Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Landsmann válasza SzalaiG (#400) üzenetére


Landsmann
addikt

Átutalás, esetleg posta, vagy megbízol valakit, eszedbe sem jutott? Ezért nem a szolgáltatót kell szidni.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#402) shev7 válasza Landsmann (#401) üzenetére


shev7
veterán

szerintem, ha szolt hogy kuldjenek uj szamlat, akkor mar elegge az o hibajuk...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#403) Landsmann válasza shev7 (#402) üzenetére


Landsmann
addikt

Bocs, az előzményét nem olvastam.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#404) bandita001 válasza Zoli bácsi (#395) üzenetére


bandita001
tag

Mikro lol :DDD , tetszetős megoldás de nem alkalmazom :DDD

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#405) bandita001 válasza marcsi.d (#398) üzenetére


bandita001
tag

Köszi, ezt én is így gondolom. Remélem ők is :DD

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#406) Qru


Qru
MODERÁTOR

Szerencsére ''megfeleő'' tájékoztatás a pannon honlapján. :( Wap beállításnál a port szám: 9201. DE vannak olyan telefonok amiknél csak 8080-as portszámnál tud csatlakozni. (pl E900, vagy a D600 amit ők is forgalmaznak)
Oda kéne írnijuk, hogy 9201 vagy 8080. Már többen szívtunk ezzel...

#nincsbennetarcsi

(#407) burgatshow


burgatshow
veterán

Nem tudtok a Pannonnál olyan szolgáltatásról, ami aktuális útinfókat küld sms-ben?

Mittomén pl:
Itt és itt, meg itt várható mérés, itt és itt pedig útlezárás van építkezés miatt. :B

Tudom nagyon gyérül fogalmaztam meg, de remélem értitek!

(#408) Shodan


Shodan
addikt

A július 1-től érvénybe lépő ingyenes hétvégi wapnál tényleg korlátlan a mobilTV használat??, vagy annak a forgalmát is vonják a 10mb havi keretből?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#409) Viktor0610 válasza Shodan (#408) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A [link]elt cikk utolsó bekezdéséből nekem az jön le, h. max. 10 megabájt lehet a mobil TV használat.

Samsung Galaxy A54

(#410) Shodan válasza Viktor0610 (#409) üzenetére


Shodan
addikt

Az ajánlat a 10 MB kedvezményen felül ingyenes és korlátlan MobilTV szolgáltatás használatot is kínál, melyet bármely adatcsomaggal rendelkező ügyfelünk igénybe vehet az ajánlat időtartama alatt, kizárólag hétvégeken.

-Nekem ebből meg az hogy szerintem korlátlan és nem számít a 10mb, de mindegy majd kipróbálom, köszi.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#411) Shodan


Shodan
addikt

Na megnéztem a pannon wap oldalán és nem számít bele a 10mb-ba a mobilTV.
Tehát az valóban korlátlan és ingyenes!!

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#412) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Van valakinek információja arról, hogy a SE W600i milyen szinben lesz/vagy kapható?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#413) RAM válasza Shodan (#408) üzenetére


RAM
őstag

hogy kell aktiválni??

1741-en lófaz sincs

Csak tisztán

(#414) Viktor0610 válasza RAM (#413) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mit is? :U
A mobil TV-t a Pannon WAP-oldaláról éred el, a WAP-csomagokat a 1741-en tudod megrendelni.

Samsung Galaxy A54

(#415) Landsmann válasza RAM (#413) üzenetére


Landsmann
addikt

A Mobil tv szolgáltatást nem kell aktiválni sem. A Wap hétvége szolgáltatást kell csak. 1741, 1220, vagy Pannonline.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#416) RAM válasza Landsmann (#415) üzenetére


RAM
őstag

A Wap hétvége szolgáltatást kell csak. 1741, 1220, vagy Pannonline.
1741-en semmi ilyet (wap hétvége) nem lehet választani.
Pannonline: Mi a felhasználónév/jelszó? Mikor adtak ilyet? :F

(Jelszó megadást a 1741-ben hanggal kell megadni? :Y)

Csak tisztán

(#417) Viktor0610 válasza RAM (#416) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A PannOnline-ra regisztrálni kell.
A főképernyőjén a módja.
Amennyiben nem szám jelszavad van, igen, be kell mondani a jelszót.

Samsung Galaxy A54

(#418) Landsmann válasza Viktor0610 (#417) üzenetére


Landsmann
addikt

A 1741-en mindenképpen be kell mondani a jelszót, mindegy hogy szám vagy nem szám.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#419) Landsmann válasza RAM (#416) üzenetére


Landsmann
addikt

A PannOnline-ra regiszrálni kell, te adod meg a felhasználónevet és a jelszót. A jelszó 6 karakter lehet és csak szám. Ezt ne téveszd el, mert ha mást adsz meg, nem sikerül a regsztrációd, de erről hibaüzenetet nem kapsz, és az aktivációs kódot tartalamazó SMS sem jön meg.
Legalábbis régebben így volt. Minden esetre a jelszó megadásánál leírják hogy milyen kritériumoknak kell megfelelni.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#420) Viktor0610 válasza Landsmann (#418) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, igazad van, az új rendszerben még nem hívtam a 1741-et. :U

Samsung Galaxy A54

(#421) Shodan válasza RAM (#416) üzenetére


Shodan
addikt

Pedig én a 1741en regisztráltam az ingyen wapot. ha jól emlékszem 3as menüben ,de nem biztos.
Kár hogy a mobiltv is csak hétvégén van ingyen, nálam egész jól megy.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#422) RAM válasza Landsmann (#419) üzenetére


RAM
őstag

regiztem, de nem jött még e-mail, sms-t is bepipáltam, arra most kaptam, már ezer éve bezártam az oldalt.
Megadom az akt.kódot, nem fogadja el küld másikat, azt sem, a 3. már siker. :C

[Szerkesztve]

Csak tisztán

(#424) RAM


RAM
őstag

*Hol lehet megrendelni a . [link] -t?
Pannonline -on?

(1741-en csak a 8-as , 9-es gombról dumált az ótómata)


* Örülnék, ha nem küldenél be két-három hsz.-t egymás után.
A kettő elfért egyben is, ugye?
Viktor0610

Csak tisztán

(#425) Sultan


Sultan
tag

Sziasztok!

Van egy Nokia 6230 az operátor logóm még Pannon Gsm -et ír ki. Mit kell ahoz tenni hogy azt írja ki, hogy Pannon?

Apple fan! :-)

(#426) TiMoN válasza Sultan (#425) üzenetére


TiMoN
senior tag

cseréltesd ki a sim kártyád :) és pannont fog kiirni :)

-TiMoN-

(#427) Landsmann


Landsmann
addikt

Idővel a régi kártyás készülékek is Pannon-t fognak kiírni, mint ahogy a Westel-T-Mobile váltás történt. Csak még a Pannon nem küldött szét ilyen átíró SMS-eket. Engem különösebben nem zavar.
Akkor erre mit mondjak?
[kép]

Még a Pannon sem tudott rá magyarázatot adni, hogy miért lett egyik napról a másikra ez az operátornév. Garantáltan nem lett piszkálva a telefon szoftvere. Egyik este még H PANNON, másnap reggel meg már H pgsmnet lett az operátornév.

[Szerkesztve]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#428) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

hi!

Pannon 300-as előfizetői csomagban vagyok, és mivel már nem beszélek sokat (szinte semmit), ezét szeretném magam átpakolni 50-be...

Ez lehetséges 1220-on keresztül is, vagy be kell menni a területi képviselethez? ja és a postázási címet is meg szeretném változtatni, azt gondolom csak személyesen lehet :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#429) Viktor0610 válasza Motion_Blur (#428) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Levelezési címet a 1220-on tudsz módosítani, ügyintézőt az 1-es majd a 0-ás gomb megnyomásával kapcsolhatsz.
Tarifacsomagot a 1741-en tudsz módosítani -ill. emlékeim szerint a 1220-on is.

Samsung Galaxy A54

(#430) Sultan válasza Landsmann (#427) üzenetére


Sultan
tag

Ezt én se értem.

Van két azonos telefon, azonos softver-rel, egy napon lett vásárólva ugyanolyan sim, ugyanolyan tarifacsomag, meg minden. Az eggyiken Pannon van a másikon Pannon GSM.

Ezt az e-mailt kaptam a Pannon-tól.

''Tájékoztatjuk, hogy az operátori kijelzés bevezetésének lehetőségét a Pannon jelenleg mérlegeli. - Ennek több feltétele is van, melyek egy része még nem teljesült.

Arról tájékoztat Önt, hogy ez mikortól valósulhat meg, sajnos nem tudjuk.''

[Szerkesztve]

Apple fan! :-)

(#431) csiga997 válasza TiMoN (#426) üzenetére


csiga997
őstag

A mobile network code - operátornév összerendelés a mobil szoftverében van tárolva, nem a sim kártyán. Vagy szoftvercserével lehet átírni (feltéve, hogy az új szoftverben már az új név szerepel, ugye), vagy pedig a hálózaton keresztül az operátor át tudja írni NITZ-el, de olyan meg a Pannonak tudtommal nincs.
Venni kell egy oprátorlogót sms-ben és akkor azt ír ki amit akarsz :D

(#432) Viktor0610 válasza csiga997 (#431) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Venni kell egy oprátorlogót ...'' - Minek venni, ha az üreset le lehet tölteni, az egyebeket pedig el lehet küldeni a telefonra...

Samsung Galaxy A54

(#433) Buflon válasza Sultan (#430) üzenetére


Buflon
tag

Én most vettem új telót, új pannon előfizuval, és az új Sim-nél pannon-t ír ki, míg a régi nél pannon gsm-t. Az új kékvirágos, a régi sima zöld pannonos. Szerintem nem annyira fontos az operátorlogó, le lehet tölteni egy üreset is. Aztán csinálsz olyan hátteret, amin az oplogó helyén van egy pannon felirat. Jobbat nem tudok :D

''tegnap féltizenháromkó értünk haza''

(#434) Qru


Qru
MODERÁTOR

Némelyik telefonban ki is lehet kapcsolni simán, hogy ne írjon ki semmit. (Pl: Samsung D500, D600, E900, stb)

#nincsbennetarcsi

(#435) Out válasza Motion_Blur (#428) üzenetére


Out
addikt

Miert nem hasznalod a PannOnline-t? En mindig ott valtok csomagot is, meg aktivalom a gprs, ilyesmi dolgokat :o)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#436) csiga997 válasza Buflon (#433) üzenetére


csiga997
őstag

...aztán ha elmész külföldre akkor meg egymáson lesz a két felirat. :D Nincs is szebb, mint egy ''Pannon'' feliratú háttérkép felett egy T-Mobile felirat. :C

(#437) krokk


krokk
senior tag

tegnap nézegettem a mobilokat (újat tervezek venni) és még volt partnerprogram. mára viszont nemlátom az egész oldalról eltünt... tud vki erről vmit? megszüntették? vagy mi?

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#438) picurka válasza Viktor0610 (#429) üzenetére


picurka
csendes tag

meg kaptad a privit?

picurka

(#439) picurka válasza Viktor0610 (#432) üzenetére


picurka
csendes tag

nem irsz?


[Szerkesztve]

picurka

(#440) Viktor0610 válasza picurka (#439) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak azt tudom írni, amit a másik topikban is írtam.
Amennyiben egyik sem az általam említett kettő közül, akkor a harmadik lehetőség marad: hívd fel a 1220-at, nyomj 1-est majd 0-ást és az ügyintézőnek vázold fel a problémád.
Biztos, h. megtaláljátok a probléma forrását.

Samsung Galaxy A54

(#441) krokk


krokk
senior tag

tesómnak pannon kártyása van viszont most elöfizetésesre menne. ha most vesz egy elöfizetéses telefont akciósat. akkor mennyi idő múlva vehet újat? 1 évre kell aláírni a szerződsét vagy 2re amig nem mondhatja le az előfizetést. ha nem mondja le lehet mellette másik pannonos elöfizetése? ergó 1 néven 2 elöfizetés?

[Szerkesztve]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#442) Viktor0610 válasza krokk (#441) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előfizetést évente egyet lehet venni, plusz az esetleges akciós limitek -most épp' a ''duplázó'' akció...

Samsung Galaxy A54

(#443) SzalaiG


SzalaiG
addikt

6233-at szeretnék. Minnél előbb legyen a kínálatban!

(#444) krokk válasza Viktor0610 (#442) üzenetére


krokk
senior tag

tehát lehetne a nevén 2 előfizetés csak 1 év múlva vehetné a másodikat ha jól értem..

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#445) Viktor0610 válasza krokk (#444) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Így van.

Samsung Galaxy A54

(#446) krokk válasza Viktor0610 (#445) üzenetére


krokk
senior tag

és 1 évre kell aláírni hűségnyilatkozatot ha akciós elöfizetéses mobilt veszek? vagy 2? tehát mikor mondhatom le az előfizetést?

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#447) shev7 válasza krokk (#446) üzenetére


shev7
veterán

szerintem 2 az egy ev csak husegprogramban el legjobb tudomasom szerint...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#448) Viktor0610 válasza shev7 (#447) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Új előfizetést (akár készülékkel, akár anélkül) évente egyet vehet.
Amennyiben jól értettem, ez volt a kérdés.

Szerk.:
Bocs, nem olvasok. :U
Aláírhatsz egy évet is, csak így a készülékek ártól függően 5-10 e Ft-tal drágábbak lesznek.

Samsung Galaxy A54

(#449) krokk


krokk
senior tag

na még 1 kérdés: ha kártyás vagyok és elöfizetéses mobilt veszek akcijóban akkor azt csinálhatom úgy hogy a kártyás számomból legyen előfizetéses? erre vmit rá kell fizetni gondolom... ha igen mennyit?

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#450) Viktor0610 válasza krokk (#449) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak akkor vehetsz előfizetéses áron telefont a feltöltőkártyás számod megtartásával, ha van Partnerprogram kedvezményed.
Tehát:
- ellenőrzöd (üzletben, PannOnline-on, 1220-on, stb...) van-e kedvezményed,
- amennyiben igen, bemégy egy üzletbe, átíratod a feltöltős számod előfizetésesre (szükséges két fényképes igazolvány -személyi plusz jogosítvány vagy útlevél-, díja az általad választott tarifacsomag első havidíja -1750 és 17000 Ft között),
- ezután megvásárolhatod előfizetéses partnerprogramban a választott készüléket, ilyenkor aláírhatsz egy ill. két évet (előbbi esetben a készülék drágább lesz).

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.