Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) teló válasza Landsmann (#550) üzenetére


teló
tag

Szerintem hálón belül is lehet rengeteg MMS küldeni.
Ez egy kedvezmény. Én örülök minden ilyennek. :C

(#552) Joke® válasza Landsmann (#544) üzenetére


Joke®
csendes tag

Hella! Amit leírtál az így van, viszont a Nokiáknál *99# a megfelelő formátum, más nem kell hozzá. :))

(#553) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Új árlista a Panonnál mától.
Kártyásan új: SE K310i 24990- Szerintem keresett készülék lesz (Csak az a fránya joy...)
Előfizuval megjött a SE K790i, Nokia 6233, és a Nokia 6103 (Elég későn).
Pár Nokia ára csökkent.
Mondjuk azt nem értem, hogy a 6103-ast kártyás csomagban miért nem árulják. Azt megszoktuk, hogy a drága telók nincsenek feltöltőkártyával, de szerintem a 6103 a középkategória alja.

Szerk: Mire megszerkesztettem a hozzászólásom, már megjelent a cikk az árváltozásokról a főoldalon.

[Szerkesztve]

(#554) rumos14


rumos14
nagyúr

ha volt már róla szó, bocsesz. szóval ingyen WAP hétvége: 1741-en regisztrátam magam, de a pannon honlapján lévő aprobetűs szöveget [link] nem értem teljesen:

Átalánydíjas GPRS-előfizetőink az ajánlatot nem vehetik igénybe. A fel nem használt adatforgalmi keret nem vihető át a következő hónapra, az ajánlati időszak lejárati napjával elvész.

az átalánydíjas előfizető az az, akinek nincsen semmilyen mobiladat 3, 50, stb. csomagja??? mint pl én, aki amúgy sosem wapozik?

és ezt a mobiltv-t hogy lehet elővarázsolni?

(#555) Tofitofi


Tofitofi
tag

Hello!

Lenne pár kérdésem!
1.Ugye az ingyen MMSnnél még regisztrálni sem kell,mint a WAP-nál!?
2.Hétvégente tök 8,h mennyit küldök el Pannonos számra,ingyen van?
3.Ezexerint használhatom SMS helyett is?(Mivel fér 1000 karakter)

A WAP-ot nem tudtam beállítani,mert nem emléxem a jelszóra amit kér,sztem én sose adtam meg olyat eddig,szóval nem értem.Na mind1,az MMS úgy is jobb dolog sztem.:)

Köszi a válaszokat!

(#556) rumos14 válasza Tofitofi (#555) üzenetére


rumos14
nagyúr

elvileg mind3 kérdésedre igen a válasz.
ha nem adtál meg jelszót, akkor személyistül sétálj be a pannonhoz és megadhatsz.

(#557) rumos14 válasza rumos14 (#554) üzenetére


rumos14
nagyúr

az átalánydíjjal nem kell foglalkozni a pannon üfsz. szerint.

(#558) Landsmann válasza rumos14 (#554) üzenetére


Landsmann
addikt

Az átalánydíjas wap az a régi 400-as és 2000-es wap. Ezteket már megrendelni nnem lehet, akik ez van megrendelve azok használhatják, de ezzel a két szolgáltatással nem lehet igénybe venni a Wap hétvégét. Tehát rájuk vonatkozik as korlátozás. Minden más wap csomagot forgalmi díjasnak neveznek.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#559) Tofitofi válasza rumos14 (#556) üzenetére


Tofitofi
tag

Köszi szépen!

(#560) teló válasza rumos14 (#554) üzenetére


teló
tag

Nekem sincs semmilyen átalánydíjas WAP-om és én már sokat használtam a mostani ingyen lehetőséget.A fel nem használt adatforgalmi keret meg az adott hónapra le wapozható fel nem használt keretet jelenti.
A mobil tv meg a Pannon oldalán tudod elővarázsolni, de sajnos csak megfelelő telefonnal.

(#561) Qru


Qru
MODERÁTOR

EDGE képes telóval lehet tv-t nézni wapról?

#nincsbennetarcsi

(#562) Viktor0610 válasza Qru (#561) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, megfelelően lefedett helyen.

Samsung Galaxy A54

(#563) piqla


piqla
őstag

Sziasztok%
Tegyuk fel, el szeretnem adni a telefonomat, mely (ofkorz) Pannonos.Milyen papirokat kellene odaadnom a leendo vasarlonak, ha (teszem azt) elromlik a telefon, es a garanciat szeretne ervenyesiteni?

Szereted az állatokat?

(#564) teló válasza piqla (#563) üzenetére


teló
tag

A gari érvényesítéséhez a Pannon által adott és lepecsételt garijegy kell.

(#565) piqla válasza teló (#564) üzenetére


piqla
őstag

Ertem. Van meg esetleg masik papir, amit szukseges lenne odaadnom az uj vasarlonak?

Szereted az állatokat?

(#566) Viktor0610 válasza piqla (#565) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Semmi eetleg egy számla.
Ez nem feltétel a garancia érvényesítéséhez.

Samsung Galaxy A54

(#567) teló válasza piqla (#565) üzenetére


teló
tag

A garijegy elég. Én is vittem telefont javításra, számlát nem kértek hozzá, csak a garijegyet.
Az viszont fontos, hogy az jól legyen kitöltve, legyen rajta pecsét és eredeti legyen, ne másolat. Számlát is oda lehet adni, de azon rajta szokott lenni a SIM is.

(#568) GodHeart


GodHeart
senior tag

Én azt szeretném megkérdezni, hogy a pannon mindig is összevonta a wap és a net csomagjait, szal ha van forgalmi keret ott használod fel ahol akarod. Ha én átváltok a mobiltv-re akkor lesz 10mb wap forgalmi keretem plusz hétvégén ingyen tévé. ha jól értem. És ezt a 10mb keretet netre nem lehet felhasználni!? Mert az most olyan jól jönne.. a 3MB nagyon kevés, az 50 meg most igen sok, mind forgalomban mind pénzben.

(#569) Landsmann válasza GodHeart (#568) üzenetére


Landsmann
addikt

Netre is felhasználhatod a 10 megát. A Pannon nem tesz különbséget a két kapcsolat között, mindegy hogy milyen módon használod fel az adatkeretet.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#570) GodHeart válasza Landsmann (#569) üzenetére


GodHeart
senior tag

köszi! csak tudnám akkor minek váltottam a mobiltvről gprs 3-ra:D mert hüle wok :Y

(#571) Shodan


Shodan
addikt

Meg tudnátok mondani hogy a hangpostát hogy tudom kikapcsolni, mert ha csörgetnek akkor , már 30 másodperc után bejön, vagy nem lehet ezt az időt mondjuk 1 percre állítani??

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#572) Landsmann válasza Shodan (#571) üzenetére


Landsmann
addikt

Kikapcsolni a 1741-en, vagy a Pannonline-on tudod. Tudomásom szerint nincs mód a csengetési idő megváltoztatására.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#573) Shodan válasza Landsmann (#572) üzenetére


Shodan
addikt

igen a pannonlineon keresgéltem, de nem találom sehol :F
mod:na mindegy már lemondtam telefonon

[Szerkesztve]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#574) tomjoe


tomjoe
csendes tag

Tisztelt Ügyfélszolgálat!

Én xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx mobilszámú kártyás elöfizetö, 2006. augusztus 5-én az PANNON HÁLÓZATON BELÜL INGYENES MMS SZOLGÁLTATÁS-t vettem igényben. Elötte az egyenlegem még 3036 FT volt. De 2006.08.05.-én ingyenes kedvezmény lehetösége és kompatibilis, és aktiv készülékkkel vettem igényben az MMS szolgáltatást, természetesen hálózaton belül. Utánna az egyenlegem már csak 2145 FT lett. Kb. 20 MMS-t küldtem el.
2006.08.06-án kénytelen voltam 900ft-ot rátölteni az egyenlegemre, mert levonták. Ennyit az ingyenes szolgáltatásról.

Nem értem hogy mért vont le a rendszer az egyenlegemböl akkor is ha az hálozaton belül, még he nem volt minden ismerösömnek aktiválva az MMS szolgáltatás, vagy nem komptabilis a telefonjuk van, vagy MMS képtárba került.

Most már többször is hivtam a 1220-as Pannon telefonos ügyfélszolgálatot, de rendelkezésre álló információt és segitséget nem kaptam. De azt az igéretet kaptam (és rajtam kivül még több száz ezer ügyfél) hogy JÓVÁÍRJÁK A LEVONT ÖSSSZEGET!

Szeretném ha a kérésemet tudomásúl vennék. A segitésüket és az együttmüködésüket elöre is köszönöm! :F

Tom Joe, a 3G Nokia 6680 & N70 a kedvencem!

(#575) csibor


csibor
őstag

Tegnap kaptam 1 sms-et,boldog szűletésnapot kivántak(nem most van) és a lényeg kaptam 20 perc igyen beszélgetést :R

(#576) Qru


Qru
MODERÁTOR

Mi az a ''Pannon születésnapi ajándék percek'' :F A pannon online-re belépve a szolgáltatásoknál, a felsorolás között ott van ez is. 2006.08.28-2006.09.28 és oda is van írva, hogy jövőben aktiválódik. Ez mi a túró???

[Szerkesztve]

#nincsbennetarcsi

(#577) Landsmann


Landsmann
addikt

Ezt a születésnapot én is akartam kérdezni, mert már hallottam róla. Az este a nagynéném hívott fel, hogy mi ez. Túl sokat nem tudtam róla,. a kiküldött sms-ben az szerepelt, hogy 20 pőerc ingyen beszélgetést adnak, am,i a következő 20 napban használható fel. Csdak kártyásoknak van, vagy számlásoknak is?

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#578) Qru válasza Landsmann (#577) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én előfizetéses vagyok (céges) de Áprilisban születtem (és a nap sem stimmel), akkor miért most jön ilyen kedvezmény??? Még értesítő sms-t nem kaptam, (igaz ott 28-tól él a leírtak szerint) csak a PannOnline-on látom, hogy van ez szülinapi ajándék percek.

Vmi Pannonos benfentes nyilatkozhatna... ;) :D

[Szerkesztve]

#nincsbennetarcsi

(#579) Landsmann válasza csibor (#575) üzenetére


Landsmann
addikt

Egyébként nem a te születésnapodra, hanem a SIM kártyád születésnapjára küldték. ;]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#580) teló válasza Landsmann (#579) üzenetére


teló
tag

Kár, igaz nekem mindkettő jó messze van. Remélem ez a jó szokás megmarad továbbra is. :C

(#581) Droopy79


Droopy79
csendes tag

Kezdem azt hinni hogy a Pannon GSM nem szolgáltató..

Tegnap délután óta nem működik az előfizetésem, ha kivülről hivja valaki, akkor ''a hivott számon előfizető nem kapcsolható'' jelentkezik be. Először azt hittem megjavul, majd este 10-11 körül hivtam az ügyfélszolgálatot (nagy élmény volt, mert ugye vezetékesről kellett hivnom mobilt), ahol közölték, hogy telefonáljak holnap, mert az illetékes kollégák ilyenkor már nem dolgoznak :O Azt hittem, egy ilyen szolgáltatónál 24 órás support van...

Nem kicsit lettem mérges, ma hivom őket, és közlik, hogy nagyon sajnálják, és talán MA már meg tudják csinálni, a kollégák folyamatosan dolgoznak az ilyen problémákon. Biztosat nem tudnak, próbálgassam... Az okra azt mondták hogy ''technikai probléma''.

Kiváncsi leszek, az előfizetési dijban jóváirják-e a kimaradt időszakot, mert az lenne az abszolut pofátlanság, ha még fizetnem is kéne a nemszolgáltatásukért azon túl, hogy több száz forintot kicsengettem a mobilszámos ügyfélszolgálatukra. Arról nem is beszélve, hogy legalább hangposta vagy foglalt jel lehetne e helyett a ''számonelőfizetőnemkapcsolható'' üzenet helyett, mert igy ha ügyfél hiv, csak néz egy nagyot, és ujra sem próbálja.

[Szerkesztve]

(#582) Jinxx


Jinxx
senior tag

Üdv mindenkinek!

Pannon előfizetésem van (pannon 50-es csomag) és az lenne a kérdésem, honnan lehet azt megtudni, hogy mikor lépem át az 50 perc ''lebeszélhető havidíjat''. A pannonline-on nem találtam semmit, csak az utolsó számla végösszegét, meg valami 2500ftos egyenleget ami mindig ugyanannyi. Ha a 172-ről kérek számlainfót akkor is csak annyit tudok meg, hogy Forg: xxxFt Eng: xxxFt. Ha a forg több mint az eng akkor léptem túl az 50 percet? :F
Nagyon nem vágom én ezt. Nem lehet valahogyan normálisan figyelemmel kísérni azt, hogy mennyit telefonáltam, és mennyiért? A pannonlineon nincs ien funkció? Vagy várjam a számlát és lepődjek meg az 5 jegyű összegen?

Előre is köszi a válaszokat: Jinxx :R

(#583) csibor válasza Jinxx (#582) üzenetére


csibor
őstag

Dehogynem!Mikor megjőn a számla :D Mi legalábbis akkor tudjuk meg.

(#584) Jinxx válasza csibor (#583) üzenetére


Jinxx
senior tag

Mekkora egy k.... cég! Nem igaz, hogy nem lehet tudnia a szerencsétlen előfizetőnek, hogy áll a számlája!? Na mindegy. Erről a 172-es egyenleglekérdezős dologról tudtok valamit? Mit takar a Forg: és az Eng:? Forgalom és engedmény? Ha azt amit a józan paraszti eszemmel leírtam az előbb, akkor végülis nincs probléma, mert ha túllépem a havi 50 percet akkor elkezd nőni a forgalom. :F Mikor megvettem tök egyértelműnek tűnt minden, de mostmár nem értem és bánom.

Mellesleg ha visszamegyek az üzletbe akkor 2 órát kell sorbaállni, hogy megtudjam a nagy semmit, mert mintha gépek lennének az eladók, csak sablon hüleségeket mondanak amit nem értek, az ügyfélszolgálat meg szintén nókomment, ezért próbálok tőletek többet megtudni.

[Szerkesztve]

(#585) Qru válasza Jinxx (#582) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Manapság már minden mobilon van olyan (nem tudom, hogy a tiéden hogy hívják pontosan), hogy híváslista azon belül hívásidő. Itt méri az összes bejövőt ÉS kimenő hívás időtartalmát a mobil. Amit tetszsés szerinti időben lehet nullázni. Például hó végén...
Szvsz ez egy egyszerű és jó megoldás, ami természetesen nem mentesíti a pannont az alól, hogy nem oldják meg rendesen ezt a porblémát.

#nincsbennetarcsi

(#586) csibor válasza Jinxx (#584) üzenetére


csibor
őstag

Azért körübelül lehet tudni menyit telefonálsz.Meg különben is anyira nem vacak a szolgátató.Vagy legalábbis nem rosszabb mint a másik 2-tő :)

(#587) Jinxx válasza Qru (#585) üzenetére


Jinxx
senior tag

Tudom-tudom, bocs, hogy nem írtam, de ez nálam használhatatlan, mert épp azért vettem a telefont, hogy ingyen hívhassam barátnőmet, aki 240km-re lakik tőlem és 2 hét múlva már majdnem 30 óra volt a ki és a bemenő hívások. Na ebből tudd meg, hogy letelt-e már az az 50 perced ami lebeszélhető. Az egyenleglekérdezés szintén ilyesmi, mert ha jól láttam számolja ezt az ingyenes cuccot is, így 28k-nál járunk így hó közepén. Remélem úgy van, hogy a forg-ból levonod az eng-et és azt kell kifizetned a havidíjon felül, mert ha nem akkor nézegethetem a 10ezres számlámat. Ezt sem értem, miért nem lehet egy smsben kiírni hogy FORGalom, meg ENGedmény (ha egyáltalán az). Na mindegy, csak értitek. Ez idegesitő. :((

Sz: Majd ha megkapom az első számlát akkor okosabb leszek. Kíváncsi vagyok azon feltüntetnek-e mindent részletesen, vagy csak kapok egy csekket? :F

[Szerkesztve]

(#588) Qru válasza Jinxx (#587) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A papaír alapú hívásrészletezésért fizetni kell (ha jól emlékszem havi 3 százas), de az elektronikus hívásrészletezés ingyenes!

PannOnline-ra belépve megrendelheted, és ott kíírja, kivel mennyit (másodpers pontossággal ugye) beszéltél és mennyibe került az adott beszélgetés. (bruttó árban és kedvezménnyel csökkentett árral is szerepel a táblázatban).

Így legalább a netről +tudod nézni, hogy hol tart a számlád forint/perc ügyileg.

#nincsbennetarcsi

(#589) Petester válasza Jinxx (#587) üzenetére


Petester
senior tag

Próbáltad már wapon lekérdezni? Ott valaminvel részletesebb talán, meg fele annyiba se kerül, mintha 172-t hívod... Kb. 10 kB-ból kijön. Én beraktam ''kedvencekbe'', így gyorsabban el is tudom érni...
Elég egyértelműen kiírja, hogy mennyi az EGYENLEG: ....... Ft.

(ó\_!_/ó)

(#590) Jinxx


Jinxx
senior tag

Köszi mindenkinek a tanácsokat, megpróbálom mindet, a pannonlineos a legszimpatikusabb, csak nekem elég kusza a ''menürendszere'' és csiga lassú. Majd ha megkapom az első számlám akkor tisztább lesz az egész. Szép lassan majdcsak felfogom mi van. :DDD

(#591) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Jinxx:
Kicsit olvass vissza, már volt szó ebben a topikban a Pannon féle egyenleginfóról. (Nincs kedvem mégegyszer leírni... :D )


Droopy79:
A Pannon egy szolgáltató, bármi mást is hinnél.
Az előfizetési díjad pedig val.sz.leg nem írják jóvá, mert a szerződési feltételekben szerepel, h. a hálózat egy évben hány órát/napot(?) lehet üzemképtelen. Ezt valószínűleg nem fogják túllépni.

Samsung Galaxy A54

(#592) Droopy79


Droopy79
csendes tag

Egy kérdés: ha egy szolgáltatást megrendelek a pannonline-on, akkor kell róla sms-t kapnom?

A rendszer aktivként jelzi, a mai napi dátummal. Délben állitottam be, azóta semmi üzenet nem jött.

Felhivtam az ügyfélszolgáltatot, szerintük kell sms-nek jönnie, de ez ellentmond a pannonline által irt adatoknak.

Tudja valaki mi az ábra?

[Szerkesztve]

(#593) Qru válasza Droopy79 (#592) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem jön sms-ben megerősítés külön. Ha PannOnline meglévőként jelzi akkor aktív a szolgáltatás és harcra kész. :)

#nincsbennetarcsi

(#594) Droopy79 válasza Qru (#593) üzenetére


Droopy79
csendes tag

Azért érdekes, mert a családi csomagról van szó. Elvileg 72 órán belül aktiválják, ami ugye 3 nap. Nem volna jó 2 napig beszélgetni orrba-szájba, aztán 3. nap jön egy sms, hogy na akkor most aktiváltuk :)

(#595) Viktor0610 válasza Droopy79 (#594) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Családi csomagról legalább az egyik készülékre meg kell érkezzen az SMS.

Samsung Galaxy A54

(#596) Droopy79 válasza Viktor0610 (#595) üzenetére


Droopy79
csendes tag

És nem tudod véletlenül, ez mennyi idő után szokott bekövetkezni?

(#597) Viktor0610 válasza Droopy79 (#596) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Max 72 óra, ez a max. határidő..
Többet nem tudok mondani, annyit megtehetsz, ha nem érkezik meg az üzenet a bekapcsolásról pl. estig, felhívod a 1220-at.

Samsung Galaxy A54

(#598) Droopy79 válasza Viktor0610 (#597) üzenetére


Droopy79
csendes tag

Kösz, azt fogom tenni.

A 72 órára azt hittem, hogy csak biztonsági határidő, a vodafonnál is ez ment, mindenre 48 órán belült mondtak, de a gyakorlatban 10 percen belül minden megvolt.

Az mindenesetre furcsa lenne, hogy holnapi hivásokat is elszámolnak, ha a rendszerben mai dátummal aktiv a csomag...

(#599) Qru válasza Droopy79 (#598) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Itt is biztonsági idő, én múltkor megrendeltem egy szolgáltatást és kb 5 perc múlva már élt is.
szerk: és nem is kaptam megerősítő sms-t de vannak kivételek ezek szerint. :)

[Szerkesztve]

#nincsbennetarcsi

(#600) Droopy79 válasza Viktor0610 (#597) üzenetére


Droopy79
csendes tag

Felhivtam a 1220-at azt mondják, hogy már aktiv a csomag, és nem tudják, mi miatt nem kaptunk rola sms-t. Nabazz. Ezek után már csak az lenne egy csavar a történetben, ha mégis kiszámláznák :O

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.