Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#300) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak neked, csak most, csak tőlem... :D
Sony Ericsson J230i: [link]

Az FM-rádióért meg a navigyűrűért a plusz két ezer egyáltalán nem sok!!!

Samsung Galaxy A54

(#302) Zoli bácsi válasza Viktor0610 (#301) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

:R
Mert én itt kerestem: [link] :DDD

(#303) Dufresne válasza Zoli bácsi (#302) üzenetére


Dufresne
addikt

Hogy a fenébe működik ez a készülékbeállítás elküldése sms-ben dolog a pannon oldalán?
Megadom a teló tipusát, aztán a kódot, amit ínak, simán is próbáltam, meg nagy és kisbetűkre figyelve, majd megadom a számom, ami számhordozás miatt 30-as, aztán ok, de semmi sem történik...:(
Kiírja, hogy siker, de egy darab sms-t sem kapok és mostmár azt írja, hogy túl sokat próbálkoztam, próbálkozzak később...ilyen sokára jön meg a beállító sms vagy mipöcs :F

[Szerkesztve]

(#304) Viktor0610 válasza Dufresne (#303) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen telóra szeretnéd lekérni a beállításokat?

Samsung Galaxy A54

(#305) Dufresne válasza Viktor0610 (#304) üzenetére


Dufresne
addikt

K700i, régen ugye t-mobile beállítások voltak, amúgy független teló.

(#306) maszat


maszat
senior tag

A megújulás óta eléggé megváltozott a Pannon honlapja. Ennek keretében még nem sikerült megtalálnom a letölthető díjszabását. Tudja valaki, hogy hol van? :F

(#307) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

maszat:
Erre gondolsz -[link]? Innen eléred mind az előfizetéses, mind a feltöltős tarifákat. A letölthető díjszabás, ami korábban szerepelt az oldalon, jelenleg nem elérhető. Legalábbis a kereső nem dobott ki találatot rá.

Dufresne:
A beállításokat a SE oldaláról töltsd le a telóra, az megbízhatóbb -[link].
Én előtte le szoktam törölni minden adatfiókot, és az ''üres'' készülékre kérem le a beállításokat.

Samsung Galaxy A54

(#308) Dufresne válasza Viktor0610 (#307) üzenetére


Dufresne
addikt

Köszi kipróbálom, remélem jön sms, mert egyenlőre még ezzel sem kaptam meg a beállításokat, igaz, csak 1 perce töltöttem ki az adatlapot...jah de, már telepítettem is:) 1000 köszönet :R

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#309) Dufresne válasza Dufresne (#308) üzenetére


Dufresne
addikt

Működik, szóval ezer köszönet:D

(#310) burgatshow


burgatshow
veterán

Viktor0610: Hogyan tudnám a telefont saját nevemre megvenni előfizetéssel 2 év hűséggel, ha még nem vagyok 18? :F

Mert én mindenképp előfizut akarok, ugyanakkor senki nem jöhet szóba családból... :(

(#311) Viktor0610 válasza burgatshow (#310) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

18 alatt nem vehetsz előfizetést, csak akkor, ha az egyik szülő kezességet vállal érted.
Tőled kell egy személyi + jogsi vagy útlevél + adókártya.
Azt, h. a kezestől elég-e egy személyi, vagy tőle is ez a három okirat kell, nem tudom...

Samsung Galaxy A54

(#312) burgatshow válasza Viktor0610 (#311) üzenetére


burgatshow
veterán

Hat de akkor hogy a brébe oldjam meg... Na majd vmit okoskodok... csak meg nem tudom h mit...

Szemelyim es adokartyam van, jogsim meg nincs... :D de gondolom itt a fenykepes igazolvanyon van a hagnsuly...

[Szerkesztve]

(#313) Viktor0610 válasza burgatshow (#312) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Útleveled van? A jogosítvány helyett az is jó!!!
Azért írtam ''vagy''-ot a két okmány közé...

Samsung Galaxy A54

(#314) csibor


csibor
őstag

Nagy nehezen sikerült venni 2db előfizetést 1 névre.A viszonteladók nem tudták,hogy megszünt a korlátozás :(

(#315) Viktor0610 válasza csibor (#314) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hogyan?
A gép nem enged, max. egyet, nem?

Legalábbis pár napja, egy vásárlása után a másikat már nem engedte... :F

Samsung Galaxy A54

(#316) csibor válasza Viktor0610 (#315) üzenetére


csibor
őstag

Családi csomag esetén feloldották!Már majdnem mentem a vodához.

(#318) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Tényleg, a Családi csomag!!!
Mostmár beugrott, h. visszahozták... :R
Még jó, h. a Pannon egy Partnerénél dolgozom, nem? :U :D

Samsung Galaxy A54

(#319) csibor válasza Viktor0610 (#318) üzenetére


csibor
őstag

Jellemző!Igy most majdnem bukott a cég 2 előfizetésest+1 praktikumot.

(#320) Viktor0610 válasza csibor (#319) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jóvanna!!! :U

Samsung Galaxy A54

(#321) burgatshow válasza Viktor0610 (#313) üzenetére


burgatshow
veterán

Van mindenem, személyi adókártya és útlevél...

És akkor? :F

(#322) Viktor0610 válasza burgatshow (#321) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A te részed így oké, csak azt nem tudom, h. a kezestől elég-e egy személyi, vagy tőle is ez a három okirat kell...

Samsung Galaxy A54

(#323) Landsmann válasza Viktor0610 (#322) üzenetére


Landsmann
addikt

Akkor a kezestől kell mindhárom irat, plusz kezességvállalási nyilatkozat.

[link]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#324) Viktor0610 válasza Landsmann (#323) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ő esete azért spéci, mert nincs 18.
Mondjuk, valóban a te verziód a legegyszerűbb...

Samsung Galaxy A54

(#325) burgatshow válasza Landsmann (#323) üzenetére


burgatshow
veterán

És mi a manó az a kezességvállalási nyilatkozat. Azt ott megcsinálják, vagy nekem kell bevinni...

(#326) Viktor0610 válasza burgatshow (#325) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt a kezes írja alá, a szerződéssel együtt nyomtatódik.
Röviden: ebben vállalja, h. a te nem fizetésed esetén kezeskedik érted -vagyis fizet helyetted.

Samsung Galaxy A54

(#327) burgatshow válasza Viktor0610 (#326) üzenetére


burgatshow
veterán

Mod: Nem anyámé a hűség hanem apámé, úgyhogy a gond ezen része letudva... :)))

[Szerkesztve]

(#328) Viktor0610 válasza burgatshow (#327) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kezesség szempontjából lényegtelen, h.:
- a Pannonnál van-e másik előfizetése, amin tart még a hűségszerződés,
- más szolgáltatónál van-e hűségszerzősdése.

A kezesség teljesen független minden egyéb előfizetéstől.

Samsung Galaxy A54

(#329) Dufresne válasza Viktor0610 (#328) üzenetére


Dufresne
addikt

Ja, kezesség csak azért kell, hogy legyen ez esetben ''jogilag érett'' felelősségre vonható személy többek között. Meg ugye asszem törvény is szabályozva van, hogy 18éven aluli személyel milyen feltételek mellett lehet ilyenfajta szerződéseket kötni, aminek ez is a része:)

(#330) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Mától ismét új árlista a pannonnál. Számomra érdekes, hogy most látok először Alcatel telót kedvenc szolgáltatónknál. [link]

(#331) Dufresne válasza Zoli bácsi (#330) üzenetére


Dufresne
addikt

Sokkal azért nem bővült...még képet sem voltak képesek felrakni róla, ez nekem fura...
És a teló is fura [kép], ami azt illeti, nekem mondjuk mind1, de nem pártolom az Alcatelizmust...

(#332) maszat válasza Viktor0610 (#307) üzenetére


maszat
senior tag

Köszi. Akkor sajnos jó gondoltam, hogy nincs. Ez az én szempontomból nem a legjobb hír, mert Djuice kártyás vagyok és ezt már nem értékesítik és így a honlapon sem szerepel. Viszont akkor nem tudom meg, ha változik valami benne. :O

(#333) Viktor0610 válasza maszat (#332) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt mindenképp' közlik az oldalon, ha v.mi percdíj változás van...
Eyébként nem kell parázz, mert hülye lenne a Pannon felfelé emelni -max. csökkent -az meg nem mindegy? ;]

Samsung Galaxy A54

(#334) raver válasza maszat (#332) üzenetére


raver
aktív tag

szerintem sem felfelé kúsznak a percdíjak, mert a mostani nagy harcban egyik mobilszolg. sem engedheti meg magának.

Céges előfizu RuleZZZZZZZ :D

(#335) TiMoN


TiMoN
senior tag

Ja céges előfizu a jobb, bár csak akkor ha cégen belül sok a duma kifelé az sem olcso én ugytudom, bár nem ismerem a céges tarifákat.

Nekem pannon100am van és 10k -s számlám. Ügyfélszolgon ajánlották hogy lépjek át pannon 150be, mert jobban megérné. Hát majd elválik.
5k az előfizetésem 10k a forgalmam levonások után.
Rájöttem nem szabad wap@gprs-t használni! :) alig használtam és 700FT! :( (volt már 2000is)
Lehet érdemes lenne 1 vodás előfizetést vennem, meert rengeteg a vodás hivásom! havi 2-3 óra! :( Vagy adhatnának valami akciót! :D hogy ne menjek más szolgáltatóhoz, sztem ez lenne a legjobb, de nem nagyon adnak kérdeztem őket.

-TiMoN-

(#336) TiMoN


TiMoN
senior tag

Nembeszélve arról ami rettenetesen idegesit! hogy a számlázás 1 perces egységekben zajlik! :(:(:(

-TiMoN-

(#337) Viktor0610 válasza TiMoN (#335) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A céges előfizetések nagyon jók, mert másodperc alapúak plusz a percdíjak sem olyan rosszak. A nem publikusak meg pláne.

Amennyiben jellemzően csak beszélgetésből jön össze a 10 k-s számlád, még a 300-ba is válthatnál, de a 150-be biztos.
Egy kis számolás:
10000 Ft a Pannon 100-zal valamivel több, mint 300 perc beszélgetésnek felel meg. U.ez Pannon 150-nel majd' 8500 Ft. Tehát spóroltál ~1500 Ft-ot. A Pannon 300-zal meg kicsivel több, mint 6500 Ft. Fontos: ezek az értékek csak akkor valódiak, ha csupán beszélgetéssel számolunk.

A WAP GPRS-t csak akkor éri meg ''jobban'' használni, ha rendelsz v.milyen havidíjas WAP-csomagot.
Mert a 700 Ft kb. 875 kB adatforgalomnak felel meg a MobilAdat Starttal, míg u.ezért a 700 Ft-ért a MobilAdat 3-mal már 3333 kB-ot forgalmazhatsz.

Neked, sz.tem a Pannon 150 kéne MobilAdat 3-mal.

Samsung Galaxy A54

(#338) TiMoN válasza Viktor0610 (#337) üzenetére


TiMoN
senior tag

Wapról leszokok, csak annyit használom még lekérem a leveleim a email studióból.
Forgalmi dijak össz: 10756,-
Ügyfélszolgálatos azé ajánlott a pannon150et. Ami jun 9 étől fog élni.
Nekem ez a 1perces dolog nem teccik. Céges előfizu jo lenne, de olyat nemnagyon tudok szerezni. :(

-TiMoN-

(#339) Landsmann válasza TiMoN (#335) üzenetére


Landsmann
addikt

Ha hálón belül szoktál hosszabb hívásokat csinálni, akor még jól jöhet az 5. perc után 0 Ft opció is. Én használom és nekem megéri. Néha vannak 40-50 perces hívások. Pannon 50-em van. Így meg kiváltképp megére azt az 590 Ft-ot havonta. Nagyobb csomagra nem érdemes váltanom, mert a havidíj sokkal több lenne.

GPRS-t erről a telefonról gyakorlatilag október 13-tól nem használok. Mindössze 2 alkalommal használtam. Majd ha a Start számlázási egységét visszaviszik 1 kb-ra, vagy drasztikusan csökkentik az adatforgalmi díjat, akkor lehet róla szó hogy használjam a wapot vagy a telefon mail kliensét.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#340) Viktor0610 válasza TiMoN (#338) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

TiMoN:
Ja, h. már átléptél, csak még nem aktív a csomagod! ;)
Hidd el, csak nyerhetsz vele, mert mind a beszélgetés, mind az SMS olcsóbb lesz -percenként/SMS-enként 5 Ft-tal!
Sz.tem jó egy-két ezret megspórolsz majd így...

Landsmann:
Nem hiszem, h. ''drasztikusan'' csökkentenék, minek?
Ott a MobilAdat 3, az az 500 Ft igazán nem sok?! :U

Samsung Galaxy A54

(#341) Landsmann válasza Viktor0610 (#340) üzenetére


Landsmann
addikt

Amennyit én szoktam volt használni a wapot, mail klienst, ahhoz sok az 500 Ft, mert a régi díjszabás alapján olyan 100-150 Ft volt a GPRS forgalmam havonta. Na, ezért nem használom. Van mail értesítő, ha sürgős valami akkor telefonálok, vagy pár óra múlva válaszolok rá, de egy levélért én már 8 Ft-ot nem fizetek, mikor régen csúcsidőben is kijött 2-3 Ft-ból.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#342) Matt-OPT


Matt-OPT
aktív tag

Ha elvesztem/ellopják a telefonomat akkor a Pannon-nak biztosítania kell új készüléket előfizetéses áron és nem kell megvárni a 2 évet?

(#343) Viktor0610 válasza Matt-OPT (#342) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, nem kell biztosítson.

Samsung Galaxy A54

(#344) Matt-OPT válasza Viktor0610 (#343) üzenetére


Matt-OPT
aktív tag

Kár. :O

(#345) TiMoN válasza Matt-OPT (#344) üzenetére


TiMoN
senior tag

ja mert ha bisztositani kéne, akkor sokmindenki ''ellopatná'' a telefonját! :D

-TiMoN-

(#346) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Mától új árlista. Előfizuval kapható a Motorola v3 injektoros változata, és SE W810i. Kártyás csomagban kisebb csökkenések, és kivették a Siemens C75-öt a készülékek közül. (Inkább az AF51-et vették volna ki, de ez szigorúan magánvélemény volt)

(#347) Agostino


Agostino
addikt

Hello.

Pannon 50 előfizus csomagom van, annyi kérdésem lenne, hogy az SMSt azt külön számlázzák és fizetnem kell érte, vagy minden sms egy percnek értendő az ingyen lebeszélhető 50ből. (Ingyen alatt azt értem természetesen, hogy az 1750Ft összegből mennyi lebeszélhető)

Thx.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#348) SzalaiG válasza Agostino (#347) üzenetére


SzalaiG
addikt

Külön kiszámlázzák. Sajna. Nekem Pannon250 van és az ugyanúgy működik. Bár jobb lenne, ha az általad említett verzió szerint működne, de így jobb üzlet a pannonnak. :)

(#349) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

SzalaiG és Agostino:
Amennyiben a tel.számlátok eléri a 3450 Ft-ot, és sokat SMS-eztek, váltsatok djuice-ra.
Annak a havidíja lebeszélhető/SMS-ezhető/MMS-ezhető.

Samsung Galaxy A54

(#350) Agostino válasza Viktor0610 (#349) üzenetére


Agostino
addikt

Nyah igen, csak engem köt a 2 év. Nekem mondjuk untig elég ez az 1750ft/50 min, csak azért érdeklődtem, hogy tisztában legyek a dolgokkal. Holnaptól no sms csak beszéd lesz.

Thx. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.