Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) TiMoN


TiMoN
senior tag

Van az uj telokon pannon téma! Én ahhoz hogy juthatnék hozzá? Kellene a pannonos csengőhang :) teccik... De én 1 éve vettem telóm. Ha valaki el tudná küldeni mmsbe a csengőhangot v a témát megköszönném, de emailbe is jó lenne mert fel tudom tenni a telóra. :) Telóm nokia 6310i ... :) remélem van rá pannon téma ;) THX

-TiMoN-

(#1852) Landsmann válasza TiMoN (#1851) üzenetére


Landsmann
addikt

Arra a midire gondolsz, amit wapról is le lehet tölteni a Pannon wapoldaláról?

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#1853) Viktor0610 válasza TiMoN (#1851) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

6310i-re midi meg Pannon-téma meg MMS? :F
Az akkumulátor alatt olvashatod a telefon helyes trípusát. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1854) raver válasza TiMoN (#1851) üzenetére


raver
aktív tag

Max pannon OP logo ;]

1éve még forgalmazták a 6310i-t?????

(#1855) Viktor0610 válasza raver (#1854) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elfekvőben lehetett, bár erősen kétlem. :)

(Sz.tem 6230i-t szeretett volna írni fórumtársunk. :) )

Samsung Galaxy A54

(#1856) BLiNk3r válasza nRu3 (#1848) üzenetére


BLiNk3r
senior tag

Na ez engem is érdekelne. Az én igényeimnek dizájn szempontjából megfelelő mobil Nokia fronton az E50-en kívül nem nagyon van. A 6300 még egész jól néz ki.

(#1857) laser-x válasza BLiNk3r (#1856) üzenetére


laser-x
csendes tag

Megtudná vlki mondani mi a címe a pannon szolgáltatói wap oldalnak,ill. pannonw@p-nak,ahol más tartalom is van? Nekem a wap.pannon.hu-ra csak a szolgáltatói oldal jelenik meg,mintha nem pannonos lennék,holott még a mobiladat 50-re is előfizetek.

(#1858) Viktor0610 válasza laser-x (#1857) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben Nokia telefonod van, a WAP-beállítások között ne a NET GPRS-t állítsd be, hanem a WAP GPRS-t.

(Pontosabban nem tudom elmondani, nincs most előttem Nokia készülék. :) )

Egyébként az oldal címe: http://wap.pgsm.hu

Samsung Galaxy A54

(#1859) laser-x válasza Viktor0610 (#1858) üzenetére


laser-x
csendes tag

Köszi!jól érzékelted 5500d-m van.

(#1860) CartoonN


CartoonN
csendes tag

Van most a Pannon-nál Notebook vásárlási lehetőség?

(#1861) Viktor0610 válasza CartoonN (#1860) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs.

Samsung Galaxy A54

(#1862) nemma válasza Viktor0610 (#1861) üzenetére


nemma
addikt

Volt egyáltalán valaha ?

(#1863) Viktor0610 válasza nemma (#1862) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, a bemutatótermekben volt lehetőség laptopot vásárolni.

Talán emlékszel Polacheck cikkjére (nem tudom, h. ide írt-e v. a Logoutra), amiben ezt a témát feszegette (notebookot szolgáltatóól?).

Samsung Galaxy A54

(#1864) nemma válasza Viktor0610 (#1863) üzenetére


nemma
addikt

Áhh, ezek szerint az ott kirakott notebookokat meg is lehetett vásárolni?WOW :)
Hát igen, valami rémlik ezzel a cikkel kapcsolatban :B

(#1865) nRu3


nRu3
addikt

Hogy lehet a hangpostát kikapcsolni végleg? a pannon online szerint nem aktiv, a 1741 szerint is, de ha felhivnak 4-5 csengetés után sipszo és azt mondja valami nincs beálitva a hangpostával, de a tel nem csörög már és igy nem biztos hogy időben meghalom ha hivnak és ez bosszantó , hogy azt sem tudom mi van. a tel beálitások közt sem találok rá utalást valami beálitást :F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1866) paramedic válasza nemma (#1862) üzenetére


paramedic
aktív tag

(#1867) Viktor0610 válasza nRu3 (#1865) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, milyen készüléked van, de ezek általában a hívásbeálítások között vannak, az átirányítás részen.

Amennyiben nem aktív a szolgáltatás, kapcsold ki-be a készüléked és elvileg tényleg nem lesz már aktív. Amennyiben mégis: 1220.

Samsung Galaxy A54

(#1868) nRu3 válasza Viktor0610 (#1867) üzenetére


nRu3
addikt

6300nokia, a hivásátirányitást lemondtam 1220-on, kiváncsian várom mikor lövik le a központban és akkor lesz e javulás és ez volt a kudas-e.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1869) Viktor0610 válasza nRu3 (#1868) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ki-bekapcs megvolt?

Samsung Galaxy A54

(#1870) nRu3 válasza Viktor0610 (#1869) üzenetére


nRu3
addikt

igen meg természetesen, de nem segitet.

mivel kártyás előfizető voltam és átt váltotam számlás előfizetésre , azota vettem észre ezt a jelenséget

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1871) Viktor0610 válasza nRu3 (#1870) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A szolgáltatás törlésének határideje 72 óra.
Sz.tem várd meg ezt az időt és ha még mindig hangpostázik, hívd a 1220-at és kérj technikust, h. vizsgálják meg, mi van a vonaladdal.

Samsung Galaxy A54

(#1872) nRu3 válasza Viktor0610 (#1871) üzenetére


nRu3
addikt

most azt várom, gondolom remélem kapok sms-t hogy megtörtént a lemondás techinikailag.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1873) szállitó


szállitó
senior tag

[Ilyet ne, ha kérhetem... :U
Köszönöm.
Viktor0610]

(#1874) nRu3 válasza Viktor0610 (#1871) üzenetére


nRu3
addikt

:R úgy néz ki ez a hivás átirányitás volt a ludas. mondjuk azért érdekes dolog a szolgáltatotol hogy ez automatikusan aktiv és néhány csengetés után müködik, mert az ügyfélnek ez sok kelemetlenséget tudd okozni mint nálam is.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1875) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Valaki világosítson már fel légyszi. Az EDGE adatátvitel az olyan, mint a GPRS? Vagyis csomag alapú? A kérdés lényege, hogy ha veszek egy ilyet tudó telefont, akkor lesz-e gyorsabb net elérés rajta, és ugye nem az idő, hanem adatmennyiség után fizetek?

(#1876) Viktor0610 válasza lugosi (#1875) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az EDGE a GPRS-nél kb. kétszer gyorsabb, csomagalapú átviteli technológia.
Természetesen itt is a forgalmazott adarmennyiség után fizetsz.
A sebesség megfelelően lefedett helyen (szinte mindenhol, ahol van GPRS, ott van EDGE is) ennek megfelelően gyorsabb lesz.

Samsung Galaxy A54

(#1877) lugosi válasza Viktor0610 (#1876) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hű, ez jól hangzik... A következő telefonom akkor már ilyen kellene hogy legyen. Újabban ugyanis e-mailezek a pda-mon, és elég lassú a gprs-en. Köszi!

(#1878) Qru válasza lugosi (#1877) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Néha weboldalakat kell megnézem a mobilomról ami EDGE-képes. Jóval gyorsabb, mint a sima GPRS. Bár csodát azért ettől se várj.

#nincsbennetarcsi

(#1879) Mac!


Mac!
aktív tag

Ha édesapám nevén van családicsomagban az egész családnak az előfizuja, akkor csak ő tud hűségnyilatkozatos tefont venni, vagy valami meghatalmazással tudok én is?
Illetve pannonnál van fekete SE K550i is vagy csak a honlapra is feltett fehér?

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#1880) Viktor0610 válasza Mac! (#1879) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak ő tud Bónusz Programban vásárolni. Te csak akkor vásárolhatsz, ha az üzletben tesz meghatalmazást v. közjegyző által hitelesített papírt viszel.

(Egyszerűbb, ha ő megy. ;) )

Samsung Galaxy A54

(#1881) Mac! válasza Viktor0610 (#1880) üzenetére


Mac!
aktív tag

Ez esetben a garis problémákat is csak ő tudja intézni? Vagy azt majd az SE-nél tudom én is a garipapírral?
Illetve milyen hátrány érhet abból kifolyólag, hogy az ő nevén lenne a készülék? Elég messze lakok (kb. 260 km) és ebből kifolyólag csak ritkán (kb 4-5 hetente) járok haza.

A másik kérdésre létezik egyáltalán válasz? Mármint arra, hogy lesz-e feketében. Mert a fehér nem igazán tetszik, és ha nem lesz fekete a közeljövőben (1-2 hét), akkor inkább megveszem függetlenül már holnap.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#1882) GTheo


GTheo
csendes tag

Ma mentem pannonba apával h cégesen vegyünk egy 5500t, erre mondja a csaj h a cég másik f''őnök''ének is alákéne írni különben nem fogadja el.[eddig az ÖSSZES telefont amit a pannonnál vettünk így vettünk h csak az 1ik ''főnök'' volt ott, eddig mindig elfogadták...]Erre elhúztunk, apa visszamenmt rá 1-2 órára és beszélt az ottani pannongóréval és bocsánatot kért a pannonos (!) és ott azonnal apa megvehette volna a telót csak nemtudta milyet kell mert nem voltam ott, de holnap 1re várnak minket a pannonba...szal azért elég vicc ez...

(#1883) Viktor0610 válasza Mac! (#1881) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen, szervizbe te is viheted, viszont vannak olyan dolgok, amit csak ő intézhet -pl. Bónusz Program.

A színnel kapcsolatban holnap tudok nyilatkozni, mert ma nem dolgoztam. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1884) Carpio


Carpio
tag

Hello!

A Pannon függetleniti a készülékeit, ha kérik?

Ha igen, akkor hogyan?

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#1885) CartoonN


CartoonN
csendes tag

Egy olyan kérdés, ami még a Pannonál sem tiszta! :C

Ha van tartozásom, felmondott előfizetésem, akkor kártyás csomagot sem vehetek, akár készülékkel, vagy annélkül?

E-mailben azt írták, lehet,
a 1220-on meg azt, hogy addig nem, még ki nincs fizetve a tartozás. :F

(#1886) Landsmann válasza CartoonN (#1885) üzenetére


Landsmann
addikt

Biztos nem vehetsz. Egyik havernak immár 10 éve van, ki nem fizetett tartozása. Akart venni pár éve kártyásan telefont, de nem vehetett. Fekete listás.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#1887) raver válasza Viktor0610 (#1883) üzenetére


raver
aktív tag

Arról nem tudsz valami infót hogy meddíg lesz forgalmazva az SE w300i???

(#1888) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló!

A Pannon Partnerprogram, a praktikum kártyásokat is érinti, vagy csak az előfizetőket ?

Motorola w375-nél hol és hogyan lehet beállítani, azt, hogy kiírja a város nevét ahoil tartozkodunk?

(#1889) Viktor0610 válasza #41133696 (#1888) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen, a kártyásokat is érinti, de az ő esetükben nem olyan kedvező ez a lehetőség, mert nemrég úgy reformálták meg a Bónusz Programot, h. olcsóbbra jön ki, ha megveszed új számmal a telefont -hacsak nincs 2500 Ft-nál több kedvezményed.

Samsung Galaxy A54

(#1890) #41133696 válasza Viktor0610 (#1889) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, és valahol levannak írva a kedvezmények? Pl, hogy mennyi idő után vehet valaki olcsóbban telefont a szolgáltatótól kedvezménnyel?

(#1891) #41133696


#41133696
törölt tag

'' kártyás ciklusonként''

Ez mit jelent ? Hány nap egy kártyás ciklus?

(#1892) Viktor0610 válasza #41133696 (#1890) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kedvezményeket sehol nem publikálják.
Előfizetésesként 22 hónap után tudsz készüléket venni ''szolgáltatói kedvezménnyel'', előfizetéses áron.

A kártyás ciklus 30 nap.

Samsung Galaxy A54

(#1893) nRu3


nRu3
addikt

Valaki tudna arra választ adni hogy miért nem tudok külföldi mobilra MO-rol küldeni mms-t? magyar szolgáltatora gond nélkül , sms is tudok a külföldi szolgáltatora küldeni, de az mms az nem akkar elmenni, :F ma voltam a pannon-nál is, ott ök probáltak utána járni mi lehet a gond és azt a választ kaptam biztos a kint szolgáltatoval van a gond :W valahogy nem hiszem el.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1894) nRu3 válasza nRu3 (#1893) üzenetére


nRu3
addikt

help :O

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1895) Viktor0610 válasza nRu3 (#1894) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pontos válaszom nincs, de ahogy az MMS Mo.-n belül sem biztos, h. célba és és az MMS-roaming sem elérhető minden országban (sőt!), könnyen lehet a két szolgáltató rendszere között olyan akadály, ami az MMS küldését meghiúsítja. Akinek küldenéd, te attól megkapod az MMS-t rendben?

Samsung Galaxy A54

(#1896) nRu3 válasza Viktor0610 (#1895) üzenetére


nRu3
addikt

még sose küldött, ezt kiprobálom, a pannon oldala szerint pedig azal a szolgáltatoval müködnie kéne.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1897) ALI_G


ALI_G
veterán

Szeretném megrendelni a Mobil adat napijegy vackot a Pannonlineon, de
Ezt valaki magyarázza el:
Kártyaszintű regisztráció
Akkor válassza ezt a regisztrációs típust, ha még nem rendelkezik Pannonos telefonszámmal, kártyás vagy egy darab számlás előfizetéssel rendelkezik, ill. nem Ön az előfizetés tulajdonosa (pl.: céges előfizetése van).
Ügyfélszintű regisztráció
Akkor válassza ezt a regisztrációs típust, ha ügyfélszámához több előfizetés tartozik és rendelkezik ügyfélszintű jelszóval.

Mikor melyiket kell csinálni? :F nekem ez magas. Meg ez a 10 MB forgalom bármilyen adatforgalomra érvényes?

Más: kijött telefonszámlám, első havi. 9xxx Ft. ebből 3x00 Ft internet. Kaptam egy SMS-t, hogy az első hónapban 10 MB ingyenes, és pont nem volt netem, így bedugtam az USB-t, és neteztem vele, 4 MB-ot (számla szerint) és mégis felszámolták az összeget. Nem értem :F

(#1898) rimbo válasza nRu3 (#1896) üzenetére


rimbo
tag

Esetleg próbáld meg megnézni itt [link], hogy az adott szolgáltatónak lehet-e küldeni.




[Szerkesztve]

(#1899) nRu3 válasza rimbo (#1898) üzenetére


nRu3
addikt

amitt te linkeltél ott nem szerepel az adott szolgáltató, ezért ez magyarázatt lenne miért nem tudok mms-t küldeni, mondjuk elég hüén hangzik hogy csak egy szolgáltató van ott. de amitt én nézek pedig ott szerepel [link] mert itt már több szolgálató is van és az is van amire küldenék :F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1900) rimbo válasza nRu3 (#1899) üzenetére


rimbo
tag

Ezen a roaming partnerek szerepelnek, ami nem egyezik meg az ''MMS-képes'' partnerekkel. Viszont a táblázat legalsó sorában szerepel, hogy van-e MMS küldési lehetőség az adott szolgáltatónak.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.