Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Bagira01


Bagira01
veterán

Szerinteke lehetséges hogy a pannon követve a t-mobile példáját leakciózza a p990i-t 45k-ra?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1802) Zoli bácsi válasza Bagira01 (#1801) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Nemhiszem. A három szolgáltató közül (sajnos) a Pannon sosem volt arról híres, hogy ilyen akciókat csináljon. Ha akciózik, akkor az olcsó készülékeket akciózza, a felső kategória árai a legkiszámíthatóbban (mérsékelten) mozognak a három szolgáltató közül. Szerintem. :)

(#1803) Bagira01 válasza Zoli bácsi (#1802) üzenetére


Bagira01
veterán

Én azért reménykedek hátha ez kivétel én már annak is örülnék ha 50k-re lemenne. Most egy csomó teló árát emelte remélem ez előszele egy jó kis olcsó p990-nek :F

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1804) Zoli bácsi válasza Bagira01 (#1803) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Legyen igazad. :)

(#1805) Bagira01


Bagira01
veterán

Hányinger amit a pannon művel a készülékárakkal :(

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1806) Bagira01


Bagira01
veterán

Ezt mind elfelejteném ha most hirtelen gavallér módjára p990-ára 45-50k és máris jó pont a pannonnak ;) .Még szerencse hogy nemrég vettem e250-et látom annak az ára is megugrott 5k-val

[Szerkesztve]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1807) nemma


nemma
addikt

5000Ft-os készülékbeszámítás ismét meghosszabítva!!! :Y

(#1808) Viktor0610 válasza nemma (#1807) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pontosabban újraindítva. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1809) nemma válasza Viktor0610 (#1808) üzenetére


nemma
addikt

Igen.
Április 30-ig.Na és aztán jön a hosszabítás :D

(#1810) stangli


stangli
senior tag

Valaki tudja, hogy miért a T-mobil az első és nem a Pannon a piaci részesedés alapján? a Pannon kitett az ügyfeleiért egy nagy nagy darab... na mindegy... elkapta az agyam a hév... nem az a hév, hanem egy másik...

(#1811) nemma válasza stangli (#1810) üzenetére


nemma
addikt

Kifejtenéd bővebben, hogy mi a bajod? :)

(#1812) nakrisz


nakrisz
csendes tag

Persze, az 5000 ft-os kedvezmény nem sokat ér, ha a csomagok ára ugyanennyit megy fel... :( Nem vagyok benne biztos, hogy minden készülék esetében igaz, de több készülék, amivel ''szemeztem'' március végén, most pont 5000 ft-al kerül többe, mint kb. 1 hete... :W :W

[Szerkesztve]

(#1813) Viktor0610 válasza nakrisz (#1812) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, igen, ez ilyen álszent dolog... :(

Samsung Galaxy A54

(#1814) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Hazajöttem munkából, elindítottam a gépet, olvasgatom kedvenc oldalam. Több pannonnal kapcsolatos cikk: Mától új árak.....Új Djuice tarifacsomag....meg ez az SMS Bandit....Bocsássatok meg, de ide írom ami azonnal eszembe jutott...: Pannon, maga Nooormáááális???!!

Amit el tudtam volna képzelni:
Húsvéti akció: Népszerű készülékek praktikum csomagban, és előfizetéssel is akcióban. Pl Erixon k750i Praktikummal 33,9E. ft.
Új Djuice tarifacsomag: Hálón belül bármikor 24ft, hálón kívül bármikor 29Ft. Havidíj nélkül.
És itt beszorult az ujjam a bilibe, és felébredtem.....

(#1815) lugosi válasza nakrisz (#1812) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Persze, az 5000 ft-os kedvezmény nem sokat ér, ha a csomagok ára ugyanennyit megy fel...

Szvsz gyakorlatilag így ingyen odaadják az emberek a régi telefonjaikat. Talán azt mondanám, hogy nem a pannon a nem-normális, hanem aki ilyen akcióba belemegy. Ez olyan, mintha egy autókereskedő azt mondaná, hogy oké, beszámítom a használt kocsidat 1 millióért. De sajnos, épp most ment föl minden kocsim ára 1 millióval :O

Nem hülye a pannon, csak néha minket néz annak.

(#1816) SLi


SLi
tag

Amikor felment az ára az 5300-nak jött am egérzés,hogy ebből tuti lezs megint vmi akciózás,erre jött a mega áremelés és igen itt van:D 5000 ft-ért a régi fost,jajj:D
Pedig már ráálltma,hogy veszek egy 5300-t,de így,várom,hogy legyen már végre kapható a 6300! Erről nem tud valaki valami infót? Mikor lesz már végre valami jelentősebb készülékfrissités,mert elég gyenge ez így :S

(#1817) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Ez az ''5000 pénzért bevesszük a régi mobilodat'' dolog alkatrészekre is vonatkozik, vagy csak ha új készüléket vásárlok? Mert ha alkatrészre is, akkor lehet hogy veszek egy kicsit táposabb gyári aksit a telómhoz, vagy esetleg egy adatkábelt... :U

(#1818) Viktor0610 válasza Kimmuriel (#1817) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak új előfizetéssel/feltöltőkártyás számmal vásárolt készülékekre vonatkozik.

Samsung Galaxy A54

(#1819) Kimmuriel válasza Viktor0610 (#1818) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Kár, pedig piszkosul reménykedtem benne, hogy még én is tudnék hasznot húzni ebből az akcióból, csakhát pont most előtte vettem mobilt... :O

(#1820) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Lenne egy kérdésem, amire 90%-ban sejtem a választ, de hátha.

Ugye adott a cégen belüli egymás közötti ingyen beszélgetés. Jól gondolom-e, hogy ez roamingra nem vonatkozik. Vagyis ha külföldön van az egyik szám, és felhívják, akkor csak a belföldön lévő céges számnak ingyenes, a kint lévőnek a romaing díjat fizetni kell. Illetve a hazatelefonálás, ha a kinti cégszám hívja az itthoni cégszámot, akkor szintén az árjegyzékben megjelölt (überbrutál) percdíj szerint számlázódik. Ugye?

(#1821) Viktor0610 válasza lugosi (#1820) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, jól gondolod.

Samsung Galaxy A54

(#1822) cornfake


cornfake
aktív tag

ö
nézte valaki a [link] -t?
sztem szivat a böngészőm..vagy mégsem?:D
mieza retro?:D

I'm what's left, I'm what's right..

(#1823) trec


trec
csendes tag

http://www.hwsw.hu/hirek/33185/Pannon_3-10_gigabajtos_internet_csomagok.html

(#1824) Viktor0610 válasza cornfake (#1822) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem egészen értem, mire gondolsz, de ezek korlátozott számban és helyen elérhető készülékek, nyilván a megmaradt/beragadt készleteket adják így el.

Samsung Galaxy A54

(#1825) juliabrilke válasza cornfake (#1822) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ez tényleg retró.... :D Alig hittem a szememnek... :Y

Ez valami megmaradt készlet lenne?

(#1826) nemma válasza juliabrilke (#1825) üzenetére


nemma
addikt

Nem tudom, hogy mi más lenne :U
Elég kedvező árak is vannak, gondoltam veszek magamnak egy 6800-át :D

(#1827) nRu3 válasza nakrisz (#1812) üzenetére


nRu3
addikt

azt hitem rosszul emlékszem ,de ezek szerint akkor emelkedtek az árak emiatt és nem pedig lefele ahogy kelene.

de aki minden féle kép telot akkar venni akkor bele megy.

Egyébként mitt néz a pannon ezeknél a telefonoknál tudom a hivatalos duma : ''A kedvezmény feltétele, hogy a leadott, használt készülék az IMEI száma alapján azonosítható legyen, valamint a készüléket leadó ügyfél a készülék tulajdonjogáról nyilatkozzon.'' de nézik hogy kárty független lett :D , müködik-e a telefon egész daraban van-e meg stb?
mert van egy készülékem ami kb 1ft-ér pontosan 7éves Nokia3210 ,müködik csak a hátlapja nincs meg és függetlenitve lett persze :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1828) nemma válasza nRu3 (#1827) üzenetére


nemma
addikt

Ahogy írtad, csak az imeit nézik, működnie sem kell, nincs túl sok elvárás...

(#1829) Viktor0610 válasza nRu3 (#1827) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tessék visszaolvasni, legalább egyszer leírtam (még az előző akció idején: 2006 novemberétől 2007 januárjáig volt), milyen feltételek vannak a leadandó használt készülékkel kapcsolatban.

Az említett 3210-es készülék elfogadható.

Samsung Galaxy A54

(#1830) nRu3 válasza Viktor0610 (#1829) üzenetére


nRu3
addikt

rendesen vissza kelett keresgélni már majdnem feladtam. de a válaszokat megtaláltam és még másra is.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1831) attilam


attilam
őstag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy ha kártyásról előfizetéses lennék, akkor a kártyán lévő összeget el kell előtte használni, hogy át tudjanak rakni előfizetésesre?

Néhányan beléptünk egy Pannon Team-be, de egyik ismerősömnek már jött erről valami visszajelző üzenet, és neki nem volt pénz a kártyáján. Az enyémen van pénz, de még mindig nem kaptam semmi értesítést. :F

(#1832) Petester válasza attilam (#1831) üzenetére


Petester
senior tag

Anno,mikor én váltottam, nekem se jött üzenet. Meg a kártyán lévő pénzt is jóváírták.
Ez mondjuk 2005 végén volt. Azóta a név más lett, a többit nemtom...
De vannak itt inrormálódottabbak. :)

(ó\_!_/ó)

(#1833) niti


niti
aktív tag

Nekem az előző akcióban még az imei számát sem nézték a leadott telónak... Az értesítés küldése nem erős oldala a Pannonnak. Nekem rendszerint elfelejtik. 1x mondta is egy ügyfélszolgálatos, hogy elvileg mindenről küldenek, gyakorlatilag meg nem szabad rá alapozni, inkabb 5x felhívni őket... 1220?

(#1834) Viktor0610 válasza niti (#1833) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megnézném, h. hagyták figyelmen kívül az IMEI-t, lévén, az alapján azonosítják és tarták számon a leadott telefonokat... :U

Samsung Galaxy A54

(#1835) niti válasza Viktor0610 (#1834) üzenetére


niti
aktív tag

Pedig tutira nem néztek semmit. Csak betette az eladó az asztallap alá. Esetleg utólag megnézhették?

[Szerkesztve]

(#1836) Viktor0610 válasza niti (#1835) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerződéskötés közben két helyre is be kellene írnia, ezért nem értem... :F

Samsung Galaxy A54

(#1837) niti válasza Viktor0610 (#1836) üzenetére


niti
aktív tag

Akkor nem tudom. Lehet, hogy rosszul emlékszem. :F Be nem kapcsolta, az tuti.

(#1838) Viktor0610 válasza niti (#1837) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, h. nem, mert az IMEI a készülék hátulján (a hátlap és/vagy az akkumulátor alatt) kell olvasható legyen.

Samsung Galaxy A54

(#1839) niti


niti
aktív tag

Ezt még sosem figyeltem. Akkor sorry, bizti megnézte :)

(#1840) attilam


attilam
őstag

Na végre megkaptam az SMS-t, úgyhogy mostantól előfizetéses lettem. :)
A PannonOnline-ban nézelődtem egy kicsit, a Szolgástatásinformációknál ezt találtam: Üzeleti előfizetés 2800 Ft nettó / hó.
Csak nem tudom, hogy ez melyik üzleti előfizetés lehet. Nem tudja valaki? Jó lenne megnézni a percdíjakat, illetve hogy másodperc alapú-e az egész.

(#1841) szumoo


szumoo
senior tag

Üdvözletem!

Azután szeretnék érdeklődni, hogy ha kimegyek külföldre, akkor mit kell csinálnom, hogy kint is eltudjanak érni, legyen térerőm? Természetesen Pannonos kártyás ügyfél vagyok.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Szumoo

A nyúlon túl?

(#1842) Viktor0610 válasza szumoo (#1841) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Minimum 1500 Ft egyenleg legyen a kártyán és nézd meg, van-e Pannon roaming adott országban. Bekapcsoltatni semmit nem kell.

Samsung Galaxy A54

(#1843) szumoo válasza Viktor0610 (#1842) üzenetére


szumoo
senior tag

Szia.

Köszönöm szépen a segítséget! :R

Üdv.: Szumoo

A nyúlon túl?

(#1844) Viktor0610 válasza szumoo (#1843) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az lemaradt, h. a híváskezdeményezés módjáról is tájékozódj a Pannon honlapjáról. Ez alatt azt értem, h. bizonyos országokból csak kód begépelésével tudsz telefonálni.

Samsung Galaxy A54

(#1845) szumoo válasza Viktor0610 (#1844) üzenetére


szumoo
senior tag

Rendben, köszönöm! :R

Szumoo

A nyúlon túl?

(#1846) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Újra van mobil beszámítás, de érdekes módon előtte megemelte a Pannon a telók árát párezer forintal... :((( ;] :U

A 6233am már 3eFt többért tudtam venni, mint ápr3 előtt... :((

[Szerkesztve]

(#1847) lugosi válasza SzalaiG (#1846) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez - sajnos - pontos megfigyelés. Korrekt kis akció - gyak add be ingyen a telefonod. Felviszem az árát 5-tel, de 5-ért beszámítom a régit. Miért nem nekem jutnak eszembe az ilyen dolgok? ;]

(#1848) nRu3


nRu3
addikt

Nem tudni a pannon szándékozik a nokia 6300 modelt a kinálatába tenni? mondjuk nem fél év távlatban :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1849) GTheo


GTheo
csendes tag

hali mindenki, szerintetek várható májusban nokia 5500 leárazás? mert h most felvitték vmivel az 5000es kedvezmény miatt, de ha vmennyire leárazzák én veszek 1et...

(#1850) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Puff, most láttam az interneten, hogy amire nagyon várok, a Motorora Star Tac III hazai megjelenése, valószínűleg várhatok, mert azt írták hogy csak a koreai piacon lesz kapható. Francba. :O

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.