Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) fecs válasza Ferenc.v (#1349) üzenetére


fecs
senior tag

Koszonom a gyors valaszt. Mertem remelni, hogy igy van (mostanaban a GVH kemenyen fogja a szolgaltatokat - nagyon helyesen). :C

Pixel 6a

(#1352) Viktor0610 válasza fecs (#1351) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindamellett, h. igazad van, mi köze a GVH-nak a lebeszélhető havidíjhoz? :F

Samsung Galaxy A54

(#1353) fecs válasza Viktor0610 (#1352) üzenetére


fecs
senior tag

Rosszul fogalmaztam.
Arra gondoltam, hogy az ingyenes szot jogosan hasznaljak a Csaladi csomag reklamjaban.

Pixel 6a

(#1354) Ferenc.v válasza fecs (#1353) üzenetére


Ferenc.v
tag

Új előfizetők esetében az első 6 hónapban biztos - ha ez az akció megy még :)

[Szerkesztve]

(#1355) Viktor0610 válasza Ferenc.v (#1354) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, már nem megy. Azoknak természetesen, akik az akció keretében kötöttek Családi csomagot, természetesen fél évig díjmentes a szolgáltatás.

Samsung Galaxy A54

(#1356) Sior84 válasza Fütyesz (#1327) üzenetére


Sior84
csendes tag

Hi!
xda mini-t venni pannontól?Debreceni,pécsi,pesti bemutatóteremben sincs már!
Én is arra vadásztam/vadászok! :((

(#1357) Fütyesz válasza Sior84 (#1356) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

És szted lesz vagy ezt már fújhatjuk?

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1358) Viktor0610 válasza Sior84 (#1356) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívjátok fel a 1220-at, az ügyintéző meg tudja nektek mondani, melyik bemutatóteremben van a készülékből.
(Előfordulhat, h. már csak pesti címeket fog mondani.)

Samsung Galaxy A54

(#1359) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

Az lehet hogy sehol sincs?

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1360) Viktor0610 válasza Fütyesz (#1359) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze... Az egyedi ajánlatos dolgok mind a megmaradt készletek, amikből már csak korlátozott darabszám áll rendelkezésre.

Samsung Galaxy A54

(#1361) Fütyesz válasza Viktor0610 (#1360) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Nem tudsz róla hogy a közeljövőben lesz-e valami új pda a pannonnál?

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1362) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Na voltam a pannonál és sikerült elintézni, hogy ne keljen még a T-mobilhoz is bemennem az átvétel miatt, már csak várnom kell egy vagy roszabb esetben 2 hetet és fognak hívni és mehetek megkötni a szerződést.Bár a munkahelyel menne minden ilyen simán :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1363) Viktor0610 válasza Fütyesz (#1361) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, én is csak pár nappal az akció kezdete előtt értesülök a változásokról, így nem tudok ilyenről, sőt, más készülékről sem. :(
Viszont, ha nem felejtem el a dolgot, megkérdem majd az üzletlátogatótól, legközelebbi találkozónkkor.

Samsung Galaxy A54

(#1364) Qru válasza Viktor0610 (#1336) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A Váci útiban vettem, akkor oda menjek be és kérjek számla másolatot. Jól értelemzem ugye?

#nincsbennetarcsi

(#1365) Viktor0610 válasza Qru (#1364) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Samsung Galaxy A54

(#1366) Fütyesz válasza Viktor0610 (#1363) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Ok köszi :R

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1367) Qru válasza Viktor0610 (#1365) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:R

#nincsbennetarcsi

(#1368) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

Na úgy néz ki nem lesz nekem semmilyen pda-m a pannontól felhívtam őket és azt mondták hogy már egyáltalán sehol sincs xda II mini(csak akkor miért nem szedik le?)

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1369) lugosi válasza Fütyesz (#1368) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezzel is nagyobb az akciós kínálat. :((

Nem értem a pannont. Megnéztem most az új akcióikat. Feltűnő a különbség. A vodafonnak van 50 akciós kártyás ajánlata, a pannonnak 27, ebből nagyon sok már nagyon régi, újak irtó rég nincsenek (se 510, se 610). Úgy ügyfelet ezzel lenne nagyon könnyű szerezni. De hát ők tudják.

(#1370) Sior84 válasza Fütyesz (#1368) üzenetére


Sior84
csendes tag

Hi!
Te még jól jártál!Én felhivtam a 1220at,először azt mondták nem is tudják felhívni a bemutatótermeket,aztán már majdnem könyörögtem mikor végül sikerült.Azt mondták hogy van a debreceniben biztosra, majd miután 50km-t kocsiztam érte közölték hogy nincs és nem is volt már jó ideje!(mindez két hete volt).
Másik kellemes meglepetés hogy a Nyírplázai hivatalos pannon kereskedésben mikor érdeklődtem a kifutó termékekről az ügyintéző, közölte hogy nem is tudja mik azok a kifutó termékék és hogy a pannon honlapon nem tud ijen listát!Fő a tájékozottság! :(((
Ezen felül azt sem tudta megmondani, hogy a kifutókra van-e a beszámitás kedvezmény, a használt mobilos! :((
És úgy beszélt velem mint egy nemkívánatos féreggel.
És hogy miért nem megyek a helyi főképviseletbe(nyiregy)?Bezárták a régit,az új helyen meg ezer ember várakozott az ünnepek előtt.Egy darab mobilt nem lehet kézbe venni, bezzeg a trémobil...20 méterrel vannak odébb 10x nagyobb helyen tele kiprobálható cuccokkal..
3 előfizetésem van a pannonnál a saját nevemen (a család összese),és vagy 8 éve vagyok náluk.
Az még hagyjám , hogy az áraik,és akcióik olyanok amilyenek, de legalább legyenek normálisak.
Amugy imádom ahogy kényeztetik a vásárlóikat! :DDD :DDD

(#1371) Fütyesz válasza Sior84 (#1370) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Ez van nekem bkv-s előfizetés van. A bkv is miért nem a magenta szolgáltatóval ügyködik. Mondjuk ott hányok a saját frincfrancos menütől de akkor is. Minek az az egyedi árlista mikor 100% hogy már egyik teló sincs. Sztem marad a telefonokból 3-4db és akkor gyosan kiírják az egyedibe hogy nagyobb legyen a kínálat.
Nem lehet írni a pannonnak hogyha egy készülék nincs vagy elfogyott vegyék már a fáradtságot és írják mellé elvégre nem mi vagyunk értük hanem ők érünk.

[Szerkesztve]

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1372) st.hubertus válasza Viktor0610 (#1365) üzenetére


st.hubertus
tag

Ma beszéltem a pannon egyik ügyfélszolgájával, mivel nagyon tetszik egy telefon, ami a weboldalon csak az egyedi ajánlatok között van, és a webshop kifutó termékei közé sem került be. A szolga azt mondta, hogy ő nem is tudja megmondani, van-e valamelyik bemutatótermükben van az áhított készülék, max boltok telefonszámait tudja megmondani. Akkor most ők tudják, és nem akart annyira dolgozni, vagy nem tudják, és elírtad? Valamint a 3230-as Nokia tényleg 25 000-be kerül kártyás csomagban, vagy rossz a monitorom?
köszi :))

(#1373) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

Az árakkal nincsen gond csak a telefonok meglétével. Nekem ma azt mondták hogy nincs xda II mini sehol de többen is mondják hogy az ügyfélszolgálat ezt nem tudja vagy akarja megmondani. Én már ezek után nem tudok semmit. Max van még egy esélyem hogy ha a bkv-s összekötő rákérdez és neki megmondják talán 6630 akad még valahol az is jó áron van előfizuval de nem hinném hogy nagy rá az esély.

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1374) Sior84


Sior84
csendes tag

Nekem volt már olyan a 1220al, hogy simán felhívtak egy bemutatótermet, de volt olyan is, hogy azt mondta a csajos hogy felhívni sem tudja de még a számot sem tudja megadni.Azt mondta, hogy nincs telefonszámuk, aztán helyesbített hogy nem adhatja ki!
Szeretem ezeket a holo-bemutatótermeket!:)
Másik jó dolog hogy a speciális ajánlatuk(ha pannon 300 v 1000rel kötsz olcsobban), az nem vonatkozik szerződés hossazbbításra csak ha újat kötök.Aztmonda az ügyintéző ez azért van mert ''minek már nekünk engedményt adni ha már úgyi az ügyfeleik vagyunk''és csak az újaknak jár!Jó kis üzlet filozófia! :R
Amugy egyedi ajánlatra van elhasznált mobil kedvezmény vagy nincs?Ezt is jó lenne biztosra tudni! :P

(#1375) Fütyesz válasza Sior84 (#1374) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Sztem nincs kedvezmény mert az ő észjárásuk szerint már az is egy akció és akcióra akciót nem adnak(a kettő készülék egy áráért ra sem adnak 5000Ft-os kedvezményt)
Azt lenne inkább jó tudni hogy léznek-e az egyedi ajánlat készülékei :Y

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1376) Viktor0610 válasza st.hubertus (#1372) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

st.hubertus:
''Ügyfélszolgájával'', ''szolga''? :(((


Sior84:
Igen, a bemutatótermek telefonszáma titkos. Gondolom, azét, mert úgysem tudnának a telefonhoz menni a sok munka miatt. (Mi is kevésszer vesszük fel és nem azért, mert nem akarjuk.)
Az egyedi ajánlatra sz.tem akkor van 5000 Ft használtkészülék-beszámítási kedvezmény, ha veszel hozzá új előfizetéses - v. feltöltőkártyás számot is. Lakossági v. kártyás ajánlatban (ezek a ''sima'' akciók) is csak így lehet olcsóbb a készülék...


Fütyesz:
A honlapon szerepel az Egyedi ajánlat alatt, h. hol vehető igénybe. Jobb híján javasolnám az üzletek személyes felkeresését.

Samsung Galaxy A54

(#1377) st.hubertus válasza Viktor0610 (#1376) üzenetére


st.hubertus
tag

sorry a szolga miatt! :W
Érdekes módon az astoriánál lévő bemutatóteremnek megtaláltam a telefonszámát neten, de a pécsit nem. Holnap bepróbálkozom telefonon, hogy van-e, és el tudják-e tenni szombatra, mert 150-km-et nem tudok csak úgy utazni a bizonytalanért..

[Szerkesztve]

(#1378) Fütyesz válasza Viktor0610 (#1376) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Először is meg kell kérdeznem hogy egyáltalán vehetek-e az egyedi ajánlatok közöl mert nem én döntöm el hogy mit veszek hanem a bkv-s ügyintéző. Ő csak meg tudja tudakolni hogy van-e olyan készülék ami kell.

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1379) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Az létezik, hogy már keresett a pannon ma reggel a számhordozás miatt?Mert van egy elég furcsa pannonos szám a nem fogadott hívások közt, és csak az lehet, mert a rendes számok nem ugy szoktak végződni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1380) Ferenc.v válasza Jégkokó (#1379) üzenetére


Ferenc.v
tag

Persze, hogy lehet, hiszen munkaidő van - hívd fel a 1220-at.
Amúgy hogyan végződik az a fura szám?

(#1381) Jégkokó válasza Ferenc.v (#1380) üzenetére


Jégkokó
veterán

+3622000000
Ez volt ez a szám, egy órája hívtak én meg aludtam a telefon meg tőlem jó messze volt. :(

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1382) Ferenc.v válasza Jégkokó (#1381) üzenetére


Ferenc.v
tag

Őőőő... ilyen számmal nem találkoztam még :)
A +3620-2-000-000-val igen, de az általad leírt számmal nem, ráadásul az 22-es körzet.

(#1383) Jégkokó válasza Ferenc.v (#1382) üzenetére


Jégkokó
veterán

Na ezt jól elírtam :DDD
Akkor az a szám a pannon ügyfélszolgálat lehetett?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1384) Ferenc.v válasza Jégkokó (#1383) üzenetére


Ferenc.v
tag

Hát az, amit én írtam (+3620-2millió), az igen :D

Pannon honlapján:
Minden hálózatból, külföldről is hívható közvetlen telefonszám: +36 20 2000 000 [link]

[Szerkesztve]

(#1385) SzalaiG válasza Jégkokó (#1381) üzenetére


SzalaiG
addikt

Mit akartak?

(#1386) Ferenc.v válasza SzalaiG (#1385) üzenetére


Ferenc.v
tag

Hát ez az... nem tudja, mert aludt és nem hallotta, hogy csörög a teló... :D

(#1387) SzalaiG válasza Ferenc.v (#1386) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hívja vissza!

/
Más! Anno volt valami születésnapi ajándék percek. Én nem kaptam azóta sem semmit. Azt mivel lehetett kiérdemelni?

(#1388) Ferenc.v válasza SzalaiG (#1387) üzenetére


Ferenc.v
tag

Már írtam neki lentebb.

(#1389) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Na visszahívtam őket, annyit mindenesetre megtudtam, hogy a T-mobil jóváhagyta a számhordozást, de egyébb felvilágosítást nem tudtak nekem adni, majd még visszahívnak

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1390) SzalaiG válasza Jégkokó (#1389) üzenetére


SzalaiG
addikt

Kitartás!

(#1391) st.hubertus


st.hubertus
tag

Képzeljétek, olyan jófej volt egy ügyintéző néni, h felhívta nekem a bemutatótermeket, hogy hol van az általam választott telefon, és elnézést is kért, hogy már sehol sem volt. Bár többször lenne olyan, hogy a Pannon annyira jó áron ad egy-egy telefont, hogy ilyen gyorsan elfogynak. Azért ha valaki lát 3230-ast ennyiért, mint most, az szóljon! :R

(#1392) SzalaiG válasza st.hubertus (#1391) üzenetére


SzalaiG
addikt

Vannak még rendes emberek. :R

(#1393) Proci85 válasza SzalaiG (#1387) üzenetére


Proci85
senior tag

nem arra az 5 évesre gondolsz?
Csak mert havernak is 5 éve van meg a sim kártyája és kapott jópár ezres ajándékba.
Én 2001.03. hóban vettem, szal igen csak esedékes lett volna, mégsem kaptam egy garast sem :( Akik öt éve náluk dekkolnak még ráküldték egy véletlen generátorra?

(#1394) Landsmann válasza SzalaiG (#1387) üzenetére


Landsmann
addikt

Az ajándék perceket úgy érdemled ki, amikor a telefon előfizetésednek évfordulója van. Abban a hónapban adnak 20 percet.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#1395) SLi


SLi
tag

Valaki említette,hogy ha vki valamilyen szervezet/kamara tag,akkor kérhet másodperc alapú számlás csomagot,MGYK illetve MESZK tagoknak a Pannon kínál ilyen lehetőséget,mint egyéni ügyfélnek?



[Szerkesztve]

(#1396) lugosi válasza Landsmann (#1394) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

20 percet? Nagyon komoly! :C

(#1397) lugosi válasza SLi (#1395) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egészségügyi Szakdolgozói Kamara? Elképzelhetőnek tartom, bár ez csak spekuláció. Ugyanis láttam anno hogy a Mentőszolgálatot a pannon támogatja, ebből következően elképzelhető az elkötelezettsége ilyen irányban.

De akkor már miért nem kötsz céges előfizetést inkább?

[Szerkesztve]

(#1398) SLi válasza lugosi (#1397) üzenetére


SLi
tag

Jaja,meg gyógyszerészeti kamara,csak utanéztem és az oldalukon a Voda-t találtam,szóval ugy néz ki voda támogató,de nemtom,hogy ez kizáró-e a Pannonnal. Sajnos a Voda piros gagyi logo meg a lakossági menühülyesége miatt el se tudom képzelni,hogy áttérjünk,csak Pannonnál ez a perc alapú számlázás nem vmi jó,de legalább a telót a Pannon még nem barmolja el hülye logokkal,meg menükkel...

(#1399) Jégkokó


Jégkokó
veterán

A mai naptól én is a pannon előfizetői közé tartozom, habár még csak félig, mert a számom még a t mobilnál van, és a pannonos simel se tudok telefonálni, mert még nem aktiválták.Viszont a számhordozást nagyon gyorsan elintézték nekem, szerdán adtam be az igénylést és ma már a kezembe van az uj sim ami jövő héten már működni is fog :DD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#1400) Sior84 válasza Viktor0610 (#1376) üzenetére


Sior84
csendes tag

Tehát ha lejárt 24hónaqpos előfizumra szeretnék venni szerződéshosszabbitással új készüléket nemjár a -5000?Akkor ha ezt simán felmondom és kötök egy újat akkor meg jár?Hmmm,ha marad a számom nincs -5000 de számváltozva van?Ekkora egy butaságot!
Ezek a kifutó termékek meg kész viccek!Nem tudják egymást felhívni?!Vegyenek fel egy plusz embert aki a telefonnál ül vagy kettőt bánom is én...És azt honnan tudom megtudni hogy a partnerprogramos minusz ezresek járnak-e nekem vagy ijen már nincs is ha sokat beszéltem?
Nagy kár ,hogy ekkora csalódás a pannon! :U

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.