Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Viktor0610 válasza Robaj (#200) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A PIN2 négy számjegyű és bizonyos szolgáltatásokhoz (ne kérdezd, melyikekhez) kell.

Csak ismételni tudom magam, 1220-1-0 (menüpontok az ügyintézőhöz).

Samsung Galaxy A54

(#202) Robaj válasza Viktor0610 (#201) üzenetére


Robaj
addikt

Lemondáskor megadott 4 számjegyű kódot kér :F :F

(#203) durci


durci
csendes tag

Sziasztok!Nekem egy olyan problémám lenne,hogy amikor lekérem az egyenleginfót(előfizetéses vagyok),akkor olyan rövidítések vannak amiket nem értek!Leírom amiket nem értek:forg:pl.1652Ft.Egyenleg:pl.1920Ft.+áfa. Utolso szla áfával:
pl.35134Ft. :Y Kérlek segítsetek!Előre is köszönöm!!! :O

(#204) Viktor0610 válasza durci (#203) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A pl. benne van a szövegben?
Mert akkor én sem értem... :U

Samsung Galaxy A54

(#205) durci válasza Viktor0610 (#204) üzenetére


durci
csendes tag

Nem, nincs!Azt csak arra írtam,hogy nem az általuk írt összeget írtam be! :)

(#206) Viktor0610 válasza durci (#205) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint a forg. az a forgalmad (beszélgetés + SMS), az Egyenleg az az összeg, amit a havidíj fölött kéne fizetned, ha a lekérés pillanatában lenne számlazárás, ''Utolso szla áfával'' az utolsó számlád összege.

Samsung Galaxy A54

(#207) durci válasza Viktor0610 (#206) üzenetére


durci
csendes tag

Utolsó számlám összege az azt jelenti,hogy az előző havi számlám amit már befizettem? :O

(#208) Viktor0610 válasza durci (#207) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az előző számlád, amit befizettél, vagy még be kell fizetned...

Egy példa.
- Számlazárásod van 31-én.
- Lekéred az egyenlegedet 2-3-án (pár nap kell, míg összesítik a forgalmad), az utolsó számla összege az lesz, amit 31-én lezártak -még nem fizetted be.
- 5-én befizeted
- Ezután lekéred az egyenleged ismét. Az összeg még mindig u.az lesz, mint az előző alkalommal, hisz' azóta nem volt mégegy számlazárásod.

Remélem, így már érthető...

Samsung Galaxy A54

(#209) durci válasza Viktor0610 (#208) üzenetére


durci
csendes tag

Így már értem!Tehát az én szavaimra lefordítva:31-én van számlázás,és ami alulra ír összeget, azt küldik ki majd számlában,papíron!És az amit előtte írtál az pedig az április 1-től számított összegem!Ugye? :B

(#210) Viktor0610 válasza durci (#209) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen. :D

Samsung Galaxy A54

(#211) durci válasza Viktor0610 (#210) üzenetére


durci
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm :R Kissé szőke vagyok a dolgokhoz :DD Jah és mégeggy kérdés!31.-én van zárás?És 1-től már újraketyeg az óra? :U

(#212) Viktor0610 válasza durci (#211) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 31-e csak példa volt -oda is írtam. :D
Emlékeim szerint 3 számlazárási időpont van Pannonéknál, h. mely napokon, ezt ne kérdezd...
Természetesen az óra folyamatosan ketyeg, csak az összesítés tart el pár napig.

Samsung Galaxy A54

(#213) durci válasza Viktor0610 (#212) üzenetére


durci
csendes tag

Honnan tudom meg a zárás időpontját? :O És a másik,hogy valószinű már azt az összeget lezárták amit alulra írt nem?És ami fölötte írt 2000 :( vhányzáz forintot annyi az újraketyegéstől számított összeg?

(#214) durci válasza Viktor0610 (#212) üzenetére


durci
csendes tag

Honnan tudom meg a zárás időpontját? :O És a másik,hogy valószinű már azt az összeget lezárták amit alulra írt nem?És ami fölötte írt 2000 vhányzáz forintot annyi az újraketyegéstől számított összeg?

(#215) Viktor0610 válasza durci (#214) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy kezdi az üzenetet, h. ír két dátumot, abból kikövetkeztethető a zárás napja.
Mivel már volt legalább egy számlazárásod, a két dátum közül az első a zárónap minden hónapban.

Amíg az egyenleg 0 Ft,addig nem léped túl a havidíjat -ez esetben csak a havidíjat kell kifizetned.
Amennyi az egyenleg, annyit kell fizess a havidíjon felül -plusz ÁFA.

Samsung Galaxy A54

(#216) durci válasza Viktor0610 (#215) üzenetére


durci
csendes tag

Nekem azt írja:
Időszak:06.03.24-06.04.01 ebben az esetben az első fele volt a kezdés és 1-ig bezárólag!Ugye? :B :B :B

(#217) durci válasza Viktor0610 (#215) üzenetére


durci
csendes tag

Jah és hogy a bezárásig írta azt a 30 vhányezer forintot?És az a 2000-es pedig már 2.-ától kezdve van ugye? :U :B :R

(#218) Viktor0610 válasza durci (#216) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen. :D

Samsung Galaxy A54

(#219) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Most vegyetek a Pannonnál feltöltőkártyás telefont/SIM-et, mert mindkét választható csomag (Praktikum, Djuice) esetében 5000 Ft a lebeszélhetőség!!!
Hozzáteszem, a Praktikum kártya külön 3900 Ft. Örömmel veszem, h, haladunk a ''Nyugat'' felé ilyen téren...
Az akció április 30-ig tart.

Samsung Galaxy A54

(#220) Landsmann válasza Viktor0610 (#219) üzenetére


Landsmann
addikt

Azon vagyok, egy CSI400-ast akarok venni. Így már jobban jövök ki mint a Partnerprogrammal.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#221) gg72


gg72
veterán

Sikerült már valakinek a Pannon NetShop-on keresztül vásárolnia valamit? Egyszerűen nem működik, állandóan hibaüzeneteket kapok, de máshol olvastam, hogy soha nem is volt működőképes... Ha ez így van, akkor a fogyasztóvédelem is vethetne rá egy pillantást... :U

(#222) Viktor0610 válasza gg72 (#221) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem gondolom, h. rögtön a fogyasztóvédelemmel kellene dobálózni...
Sz.tem simán elég lesz felhívni a 1220-at, megkérdezni, h. miért nem megy...
Azt meg pláne nem hiszem, h. soha nem működött volna...
Egy ekkora cég presztizse megengedne ekkora csúsztatást? :F

Samsung Galaxy A54

(#223) gg72 válasza Viktor0610 (#222) üzenetére


gg72
veterán

Pedig ez állítólag már hetek óta így van:

[link]

Sajnos az a tapasztalatom, hogy a fogyasztóvédelem manapság az egyetlen olyan dolog, amitől azért néha beindulnak a dolgok...

Amúgy már írtam az ügyfélszolgálatnak, ez a választ kaptam:

Tisztelt XY Úr!
Szíves tájékoztatásul közöljük, hogy panaszát technikai kollégáinknak továbbítottuk javításra.
Köszönjük türelmét.
Tisztelettel,
Pannon
Internet Ügyfélszolgálat


(#224) Viktor0610 válasza gg72 (#223) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, akkor a probléma máshonnan ered -logisztika, stb...
A fogyasztóvédelem nem megoldás ez esetben, mert még mindig tartom azt, h. egy Pannon méretű cég nem enged meg magának szándékosan ilyet.
Más. Mivel a házhoz szállítás díjköteles, az öt százalék kedvezmény nem is igazán annyi.

Samsung Galaxy A54

(#225) gg72


gg72
veterán

Jó, az rendben van, hogy nem szándékos, de akkor azért lehetne ott az oldalon egy tájékoztató szöveg, hogy sajnáljuk, de a szolgáltatás átmenetileg nem elérhető, vagy valami... Mert így csak a ''kísérletezőkedvű'' ügyfelek idegeit húzzák fel...

(#226) Landsmann


Landsmann
addikt

Valamikor működött, mert én többször rendeltem már onnan. Viszont decemberben is szerettem volna rendelni, de akkor sem ment. A megrendelés szépen felvételre került, de készülékhiány miatt várakozó státuszba került, holott volt raktáron készülék. Többet is rendeltem, de mindegyiknek ugyanaz lett a sorsa. Ezek szerint még mindig nem megy. Az egyik megrendelést szándékosan bennt hagytam, hogy lássam mikor veszik észre. Egy idő után törlődött onnan. Egy Pannonos illető utána nézett a megrendelésnek, és a kiküldött megrendelésszámú megrendelést nem is találták a rendszerben.

A fogyasztóvédőkkel meg fölösleges fenyegetőznöd, hiszen fogyasztó majd akkor leszel ha a pénzedért kaptál, vagy nem kaptál valamit. Addig amíg megrendelted, de nem fizettél semmit, addig nemigen tehetsz semmit. Legfeljebb a Pannonnál tehetsz panaszt.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#227) bulek válasza Rolly (#178) üzenetére


bulek
tag

Hali!

Nekem V550-s Motorolám van! engem is érdekelt a téma.
Ezeket a beállításokat használtam/használom:
Üzenetek -> Info. szolgáltatás
menügomb ->Beállítás
Szolgáltatás: Be
Aktív csatornák: itt hozzáadtam 1-t tetszőleges névvel
Gyorsnézet: 50
Gyorsnézet mentése: Igen
Miután újra bekapcsoltam a telót, kaptam egy smst, amelyben megkaptam
azt a települést ahova bejelentkezett(?).Ezt az Üzenetek->Info. szolgáltatás-ba mentette.
A képernyőre nem írta ki!Esetleg vmi seem beállítással le lehet cserélni, hogy a Pannon helyébe cellainformáció kerüljön
Annyira nem telálom fontosnak, hogy utánajárjak, nekem megteszi így is

(#228) Agostino


Agostino
addikt

Hello.

Pannon oldalán nézegettem a készülkékeket, és ott láttam fent a Nokia 6630at, viszont árat nem látok mellette sehol sem. Nem tudja vki hogy mennyiért adják? Gyárból ropogósan 59k ba kerül, remélem itt kártyával azért nem ennyi. Thx.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#229) Viktor0610 válasza Agostino (#228) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Egyedi ajánlatok között keresd:
- előfizetéssel és Partnerprogramban 2 év szerződéshosszabbítással: 39 990 Ft,
- Partnerprogramban 1 év szerződéshosszabbítással: 49 980 Ft.

Samsung Galaxy A54

(#230) Agostino válasza Viktor0610 (#229) üzenetére


Agostino
addikt

Hello.

Igazad van ott megleltem, de sajna kártyával már nem lehet kapni. Ha azt mondom, hogy átmegyek a mostani kártyás tarifacsomagról számlás tarifacsomagra, pl a Pannon 50re, akkor a mostani számomat megtarthatom? Nagyon fontos lenne nekem, mert ''egyedi'' a telefonszámom.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#231) Viktor0610 válasza Agostino (#230) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze!
A folyamat díjmentes, csak az első havi előfizetési díjat kell kifizetned -amit később lebeszélhetsz ugye.
Ezután, ha van Partnerprogram kedvezményed, megveheted a telefont.

Samsung Galaxy A54

(#232) Agostino válasza Viktor0610 (#231) üzenetére


Agostino
addikt

Oh My God.

Partnerprogram kedvezmény? Mezei Djuice kártyás csomagom van, abbol is nem tudom melyik fajta. Ezzel a kártyával már vagy 5-6 éve telefonálok, sajnos foglalmam sincsen, hogy Partnerprogram kedveményem van-e. Olyan csomagom volt csak, hogy más Pannonost asszem féláron hivtam, de szerintem annak semmi köze ehhez. :B

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#233) Viktor0610 válasza Agostino (#232) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell megijedni, nem azért írtam félkövérben, mert hű de nagy dolog volna, csak ez alapfeltétel ahhoz, h. meg tudd venni új szám vásárlása nélkül a telcsit (előfizetésre való) áttérés után.
A PannOnline-on (regisztrációhoz kötött) utána tudsz nézni, van-e kedvezményed.
Mégegy fontos dolog. A Pannonnál két fényképes igazolvány kell előfizetés vásárlásához -az áttérés is ebbe a körbe tartozik.
Tehát:
- személyi + jogosítvány vagy
- személyi + útlevél,
+ adókártya.

Samsung Galaxy A54

(#234) Agostino válasza Viktor0610 (#233) üzenetére


Agostino
addikt

Nah kezd a dolog egy kicsit tisztulni, de még mindig lenne egy kérdésem, aztan majd holnap egy Pannonos kisasszonyt nyaggatok tovább, Téged békénhagylak. : ))
Szóval : meg tudd venni új szám vásárlása nélkül a telcsit (előfizetésre való) áttérés után. azaz veszek egy új számot, és utána térek át? :F

Pannonline meg regisztráltam anno, de nem tudom a jelszavam, most várom az emlékeztető sms-t, de csak nem akar jönni. : (

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#235) Viktor0610 válasza Agostino (#234) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben szeretnéd a telefont, a Partnerprogram kedvezményedtől függően két eset lehetséges:
- van Partnerprogram kedvezményed:
+ áttérsz előfizetésre,
+ megveszed a telefont a kedvezményedet felhasználva -nem szükséges másik előfizetést venned, a meglévőt viheted tovább;
- nincs Partnerprogram kedvezményed:
+ veszel egy másik számot a telefonnal (a régit feladod vagy két számmal ''élsz'' tovább).

Samsung Galaxy A54

(#236) Agostino válasza Viktor0610 (#235) üzenetére


Agostino
addikt

Hello.

No jártunk a Pannonban, és azt mondták, hogy nyugodtan megvehetjük a készüléket, van ez a kedvezményes bigyesz, gondolom a Partnerprogramot értette a csaj. A gáz csak az, hogy a 6630 már nem kapható. : /
Azon töröm a fejem, hogy Nokiat nem erőltetem, hanem veszek egy SE K750i-t, ezzel a Pannon 50es csomaggal. Azt viszont nem tudom, hogy ezt az egész hobelevancót, ezt csak ott tudják intézni, ahol anno a kártyát megvettem, azaz Szombathelyen, vagy akár Pécsen is megoldható? Szerződés meg effélék nem nagyon tudom merre vannak, vagy ez nem gond?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#237) Landsmann válasza Agostino (#236) üzenetére


Landsmann
addikt

Bármelyik üzletben megcsinálják. Régi szerződés sem szükséges. Lényeg hogy a dokumentjeid legyenek nálad, minden ami kell. Személyi, jogsi, bankkártya, vagy útlevél, stb.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#238) Agostino válasza Landsmann (#237) üzenetére


Agostino
addikt

Ok, thx!

Kész levéltárat hordok magammal, úgyhogy annyi papirt fel tudok mutatni amennyit csak akarok. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#239) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Pannon készüléktájékoztatójában láttuk a Nokia 6280as telefont, de ár nincsen a prospektuson, és az oldalon sincsen semmi információ róla. 2 éves Partnerprogramos hűségnyilatkozattal mennyibe kerülne? Egyáltalán, hogyért adja a Pannon?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#240) Agostino


Agostino
addikt

Hmm kiindulva abból, hogy az N70 100k ez sem lesz sokkal olcsóbb, de hátha.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#241) Landsmann válasza Agostino (#240) üzenetére


Landsmann
addikt

Ne a készülékleírásnál keresd az árakat, hanem az Akcióknál. Ott vannak külön a kártyás és a számlás ajánlatok. Néhány kifutó típus pedig a Speciális ajánlatoknál található meg, de azokat csak néhány üzletben lehet megvásárolni.

Amúgy nincs a Pannon kínálatában a 6280.

[Szerkesztve]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#242) Agostino válasza Landsmann (#241) üzenetére


Agostino
addikt

Hello.

Nos nem tudom, hogy van-e avagy nincsen, engem csak azért foglalkoztat a kérdés, mert tegnap vagy mikor hozott édesanyám a szombathelyi Pannon kirendeltségtől egy harmonika-szerűen hajtogatható prospektust, és ott láttuk benne ezt a készüléket. Én azt hittem, hogy egyszerűen új a brossúra, és régen lett frissítve az oldal, de ezek szerint nem igy van. : /

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#243) Agostino válasza Agostino (#242) üzenetére


Agostino
addikt

Most látom, hogy márciusi a prospektus, és benne van a 6280, viszont a weblapjukon nincsen fent, ellenben a 6630al ami a prospektusban nincsen benne, viszont a weblapon fent van. Ez egyre jobb és jobb lesz. : )))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#244) Landsmann válasza Agostino (#243) üzenetére


Landsmann
addikt

Március 28-tól van új ajánlat, akkor ezek szerint akkor került ki az ajánlatokból.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#245) Viktor0610 válasza Agostino (#243) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 6280 holnaptól lesz a kínálatban emlékeim szerint.
Ne kérdezd, mennyiért... :U

Samsung Galaxy A54

(#246) Agostino válasza Viktor0610 (#245) üzenetére


Agostino
addikt

Hello.

Na az kira, holnap reggel megyünk be ugyis venni egy SEK750i-t, lehet ha lesz rendes áron akkor a Nokiát választom, de ugyis 70k felett lesz, részletfizetés meg nem kenyerem. Köszi az infót! ; )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#247) Agostino válasza Agostino (#246) üzenetére


Agostino
addikt

Jól tippeltem, 72580ba kerül asszem, de mivel nem volt részletfizetés, és élőben nem is volt olyan szép, egy K750ivel tértem haza, és úgy érzem, jobban jártam.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#248) csibor válasza Viktor0610 (#235) üzenetére


csibor
őstag

Azt nem mutatja mikortól leszek bent a partnerprogramban?

(#249) Viktor0610 válasza csibor (#248) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mármint a PannOnline?
Az csak azt mutatja, mennyi kedvezményed van/nincs.

Samsung Galaxy A54

(#250) csibor válasza Viktor0610 (#249) üzenetére


csibor
őstag

Ezért nem találom :))

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.