Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Ferenc.v válasza Zoli bácsi (#849) üzenetére


Ferenc.v
tag

Azért... Te üzleti előfizető vagy és nem egyéni.
Rád valószínűleg más díjak vonatkoznak.

(#852) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A mostani parner-hűség programban mennyi idő után lehet ugyaarra az előfizetésre másik telót venni? Tavaly áprilisban vettem a telefont+előfizetést és összetört a teló.

(#853) bandita001 válasza SzalaiG (#852) üzenetére


bandita001
tag

Most változott valamit ez a hűség program dolog. Le kell járnia hűség nyilatkozatnak (gondolom 2 évre írtál alá), és nézik a havi számla forgalmadat.

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#854) SzalaiG válasza bandita001 (#853) üzenetére


SzalaiG
addikt

Pontokat adnak v mi?

(#855) Viktor0610 válasza SzalaiG (#854) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem így mondanám, de olyasmi.
Telefont vagy perckedvezményt két év után vehetsz igénybe, aminek összege az utolső 13 havi számlád átlaga alapján kerül kiszámításra.
Két dologtól függ:
- mennyi a havi számlád és
- mióta vagy előfizető (mikor vásároltál utoljára Bónuszprogramban).

Samsung Galaxy A54

(#856) SzalaiG válasza Viktor0610 (#855) üzenetére


SzalaiG
addikt

Még csak másfél évnél járok, marad az új előfizu... :((

(#857) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Holnapi Pannon változások: [link]

Szerk: És ha igaz a hír, megint nem lesz k510i a pannonnál. :(

[Szerkesztve]

(#858) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! A pannonline-on a kiszámlázatlan tételeknél honnan lehet tudni, hogy melyik az ingyenes hívás és melyik nem?

(#859) Qru válasza Laybee (#858) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Amiután felszámoltak díjat az nem ingyenes, ami után nem az az. ;)

mod: bár van amikor utólag írják jóvá a forgalmi díj összegét d ez főleg kedvezményeknél van így.

[Szerkesztve]

#nincsbennetarcsi

(#860) Droopy79


Droopy79
csendes tag

Sziasztok!

Látom téma a hűségprogram... Nincs valakinek erről egy tájékoztatója? A honlapról levették, pedig érdekelne.

A lényeg az, hogy most 2 előfizum van, összesen kb 10-15e között van a kettő számlája. A régi program szerint ezzel 18 havonta vásárolhattam uj készülékeket mindkettőhöz úgy, hogy újabb két évet alá kellett írnom. Változott ez?

Plusz, kötnék még egy előfizetést, de annak csak minimális havidija (2-3 eFt) lesz valószinűleg. Hogy változtatja ez a régi előfizetéseim helyzetét? Az új megvásárlásának pillanatától 3 felé osztják a havidijat, és az fog számitani a hűségprogramban?

(#861) Viktor0610 válasza Droopy79 (#860) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Bónusz Programban 2 évente vásárolhatsz készüléket, bármennyi a számlád.
A plusz előfizetés nem változtatna a másik kettő kártyád helyzetén, mert a Pannon a Bónusz Programnál a számokat külön-külön nézi.

Samsung Galaxy A54

(#862) K123456


K123456
tag

Nem tudja valaki, hogy azoknak az mms-ek árát amit ingyen lehetett küldeni és levonták mégis, mikor írják jóvá? Nekem augusztus elején amiket küldtem levonták pedig pannonra küldtem és hétvégén. Hívtam már őket sokszok és csak ígérgetnek e-mailt is írtam és még semmi. Bár azt mondták egyszer, hogy 15 nap utána 30 nap, na a 30 nap még nem telt le, de jó lenne már, hamár ingyen volt.

(#863) Viktor0610 válasza K123456 (#862) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

30 nap után érdeklődj a 1220-on.

Samsung Galaxy A54

(#864) Laybee válasza Qru (#859) üzenetére


Laybee
őstag

Tudnál erről mondani bővebben valamit? Nekem családi csomag van, nem tudom ez mennyire kedvezmény?! Ha a családi csomagos számokat hívom fel, akkor a ''Kedvezmények nélküli nettó egységár''rublika üres, DE a '' Kedvezmények nélküli nettó ár'' rublikában meg ki van számolva, hogy 12 percért 350ft...'' Kedvezményekkel csökkentett nettó ár'' mindenhol üres...
Valaki világosítson föl ezekről, mert nem értem...
És miaz hogy utólag írják jóvá? Beszélek a családi csomagban lévőkell a nap 24 órájában és hónap végén kijön 30ezres számla és utólag levonják? :F

(#865) Droopy79 válasza Viktor0610 (#861) üzenetére


Droopy79
csendes tag

Felhivtam őket, de csak a maszatolás ment, semmi konkrétat nem mondtak, azt mondták, a két év hűség lejárta után hivjam őket, hogy mi a kedvezményem :O Szépen állunk.

Magyarul az eddigi 12-18 havi készülékvásárlásokat elfelejthetem. Azt se tudta megmondani az üfsz, hogy milyen számláért milyen kedvezmény jár majd. Gratulálok nekik.

Nem értem, miért jó minden szolgáltatónak az, hogy a kis ügyfeleket preferálják, aki többet beszél azt meg szivatják. Ezért hagytam ott a vodát is a fenébe.

[Szerkesztve]

(#866) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Ez az aranyos kis pannonos hívásértesítő...... hát nem közli előzékenyen a hívó felekkel, ha nincs bekapcsolva a telefon, hogy nekem aktív ez a szolgáltatás, és értesítést fogok róla kapni hogy kerestek! Ezekután persze többet nem hívnak, gondolják ha bekapcsolom a telefont, úgyis látom hogy kerestek.... és visszahívom. Hát könyörgöm: Kinek mi köze van hozzá, hogy nekem be van kapcsolva egy ilyen szolgáltatás. Érdekes módon cimborám dominós, és az asszony vodás előfizus számát hívva egyik szolgáltató sem köti az orromra, hogy be van nekik kapcsolva ez a szolgáltatás. Sőt, ha foglalt a készülék, akkor is működik a hívásértesítő T-mobilnál, ez biztos, vodát nem próbáltuk, pannis számommal próbáltuk ki....persze itt nem működik. Na, megyek a pannonline-ra és kikapcsolom. Köszönöm pannon, igaz hogy nekem ingyen van, de inkább nem kérem.

(#867) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#866) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt nem értem.
Kollégám bekapcsolta a szolgáltatást, mikor hívtam, csak foglaltat jelzett a telefonja, semmit nem mondott be az automata...
Mondjuk, ez az első nap volt, lehet, azóta ''fejlesztettek'' rajta v.mit.

Samsung Galaxy A54

(#868) Zoli bácsi válasza Viktor0610 (#867) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Persze, ha beszélt akkor foglalt volt. Kérjed meg a kollégát, hogy kapcsolja ki a telóját, és úgy hívd fel. Itt is van, a pannon honlapról ollóztam:

Ha a hívott fél Hívásértesítő szolgáltatással rendelkezik, de hangpostával nem, a hívót egy speciális, ingyenes bemondással tájékoztatjuk erről, mely a következő: „Az Ön hívásáról a hívott felet SMS-ben értesítjük, mivel a hívott szám jelenleg nem elérhető. Aktív hívószámkijelzés-tiltással ez a szolgáltatás nem vehető igénybe.

(#869) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#868) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kikapcsolt a telefonját. :U (Mondom, lehet, azóta ''javítottak'' rajta v.mit.)

Samsung Galaxy A54

(#870) cornfake


cornfake
aktív tag

jelentem megkaptam a szamlat:)

I'm what's left, I'm what's right..

(#871) bandita001 válasza cornfake (#870) üzenetére


bandita001
tag

Hát jó neked. Én még mindig nem kapttam :(( ,sőt már 2 várok. Remélem nem kell egyszer befizetni.

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#872) Qru válasza Laybee (#864) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem, itt olyan kedvezményekre gondolok, mint pl: nem rég kaptam egy olyan ajándékot a pannontól a számlás előfizumhoz hogy x mennyiségű MMS-t ingyen küldhetek. (kb 10-et ha jól emlékszem) Ezekért ugyan úgy felszámolnak forgalmi díjjat, de max dec 31-ig jóváírják ezek árárt.
Másik példa: Bee-s voltam anno, felhívott a pannon ügyfélszolgálat, hogy nem akarok-e váltani djuice-ra, mert olcsóbb, meg jobb meg stb. Aztán mondtam, hogy nem, mert 1k a váltás. Erre mondta a nő, hogy most ingyen átállhatok. Átálltam, levonták az 1000huf-ot mint átállási költség de másnapra jóváírták.

A kedvezmények a te esetedben, meg azért üres rublika mert a szolgáltatás ''kedvezményes'' (értsd mint marketing szöveget). Kedvezményes rublikában akkor lesz szám, ha pl van 20perc ingyen hálózaton belüli beszélgetésed és az használódik/ketyeg. (Pl: Pannonos szülinap-kor kapsz ilyet)

#nincsbennetarcsi

(#873) raver


raver
aktív tag

Ilyent még nem láttam.

Annó vettem egy se k300i-t céges előfizuval. Semmi gond nem volt a semilyen szolgáltatással. Ismerősöm is be akart szállni ebbe a céges dologba, de neki csak a sim kellet volna. Én meg épp le akartam cserélni az se-t. Szépen megrendelte az előfizut egy Motrola L7-el 1ütt. Teló enyém, többi övé.
DE
Átraktam az l7-be a kártyám, és hipp-hopp nem műxik a hívásvárakoztatás. Gondoltam én vagyok a láma, ezért bevittem egy pgsm szaküzletbe. Ott egy igen kedves egyed várt a púlt mögött, és épp kávézott. Természetesen a világért sem akartam megzavarni a fontos időtöltésben, és megvártam míg befejezi. :(((
Ecseteltem a problémám. Ő is azt mondta hogy ez nem a készüléken múlik, mivel kártya szintű szolgálltatás.( de a készülék be sem engedi kapcsolni ezt az opciót.) mondom neki, hogy akkor most mi lesz???? szépen megnézte hogy be van e kapcsolva a szolg. és lám a pgsm adatbázisa szerint be van kapcsolva. Csak épp használni nem tudom.

Ilyenkor mi a szitu?????????????

(#874) Viktor0610 válasza raver (#873) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igyál egy kávét ;] és hívd a 1220-at.
Sz.tem vagy frissítést kell eszközölni a kártyán v. ki kell cserélni.

Samsung Galaxy A54

(#875) Ferenc.v válasza raver (#873) üzenetére


Ferenc.v
tag

Nem lehetséges, hogy a készülék nem támogatja a hálózati hívásvárakoztatás funkciót?

A Pannon honlapján nem találom pl. az L7-esnél ezt a funkciót [link], míg egyes Nokiáknál és pl. a Motorola V3-asnál igen...

(#876) raver válasza Viktor0610 (#874) üzenetére


raver
aktív tag

AMúgy nem nagy gond hogy nem működik a szolgáltatás. Nem vagyok olyan fontos ember MÉG! ;]

De akkor is.

a 1220-at már unom. Mindíg ugyan azt mondják. ''nem tudják hol a hiba, mivel a szolg. be van kapcsolva''

Kártyacsere mekkora procedúra?

szerk: Ferenc.v : ha nem támogatja akkor miért van a menüben ez az opció????????
Amúgy valamelyik nagy mobilos oldalon néztem és ott fel van tüntetve

[Szerkesztve]

(#877) Ferenc.v válasza raver (#876) üzenetére


Ferenc.v
tag

őőő... akkor nem tudom.

Kártyacsere, szoftverfrissítés segíthet...

(#878) Laybee válasza raver (#876) üzenetére


Laybee
őstag

Nekem is ilyen problémám volt K700-al.. most lettem pannon-os, Amikor még t-mobilos voltam működött... Beraktam a kártyát sehol semmi, szolgáltatás aktív, de a teló se beállítani se letiltani, se lekérdezni nem tudta. Ilyen probléma volt a hívásátírányítással és a hangpostával.
Elővettem egy nagyon régi telót: Siemes C30, kis szerencsétlen nagyon ronda teló. Beleraktam a kártyát és azonnal beállítottam rajta.
Vissza a K700-ba és lám működik...
Nem kell semmilyen kártyacsere csak egy régebbi telónál állítsd be! :)

(#879) Viktor0610 válasza raver (#876) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben a kártya a te neveden van, kb. 5 perc bármelyik Pannon üzletben.

Samsung Galaxy A54

(#880) Laybee válasza Qru (#872) üzenetére


Laybee
őstag

És akkor az én esetemben ha üres akkor ki se foglyák nekem számlázni, csak amelyikben van egységdíj?

(#881) Viktor0610 válasza Laybee (#880) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kiszámlázzák, de le is vonják a havidíjból.

Samsung Galaxy A54

(#882) Laybee válasza Viktor0610 (#881) üzenetére


Laybee
őstag

Hogy érted hogy levonják? Mármint hozzáírják? Nekem az 1750-es van. Szal tegyük fel én egy hónapban beszélek családi csomagon kívüli emberkékkel 1750-et, de a családi csomagon belüli emberkékkel 320 órát. Akkor nekem egy 1750forintos sámla fog kijönni, amiben leírják, hogy a számla 30000 ft, de mivel családi csomaggal lett ekkora ezt levonják? Jól értem?

(#883) raver válasza Laybee (#878) üzenetére


raver
aktív tag

UHHHHH ezt kipróbálom. Eszembe sem jutott volna. :R :R

Viktor0610: Sajnos a céges előfizuknál az a gond, hogy a cég nevén van minden. Így a legutolsó kis sz*r miatt is egy valag szerződéssel kell menni.

(#884) Laybee válasza raver (#883) üzenetére


Laybee
őstag

Nincs mit..

(#885) Viktor0610 válasza Laybee (#882) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Laybee:
Igen, jól érted.


raver:
Inkább próbálkozz egy aláírási címpéldány + meghatalmazás kombinációval. :D

Samsung Galaxy A54

(#886) Laybee válasza Viktor0610 (#885) üzenetére


Laybee
őstag

Remélem nem felejtik el, hogy családi csomagban vagyok, mert ha igen, az szívás... Köszi!

(#887) Viktor0610 válasza Laybee (#886) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem szokták ''elfelejteni''.
A lényeg az, h. csak azután kezdj(etek egymással) 0 Ft-ét beszélni, miután megérkezett a szolgáltatás bekapcsolásáról az üzenetet.

Samsung Galaxy A54

(#888) raver válasza Laybee (#884) üzenetére


raver
aktív tag

megvolt a próba. A régi K300i-n, ahol a közelmúltban még működött a szolg. DE most a ''szolgálltatás nem kompatibilis '' üzenettel növeli a vérnyomásom. :((( :( :( :(

(#889) Viktor0610 válasza raver (#888) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Másik kártyával próbáltad az L7-est?

Samsung Galaxy A54

(#890) raver válasza Viktor0610 (#889) üzenetére


raver
aktív tag

Nem próbáltam.

De szerintem nincs is értelme. Ugyanis már azon a telefonon sem tudom beállítani, ahol eddíg be lehetett. Így számomra logikusnak tűnik hogy nem az én készülékemben van a hiba.
Meg a pgsm nél is azt mondtak, hogy ha a telefon manuálja szerint nem támogatja ezt a szolg--ást, attól függetlenűl a *43# ( ha jól emlékszem) kóddal bármelyik készülékről be lehet kapcsolni, ugyanis ez nem telefon függő.

Vagyis majdnem minden készülékről. :O

szerk: pgsm oldalán ezt találtam [link]

[Szerkesztve]

(#891) Laybee válasza Viktor0610 (#887) üzenetére


Laybee
őstag

Olyaj!!!! A pannonline-on aktiválva van, 5-én felhívtam a 1220-at, ott azt mondták, hogy már 2-dikán élt a szolgáltatás, nyugodtan telefonálhatunk. Már ez lesz a 10-dik napja, hogy pannonos vagyok, de eddig semmilyen sms-t nem kaptam.. Akkor most nagy gáz van.. nem?

(#892) Laybee válasza raver (#888) üzenetére


Laybee
őstag

Nekem is ezt írta! Válasz régebbi telefont, nagyon régi Siemensel nekem működött. K300 sztem új, ahhoz viszonyítva!

(#893) Laybee válasza Viktor0610 (#889) üzenetére


Laybee
őstag

Kezdek ideges lenni :W ... nagyon sokat telefonáltunk már.. :O

(#894) Viktor0610 válasza Laybee (#893) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érkezett SMS v. nem a bekapcsolásról?
(Tudtommal) Elég, ha csak az egyik készülékre megérkezik.
Egyébként meg 1220, mikor a menüket sorolja a bevezető után: 1-es és 0-ás gomb.

Most olvasom, már a 1220 is azt mondta, h. oké minden.
Akkor minden oké, nyugi! :D

Samsung Galaxy A54

(#895) Laybee válasza Viktor0610 (#894) üzenetére


Laybee
őstag

SMS nem érkezett, sehova se! Tudod 2-án lettünk pannon-os előfizetők és egyből családi csomaggal.... 1220 azt mondta, hogy már 2-dikán aktív volt. Ahol meg kötettem a szerződést ott azt mondták, mostanában nem küldik az sms-t az emberkenek...
Igazából akkor leszek nyugodt ha megjön az első számla! Remélem igazad van! :R

(#896) Viktor0610 válasza Laybee (#895) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A lényeg az, h. a 1220 is azt mondta, minen oké.
Amennyiben kiszámláznák (majdnem 100%, h. nem fogják) az elvileg családi csomagos beszélgetéseket, erre hivatkozhatsz, mert a beszélgetéseket rögzítik -pont az ilyen problémák könnyebb kivizsgálása miatt...

Samsung Galaxy A54

(#897) Laybee válasza Viktor0610 (#896) üzenetére


Laybee
őstag

Rögzítik a beszélgetéseket???? Ez nem ütközik törvénybe? Amúgy ha egy kicsit visszaolvasol, akkor valaki máshogy írta le mint te. Azt írták, hogy kiszámlázzák, de majd levonják... :F

(#898) Laybee válasza Laybee (#897) üzenetére


Laybee
őstag

Jaaa, hogy úgy nem számlázzák ki hogy külön fizetni kell érte... De amúgy ott lesz a papíron.... Jól van, képbe vagyok... :C

(#899) Viktor0610 válasza Laybee (#898) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:D

Samsung Galaxy A54

(#900) Laybee válasza Viktor0610 (#899) üzenetére


Laybee
őstag

;] késő van, korán kelltem, megyek is aludni, nem forog az agyam.
Köszi mindent! :R Jó éjt!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.