Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1252) Gebriel válasza Viktor0610 (#1250) üzenetére


Gebriel
veterán

Elkénne egy kristálygömb

(#1253) Ferenc.v


Ferenc.v
tag

Ha valakit érdekel: A mai naptól a Pannon kínálatában is megtalálható a Nokia E50-es 2 éves hűségnyilatkozattal 57.990 forintért.

(#1254) Ferenc.v válasza Bazsee71 (#1241) üzenetére


Ferenc.v
tag

2005. februárjában a Nokia 3220 19.900 forint volt 2 éves hűségnyilatkozattal a Pannonnál.

(#1255) SzalaiG válasza Viktor0610 (#1250) üzenetére


SzalaiG
addikt

Akkor 50-50 vagy lesz vagy nem... :D

(#1256) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Tegnap mentem hazafele a buszon, fiatal lányok beszélgették, hogy milyen jó, hogy van a pannonnál ez a Samsung x530-as, milyen jó árban van, vesznek. Le mertem volna fogadni, hogy ma feljebb megy az ára. Lottóban lenne ilyen szerencsém......Szóval ha kedd, akkor Pannon árlista. Bejött a Nokia 6080, elég jó áron, meglepődtem, hogy jóval a 6070 ára alá pozicionálták. (Egy hét múlva gondolom erre is rádobnak egy ötöst). Megjelent egy alsókategóriás Sagem...... a sokak által várt ''Erixon káötszáztíz'' sehol.

(#1257) Bazsee71 válasza Ferenc.v (#1254) üzenetére


Bazsee71
őstag

Köszi szépen! Azért kellett, mert akkor vettem üzletivel, és akkor így már tudom, hogy kaptam rá kedvezményt a boltihoz képest. Én olyan 15-ért vettem anno. :)

(#1258) Bazsee71 válasza Zoli bácsi (#1256) üzenetére


Bazsee71
őstag

Nekem semmi jó az új árlistában... :(
K750i és K610i egy forinttal nem lett olcsóbb, Z550i meg még sehol...

(#1259) Blackdöme


Blackdöme
csendes tag

Na végre valami. Jó pont a pannonnak nagy nehezen lement a w810i ára új telók: nokia5300 és e50(igaz drágábban de végre valami haladás:))

(#1260) Blackdöme


Blackdöme
csendes tag

Remélem még nem vonják ki a w810i-t mert február környékére tervezem a vásárlást.

(#1261) lugosi válasza Viktor0610 (#1248) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igazából már nem nagyon érdekel hogy hova, milyen ajánlatba tilitolizzák az egyes készülékeket, mi szeptemberben vettük az előfizetéseket, akkor akartam olyan készüléket, akkor nem volt, vettem másmilyet, olcsóbbat, még jól is jártunk. Telefonálni meg úgyis ugyanannyiba kerül mindegyikkel, úgyhogy... És az igazi összeget úgyis a szolgáltatásért fizeti az ember... Szóval köszi a választ, de nem vettem annyira a lelkemre hogy van-e vagy nincs készülék. Így legalább ugyanolyanokat vettünk, nem mondhatja senki hogy bármelyikünknek többet költöttünk a telefonjára mint másnak.

(#1262) Matt-OPT


Matt-OPT
aktív tag

Tudja valaki, hogy melyik üzletben tudok Bp.-en Samsung X-530-at venni? Ahol eddig jártam, mind elfogyott és azt sem tudták megmondani mikor lesz ill., hogy van-e raktáron másik üzletben.

(#1263) lugosi válasza Matt-OPT (#1262) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem lehet készüléket rendelni interneten a webshopban?

(#1264) Viktor0610 válasza Matt-OPT (#1262) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívd a 1220-at, bár, gyanúm szerint nem lesz sehol.

Samsung Galaxy A54

(#1265) István70 válasza Viktor0610 (#1264) üzenetére


István70
tag

Szia! Nem tudod véletlenül, hogy a pannonnál kapható lesz-e a nokia 7390?

(#1266) KKevin


KKevin
tag

Hi! Azt szeretném kérdezni, hogy az üzleti előfizetéseknél is érvényes ez az 5000 Ft-os készülékbeszámítás?
És ha már mindenki ilyen kérdésekkel jön, akkor én is felteszek egyet. Nem tudja valaki, hogy mikor megy végre lejebb a Nokia 6131-es ára. Már napok óta halogatom vásárlást, mert már szeptember eleje óta picit sem csökentették az árát, és biztos hogy mostanában fog lejjebb menni vagy megszűnik a kinálatból ;] . Nem akarok úgy járni hogy karácsony előtt gyorsan megveszem, aztán ünnepek után 10 000 Ft-tal csökkentik az árát. :W

(#1267) raver


raver
aktív tag

Régebben említettem, hogy nem tudom bekapcsolni az L7-esemen a hívásvárakoztatást.

Tegnap ismét ezsembe jutott. Megpróbáltam, és isten tudja hogy, de most működik :F érdekes, mert amikor bementem az üzletbe, még a pgsm-es kollega is csak a vállát rángatta. Most meg jó ;]

Még valami:
Szerintetek még lehet kapni 6020/6021-et???? Mert lecserélném az L7-et egy ilyenre. Gondolkodtam az X530-on, de nem jött be. Így visszamegyek a nokiához.

(#1268) Matt-OPT válasza Viktor0610 (#1264) üzenetére


Matt-OPT
aktív tag

Próbáltam már mielőtt írtam ide, de azt mondta a hölgy, hogy nem adhat ki készletinformációt. Hmmm. Érdekes.

(#1269) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Gyerekek! :)
Arról hiába kérdeztek, h. ez meg ez a készülék mikor kerül a kínálatba, mint ahogy arról is, minek hogyan változik az ára.
Ilyen információkat én is csak pár nappal az akció kezdete előtt kapok kézhez.


Matt-OPT:
Érdekes, mert korábban ez így működött. Aztán, lehet, az kavar be, h. már szinte az összes üzlet franchise-rendszerű, tehát nem tartozik a céghez, ezért nem látja a készleteket.

Samsung Galaxy A54

(#1270) Bazsee71 válasza Viktor0610 (#1269) üzenetére


Bazsee71
őstag

Pannonnál mindig kedden van új árlista (a netesre gondolok)? Köszi

(#1271) Viktor0610 válasza Bazsee71 (#1270) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bazsee71:
Mindenhol kedden frissül az árlista, mert ekkor van akcióváltás -karácsonyig hetente, egyébként havonta egyszer-kétszer.


raver:
Amennyiben az Egyedi ajánlatban szerepel (ezt a honlapon, az akciók részen találod), akkor igen, kapható még -a kijelölt bemutatótermekben.

KKevin:
Nem, csak lakossági ügyfelek számára elérhető ez az akció.

Samsung Galaxy A54

(#1272) István70 válasza Viktor0610 (#1269) üzenetére


István70
tag

Ok. Többet nem faggatózok, csak gondoltam te hamarabb megtudsz dolgokat mint én, a vásárló... Elnézést kívánok. :DDD

(#1273) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Most megint átnéztem a szolgáltatók tarifacsomag-kínálatát, még mindig a pannoné a legátláthatóbb, és ahogy kalkuláltam, a 3 előfizetéssel máshol nem is jönnénk ki annyiból. Úgy néztem, hogy az egymás közötti ingyen beszélgetést tartalmazó t-mobilos csomagok drágábbak, a vodafon kínálatát meg őszintén megmondva nagyon kuszának találom. Így marad a pannon, feláldozva azt, hogy drágábbak a készülékek.


Azért egy kérdésem csak lenne :)

Anno mikor vettem a céges előfizetéseket, kellett vinni az aláírási címpéldányt meg minden ilyen varázslatot. Ha most akarnék még venni előfizetést a meglévőkhöz, akkor megint kell vinni, vagy mivel már ügyfeleik vagyunk, ott van náluk, és csak bemegyek, megveszem ami kell és kész?

(#1274) Viktor0610 válasza lugosi (#1273) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak az aláírásra jogosult vásárolhat új előfizetéseket a meglévők mellé. Amit vinni kell: aláírási címpéldány és személyi igazolvány (lakcím kártya, ha van). Ami még jó, ha ott van, az a bankszámlaszám.

Samsung Galaxy A54

(#1275) lugosi válasza Viktor0610 (#1274) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Két aláírásra jogosult van, én vagyok az egyik, édesapám a másik. Azt hiszem fejből, hogy anno édesapám írta alá. Ha az enyém be van adva, akkor is vinnem kell az aláírásit? Olyan macera lenne megint elmenni a közjegyzőhöz.

(#1276) Viktor0610 válasza lugosi (#1275) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az aláírásival igazolod azt, h. a cég nevében aláírhatsz, a személyivel pedig magadat.
(Ezeket a papírokat kiválthatod egy ügyfélszintű jelszóval -6 db szám-, nem egyenlő a kártyaszintű jelszóval.)

Samsung Galaxy A54

(#1277) lugosi válasza Viktor0610 (#1276) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ügyfélszintű jelszó! Köszi hogy mondtad. Mert ilyenünk van ha jól emlékszem, mert édesapámmal még poénkodtunk is rajta hogy milyen jelszót adott meg :)

Na akkor lehet hogy meglepek valakit a családban egy jó kis telcsivel :)

(#1278) Bazsee71 válasza Viktor0610 (#1271) üzenetére


Bazsee71
őstag

Köszi szépen. Csak csodálkoztam, mert karácsony előtt tényleg ritkábban frissült, de így már képben vagyok. :)

(#1279) icons


icons
addikt

Hello!

Rákerestem PannonOnline-on egy mobilba, és a Listaár alatt van egy ''Akciós ár (lakossági ajánlat)'', ez mit takar? merthogy itt 30e-rel olcsóbb :)
És a Bónusz Programról hol lehet vmit megtudni? mmint, hogy mikor mennyivel olcsóbbak az új telók pl, vagy bármi hasznosat, mert a honlapon egy kb 20 soros rövikde leírás van, semmi konkrétummal :(
Előre is kösz!

(#1280) Bazsee71 válasza icons (#1279) üzenetére


Bazsee71
őstag

Én arra lennék kíváncsi, h egy Z550i-féle készülék kb milyen árral indul, mikor kínálatba kerül? Én a Z530i fölés saccolom kicsivel, szal előfizuval olyan 22-24-re, de nem igazán értek hozzá...

(#1281) Viktor0610 válasza icons (#1279) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Akciós ár (lakossági ajánlat):''
Ez az az ár, amit akkor fizetsz, ha veszel egy új előfizetést készülékkel vagy vásárolsz Bónusz Programban egy készüléket és nem vagy régi előfizető.

Bónusz Program:
A Bónusz Program a Partnerprogram utódja, korábban írtam róla valamivel többet.
A Bónusz Programnál az alapár u.az, mint ha új előfizetéssel vásárolnád a készüléket, azzal a ''kedvezménnyel'', h. nem kell egy új előfizetést kötnöd, hanem meghosszabbíthatod a régit újabb két évvel.
A további kedvezmények aszerint járnak, h. mekkora volt a telefonszámláid átlagösszege (feltöltőkártyásoknál a havi átlag feltöltés), illetve még számít, h. mióta vagy előfizető. A számítás pontos menetéról nincs infóm, sőt, mostmár a táblázat sem publikus, ami szerint a régi rendszerben történt a számítás.
Készüléket két évente vehetsz Bónusz Programban, bármekkora az havi átlag költséged. (Ez a Partnerprogram idején 13 hónap volt.)
Mégegy. A Bónusz Program kedvezményt felhasználhatod hálózaton belüli beszélgetési kedvezményre is. Ez két éven át érvényes X perc jóváírását jelenti, szintén két éves hűségszerződés hosszabbítással vehető igénybe.

Samsung Galaxy A54

(#1282) icons válasza Viktor0610 (#1281) üzenetére


icons
addikt

:R

(#1283) Bazsee71 válasza Bazsee71 (#1278) üzenetére


Bazsee71
őstag

Valaki valami tipp? :F

(#1284) Gebriel


Gebriel
veterán

Menyi a pannonál a legkisebb havidíajas csomag_?

(#1285) Szólista válasza Gebriel (#1284) üzenetére


Szólista
senior tag

[link]

Nem vagyok normális. Na és?!

(#1286) lugosi válasza Szólista (#1285) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Üzletiben van még olcsóbb, nettó 990 ft-os.

(#1287) Szólista válasza lugosi (#1286) üzenetére


Szólista
senior tag

Igazad van.Nem mondta,hogy egyéni v üzleti érdekli.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#1288) lugosi válasza Szólista (#1287) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az egyéni előfizetések, úgy néztem, nagyjából azonosak a szolgáltatóknál, vannak kis plusz-mínusz dolgok, de én úgy találtam hogy üzletiben a pannonnak vannak a legnormálisabb csomagjai.

(#1289) Mac! válasza lugosi (#1288) üzenetére


Mac!
aktív tag

Ezzel azért vitatkoznék... ;]

T-től jöttem át Pannonhoz, és egy tizessel kevesebbet fizetek itt, ami százalékban is jelentős, mert ott 16-18 volt egy hónap, itt beleférek 6-8-ba. :))

Ott Relax 500, itt P300 + családi csomag + 5 perc után 0 (utóbbi kettő 6 illetve 3 hónapig ingyen).

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#1290) Bazsee71 válasza Bazsee71 (#1270) üzenetére


Bazsee71
őstag

Tipp? :F

(#1291) Viktor0610 válasza Bazsee71 (#1290) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Felesleges upolnod a témát, nem hiszem, h. sok olyan ember járna errefelé, aki lényegi infóval szolgálhatna ezzel kapcsolatban...

Samsung Galaxy A54

(#1292) K123456


K123456
tag

Nem lehet tudni, hogy esetleg milyen változások lesznek a holnapi akcióváltásban a Pannonnál? Kinéztem a Samsung x510-et praktiumba, de egy kicsit drágálom, mert a többi szolgáltatónál 17e körül van náluk meg 23e. Jó, ha leveszem a használt mobil beszámítást, akkor ugyanott vagyok, de egy kicsit felháborító. Szóval lejjebb megy esetleg az ára?
SE K510 lesz vajon?

Kezembe akadt egy Pannonos újság, amiben reklámozzák a hívás értesítő szolgáltatást, eléggé nevetséges volt, mert ugye a másik két szolgáltatónál úgy tudom ingyenesen vehető igénybe, itt meg havi 120 Ft.

(#1293) Bazsee71 válasza Viktor0610 (#1291) üzenetére


Bazsee71
őstag

Akkor pechem van és várok türelmesen... :(

(#1294) lugosi válasza Mac! (#1289) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mac: ebből is látszik (kicsit a hsz-emben is próbáltam utalni rá, de nem voltam világos), hogy az egyéni előfizetéses csomagokban nem vagyok otthon annyira. Akkor általában elmondható, hogy jók a csomagjaik. Ez nem baj :)

(#1295) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

:W Hadd kezdjem ezzel a kis szmájlival mai tapasztalatom.


Mint ahogy itt valamelyik bennfentes kolléga részéről elhangzott, ha van az ügyfélszintű jelszavam, akkor hajrá és nem kellenek a macerás céges papírok az új előfizetés vásárlásához. Szépen át is battyogtam a lakástól kb 300m-re lévő pannon boltba (nem bemutatóterem, csak kis üzlet), elhatároztam hogy veszek az egyik családtagnak karácsonyra egy telefont előfizetéssel. Ott persze negatív tapasztalatok értek. Vigyem be az aláírási címpéldányt, a cégkivonattól eltekintenek. Mondtam, hogy úgy tudom hogy elég az ügyfélszintű jelszó, meg az előző szerződésnél is leadtam az aláírásom (minek papírokat cipelni a XXI. században, a számítógépek és szkennerek korában). Na mindegy, lehet hogy azért beszéltek velem egy kicsit ''egyszerűbben'' mert ma szabadnapot csináltam magamnak, és borostásan, bakancsban volt kedvem megjelenni a külvilág számára :) Tapasztalatom, hogy öltönyben és aktatáskával jobban kiszolgált ügyfél vagyok (nem mintha a pénzem attól többet vagy kevesebbet érne, vagy én egyáltalán). Na mindegy, gondoltam holnap úgyis ügyfelekhez megyek és rendesen fel leszek öltözve, majd holnap. Még jó, hogy rákérdeztem másra is, és itt egy kicsit felment bennem a pumpa. Direkt tökre kinéztem az üzleti expertből a 990 ft-os csomagot, akinek veszem, annak tök jó, meg úgyse beszél sokat. Igenám, csakhogy mivel az összes többi előfizetésre kértük a mobitrend plusz csomagot, az értékesítő hölgy szerint erre is aktiválni kellene. Az plusz 1300 ft körüli (nem emlékszem pontosan).

Na itt jön a nagy kérdés: Minek? Nem vehetek úgy egy szolgáltatást, ahogy én akarom? Ha ezt a számot nem fogom hívni, és a többiek sem, akkor miért nem kérhetjük a csoporthívás nélkül? Vagy egyáltalán, lehet hogy hülye vagyok, és hívni fogom ezt a számot, de kifizetem amibe kerül, mert olyan keveset hívom, hogy messze nem éri meg ezért a mobitrend plusz költsége. Mondtam a hölgynek, hogy nem olvastam el az ÁSZF-t, de nekem nem hangzik logikusan, hogy meg kelljen vennem egy olyan szolgáltatást, ami plusz opció, nem akarom, nincs rá szükségem, és a hiánya által okozott többletköltséget úgyis kifizetem. Akkor minek? Elkezdte hívni az ügyfélszolgálatot, de aztán letette, mert szerintem úgy érezte hogy nem vagyok komoly kuncsaft (hiába, a ruha teszi az embert). Na mindegy, nagy valószínűséggel ebbe a boltba nem megyek többet, a belvárosban lévő bemutatóteremben más hangnemben beszélnek az emberrel. Amikor kérdeztem, hogy a telefonomon az e-mailt hogyan lehet beállítani, már rutinból mondta hogy hívjam a 1220-at majd ott megmondják. Mondjuk ezt magamtól is tudtam, hogy ott megmondják, lehet hogy azért mentem el a boltba, hátha ott meg is csinálják, de láttam hogy alapvetően zavarom a barátnőjével való beszélgetésben, és udvarias gyerek vagyok, hát otthagytam őket :)

Csak kérdésem lenne, ha a három előfizetés mellé megvenném a negyediket, és arra nem kérem a mobitrend plusz-t, akkor így is meg lehet-e venni? Azt mondta a hölgy, hogy ''a gép így nem veszi be Pesten''. Erre az jutott eszembe, hogy vegye be a gép Pesten azt amire gondolok, de nem mondtam, mert alapvetően udvarias gyerek vagyok. Ha tényleg nem lehet, akkor írok egy levelet a pannonnak, hogy gondolkozzanak el ennek a bevezethetőségén, eddig bármit írtam nekik mindig rugalmasan reagáltak rá.

(#1296) Mac! válasza lugosi (#1295) üzenetére


Mac!
aktív tag

Tapasztalatom, hogy öltönyben és aktatáskával jobban kiszolgált ügyfél vagyok

Ez sajnos elég sok helyen fordul elő. Elsőre én is elhültem, mikor megatapasztaltam ezt. Egy órát akartam venni, és épp csak nem dobtak ki az üzletből, pedig nem kevés pénzt készültem otthagyni. Ők tudják...

Erre az jutott eszembe, hogy vegye be a gép Pesten azt amire gondolok :DDD

Egy ilyen kis üzlettel már én is jártam hasonlóképp, ahol nem igazán voltak tisztában a dolgok mikéntjével, és teljes magabiztossággal állítottak valótlanságokat... Mikor felvetettem, hogy nincs értelme annak, amit mond, csak a vállát tudta rángatni az eladó (szó szerint eladó, mert máshoz nem ért). :(

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#1297) ferec


ferec
tag

Viktor0610:
Tudsz nekem infót adni nekem arról, hogy hogy működik egy prepaides sim átírása ha nem jön a tulaj velem? Westendbe a csaj azt mondta, hogy csak vigyem be a kártyát és átírják a nevemre. Létezik ilyen? :F

A másik kérdésem, hogy mi alapján számolják ki a Bónusz programban a perc kedvezményeket? A 1220-on lekérdeztem a kedvezményemet, azt mondta az automata ''lehetősége van készüléket vásárolni... vagy igénybe venni a 2éven át tartó ingyenes hálózaton belüli beszélgetést..''
Beszéltem az ügyintézővel és aztmondta hogy ilyen csak előfizetéseseknél van. (feltöltőkártyás sim, kb. 7éves és van 7500ft ''bónusz kedvezmény'' rajta)


Más is kapott előfizetéses kártyára 20 ajándék hálózaton belüli percet? Vagy csak én mert nem publikus tarifacsomagom van? :)

(#1298) Viktor0610 válasza ferec (#1297) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

ferec:
Kártyás névátírás:
Igen, csak a kártya és a személyid kell hozzá -díjmentes tevékenység.

A Bónusz Program perckedvezményről nem tudok nyilatkozni, a számítás módja nem publikus -még nekem sem...
(Előfordulhat, h. igaza van az ügyintézőnek. Véleményem szerint feltöltősőknek inkább egyenlegjóváírást adnának, az pedig nincs összefüggésben a Bónusz Programmal.)


lugosi:
Elnézést kérek, rosszul emlékeztem... :U
Magánszemély esetén valóban nem kell semmi egyéb papír, ha van ügyfélszintű jelszavad, és új előfizetést szeretnél vásárolni, viszont cég esetén szükséges az aláírási címpéldány és a személyi igazolványod. Hiába az ügyfélszintű jelszó, ez csak az előfizetői szerződéskészítéssel nem járó folyamatokhoz elég -pl. Bónusz program vásárlás, kártyacsere, -pótlás, stb...

A MobiTrend-dologgal kapcsolatban igaza volt az ügyintézónek, amennyiben v.melyik (- Bázis, - Plusz) megrendelésre került a meglévő előfizetéseitekre, az újonnan vásároltakra is aktiválni kell u.azt.

Samsung Galaxy A54

(#1299) lugosi válasza Viktor0610 (#1298) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi a választ. Ez van, akkor nem lesz megvéve a plusz előfizetés, keresett nekem a pannon havi két-három ezrest. :)


Hanem most munkába indulás előtt beugrottam a weblapra megnézni - ha már kedd :) - az akciós változást, látom, nincs akciós változás. Ezzel végleg elmondhatja magáról a pannon, hogy neki van a legtrébb ünnepi akciós kínálata. A P-nál van olyan teló, ami annyi előfizetéssel, mint máshol prepaiddel (K750i), de úgy egyáltalán, a legrosszabb készülékárak és a leggyengébb választék. Na megint mindegy, amit ajándék telefon vásárlására szántam, abból veszek magamnak ajándék fotóállványt ;)

(#1300) Viktor0610 válasza lugosi (#1299) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mától van új árlista... :F

Árcsökkenések előfizetéssel: Motorola V3i, Nokia N70, Samsung Z510, Huawei E220

Változások feltöltővel:
Új készülék: Motorola V3i,
Árnövekedés: Nokia 6080 (ez volt a múlt heti akciós),
Árcsökkenés: Motorola C261, Nokia 6070, Samsung C130, Samsung X510, Sony-Ericsson K310i.

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.