Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Viktor0610 válasza Agostino (#350) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tarifahűséget kötöüttél, hanem csak simán hűséget.
Tehát, tarifacsomagot havonta egyszer díjmentesen válthatsz, akár erre is: [link].

Samsung Galaxy A54

(#352) Shodan


Shodan
addikt

két kérdésem lenne: az egyik hogy pannonál mennyi az egyenleg felhasználási idő kártyás csomagnál?
A másik meg hogy lehet e külön kapni sim-kártyát és ha igen mennyiért?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#353) Viktor0610 válasza Shodan (#352) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben új kártyát veszel, plusz feltöltés nélkül egy évig vagy elérhető.
Feltöltőkártya címletek és egyenlegfelhasználási idők:
900 Ft-os 30 nap,
1800 Ft-os 90 nap,
3600 Ft, 7200 Ft (+ 900 Ft kedvezmény), 14400 Ft (+3600 Ft kedvezmény): egy év.
(Fontos, h. a 900-as és az 1800-as kártya rendelkezési ideje csak akkor számít, ha folyamatosan ezzel töltöd a kártyád.)

Feltöltőkártyás SIM-ek:
- Praktikum: 3600 Ft (2500 Ft lebeszélhető),
- djuice kártyás+: 5900 Ft (3100 Ft lebeszélhető).

Samsung Galaxy A54

(#354) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Új árlista mától a pannonnál. Van SE W810i előfizetéssel, bár mélyen zsebbe kell nyúlnia aki most ilyet vesz. Megjelent a Siemens A31, gondolom kellett egy olcsó készülék. Ha szoftveresen olyan mint az AF51, akkor a használatát ajánlom mindenkinek, akinek mazohista hajlamai vannak, és valami elkövetett súlyos bűnért akar vezekelni. Alsókategóriában a Moto v220 helyett vártam volna az újabb v235 felbukkanását. Középkategóriában a SE K510i lett volna nagy durranás, és szerintem a Moto v360-al is aratna a pannon. Felső kategóriában azért megjött a w810i.

(#355) Shodan válasza Viktor0610 (#353) üzenetére


Shodan
addikt

:R

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#356) burgatshow


burgatshow
veterán

Nem tudná nekem véletlenül megmondani valaki, hogy a Pannon valamelyik mittomén mije az E-mail-nél támogatja a TLS/SSL titkosítást? Már kábé fél órája próbálom belőni a telefont a Gmailre, de sikertelenül. Bármelyik kapcsolódási típust választom azt mondja a telefon a levelek letöltésénél, hogy:

A TLS/SSL kiszolgálói tanúsítványt nem hagyta jóvá ismert hatóság. Forduljon e-mail szolgáltatójához.

Valaki tud nekem segíteni? :F

(#357) burgatshow válasza burgatshow (#356) üzenetére


burgatshow
veterán

Up! :U

(#358) sziréna válasza Viktor0610 (#353) üzenetére


sziréna
csendes tag

Esetleg a Nokia 6131-es nem lesz mostanában kapható a Pannonnál?
Merthogy nagyon fáj rá a fogam!!

(#359) Dufresne válasza Viktor0610 (#353) üzenetére


Dufresne
addikt

Megint a wap és az mms beállításokkal szenvedek. Kicsit buheráltam a szoftveren K700i és utána gondoltam felmegyek sonyericsson oldalára és elküldöm a beállításokat de baszik elküldeni a telóra. A szám megadása mondjuk elég hüléyn van megcsinálva, hogy vezetékes telóval pédázzák...én így adtam meg: +3630 297-4658, csak így fogadta el...de beállítás még nem érkezett. Pannon oldalán is megcsináltam ezt de ugyanaz, semmi beállítás nem jön/jött.
ötlet?

(#360) Landsmann válasza Dufresne (#359) üzenetére


Landsmann
addikt

Szóközt ne hagyj a telefonszámban. Ezen kívül, ha 30-ast hoztál példának, akkor ugye az hordozott szám?

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#361) Dufresne válasza Landsmann (#360) üzenetére


Dufresne
addikt

köszi, így már megy.Nemértem, hogy a példában miért vezetékes számot és szóközt, meg kötőjelet tüntetnek fel. Közbe meg egyik sem kell....
Jah hordozott szám:D

(#362) Landsmann válasza Dufresne (#361) üzenetére


Landsmann
addikt

Most nem emlékszek pontosan, de egyszer egy ilyen beállítás-küldő oldalon láttam egy furcsa dolgot. Ki kellett választani a szolgáltatót, aztán automatikusan beírta a körzetszámot. (20, 30, 70) Hordozott számok esetén esély sem volt a beállítások leküldésére, mert a körzetszámot nem lehetett módosítani. Elég szar helyzet az ilyen. :(((

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#363) Dufresne válasza Landsmann (#362) üzenetére


Dufresne
addikt

szerencsére panon és az SE oldalán is be lehet állítani, bár pannoné nem működik. Gondolom azt az oldalt amit láttál még a hordozhatóság elérhetővé tétele előtt csinálták, aztán nem foglalkoztak utána vele, így megmaradt a régi ( az átállás előtt még elegendő) szolgáltatás. Valóban szar helyzet az ilyen mostanság :(((

(#364) Landsmann válasza Dufresne (#363) üzenetére


Landsmann
addikt

Ezt már a számhordozhatóság után láttam. De gondolom azóta már megváltoztatták. Úgy emlékszek valami külföldi oldal volt, igencsak valamelyik gyártó honlapján a készülékbeállító opció.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#365) Dufresne válasza Landsmann (#364) üzenetére


Dufresne
addikt

Valszeg külföldiek annyira nem figyelik a hazai jogszabályok változását ( már amennyiben a számhordozhatóságot jogszabály tette lehetővé, nemtudom:D), pláne nem a gyártók, ha csak abból indulok ki, hogy SE magyar honlapján vezetékes számra van megadva a példa éls nem mobil számra :(((

(#366) KKevin


KKevin
tag

A pannon új reklámjában a ''Praktikum, megáll az idő''-ben a srác egy Nokia 6131-essel telefonál. Remélem ez valami utalás, hogy nem sokára kapható lesz náluk. :)

[Szerkesztve]

(#367) tomjoe válasza KKevin (#366) üzenetére


tomjoe
csendes tag

Ingyenes a videotelefonálás több magyar nagyvárosban is ahol van UMTS (3G) mobilszélessávú hálózat! Györ, Székesfehérvár és Pécs! :C :C :C :C

Tom Joe, a 3G Nokia 6680 & N70 a kedvencem!

(#368) Buflon


Buflon
tag

Szasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy van ugyebár a pannonak ez a 3G terjedése, és az ujonnan lefedett városokban 1 hétig 20%-al lehetett telót ócsobban vásárolni. Ma jár le a Szeged és Szombathely akciója. Holnaptól hol lehet így vásárolni?

Ja és eddig melyik városok vannak lefedve?
Előre is köszönöm. :R

''tegnap féltizenháromkó értünk haza''

(#369) Landsmann válasza Buflon (#368) üzenetére


Landsmann
addikt

Azt nem igen lehet tudni előre hogy melyik város lesz a következő, amit érint a 3G lefedettsége. Valószínűsíthető a megyeszékhelyek, azok közülk is a nagyobbak. Jelenleg Budapest, Győr, Székesfehérvár, Pécs, Szombathely és Szegeden érhető el a 3G. Akciósan 3G-t telefont az újonnan csatlakozó városokban vehetsz. Gondolom hamarosan jön Debrecen, Miskolc, Nyíregyháza, Szolnok és a többi megyeszékhely. No, persze az is lehet hogy közben a Balaton környékén is lesz lefedettsége.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#370) Landsmann válasza Buflon (#368) üzenetére


Landsmann
addikt

Íme:
Immár az észak-keleti országrészben is elérhető a videotelefonálást és nagysebességet biztosító mobil szélessávú hálózat. Az év első felében a Pannon gyors ütemben fejlesztette szélessávú mobil hálózatát, így a közönség 70 százaléka már élvezheti a gyors Internet elérést, WAP-ozást, zeneletöltést, a képes üzenetküldés előnyeit. Június 19-étől az eddigi mobil szélessáv szolgáltatások elérése mellett Miskolcon is lehet videotelefonálni, nagysebességgel internetezni.
A Pannon miskolci bemutatótermében és partner üzleteiben a kereskedelmi indulást követő héten, június 19-étől 25-éig 20 százalékos kedvezménnyel vásárolhatóak meg a szélessávra alkalmas mobilkészülékek új számlás vagy kártyás előfizetés vásárlása esetén.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#371) Remington


Remington
őstag

Csáó
Nekem olyan gondom lenne h faterom 3× rosszul ütötte be a pin kódot a telójába a pukot meg nem tudja.
Kérdésem h h lehetne megtudni a puk-kódot?

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#372) Landsmann válasza Remington (#371) üzenetére


Landsmann
addikt

A szolgáltató megmondja ha hitelt érdemlően tudja bizonyítani hogy az a SIM az ő tulajdonában van és az övé.

[Szerkesztve]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#373) Remington válasza Landsmann (#372) üzenetére


Remington
őstag

Aha vágom.
De milyen számot kell felhívni? :B

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#374) Viktor0610 válasza Remington (#373) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1220. 1-es gomb, 0-ás gomb -> ügyintéző.

Samsung Galaxy A54

(#375) raver


raver
aktív tag

Hali.

Ezt halgassátok. Ma kaptam postán 2db csomagot. mind a kettő nekem címezve, ifj.****, tehát nem fateré az egyik.

A csomagot a pannon kűldte. VAn benne 5db ''Pannon világ'' életmód magazin. Tehát most van itthon 10db.

Ezt minek kűldték? Azt még meg érteném, hogy kűldenek 1et, de hogy 5x2 -t...????? :F

Ti nem kaptatpk? Számomra ez érdekes.

(#376) Viktor0610 válasza raver (#375) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem téves címzés, semmi több...

Samsung Galaxy A54

(#377) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Sziasztok!

Nem tudja vki, hogy az előfizetéses pannon 50 és 150 csomagokban a havidíj csak lebeszélhető, vagy le is SMSezhető?a válszt előre is kösz!

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#378) burgatshow válasza Neurotoxin (#377) üzenetére


burgatshow
veterán

Csak lebeszélhető.

(#379) Neurotoxin válasza burgatshow (#378) üzenetére


Neurotoxin
őstag

kár :( thx

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#380) Viktor0610 válasza Neurotoxin (#377) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak belföldi, nem emeltdíjas hívásirányú beszédforgalomra használható fel a Pannon csomagok havidíja.
Amit SMS-re (és MMS-re is) felhasználhatsz, az a djuice -[link].

Lassú v.ok... :U
Mindegy, legalább az információszolgáltatás teljeskörű volt... :D

Samsung Galaxy A54

(#381) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ha erre járna egy Pannonos fejes. kérem mielőbb tegye a kínálatba a Nokia 6233as telót.
Előre is köszi!

(#382) Lest4t


Lest4t
aktív tag

Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e olyan oldlalt , ahol egy jó kis cikk van a mobilszolgáltatók közötti versenyről és annak történetéről ?

(#383) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Nem jött meg a postával a számla benne a csekkel. 1220. Küldenek új számlát. 14-én szóltam, ma 22-e van és még nem ért ide. :(

(#384) Qru válasza SzalaiG (#383) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akadozik a galambposta, hülye madárinfluenza... :))

Ezek után ne is várják, hogy bármilyen plusz költséget fizetsz. Az ő hibájuk miatt...

#nincsbennetarcsi

(#385) Telas


Telas
csendes tag

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy a pannon lejjebb viszi az előfizus Motorola V3i árát?
Merthogy a vodánál is és a T-mobilenál is már 42k körül van Motorola V3x, míg a pannonnál a V3i 47k. Persze a V3i nem tud annyit mint a V3x.

(#386) Buflon


Buflon
tag

Szerbusztok!
Szeretném megkérdezni, hogy Nokia 6131 mikor lehet várható a pannonnál?
Mert ez tényleg pofátlanság, hogy a reklámjukba ilyennel telefonál a csávó, és nincs a készülékpalettájukon. :Y
Viktor0610! Te nem tudod hogy lesz-e? Tudtommal te pannonboltba dolgozol.
Válaszokat előre is köszönöm! :R :R :R :R :R :R

''tegnap féltizenháromkó értünk haza''

(#387) Viktor0610 válasza Buflon (#386) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát... :U ;]

Samsung Galaxy A54

(#388) Buflon válasza Viktor0610 (#387) üzenetére


Buflon
tag

Azért kéne az infó, mert tesómnak tetszik ez a teló. Eddig 7360 kellett neki, de lebeszéltem. előfizuval vennénk meg. A 6111 lett volna megvéve, de az tudásához képest drága. :( T-mobile-nál meg már 42ezer előfizuval. Ha nem lesz 6131 akkor 6101 lesz neki.
Azért sok különbség van a kettő között.

''tegnap féltizenháromkó értünk haza''

(#389) Viktor0610 válasza Buflon (#388) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Árat egyelőre nem tudok, csak azt, h. pár nap és... :D

Samsung Galaxy A54

(#390) Buflon válasza Viktor0610 (#389) üzenetére


Buflon
tag

Pár nap!!!!!
Király!!!
Köszönöm!!!!!!
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R
Nagy vagy! :R :R :R
Ja és mégegyszer kössz!!!! :R :R :R

Mod: Gondolom ez a pár nap Július 1.-jét jelenti.
Jaj, de jó lesz! :R

[Szerkesztve]

''tegnap féltizenháromkó értünk haza''

(#391) bandita001


bandita001
tag

Sziasztok! Előfizum van és az a gondom hogy szar a kártyám. Igyen cserélik a simet?

[Szerkesztve]

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#392) Qru válasza bandita001 (#391) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha te kéred, fizetni kell.

Ha ők kezdeményezik akkor ingyenes.

[Szerkesztve]

#nincsbennetarcsi

(#393) bandita001 válasza Qru (#392) üzenetére


bandita001
tag

Volt már hasonló egy haveromnak. De neki parktikumja volt és azt mondtta az emberke a pannonba ha van pénz rajat akkor ingyenes és neki az is volt. Akkor egy előfizusnak miértnem lenne az? Vagy egy Praktikumos többet ér egy előfizusnál????

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#394) bandita001 válasza Qru (#392) üzenetére


bandita001
tag

Az a biztos ha bemegyek azt megkérdezem. Ez így egy kicsit elentmondásos. De megírom ide hogy mit mondtak. Azért köszi az infot.



[Szerkesztve]

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#395) Zoli bácsi válasza bandita001 (#394) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Nem etikus megoldás, és nem is próbáltam...... de azt olvastam, ha valaki ki akarja ingyen cseréltetni a SIM-et, pár másodpercre be kell rakni a mikróba. Állítólag ettől tönkremegy, nem tudják hogy mitől, és kicserélik.

(#396) #35692544 válasza Viktor0610 (#337) üzenetére


#35692544
törölt tag

üdv

kaptam egy céges előfizetést valószínüleg nem publikus csak annyit tudok róla hogy a havidíj 1600huf és teljesen lebeszélhető.
kb 300 előfizetés van a cégnél tudsz erőől a csomagról percdíjíkat?

(#397) Qru válasza #35692544 (#396) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nézd+ a pannon online-on. Nekem is céges van és én is onnan néztem ki a percdíjjaimat. +rendeled az elektronikus hívásrészletezést (ingyenes), és ott kiír minden ilyesmit!

#nincsbennetarcsi

(#398) marcsi.d válasza bandita001 (#391) üzenetére


marcsi.d
csendes tag


Persze, hogy ingyen. Nem érdeke a Pannonnak, hogy ne tudj telefonálni.

Marcsi ''Az élet: sánta veréb elől elrúgni a lószart.''

(#399) marcsi.d válasza SzalaiG (#383) üzenetére


marcsi.d
csendes tag

Sajnos ez nem jár halasztó hatállyal. Inkább menj be egy üzletbe és fizesd be. Van olyan partner, ahol csak bankkártyával fizethetsz. Ha kifutsz az időből kikapcsolhatják és még a visszakapcsolás díja is rajta lesz a következő számládon.

Marcsi ''Az élet: sánta veréb elől elrúgni a lószart.''

(#400) SzalaiG válasza marcsi.d (#399) üzenetére


SzalaiG
addikt

26-a van. Számla sehol. Fizethetek késedelmi díjat. Szemét dögök! 6-6ig melózok a Pannon meg 9-6ig van nyítva. Akkor? :F

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.