Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Qru válasza Kimmuriel (#1748) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha hosszan nyomod a csillag gombot akkor kikapcsolja a T9-et és nálam nem is kapcsolja vissza amíg újra nem izzítom a csilag hosszanti lenyomásával. Próbáld ki, hátha nálad is működik (bár nekem E900-om van).

#nincsbennetarcsi

(#1752) Viktor0610 válasza Qru (#1751) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pont ez az!
Az E900 nem alsó-közép kategória, az X160 viszont igen... ;]

Samsung Galaxy A54

(#1753) lugosi válasza Viktor0610 (#1750) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

ez nem bug, hanem feature

Ezt egy informatikus barátom szokta mondani ha valami nagy baromságot csinál egy program... :DDD :DDD :DDD

(#1754) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Kicsit nevetséges, de nincs kedvem röhögni, a pannon szépen drágította a készülékárakat. A K610-et 8e-rel? Nooooormááális? :DDD Viktor ezeket biztos ti intézitek el, hogy ne menjen annyi ügyfél a nyakatokra... ;]

Na mindegy, ha bejön az országba a Motorola Star Tac III, akkor úgyis veszek egyet, kerül amibe kerül. Aztán jó időre úgyis elleszek vele, mint az előző motorolámmal (minek vettem most nokiát???), több mint két évig elvoltam vele, és a céges előfizetés megvételekor is csak azért nem onnan választottam, mert nem nagyon volt értelmes készülékük éppen...

(#1755) Olcsi


Olcsi
senior tag

az lenne a kérdésem,hogy a 190 ft-os napijegy napi felhasználása egy egyenleglekerdezésnél kvázi rögtön megjelenik? vagy egyaltalan nem jelenik meg ott,hanem csak szamlazáráskor adják hozza?

(#1756) SLi


SLi
tag

Miért kúsztak fel így az árak :F illetve mikor lesz már végre pár új teló :F

(#1757) lugosi válasza SLi (#1756) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Majd lehet húsvét előtt valami ''húdebazinagy'' árengedményt meg akciót adni. Figyeld meg, igazam lesz. :W

(#1758) Dolby


Dolby
senior tag

Sziasztok!

Most vettem észre, hogy a Samsung x700 kifutóként még kapható a táblázat szerint 19k-ért Pannonnál. Ez így van? És ha igen akkor vajon meddig?májusban még lehet venni? :)

Üdv

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#1759) Viktor0610 válasza Dolby (#1758) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezeket a készleteket csak bizonyos bemutatótermekben tudod megvenni, az pedig előre nem megmondható, h. májusban kapható lesz-e még.

Samsung Galaxy A54

(#1760) lugosi válasza Dolby (#1758) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Valószínű, hogy már most se kapsz sehol... :((

(#1761) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

El is felejtettem mondani. A héten volt 3 éve hogy megvettem a pannonos kártyámat, és az évfordulóján kaptam egy sms-t, hogy boldog pannonos születésnapot, és kaptam 20 perc ingyenes beszélgetést, amit hálózaton belül 20 nap alatt beszélhetek le. Ezt még nem hallottam hogy ilyen is van.

(#1762) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, mit is kéne tenni telefonlopás ügyben... Szám le van tiltva. Szerintetek menjek a rendőrségre imei letiltás miatt? Pannon kártya volt benne, de vodás volt a teló (nem boltban függetlenített).. Ti mit tennétek?

(#1763) Viktor0610 válasza Laybee (#1762) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Letiltani csak a szolgáltató tudná, de a Pannon csak a saját hálózatában vásárolt készülékeket tiltja le, tehát egy ex-Vodafone-függővel nem fog mit kezdeni.
Ettől független feljelentést tehetsz a rendőrségen.

Samsung Galaxy A54

(#1764) Laybee válasza Viktor0610 (#1763) üzenetére


Laybee
őstag

Azzal semmire se megyek, biztos nem lesz meg a teló, azért gondoltam ha letiltanák az imei-t, hogymegnehezítsem a tolvaj dolgát, az ő élete se legyen már könnyű.... Vodafon se tudná letiltani? Csak azért kérdezősködök, nehogy én járjak rosszul ha rendőrséghez fordulok a függetlenítés miatt...

(#1765) lugosi válasza Laybee (#1764) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Miért nem jelented be a vodánál hogy ellopták? Az eredeti számmal, amivel meg lett vásárolva. És itt jön ördögi tervem. ;] Ha az imei tiltás alapján azonosításra kerül a telefon, két legyet egy csapásra el alapján - a tolvaj függetlenítette, he he. ;] Senyvedjen a tetves enyveskezű!!! :DD

(#1766) Laybee válasza lugosi (#1765) üzenetére


Laybee
őstag

Sajna az eredeti szám használatban van egy újabb telefon miatt illetve annak hűségével.. De azért köszi

(#1767) Viktor0610 válasza Laybee (#1764) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Vodafone nem tiltja le, mert csak a saját hálózatában tudná megtenni, viszont a tolvaj meg ki tudja, milyen hálózatban használja -lévén, h. (már) független a készülék.
A másik két szolgáltató majdnem biztos, h. nem fog vele foglalkozni -a Pannon tuti nem, a T-Mobile pedig valószínűleg nem...

Samsung Galaxy A54

(#1768) Laybee válasza Viktor0610 (#1767) üzenetére


Laybee
őstag

Ha azt mondanám, hogy voda kártya volt benne és azóta a tolvaj kifüggetlenítette, akkor sem? Olyankor azokat a telókat nem is tiltják le? Érdekes.... :(((

(#1769) Viktor0610 válasza Laybee (#1768) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt a szolgáltató nem látja, h. függetlenítve lett a készülék, avagy sem.
A szolgáltató annyit tud megtenni, h. adott IMEI az ő hálózatára nem jelentkezhet fel.

Tehát jelen esetben te egyedül a Vodafone hálózatáról tiltathatnád le a készüléked -végülis ez is több, mint a semmi. :U

Samsung Galaxy A54

(#1770) Laybee válasza Viktor0610 (#1769) üzenetére


Laybee
őstag

Köszi :B

(#1771) nRu3


nRu3
addikt

Ha mostani kártyás előfizetésemet számlásra akarom váltani, sim kártyát is cserélik vagy csak maguknál átkapcsolják a rendszerüket számlázasos rendszerbe ,illetve kötelező szinten 1-2éves hűség szerződés az állirás feltétele?

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1772) Qru válasza nRu3 (#1771) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem cserélik a simet alapból.

#nincsbennetarcsi

(#1773) nemma válasza nRu3 (#1771) üzenetére


nemma
addikt

Gondolom alá kell írni a hűségszerződést, valszeg új előfizetőként kezelnek, csak meghagyják a számodat.
Ha a SIM-ed régi fajta, akkor viszont cserélik. Nekem legalábbis megtették...

(#1774) Laybee


Laybee
őstag

Lenne egy kérdésem.. Van 3 kártya családi csomagban, az egyiket ellopták, annak pótlása 4800ft. A kártya a tesómé volt, de neki van egy T-mobilos feltöltős telója is. Azt meg lehet csinálni, hogy számhordozással a 30as kártya legyen pannonos és az legyen a családi csomagban ingyen beszélgetéssel?

(#1775) Ferenc.v válasza Laybee (#1774) üzenetére


Ferenc.v
tag

Ha ugyanarra a névre (ügyfélszámra) kerül, mint amelyiken a többi családi csomagos előfizetésetek van, akkor arra is aktiválható lesz a szóban forgó szolgáltatás (ha jól emlékszem max. 6 db SIM-kártyáig).

(#1776) Laybee válasza Ferenc.v (#1775) üzenetére


Laybee
őstag

Akkor lehet utólagos ''bevonás'' a családi csomagba ha jól értem...

(#1777) Ferenc.v válasza Laybee (#1776) üzenetére


Ferenc.v
tag

Tudomásom szerint (technikailag) igen.

(#1778) Laybee válasza Ferenc.v (#1777) üzenetére


Laybee
őstag

Viktor biztos tudná, de neked is köszi :R

(#1779) Ferenc.v válasza Laybee (#1778) üzenetére


Ferenc.v
tag

Tudom, mert a technikai részével foglalkozom... az, hogy az ügyintézők ezt megcsinálhatják-e, azt nem tudom... :D

(#1780) Laybee válasza Ferenc.v (#1779) üzenetére


Laybee
őstag

Elintézik az ügyintézők is..

(#1781) Szólista


Szólista
senior tag

A wapnál megmaradt a mywap menüpont?Vagy csak én nem találom?Régebben megtudtam nézni a számlaegyenlegemet most nem,ez a lehetöség megszünt?

Nem vagyok normális. Na és?!

(#1782) Viktor0610 válasza Szólista (#1781) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megmaradt a MyWAP menüpont is és az egyenlegedet is meg tudod nézni -erre a Pannon menüpont alatt van lehetőséged.

Samsung Galaxy A54

(#1783) marcsi.d válasza Laybee (#1774) üzenetére


marcsi.d
csendes tag

Szia!
Persze, hogy megcsináljuk, de egyszerre nem megy a dolog. A hordozásos szerződést csak arra a névre tudjuk megkötni, akinek a nevén szerepel a szám az átadó szolgáltatónál. Ha nem a te neveden van, akkor a rokonodnak kell megkötni a szerződést és az aktiválás után át kell írni a Te nevedre. Az átírás díja, rokon esetén 3600 Ft.

Marcsi ''Az élet: sánta veréb elől elrúgni a lószart.''

(#1784) marcsi.d


marcsi.d
csendes tag

Ja és még valami! Amit elloptak kártyát hűségnyilatkozat nélküli? Mert az sem mindegy.

Marcsi ''Az élet: sánta veréb elől elrúgni a lószart.''

(#1785) Laybee válasza marcsi.d (#1784) üzenetére


Laybee
őstag

Szia! Hűség nélküli volt a kártya, de már megszüntettem. A másik.. és ha nem rokon, akkor mennyibe kerül az átírás?

(#1786) Viktor0610 válasza Laybee (#1785) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kíváncsi leszek kollegina válaszára, mert én még soha nem írtam át számot 16000 Ft+ÁFA díjért.
(Nem közeli hozzátartozó esetén ennyi a díj...)

Samsung Galaxy A54

(#1787) Laybee válasza Viktor0610 (#1786) üzenetére


Laybee
őstag

Uhh, de betyár... Közeli hozzátartozó.. attól még, hogy nincs róla papír attól még nagyon közeli :) Akkor először is az eredeti kártyát feltöltős kártyát kell nekem megvennem (adás-vételi) vagy nevemre iratni, aztán számhordozás. Így nem jó? :F

(#1788) Viktor0610 válasza Laybee (#1787) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Képzavar. :F Korábban azt írtad, már megszüntetted a számot -[link]. Így már nem tudod hordozni... :U
Amennyiben egy másik számról van szó és szeretnéd ingyenesen (minél olcsóbban) megoldani. Az eredeti tulajdonos hozza át a számot a Pannonhoz feltöltősként, majd még feltölősként írjátok át a nevedre (díjmentes folyamat), majd váltsd át előfizetésre.
Ennyi.

Samsung Galaxy A54

(#1789) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Valaki tudna segíteni?
Az az érdekes a számlánkon, hogy van Mobil vásárlások cím alatt, hitlkeret felhasználás.
Most épp 840ft összeg kb. mindig 800 forint körüli, jópár hónapja. De nem tudom mi lehet ez? :F Valaki tudja mitől van ez?

- http://pazsitz.hu -

(#1790) Laybee válasza Viktor0610 (#1788) üzenetére


Laybee
őstag

Nincs képzavar, két telefonja volt az illetőnek, amit visszamondtam az volt az egyik, de van egy dominós kártyája. Amúgy meg csak érdeklődöm ha véletlenül erre kerülne a sor akkor hogy csináljam. Köszi Viktor! :R

(#1791) Viktor0610 válasza PazsitZ (#1789) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emeltdíjas szolgáltatás -fogadott SMS, küldött SMS, emelt díjas szám hívás.

Samsung Galaxy A54

(#1792) g@bo


g@bo
nagyúr

pls help.

lehet e venni külön djuice vagy praktikum sim-karit, ha igen, tudjátok az árát? :R / oldalon nem találtam /

(#1793) Viktor0610 válasza g@bo (#1792) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most kedden fog változni, de jelenleg két csomag vásárolható: Praktikum (3900 Ft, 2500 Ft lebeszélhetőség) és djuice (5900 Ft, 3600 Ft lebeszélhetőség).

Csomagok: [link] és [link].

Samsung Galaxy A54

(#1794) g@bo válasza Viktor0610 (#1793) üzenetére


g@bo
nagyúr

thx. hálás külön kártyát venni....

(#1795) PazsitZ válasza Viktor0610 (#1791) üzenetére


PazsitZ
addikt

Hát konkrétan mutter telefonján van ez.( Az enyém ugyanez a csomag nekem még sose volt ilyen) Neki viszont jóideje minden hónapban.
Elvileg azt mondja nem kapcsolt be semmilyen szolgáltatást, nem hív emelt díjas dolgokat. Sms-t nem nagyon kap. :F
Na majd kiderítjük.

- http://pazsitz.hu -

(#1796) Viktor0610 válasza PazsitZ (#1795) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Abból kiindulva, h. minden hónapban van ez a plusz tétel, arra tudok gondolni, h. lekért(etek) valamilyen tartalmat, amivel beiratkozott/beiratkoztatok egy ''klubba'', ami hetente küld emeltdíjas üzenetet, ami veszi a pénz(eteke)t.
Minden ilyen üzenetben megtalálható az ügyfélszolgálat száma (a Jambánál, a legnagyobb ilyen ... cégnél egy 80-as szám), ahol le tudtok iratkozni a ''klubról''.

Samsung Galaxy A54

(#1797) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Hahó!

Hogyan lehet kikapcsolni Pannonnál a(z alap) hangposta-szolgáltatást, ami minden előfizetőnek ingyenesen jár? Azt szeretném, ha pl. ki van kapcsolva a mobilom, akkor ne a hangposta jelentkezzen be, hanem az ''előfizető jelenleg nem kapcsolható'' szöveg legyen hallható. Már egy órája ezzel szarozom, de eddig nem sikerült rájönnöm... :(

(#1798) Ferenc.v válasza Apollo17hu (#1797) üzenetére


Ferenc.v
tag

1741

(#1799) Zoli bácsi válasza Apollo17hu (#1797) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Pannonline

(#1800) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

A nagyon beharangozott apple iphone meg fog valamikor jelenni? Rákerestem a neten, de még külföldön se találtam hogy piacra került volna. Ti tudtok valamit? Vagy esetleg a Motorola Star Tac 3? Nagyon bereklámozták ezeket, aztán az ember csak néz.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.