyanaz lenne a hívószám.

(#1407) Viktor0610 válasza lugosi (#1404) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A baj ott kezdődik, h. bár az üzletek u.úgy néznek ki az egységesítésnek köszönhetően, de az azokat üzemeltető cég más és más.
Az viszont valóban megoldás lehetne, h. úgy, mint a Vodafone rendszerében, az ügyfélszolgálat rálátna a készletekre.

Samsung Galaxy A54

(#1408) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

Most nézem hogy van a pannonnál samsung d600 a kifutók között. Szerintetek van is belőle?

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1409) lugosi válasza Viktor0610 (#1407) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Gondolom miven a szerződésmintákat át kell venni, nem lenne nagy cucc a számítógépes rendszert is egységesíteni. Valószínű a mobil szélessáv alapú internet is eléggé ingyen lenne, még kábeles netet se kéne megrendelni. Összvissz annyi lenne, hogy minden bolt rakja fel az x programot a gépére. De hát ezzel dolgozni kell.

(#1410) Qru válasza Fütyesz (#1408) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

1220 megmondja! ;)

#nincsbennetarcsi

(#1411) Fütyesz válasza Qru (#1410) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Szerdán derül ki hogy mit lehet és mit nem bkv-s előfizuval(legalábbis remélem:) )

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1412) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Ide csak belinkelem, egy olvasást megér: [link]

Same rules apply!

(#1413) Viktor0610 válasza EQMontoya (#1412) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Válaszoltam -[link].

Samsung Galaxy A54

(#1414) EQMontoya válasza Viktor0610 (#1413) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az ügyintéző áttérés előtt azt mondta, hogy van bónuszom (nevetséges összeg, 500ft, de van), majd előfizetésre átállásom utáni napon kérte a rendszer frissitését (központtól), de utána sem volt elérhető számomra a bónusz... az ügyintéző rendes volt, a rendszer bugos, vagy szimplán szar.

Mod: azt is mondta a csaj, hogy ünnepek előtt k lassú a rendszer, azért csak 27.ére lett meg...

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#1415) Viktor0610 válasza EQMontoya (#1414) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem volt elég rendes, mert amennyiben a kedvezményed megvolt feltöltősként, az megmaradt előfizetésesként is.
A rendszerünk ilyen téren bugos, mert néha ''elfelejti'' a kedvezményt előfizetésre való áttéréskor, de erre van a felülbírálat lehetősége.
Nekem az a gyanúm, nem akart foglalkozni a dologgal eleget. (Az értékesítés jutaléka jóval kevesebb v. 0 Ft Bónusz Program esetén...)

A rendszer lassúsága pedig nem kifogás, én is csináltam nem egy ilyet az ünepek előtti napokban.

Samsung Galaxy A54

(#1416) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Honnan tudom meg, h mennyi kedvezményem van?

(#1417) Viktor0610 válasza SzalaiG (#1416) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt hiszem, a 1220 megmondja v. bemégy egy Pannon üzletbe és ott megkérded.

Samsung Galaxy A54

(#1418) EQMontoya válasza Viktor0610 (#1415) üzenetére


EQMontoya
veterán

egy d900ból csak kap jutalékot vazzeg :D (70k azért 70k). Amúgy vmit intézett a csaj, de frissités után se volt bónuszom... hát nemtom... mind1, nálam leirta magát a cég.

Same rules apply!

(#1419) Agostino


Agostino
addikt

Hello.

Egy Moto U6 vásárlását határoztuk el, de nem vagyunk tisztában azzal, hogy ez az 5 000 forintos beszámítós jóság, akkor is áll-e, ha a leadandó készülék kártyafüggetlen ST60, vagy egy más által vett pannon függő teló amit le akarunk adni. : \

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1420) Viktor0610 válasza Agostino (#1419) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tessék visszaolvasni a topikban! ;]
Semmi egyéb kritérium nincs a leadandó készülékkel kapcsolatban, mint h. olvasható legyen a hátlap alatt található matricán az IMEI-szám és h. egyben legyen a készülék.
Annyit még, h. nerm kell semmilyen papírral bizonyítsd a tulajdonjogot, csak egy nyilatkozatot írsz alá, melyben kijelented, hogy az átadott készülék jogszerűen került hozzád és azzal kapcsolatban harmadik személy semmilyen igénnyel nem léphet fel.

Samsung Galaxy A54

(#1421) Agostino válasza Viktor0610 (#1420) üzenetére


Agostino
addikt

Köcce. ; )))

Ez nem lesz gond, ilyen buhera nem volt, a telo hibátlan, harmadik személy meg icsen.

B.u.é.k. : )))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1422) Jégkokó


Jégkokó
veterán

A a mulltkor tudtam meg, hogy bizony a pannonál is van kaukció amit ki kell fizetni az uj telefonra, az enyémre olyan 50 ezer ft volt.Nem is értem, mert céges előfizuba lett véve és a cégnek van legalább 20 telefonja, mármint a dolgozóknak, vgay talán több is, és még igy is kell.Ezért ez elég lehúzás :W

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1423) Viktor0610 válasza Jégkokó (#1422) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Erről szívesen olvasnék többet, mert nem hallottam ilyenről.
Gyanúm szerint, amire te gondolsz, az a hűségidő alatt az ügyfél részéről történő szerződésbontáskor fizetendő kötbér, aminek összege 50000 Ft előfizetésenként -céges ügyfeleknél lehet ettől eltérő összeg is.

Samsung Galaxy A54

(#1424) Jégkokó válasza Viktor0610 (#1423) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nem , ott volt a kezembe a számla, hogy nokia 6233 46800 Ft+ 50000 ft kaukció és igy volt 96800 ft :Y

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1425) Viktor0610 válasza Jégkokó (#1424) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:F

Nem hallottam még ilyenről. Illetve de, annak az összege ''csak'' 36000 Ft volt.
Azt hiszem, erre legközelebb rákérdezek az üzletlátogatónál -ha nem felejtem el...

Samsung Galaxy A54

(#1426) lugosi válasza Jégkokó (#1424) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem lehet, hogy a kedves munkahelyed görénykedik?

(#1427) Jégkokó válasza lugosi (#1426) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nem az én munkahelyem, csak igy lett intézve apám munkahelyén a telefon előfizetéssel.És a számlán amit a pannon adott ez az összeg szerepelt

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1428) lugosi válasza Jégkokó (#1427) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hm, akkor nem a cég rosszalkodott :)
De valami furcsaság van a dologban. Hátha valaki tudja a megoldást.

(#1429) st.hubertus


st.hubertus
tag

Tőlem a Pannon egyszer kért kaucciót, az összegre már nem emlékszem, mert nem fizettem ki. Akkor az volt a probléma, hogy 3 hónapon belül már a második akciós előfizetést akartam megvenni. Annyit csináltam, hogy aznap megköszöntem a segítséget, és visszamentem később, egy másik ügyintézőhöz. Ő azt mondta, ha a szoftver nem jelzi, akkor nem kell fizetnem, de egy darabig ne akarjak telefont venni. Megígértem neki, és lett 2 előfizetésem.

Más: kapott már valaki 3230-ast, mióta az egyedi ajánlatok között akciós?

(#1430) Viktor0610 válasza st.hubertus (#1429) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, erre gondoltam én is, de ennek összege nem 50000 Ft, hanem ''csak'' 36000 Ft.

Samsung Galaxy A54

(#1431) st.hubertus válasza Viktor0610 (#1430) üzenetére


st.hubertus
tag

Egy elég alternatív módja a kerekítésnek :R

(#1432) Qru


Qru
MODERÁTOR

Megtudná nekem mondani vki, hogy a Váci úton lévő Pannon bemutatóteremnek mi a pontos címe? Azt tudom, hogy a Westend-el szemben van/volt tehát a legelején...

#nincsbennetarcsi

(#1433) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Utánna néztem és azt láttam a pannon oldalán, hogy listaáron kerül 98ezer ft ba.Habár nem igazán értem, hogy mi benne a lista, mert függetlenül jóval kevesebbért meg lehet kapni.Még szerencse hogy végső soron nekünk 46ezerbe volt

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1434) Szólista válasza Qru (#1432) üzenetére


Szólista
senior tag

Ott már nincs bemutatóterem,megszünt.Budapesten 3 bemutatóterem van.[link]

[Szerkesztve]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#1435) Qru válasza Viktor0610 (#1330) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Megszűnt a Váci úti Pannon. (köszönet az infoért Szólistának)
Most honnan szerezzem be a 2002-ben vásárolt készülék számla másolatát?

#nincsbennetarcsi

(#1436) Viktor0610 válasza Qru (#1435) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1220.
(Nem innen, csak ők tudnak segíteni. ;) )

Samsung Galaxy A54

(#1437) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

Nem tudja valaki hogy lehet-e bónusz program keretében egyedi ajánlatos készüléket venni?

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1438) Qru válasza Viktor0610 (#1436) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:R

#nincsbennetarcsi

(#1439) Viktor0610 válasza Fütyesz (#1437) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem igen, de azért hívd fel a 1220-at. :)

Samsung Galaxy A54

(#1440) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az miért van, hogy a telefon csak néha irja ki az adókörzet nevét?Mármint azt a várost , ahol az adótorony van. :F




A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1441) Landsmann válasza Jégkokó (#1440) üzenetére


Landsmann
addikt

Nem minden településen használják a cellainfót. Ahol igen, ott is lehetnek olyan részek, ahol nincs. Ez utóbbi főleg olyan helyeken van, ahol a település széléről sugároznak, de nem a település irányába. Példa. Füzesgyarmaton a Pannon torony a város északnyugati részén van, teljesen kint a város szélén. A délkelet felé sugárzó antennán ott a cellainfó, de az északnyugati irányba sugárzón nincs. Sok értelme nem is lenne, hiszen Kertészszigeten és Bucsán is a füzesgyarmati cellainfó lenne olvasható. (Bár a gyarmati cellainfó bevezetése óta az a két település kapott saját ellátottságot, de a cellainfón nem változtattak.) Vagy ugyanígy volt Szeghalmon, a déli irányba sugárzó antennán nem volt cellainfó, pedig az még eléggé lefedte a város szélét. Úgy látszik, nem akarták Körösladányt Szeghalommal megszórni. Aztán később Körösladány is kapott saját bázisállomást cellainfóval, ezután úgy vettem észre, Szeghalmon is ott a cellainfó, ahol korábban nem volt.
Egyébként ezt kérdeztemén is évekkel ezelőtt az ügyfélszolgálattól, akkor azt mondta egy technikus, hogy azért nincs cellainfó, mert a sugárzó tulajdonképpen nem azt az adott települést látja el a lefedettséggel. Végülis ez logikus, de akkor talán megoldható lett volna a két település között a scrollozó felirat a két település nevével. Ilyet egyszer Békéscsabán láttam a 47-es főúton, ahol a Békéscsaba-Szeged felirat scrollozott a kijelzőn.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#1442) Landsmann válasza Jégkokó (#1440) üzenetére


Landsmann
addikt

Egyébként van egy topic, http://mobilarena.hu/f.php?mod=40&id=356671 ahol megnézheted, hogy melyik településeken van cellainfó. Persze lehet hogy hiányzik pár település, de míg nem tudok róla, addig nem tudom a listába felvenni.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#1443) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Na, új szerződésünk lesz a pannonnal (Most jött mailben):

A Pannon GSM-mel kötött szolgáltatási szerződésünk leját 2006.12.31.-én. A központosított közbeszerzés adta lehetőséget kihasználva mindhárom szolgáltatót ajánlattételre kértünk fel. Az ajánlatok közül a Pannon GSM-é volt a legolcsóbb. Ennek megfelelően a 2007.01.26.-ával kezdődő számlázási időszaktól kezdve a következő díjak érvényesek:

-az üzleti és a dolgozói előfizetések egymással (keresztbe is) térités mentesen „0” Ft perc dij



-Az előfizetés havi díja 1000 Ft, mely teljes egészében lebeszélhető.



-a perc díjak minden (belföldi) irányban( hálózaton belüli, más mobil hálózatba, vezetékes hálózatba) és minden időszakban: 8 Ft , (a hangposta is)



-80db belföldi SMS továbbra is díjmentes.



Szerintem egész jó, asszem maradok pannonos. :)

(#1444) Mac! válasza Zoli bácsi (#1443) üzenetére


Mac!
aktív tag

:Y :C

Kit kell le**opni, hogy ilyenem legyen? :DDD

Ha nem túl indiszkrét, hol dolgozol?

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#1445) Zoli bácsi válasza Mac! (#1444) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

[link] Nézd meg az utcán, mindegyik autón ott van a pannon reklámja, évek óta.

[Szerkesztve]

(#1446) lugosi válasza Zoli bácsi (#1445) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kevés olyan dolog van, amire biztosan állíthatom, hogy nem lesz rossz szájíze az embernek, ez pl olyan. Azt hiszem hogy a mentőszolgálat ''támogatása'' egy ennyire kedvezményes, normális csomaggal egy nagyon korrekt dolog a szolgáltató részéről. Már régebben is mondtam egyszer (lehet hogy itt), hogy a mentőszolgálatot támogatni sokkal nagyszerűbb dolog, mint valamelyik nyominger nagyképű sportolót vagy mondvacsinált analfabéta ''sztár''-t. Pl valóságsók tirpákoid lakói.

(#1447) Mac! válasza lugosi (#1446) üzenetére


Mac!
aktív tag

Valóban respektálandó. :R

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#1448) Integra válasza Zoli bácsi (#1443) üzenetére


Integra
titán

már semmi, tovább olvastam a topicot:))
eléd durva csomagdíj, de a mentősöknek ez a minimum, szerintem nagyon korrekt, látszik, hogy a pannonnak presztízskérdés is a mentők megtartása.

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1449) Jégkokó


Jégkokó
veterán

A pannon 3G térképe eléggé hiányos, mert nálam is elérhető és nem is jelzik a térképen csak, hogy a mobil szélessáv érhető el nálam csak.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1450) ballington


ballington
addikt

Tudtok egy olyan telefonszámot, ahol név alapján egy telefonszámot lehet lekérni? természetesen olyat, akinek pannonos.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.