Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Viktor0610 válasza lugosi (#1599) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, a két üzleti csomagot lehet keverni, csak az Expert csomagokhoz külön aktiválni kell a MobiTrendet az egymás közti ingyen beszélgetéshez.

Samsung Galaxy A54

(#1602) lugosi válasza Viktor0610 (#1601) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor jó, az már aktiválva van, mindegyikre.
Hogy kell intézni? Remélem ehhez nem kell aláírási címpéldány, elég csak bemenni. Vagy...?

(#1603) Viktor0610 válasza lugosi (#1602) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sima csomagváltást elintézhetsz telefonon is, pl. a 1220-on. Telefonszám és jelszó kell hozzá.

Samsung Galaxy A54

(#1604) lugosi válasza Viktor0610 (#1603) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tényleg, valami szolgáltatást már rendeltem is meg így telefonon. Méghozzá a hívásértesítőt. De jó, akkor be se kell menni. Mettől kezdve lesz érvényes a változtatás?

(#1605) Viktor0610 válasza lugosi (#1604) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Számlazárástól.

Samsung Galaxy A54

(#1606) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Valami megint van a számlainfóval?
12-én van nálunk hónapváltás, rendszerint 11-én kértem egy számlainfót, hogy képben legyek mennyit az annyi.
Most felhívtam őket és 01.12 - 02.03-ig tartó időszakra kaptam meg az infót - kicsit le vannak maradva. Továbbá szerintük 113 sms-t küldtem, amikor szinte egyáltalán nem smsezek, Karácsony és Szilveszter tájékán amikor az ismerősemiet köszöntöttem küldtem összesen 64 sms-t (előző számlainfó szerint).
Szóval mi van már megint? Ezt sikerült fejleszteni az előző párhónapos leállás alatt?

Feel Good Inc.

(#1607) lugosi válasza Pompi (#1606) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez a számlainfó-dolog online nem elérhető?

(#1608) Viktor0610 válasza Pompi (#1606) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pompi:
Volt egy kétnapos rendszerleállás, amikor semmilyen rendszerünk nem működött -persze, telefonálni, SMS-ezni, stb. lehetett-, előfordulhat, h. ezzel van összefüggésben. :F

lugosi:
A PannOnline-on keresztül elérhető -regisztrációt követően.

Samsung Galaxy A54

(#1609) cornfake válasza Pompi (#1606) üzenetére


cornfake
aktív tag

aham,nekem is hulyesegeket ad a szamlainfo,sms-en es online is...

I'm what's left, I'm what's right..

(#1610) lugosi válasza Viktor0610 (#1608) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Már régen be van regisztrálva a céges előfizetésünk ebben a pannonline-ban. Belépés után a Mobitrend Plusz beállító része jön be, melyik legyen a kedvezményes körzet, csoporttagok adatai stb.
A főmenü:
Hívócsoport
Ügyféltípus
Csoporttagok
Virtuális csoporttagok


Ilyeneket, hogy hangposta helyettesítő szám, meg rövidszám képzésének szabályai, és ehhez hasonlókat tudok (tudnék, ha tudnám hogy mi micsoda) állítgatni, de számlainfo az egy darab sincs.

(#1611) Viktor0610 válasza lugosi (#1610) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A cégeknek szóló PannOnline felületet nem ismerem, de gyanúm szerint te nem a PannOnline-ra vagy regisztrálva, amit írsz, kisértetiesen a MobiTrend kezelőfelülete... :)
Milyen címen éred el a szolgáltatást -ezen: [link]?

Samsung Galaxy A54

(#1612) lugosi válasza Viktor0610 (#1611) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hú, most nem tudom megmondani, mert az az otthoni gépen van, de holnap megnézem. Amúgy az, hogy pannonline, biztos benne van a címben, de valóban mobitrend oldal.
A kártyás számomhoz van ilyen hozzáférés, az jobban hasonlít az általad belinkeltre. Ott annak az egyenlegét is látom.
Hogy legyen haszna is a hsz-emnek: a céges előfizetéshez hány e-mail címet tudok nálatok regisztráltatni?

(#1613) Viktor0610 válasza lugosi (#1612) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az E-mail Studionál 3 aliasod lehet egy előfizetéshez.

Samsung Galaxy A54

(#1614) lugosi válasza Viktor0610 (#1613) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Oké, de most a céges előfizetésünk a 3 számmal ugye 1 előfizetésnek számít?

(#1615) Viktor0610 válasza lugosi (#1614) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy ügyfélszám, de 3 előfizetés.
Tehát, előfizetésenként 3 e-mail cím, összesen 9. ;]

Samsung Galaxy A54

(#1616) lugosi válasza Viktor0610 (#1615) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Juhhé!!! Ezt nem gondoltam. Akkor már-már szinte e-mail szolgáltatónak érzem magam :)
Azért ez rendes a pannontól, hogy ezzel nem vacakol.

(#1617) emitter


emitter
őstag

SEK610i ára hova fog még zuhanni?? Már csak 20k előfizuba! Nem érdemes tovább várnom, ugye? :D

(#1618) Osynho


Osynho
addikt

Szevasztok.
Szeretnék a bónuszprogram keretében egy Samsung D900-as telót venni. Sajnálattal konstatálom, hogy már hónapok óta 70ezer Ft előfizetéssel az ára, ami kb annyi, mint boltban, függetlenül! :O Nem értem, ezt hogy engedheti meg magának a Pannon, mikor a másik szolgáltatóknál jóval olcsóbb. Mióta megjelent a készülék (nyár vége), teljesen rá vagyok gerjedve, de ennyiért nem vagyok hajlandó megvenni. Nagyon megkösznném, ha vki mondana vmi infót, h kb mikor megy le emberi szintre az ára. Egyébként az új bónuszprogram hogy műxik? Én 4éve vagyok Pannon előfizető, havi kb 4600-5000ft átlag forgalommal és üzleti csomagban (nemtom melyikben). Ezek alapján kb mennyi kedvezményre számíthatok? Köszi ha segítetek.

(#1619) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Osynho:
Sz.tem jelentős árcsökkenésre ne számíts, illetve a Bónusz kedvezményed sem lesz nagyon magas. A 1220-on (telefonszám és jelszó megadása után) megmondják neked, illetve a PannOnline-on tudod megnézni.


emitter:
Nem valószínű, h. lejjebb fog menni, már így is olyan szinten van, ami a Pannontól nem megszokott... ;]

Samsung Galaxy A54

(#1620) V.Stryker válasza Viktor0610 (#1619) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A PannOnline-on nem tudod megnézni, hogy mennyi kedvezményed van és már ki sem tudod számolni, hogy kb. mennyi lesz, mint régen.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1621) Zadia


Zadia
senior tag

A pannon online szolgáltatás jelenleg nem elérhető opció.
Én most vettem V3-as telót bónuszprogramban.Én is 4 éve vagyok előfizetőjük és elősször 500 majd újra átszámolták és végül 1000Ft kedvezményt kaptam.

(#1622) V.Stryker válasza Zadia (#1621) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem bejött a PannOnline simán..bár a belépésnél kicsit vacakolt ,meg kicsit lassú az oldal.

Gondolom 4 év utánn az 1000 forint engedmény nagy megtiszteltetésként ért! :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1623) Zadia válasza V.Stryker (#1622) üzenetére


Zadia
senior tag

Le voltam nyűgözve. :((
Azért egy kicsit többet vártam tőlük.

(#1624) V.Stryker válasza Zadia (#1623) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én egyébként a Hírközlési hatóságnál eljárást indítattam ellenük...csak nem fizettem be az illetéket és abbamaradt...mert rohadtúl átvágják az embert.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1625) Zadia válasza V.Stryker (#1624) üzenetére


Zadia
senior tag

Ja. Ahelyett,hogy nagyobb kedvezményt adtak volna a telóra,inkább adtak egy új praktikum kártyát 2500Ft lebeszélhetőséggel,meg új telefonszámmal.
Hurá!!!Kérdeztem tőlük,hogy mit csináljak vele,azt mondták ez ajándék.

(#1626) Viktor0610 válasza Zadia (#1625) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mondjuk, lebeszéled és ha úgy vesszük, ennyivel is kevesebben volt a telefon...

Kíváncsi volnék, mennyi a havi átlag telefonköltséged.

Samsung Galaxy A54

(#1627) V.Stryker válasza Zadia (#1625) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Biztos felgyülemlett már náluk a sok SIM, hogy így osztogatják. Mert már a kutya sem vesz náluk telcsi. Én is megvárom míg lejár a hűségnyilatkozatom, aztán másnap megyek szerződést bontani ;]


Nekem egy év után mondták, hogy 2000 forintom van kedvezményen....egy év után...átlag 12000 forintos telefonszámla mellett....Persze hozzátették,hogy a kedvezményt 2007 augusztusában vehetem majd igénybe...NO COMMENT

[Szerkesztve]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1628) Zadia válasza Viktor0610 (#1626) üzenetére


Zadia
senior tag

Szia! 5.5-6k.

(#1629) Zadia válasza V.Stryker (#1627) üzenetére


Zadia
senior tag

Egyébb téren nincs bajom velük.Eddig mindig korrektül csináltak mindent.

(#1630) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Még mielőtt nagyon belemennénk a kedvezmények helyes mértékének boncolgatásába, véleményem szerint nem ezzel van a baj...
Sz.tem a telefonok árával (az ártámogatás mértékével) van a gond. Nagyon kis különbség van a független és a feltöltőkártyás, illetve a feltöltőkártyás és az előfizetéses készülékárak között.
Nincs baj az 1000 Ft kedvezménnyel, ilyen alacsony telefonszámla-összegnél ne is várj többet. Vistzont, ha a készülékek olcsóbbak lennének, máris jobb volna...

Samsung Galaxy A54

(#1631) lugosi válasza Viktor0610 (#1630) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sokszor bosszankodtam már én is a pannon készülékárak miatt, aztán rájöttem hogy hosszú távon nem ez számít. Nagyon sok esetben olyan korrektül jártak el, ami nagyon jól jött. Voltam a másik két szolgáltatónak is mind kártyás, mind számlás ügyfele korábban. Nem volt ilyen a szolgáltató-ügyfél kapcsolat egyiknél se.
Igazából most mi van? Meg akartok venni egy 100e+ ft-os készüléket és havi 5-6e ft-ot telefonáltok? Most nem azért, de a mobilszolgáltatásnak nem az a lényege, hogy beszélsz, sms-ezel, internetezel rajta? Inkább beszélgetésre költsetek, mint arra hogy vegyetek egy brutál drága telefont gizdázni, aminek az értéke pár hónap alatt esik egy ötvenest, aztán hajszoljátok bele magatokat a következő telóba... Ha havi szintre leosztjátok azt, amit a készülékre költötök (pl egy 100e ft-os telefon egyszer egy évben) az több mint 8e ft havonta, azaz ennyit fizettek (~amortizálódik a cuccotok, aztán eladjátok egy 20-asért mikor cseréltek), csak hogy legyen telefonotok. Közben nem beszéltek. Ez olyan, mintha vennétek egy 700e ft-os plazmatévét, de csak egy alapcsomagra tudnátok előfizetni a tévészolgáltatónál...
Persze, azzal nem lehet menőzni mások előtt, hogy nem okoz gondot felhívni a barátaitokat/családotokat/ügyfeleket/mittudoménkit, csak azzal, hogy vázzz, egy laza csuklómozdulattal kinyitom az aktuális csúcsgizdafont.

Akinek nem inge, ne vegye magára, de sokszor ezt tapasztalom a mindennapok során. Még mielőtt leanyáznátok, nem akartam megbántani senkit, csak elgondolkodtatni.

(#1632) nemma válasza lugosi (#1631) üzenetére


nemma
addikt

''A szolgáltató-ügyfél kapcsolat'' szerintem is nagyon jó, egyedül a Pannonnál érzem azt, hogy nem vernek át valami nagy akciózással.
Amit írtál szerintem igaz. De nem biztos, hogy mindenki így vásárol telefont, vagyis ahogy te is mondod, nagyon sokan megveszik a drága készüléket és nyomulnak vele, tolják a haverok arca alá, hogy milyen csilivili cuccot szereztek.
Viszont a félévente, évente cserélni vágyó emberek nem mind ebbe a kategóriába sorolhatóak.Rengetegen nem másokat, hanem leginkább magukat akarják elkápráztatni, illetve bebizonyítani, hogy milyen jófejek, hogy nekik is ilyen van.
Sok embernél azonban lehet, hogy nem is tudatos, csak bedőlnek a marketingnek, és örülnek a fejüknek, hogy milyen jól jártak :)


És akkor most feltenném a kérdést, amiért benéztem :D
Esetleg valaki nem tudja, hogyha 'Egyedi ajánlattal'' szeretnék telefont venni, akkor a Bónusz Program igénybe vehető?

(#1633) lugosi válasza nemma (#1632) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szerintem igen, bár a tájékozottabbak majd megmondják pontosan. Az egyedi ajánlat amennyire én tudom csak annyit jelent, hogy kifutó termékek.

(#1634) nemma válasza lugosi (#1633) üzenetére


nemma
addikt

Én is így gondoltam, csak kellett egy kis megerősítés, köszi ;)

(#1635) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

Király Nokia 6280 29900 egyedi ajánlatba. Holnap gyorsan megyek is megkérdezni.

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1636) Ferenc.v válasza Fütyesz (#1635) üzenetére


Ferenc.v
tag

Szerintem ne holnap menj, hanem még ma... és telefonon érdeklődj előtte!

(#1637) Fütyesz válasza Ferenc.v (#1636) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Ma sajnos semmiképp nem tudok.

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1638) Zadia


Zadia
senior tag

Visszavittem a pannonhoz ma a v3-as telómat szervizelésre.
Annyira korrektek voltak velem,hogy azt mondták bár tegnapi nappal kifutottam a cseregarancia alól,azért ők megpróbálják ''méltányossági'' alapon kicseréltetni a telefont.
Ezzel csak annyit akartam közölni,hogy ügyfélkezelésből ötösre vizsgáztak. :C

(#1639) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

Mammutba sajna nincs 6280 :O

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1640) nemma válasza Fütyesz (#1639) üzenetére


nemma
addikt

Az szívás, akkor marad az Astoria! Esetleg Budaörs ;]

(#1641) Fütyesz válasza nemma (#1640) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Ráadásul van kedvezményem a bónuszprogramban pénzbe kb 6-7k és az egyedi ajánlatnál nem lehet igénybe venni. Szóval elvész a pénzkedvezmény :(((

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1642) Ferenc.v válasza Fütyesz (#1639) üzenetére


Ferenc.v
tag

Ezért írtam... Egy pillanat alatt szétkapkodják a készleteket ennyiért.

(#1643) nemma válasza Fütyesz (#1641) üzenetére


nemma
addikt

Na jó...akkor lehet, hogy másik telefon lesz belőle?
Mondjuk...6233, 6288? Szerintem érdemes azt a 6-7k kedvezményet kihasználni!!

(#1644) Fütyesz válasza Ferenc.v (#1642) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Az az igazság hogy sztem nem is volt belőle. Talán másik üzletbe vagy még egy másik alkalommal próbálkozok. Vagy várok mígy lesz egy olyan kifutó készülék ami lesz is és nekem is tetszik.

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1645) Osynho


Osynho
addikt

Hello. Szerintetek lehet majd kapni a Samsung U600as telót a Pannonnál? Van vmi bennfentes infótok? D900 őrült vagyok, de amikor ezt a göngyszemet megláttam, szétestem a gyönyörtől... Azon gondolkodtam, hogy mivel D900at forgalmaznak, ez kizárja-e az U600at? (hasonlóságuk miatt)

(#1646) Viktor0610 válasza Osynho (#1645) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Saját vélemény.

Mivel forgalmaz(t)unk már az U-szériából készülékeket, nem kizárt továbbiak felvétele sem.
pontos infóim nincsenek, csak pörög az agyam.

Samsung Galaxy A54

(#1647) Fütyesz válasza Viktor0610 (#1646) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

És az lehet, hogy lesz nokia 3250 kifutó modellek között? Nem tudsz olyan telókról amit valószínűsíthetőleg az elkövetkező 1 hónapban a kifutók közé raknak(pl. n70 mert az már elég régi készülék)

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1648) Viktor0610 válasza Fütyesz (#1647) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, nincs ilyen infóm, mert ezek az ajánlatok nálunk nem elérhetőek...

Samsung Galaxy A54

(#1649) Fütyesz válasza Viktor0610 (#1648) üzenetére


Fütyesz
aktív tag

Pedig jó lenne tudni ha estleg lenne 6280 akkor nem bánnám meg 2-3 héttel később, hogy mégis valami jobb kifutóba kijött.

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#1650) Viktor0610 válasza Fütyesz (#1649) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ilyenen felesleges gondolkodnod...
(Láttatlanban is) Biztos v.ok benne, h. lesz olyan készülék egy-két hónapon belül a kifutók között, ami sztintén tetszeni fog.

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.