Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) RAM válasza Zoli bácsi (#500) üzenetére


RAM
őstag

természetes?

Csak tisztán

(#502) fila válasza GodHeart (#484) üzenetére


fila
senior tag

spec nekem a pannononline nem szokott bejönni. Próbáltam már megrendelni ott szolgáltatást, ki is írta, hogy a szolgáltatás megrendelése sikeres, egyenlegből is levonta az összeget.
Másnap meg nézek, hogy már nem szerepel a megrendelések között a megrendelt szolgáltatás....

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#503) Zoli bácsi válasza RAM (#501) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Bocsáss meg nekem, ebben a nagy melegben nem figyeltem.... én feltöltőkártyára gondoltam.... :B

A SIM tudtommal 5000ft körül van, majd jön Viktor, és megmondja, ő Pannon viszonteladó.

Szerk: Helyesírás

[Szerkesztve]

(#504) RAM válasza Zoli bácsi (#503) üzenetére


RAM
őstag

ok, én is így tudtam (5,9e)

Csak tisztán

(#505) L|zsidoboz válasza RAM (#504) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én is így tudtam. Csak egyszer voltam bent, és akkor volt vmi akció, hogy 5000Ft lebeszélhetőség volt és háromezer forint körül volt csak az ára.

Ezek szerint ez az akció már nincs :(

Good to be good, but better to be lucky.

(#506) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Az 5900 Ft-ba kerülő kártya a djuice alapcsomag: [link].

Samsung Galaxy A54

(#507) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Mától új árlista a szolgáltatónál. Kártyás készülékek között felbukkant a Samsung x-160 (Ugyanannyiba kerül, mint az x-200...mi értelme volt..?), és a Benq-Siemens S68. Újdonság előfizetéssel a Samsung Z400 is. Pár készülék ára csökkent, pl. a SE W810i.
A motorola V220 kikerült a kínálatból. Szívesen láttam volna a Pannonnál is hasonló nyári akciókat mint a piros szolgáltatónál, hogy bővíthető memóriás, mp3-as kagylót áruljon kártyásan 20e. alatt (Moto V360), de úgynézem ilyesmire hiába várok. (Várunk..?)

(#508) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#507) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az volt az értelme az X160 bevezetésének, h. az X200 készletek kimerültek. :D
Remélem, idővel a Pannon is észbekap majd, h. a készülékeket olcsóbban jobban el lehet adni. (Ez nekünk triviális, de nekik?! :U )

Samsung Galaxy A54

(#509) Daneeka


Daneeka
senior tag

Beszéltem egy eladóval egy Pannon boltban, azt mondta hogy várjak a készülékvásárlással augusztus közepéig mert akkor jönnek új telók. Meglehet valahol tudni hogy milyen új mobilok érkeznek?

(#510) Viktor0610 válasza Daneeka (#509) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Visszamész a boltba és megkérdezed az eladót... ;]

Samsung Galaxy A54

(#511) Daneeka válasza Viktor0610 (#510) üzenetére


Daneeka
senior tag

Nem rossz, csak messze van :O Ha újar elmegyek boltba akkor már kivárom aug. közepét mert itt a városba nem nagyon van pannon bolt, csak gondoltam hátha valaki tudja, esetleg van vaalmi hír neten ami elkerülte a figyelmem.

(#512) Helgab


Helgab
csendes tag

Az eladók még 1 nappal az akció kezdete előtt sem mondják meg, hogy milyen készülékek lesznek...

Azért jöttem erre a fórumra, mert muszáj kiadni valahol a dühömet, ami a Pannon miatt hetek óta halmozódik bennem!

Meglévő üzleti előfizetésre szerettem volna készüléket vásárolni, ezzel a szándékkal mentem be egy üzletbe 3 héttel ezelőtt. Ott közölték, hogy ez nem lehetséges (rendszerfelújítási munkálatok miatt), de ha sürgős, akkor megadott címre írjak emailt, ahonnan 1 hét alatt(!!!) visszaigazolják a jogosultságot. A visszaigazolás megtörtént, de készüléket nem engedtek vásárolni, azt mondták, csak augusztus 15. után lehet. De ha sürgős, akkor írjak megadott címre, ahol engedélyezhetik. Újabb levélváltás történt, és megjött az engedélyező email. A megbeszélt napon bementem a megbeszélt üzletbe, ahol kitették elém a vágyott telefonkészüléket, majd az eladó közölte, hogy a rendszer nem engedi a vásárlást. Ez 3 hete megy, és most újabb 3 hetet kell várnom, amíg a Pannon méltóztatik engedélyezni, hogy nála költsem el a pénzemet. Van egy eladó termék, nekem meg ott van a pénzem, és nem vehetem meg! Ez Magyarország...

Tudom, hogy a nagybetűs ''RENDSZEREN'' nem tudok változtatni, és maximálisan ki vagyok szolgáltatva a nagy PANNON kénye kedvének, de azért néhány kérdésem lenne az illetékesekhez:

1. Miért mondja ez a cég magát ''szolgáltatónak'', amikor az ügyfélnek kell megalázkodnia, hogy a szolgáltatást igénybe vegye?
2. Hogyan maradhat meg egy olyan cég egy éles versenyben, aki nem tudja kiszolgálni az igényeket?
3. A 21. században, Magyarországon 1 hétbe telik egy emailes visszaigazolás, egy -elvileg- mobilkommunikációs cégnél??? Postagalamb szállítja a leveleket?
4. A ''rendszerfelújítás'' (vagy esetleg nyári szabadságolás...) egy hónapig tart??? Hogyan lehet adatokat kezelni, információkat közvetíteni úgy, hogy egy esetleges rendszerleállás miatt megálljon az élet a cég körül?

Ezzel a kis nyári szabadságolással azt hiszem, nagyon sok elégedetlen ügyfelet szereztek maguknak, akiknek már nem kell sok, hogy átpártoljanak egy konkurens szolgáltatóhoz...

(#513) Garf. válasza Helgab (#512) üzenetére


Garf.
tag

Nem tudom mi van velük nekem is már két napja nem válaszoltak az email-re.
Te milyen email cimre irtál? Küld el nekem azt a cimet. Légyszi.

[Szerkesztve]

(#514) Viktor0610 válasza Garf. (#513) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

ugyfelszolgalat(kukac)pannon(pont)hu

Samsung Galaxy A54

(#515) Garf. válasza Viktor0610 (#514) üzenetére


Garf.
tag

Arra írtam én is de nem válaszolnak a levélre.

(#516) Daneeka


Daneeka
senior tag

Pannon esetében melyik okmányon tüntetik fel a PUK2 kódomat?

(#517) Viktor0610 válasza Daneeka (#516) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semelyiken.
Van egy szám, amire, ha elküldöd a PIN2 szöveget, válaszüzenetben megküldik a PIN2/PUK2-kódokat.

Samsung Galaxy A54

(#518) Daneeka válasza Viktor0610 (#517) üzenetére


Daneeka
senior tag

Tényleg, működik is, köszi. A szám egyébként 9000746 ha valakinek lenne még hasonló problémája.

(#519) norti


norti
addikt

Nem a szolgáltatóknál kell telefont vásárolni és máris nincs gond. Én ha szerettem volna, se tudnám még egy fél-egy évig megvenni azt a telefont, ami már lassan 1 hónapja az enyém (SE M600i). Előző telefonommal (T630) ugyanez volt a helyzet, míg a Pannonnál még mindig 79 volt előfizetéssel, addig 42-ért megvettem a hivatalos forgalmazójánál kártyafüggetlenül...

Pannon üzleti előfizetésem van, de sose volt még velük komolyabb gondom, se az ügyfélszolgálattal (jó, az mondjuk VIP, egy 80 hívószámos üzleti csomaghoz tartozom ;)), se magával a szolgáltatásaikkal. Mindent megoldottak 1 órán belül. És a percdíjaim összehasonlítva mondjuk a T-Mobile üzleti előfizetéses percdíjaival, nevetségesen alacsonyak. :)

Egyébként meg nyáron mindenhol szabadságolások vannak, türelmesebben kéne nézni a helyzetet, főleg, hogy mindenki csak nyaralni akar és nem dolgozni a 40 fokban. Franciák már döglenek is a 35 foktól LOL

(#520) Zoli bácsi válasza Daneeka (#518) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Egyébként pannonline-on is meg lehet nézni. De tényleg hasznos ez a szám, nem mindenki, és nem mindig van internetközelben.

(#521) taltos


taltos
senior tag

Hali!

Nem teljesen Pannon specifikus kérdés, de végülis kötődik. Ha nem jön válasz, legfeljebb felhívom Őket, de addig is bízom Viktor segítőkész kedvében. :)

Nos! Szóval arról lenne szó, hogy átmentünk a Pannonhoz, és ennek keretében vásároltunk 2 telefont (többet, de a tárgyhoz most csak ez tartozik :) ). Ezen telefonok egy SE k750i és egy Sagem my700x. Az SE-hez lényegesen több infot tudk szerezni innen a forumról, meg úgy egyébként is az oldalukról, de a Sagemhez nem. Szóval akkor néhány kérdés:

1. Sagemnél is van szerviz menü, ahol meg lehet nézni a szoft verzio számát? Ha igen, akkor hogy lehet elérni?
2. Hogy működik a szoftver frissítés? Nekem iMac-em van, a barátnőmnek iBookja ami kicsit megnehezíti (pl. a k750i szoft frissítését), bár már utána jártam, végülis van még itthon 4 másik PC, azokkal megoldom, csak nem tudom a Sagemnél ez hogy működik.
3. Melyik lehet most a legfrisebb szoft a Sagem my 700x-re?
4. Ez igazán a Pannon specifikus kérdés, mégpedig, hogy ingyenesen frissítik-e a szoftot a telokon, amig van rá garancia? Tehát ha bemegyek Debrecenben egy Pannon üzletbe, akkor lehet valahogy szó arról, hogy 1-2 órán bellül friss szoftverrel jöjjek ki mindkét telefonnal? (ha nem üzlet, akkor valami nyilvános szervíz, vagy ilyesmi. Régen Westelnél volt ilyen)

Előre is köszi a választ!

(#522) Viktor0610 válasza taltos (#521) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csk az utolsóra tudom a választ.
A bemutatótermekben és a partnerüzletekben nincs lehetőség szoftverfrissítésre. Csak továbbküldik a szervizbe a készülékeket.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#523) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Hali!

Kapok vmi értesítést, h aktiváltam az ingyen WAP-ot?
1741-en azt mondta a gépi hang, h 72 órán belül aktiválják.

(#524) Viktor0610 válasza Apollo17hu (#523) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Samsung Galaxy A54

(#525) Apollo17hu válasza Viktor0610 (#524) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Tényleg kaptam. Csak nem arról, amire számítottam. :(
Azt írták, h a telefonos beazonosításhoz használt jelszavat rosszul adtam meg. Eddig nem is tudtam, h van ilyen jelszavam. Hol tudom megnézni vagy módosítani ezt a jelszót?

(#526) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Augusztusban és szeptemberben minden hétvégén ingyen küldhetnek MMS-üzeneteket a pannonosok hálózaton belül. Az ingyenes MMS-küldés igénybevételéhez regisztráció sem szükséges.
Az ingyenes MMS-hétvége mellett augusztus végéig minden hétvégén a Pannon ingyenesen kínálja a wap- és MobilTV szolgáltatásait is.

(#527) Qru válasza Zoli bácsi (#526) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jó dolgok ezek a népszerűsítő akciók! Kíváncsi lennék, hogy 1-1 ilyen után mennyivel nő a forgalmuk, mikor már fizetős újra a szolgáltatás.

#nincsbennetarcsi

(#528) Viktor0610 válasza Apollo17hu (#525) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bemész egy Pannon-üzletbe és (amennyiben a neveden van a kártya), a személyiddel azonosítod magad, létrehoztok egy új jelszót és/vagy megrendelitek a ingyen hétvégi WAP-ot. Másik lehetőség, h. a 1220-on megrendeled a szolgáltatást.
(A jelszót, már ha adtál meg szerződéskötéskor, vagy a szerződésen van, vagy nem szerepel sehol -ez esetben a fentebb leírtak szerint járj el.)

Samsung Galaxy A54

(#529) GodHeart válasza Viktor0610 (#528) üzenetére


GodHeart
senior tag

Érdekes módon Vasárnap délig simán tudtam Kapuváron használni a hétvégi Wapot azaz TV-t nézni, az EDGE sávszélen. Azóta akárhányszor felpróbálok menni, mindig azt írja ki, hogy elegendő sávszélesség.. hogy a fenébe!? Lehet, hogy javítanak itt valamit!? :(

(#530) Viktor0610 válasza GodHeart (#529) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáld meg ki/be kapcsolni a telefont, hátha megoldja a problémát, meg azt fontos tudni, h. az ingyen WAP miatt néha lehetnek rendszerhibák, mert jóval többen használják, mint általában.

Samsung Galaxy A54

(#531) Qru


Qru
MODERÁTOR

Tegnap a nagy vihar alatt nem volt térerőm (pedig előtte full térerő volt ugyan ott), s nem tudtam telefonálni kb 15 percig amíg igazán tombolt a vihar. Ti is tapasztaltak hasonlót, vagy a telefon hibája :F

#nincsbennetarcsi

(#532) K123456 válasza Qru (#531) üzenetére


K123456
tag

Igen én is tapasztaltam, nem tudtam telefonálni mikor a nagy vihar volt, de láttam a villamoson, hogy más is próbálkozik.......szóval nem a telcsi hibája.

(#533) K123456


K123456
tag

Hogy van ez a hétvégén ingyen MMS dolog? Azt olvastam, hogy nem is kell regisztrálnom magam. Tehát, ha hétvégén küldök valakinek sms-t pannonos számra akkor nem kell fizetnem érte? Jól értem? Nem lesz utána valami havidíj, vagy nem átverés, túl jól hangzik, hogy ingyen van.....

(#534) Qru válasza K123456 (#533) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az MMS és az SMS két külön dolog. Az sms vagyis a rövid szöveges üzenet karakterekből áll és egyezményesen egy sms-ben max 160 karakter küldhető el.
MMS: multimédiás üzenet, tehát küldhetsz benne képet, hangot, zenét, vagy egyéb multimédiás tartalmat ami maximum 295Kb terjedelmű lehet ÉS emellé maximum 1000 karakterből álló üzenetet írhatsz.

Az akció lényege, hogy aug-szept között minden pénteken 24 órától vasárnap 0 óráig ingyenesen küldhetsz multimédiás üzeneteket HÁLÓZATON BELÜL!

A szolgáltatást olyan értelemben nem kell külön megrendelni, hogy ha a kedvezményes időszakban küldesz üzenete, akkor nem számolnak fel díjjat ezért, VISZONT magát az mms szolgáltatást külön meg kell rendelni. Amit vagy a 1220-on tehtesz+, vagy a pannononlien-on keresztül, vagy már a kártya vásárlásánál aktíválni lehet. A megfelelő készülékbeállításokat pedig megtalálod a pannon honlapján.

#nincsbennetarcsi

(#535) Landsmann


Landsmann
addikt

MMS téma:

Nincs benne semmi átverés. Volt már ilyen akció, azt hiszem két éve.


Térerő téma: Igen, ezt én is tapasztaltam már. Tomboló vihar alatt nincs térerő. Hogy ennek mi lehet az oka, nem tudom, de erről volt már szó korábban egy (általam nagyrabecsült, azóta meggyűlölt) fórumon. Ott is felvetődött ugyanez. Igazából senkinek sem volt életképes elékpzelése a dologról. Volt aki azzal jött, hogy a Vodánál nincs ilyen, mert nem tapasztalta, miközben a másik kettővel nem lehetett telefonálni. Ki kellett ábrándítanom, de más is megtette. Egy-egy zivatar viszonylag kicsi területre is korlátozódhat. Így lehet hogy a Voda bázisállomása kívül esett a zivatartevékenységen, míg a másik kettő nem. Az is lehet, hogy egyszerűen a bázisállomások közvetlen zivatar közelében, vagy abban benne lekapcsolják magukat, hogy egy esetleges villámcsapás ne, vagy csak kisebb károkat tudjon okozni. Én az ilyen kimaradásokat elég rövid idejűeknek tapasztaltam meg. Olyan 5-15 perek voltak a zivatar méretétől függően.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#536) GodHeart válasza Viktor0610 (#530) üzenetére


GodHeart
senior tag

megtörtént a ki-be kapcsolás, de nem segített.

Nem hiszem, hogy a leterheltség lenne, mert ma elfelejtettem, hogy nem hétvége van :D és ma se akart felmenni.. ugyanazt írta ki mint eddig. :)

--------

ma felhívott a pannontól egy illető, hogy van mittom milyen sms szolgáltatások, nah gyorsan rákérdeztem mi a szitu, nagyon kedvesen azt mondta, hogy ő ebben nem tud segíteni, de hívjam fel ezt meg ezt és ott talán tudnak segíteni. De meglepődtem, hogy egész végig udvarias volt.. öröm az ilyen emberrel problémát megvitatni :) Szal +1pont a pannonnak tőlem, nameg ingyen mms rulz ;)

[Szerkesztve]

(#537) nagymancs válasza taltos (#521) üzenetére


nagymancs
csendes tag

hali
mivel 700x-em még nem volt így arról nem tudok nyilatkozni, m.esetre myx-5m-nél a verziót úgy tud előhozni, hogy főmenü-csillag-application-version
nem tom, de gondolom ezt a későbbik is megőrzik mint method-ot :))

Hello! I'm a signature virus! Copy me into your signature to help me spread!

(#538) GodHeart


GodHeart
senior tag

Kinek van tapasztalat mobiltelefonos netre. holnap szükségem lenne rá de sehogy sem bírom megoldani. Nokia N70em van, plusz laptop. Driver fenn van, felismeri mint modemet. PC suite persze nem kapcsolódik de sztem úgy szar az a software ahogy van. *99#-t kell felhívni és felhasználó név és jleszó üres. csatlakozik is, telefnon is látom hogy gprs jel megjelenik, majd hirtelen eltűnik és PPP 734-es hiba windows alatt..

bluetoothon is próbáltam, ott már a port megnyitása utána csillag99kettőskereszt utánig sem jut el.. foggalmam sincs miért.

telefonon gprs net kapcsolat megy, tudok mailok nézni szóval ott nincs hiba.

valakinek vvalami 5lete mit csesztem el!? :U

az lehetséges, hogy azért mert a mobil hétvége vagy mi a franc van bekapcsolva, és nem adat kapcsolat!? de a telefonon meg mondom felmegy... :\

[Szerkesztve]

(#539) Omni


Omni
aktív tag

sziasztok

Van egy 5 éves Pannonos telefon, azt szeretném ha hivatalosan kifüggetleítenék.

A t-mobilnál azt hiszem párezerért megcsinálják a feloldást egy ilyen régi készüléknél, kérdés hogy a Pannon mennyiért hajlandó ha hajlandó egyáltalán? :F

(#540) GodHeart válasza Omni (#539) üzenetére


GodHeart
senior tag

én úgytudttam, hogy t 10k-ért függetlenít :\ :U

(#541) Omni válasza GodHeart (#540) üzenetére


Omni
aktív tag

hát lehet annyi, de engem most a pannon érdekelne :B

(#542) Landsmann válasza GodHeart (#538) üzenetére


Landsmann
addikt

Tárcsázandó számnak a *99# kevés, ráadásul hibás is.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#543) GodHeart válasza Landsmann (#542) üzenetére


GodHeart
senior tag

már pedig nem :P

ugyanis nekem 1x már összejött így.. de az nagyon régen volt, és egy 9500-val. nah most sikerült valami oknál kifolyólag kékfoggal összekötnöm pc suital, utána rá kábel, így kicseleztem, hogy a pc suite kábelesen ismerje fel. nah utána csatlakozásnál már a kábelt válaszottam ki, és a pc suite software-je nem írta ki azt a hülye hibát. szal megy :) legalábbis most. később ki tudja :D

(#544) Landsmann válasza GodHeart (#543) üzenetére


Landsmann
addikt

Már ccak azért gondolom hogy hibás a formátum, mert Siemens C55-nél *99***1#, Sony Ericsson T68i-nél *99*2#, K700i-nél *99*3# a tárcsázandó szám. (a szám a telefonban elfoglalt netes adatfiók száma) Szóval a 99 után szerintem mindenképpen kell csillag, (egy vagy több, ez telefononként változhat) egy szám és #.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#545) teló


teló
tag

Sziasztok!
Használjátok a hétvégi ingyen WAP-ot? Én már egy csomó dolgot letöltöttem, a család összes kártyája regisztrálva van. Nagyon jó dolog ez a Pannontól. Előszőr gyanakodtam, mi lehet vajon e mögött, de eddig tényleg minden simán ment, úgy, ahogy az le vagyon írva.

(#546) K123456


K123456
tag

Ugye a wap az ingyen van, ha regisztráltatom magam? Mert az MMS-nél kicsit ráfáztam, bár állítólag jóváírják. Mindegy milyen wap címet írok be?

(#547) Viktor0610 válasza K123456 (#546) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

_Hétvégén_ ingyenes a WAP a regisztráció után.

Samsung Galaxy A54

(#548) Qru válasza K123456 (#546) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Most rámhoztad a frászt, de megnéztem pannon online-on, nálam nem számlázták le a sok 7végi MMS. (különben már csődben lennék.. :D)

#nincsbennetarcsi

(#549) teló válasza K123456 (#546) üzenetére


teló
tag

Mindegy milyen WAP címet írsz be, a lényeg az adatforgalom, mert az azért korlátozva van.

Pont ezért nem értem az MMS korlát nélküli ingyenes létét.

(#550) Landsmann válasza teló (#549) üzenetére


Landsmann
addikt

Nem elég korlát az, hogy csak hálón belül? :)

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.