Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Viktor0610 válasza Droopy79 (#600) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem számlázhatnak.
Mert aktív a szolgáltatás és az ügyfelszolgálat is azt mondta, h. bekapcsolták -a hívást pedig rögzítik.

Samsung Galaxy A54

(#602) teló válasza Qru (#585) üzenetére


teló
tag

A mobil időmérő jó dolog, de csak akkor mutat valós számlaértéket, ha a számlázás másodperc alapu. Egyéb esetben nem, mert a telefon összeadja a valós másodperces időket, így akinek perc alapu a számlázása, sajnos nem sokra megy vele.

(#603) rii


rii
nagyúr

pannonos számlás előfiz. vagyok

és kaptam egy SMS-t
a 06 91 227 300- ról
hogy csúcs zenék bla bla bla

faszom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mit rontottam el a szerződséskötlskor, hogy ilyet küldözgethetnek nekem
illetve mit tehetek, hogy ezt abbafejezzék örökre?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#604) rii válasza rii (#603) üzenetére


rii
nagyúr

nem a pannon volt faszom ....

valaki valamit?

nagyon bosszantó ....

random telefonszámvéálasztás? :F

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#605) Viktor0610 válasza rii (#604) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet akár random telefonszámválasztás is, ill. azt kéne megkérdezned a 1220-on (vagy megnézni a szerződésen, ha megvan még), h. a számod titkosítva van-e és ha igen, mennyire.
A lényege az, h. lehet részcím-titkosítást is kérni/beállítani, így könnyebben rádakadhatnak.

Samsung Galaxy A54

(#606) rii válasza Viktor0610 (#605) üzenetére


rii
nagyúr

köszi.

nekem is azt mondták, hogy a

1. titkosítás
2- levédeni az emeltdíjas szolgáltasokat.
- emelt díjas SMS-t kapni
- emelt díjas teszámra SMS-t küdein
- emelt díjas telszámot hívni

ha majd lelkileg ráveszem magam, akkor felkeresem a panon ügyfélszolgot.


köszi mégeccer

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#607) Qru válasza rii (#606) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az EDSZ-t (emeltdíjas szolgáltatás deaktiválása) a PannOnline-on is megrendelheted.

#nincsbennetarcsi

(#608) Droopy79 válasza Viktor0610 (#601) üzenetére


Droopy79
csendes tag

Na, ma 10 órakor kaptam egy sms-t hogy aktiválták a családi csomagot. Kissé flash volt a tegnapi info után, egyből hivtam az üfsz-t, ott mondták, hogy már tegnap is élt a szolgáltatás, csak az sms valami miatt ma jött meg... Azért tudják borzolni az ember idegeit az biztos :)

(#609) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Új árlista a pannonnál. Meglepően olcsón bedobták a 6070-es nokiát, kártyásan 30e. ft alatt van. Lényegesebb változást nem látok.

(#610) csibor válasza Droopy79 (#608) üzenetére


csibor
őstag

Nekünk meg ingyenes idén a családi csomag,de minden hónapban lelkesen kiszámlázzák és ki kell fizetni.Ma fogunk reklamálni.

(#611) Droopy79


Droopy79
csendes tag

Nem tudja vki, a pannonline-os egyenleginformáció ingyenes? (a kiszámlázatlan hivások lekérdezése)

(#612) Landsmann válasza Droopy79 (#611) üzenetére


Landsmann
addikt

Igen, ingyenes. Ha papíralapút kérsz, az is az, de akkor csak a számlázási időszak végén tudod megnézni. Ha viszont az elektronikusat választod, akkor a lezáratlan számlákat is. Hívás után 2-3 órával, de van hogy már hamarabb is a híváslistában van.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#613) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy a közeljövőben be kerül az értékesítési körbe a Samsung E900-s?
Most lenne lehetőségem áttérni pannonos előfizetésre, és épp telefon keresőben vagyok.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#614) Qru válasza _Hunter_ (#613) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egyenlőre nem valószínű sztem, mert most jöt új ár/készülék lista és sehíre se hamva. Vegyél sima előfizetést készülék nélkül és vegyél külön egy E900-at. :D


mod: amúgy E900 nagyon jó kis teló, nekem is ilyen van és csupa jót tudok mondani róla!

[Szerkesztve]

#nincsbennetarcsi

(#615) _Hunter_ válasza Qru (#614) üzenetére


_Hunter_
őstag

A megoldás elvileg az lesz, hogy előfizetés de azért annyira nem sima. :)
Céges előfizetés és ha később is tudok venni telót akkor mindenképp majd a pannonon keresztül mert jelentős kedvezményt kapnék még a telefon árából.

Ezek lennének talonban:
Samsung D900
Samsung E900
Samsung D840
Nokia 6280
Nokia N80 - ez már kicsit húzósabb lenne

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#616) Loretto válasza _Hunter_ (#615) üzenetére


Loretto
veterán

Nem kell az neked szexicokoládé :)

Soirée...

(#617) Qru válasza _Hunter_ (#615) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

D900 vagy a Nokia N80 nekem a szimpi. :)

D900 jobb teló mint az E900 (ha a tudás számít és nem a dizájn :D akkor szvsz D900!!!)

D900-at akakram, csak nem győztem kivárni, hogy legyen itthon. Aztán ''rendeltem'' egy E900-at külhonból.

#nincsbennetarcsi

(#618) _Hunter_ válasza Qru (#617) üzenetére


_Hunter_
őstag

Nekem is inkább a D900 a szimpatikusabb. Kiváncsi leszek milyen árban lesz majd. Ha 20-30K különbség lesz akkor tuti ez mint az N80. Bár affem jövő héten meglesek majd egy N80-st, hátha. :D

Loretto: tudom tudom de mit tegyek. :)

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#619) Qru válasza _Hunter_ (#618) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sztem olyan 90-100 környékén. Anno a D500 és D600 is kb annyival nyitott mikor azok voltak még a csúcs gépek.

#nincsbennetarcsi

(#620) _Hunter_ válasza Qru (#619) üzenetére


_Hunter_
őstag

Meglesek a hétvégén egy 6280-st mivel az 50K környékén lenne ami ugye a fele. N80 meg 100K.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#621) Qru válasza _Hunter_ (#620) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az már 3G-s, a Samuk meg csak 2.5G-sek. Ha ugyan annyi akkor szvsz Nokájt vegyél(főleg ha olcsóbb!).

#nincsbennetarcsi

(#622) _Hunter_ válasza Qru (#621) üzenetére


_Hunter_
őstag

Nap pénteken voltam benn egy bemutató teremben. Az eredménye az lett, hogy nem nyerték el a tetszésemet a nokia készülékek. Valahogy másra számítottam. Ügyhogy azt hiszem várok még a készülék vásárlással. Egyenlőre a fránya előfizetést tudjam megcsinálni.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#623) sube


sube
aktív tag

Hali

Lenne egy 'érdekes' problémám, vagyis inkább egy felettébb bosszantó probléma...

Szituáció: Egyik mulatósabb estén akárhányszor kivettem a telefonomat a zsebemből, azt láttam rajta, hogy menti-e az üzenetet. Azaz vmit elküldött...
Következő nap a volt kresz oktatóm felhív, hogy miért kültem neki 60 üres MMS t. Mondom dejó, bocsibocsi véletlen volt énse tudtam ezidáig róla. (Nokia 6020 itt az MMS küldés úgy valósul meg, hogy kb 10x megkell nyomni a kis joyt és már megy is).

Nagy nehezen beletörődtem a ténybe, hogy 6000,- hufot így kidobtam az ablakon, mikor újra felhív rákövetkező napokon, hogy minden este kap pontosan 38 MMS t tőlem. Viszont ekkor már a telefon közelsem volt használatba, volt hogy csak pihent a polcon vagy akármi, akkor is kapta az MMS eket. Ebből kifolyólag vagy készülékhiba lehet, vagy a pannonnál kiütött vmi biztosítékot a pár óra alatt a 60 üres MMS em ;)

Nomármost elég idegesító tény, hogy értelmetlenül naponta 4 ezer forintnyi felesleges, értelmetlen forintot rakjanak hozzá a számlámhoz, nomeg ismerősnek se volt jó dolga mindennap törölgetni azokat (mellesleg jóban vagyok vele ;) ) így fogtam magam és 2 hét után (tudom, ostoba dolog volt ennyit várni), de ma elmentem a Pannonhoz a panaszommal...

Ott nemtudtak semmit mondani, biztos készülékhiba, vissza a feladónak resetelni és adatot veszteni. Hát ezt viszont nem hagyhattam. ;) Közben Nokia márkaszervízbe is átírányítottak, ott se tudtak mást mondani. Így hát eljöttem, felhívtam ismerőst, hogy ezvan, de azt még megpróbálom, hogy kikapcsolom a telefont pár napra, és akkor is kapja-e az MMS eket, mikor is mondja, hogy tegnap este már nem kapott (KEREK 2 hét után).

Üzenet visszajelzések 2 hullámban jöttek, egyszer az említett alkalom után 2 nappal asszem 19, a második meg 2 napja 41db jelentés. Ami kiadja a 60db MMS, amit a készülék üzenetszámlálója is jegyzett különbségnek.

Elkeseredettségem olyan magas értékeket vett fel, hogy aki eddig elolvassa az már átérzi, mert a szeme kiégett az esszé olvasása közben :)

Ha vkinek van vmi ötlete, hogy mit lehet tenni ha újra jelentkezik a probléma, illetve van-e esély hogy ne fizettessenek ki velem 14*38+60 MMS t azt megköszönném 1 MMS ben, miaznekem már :))

(#624) Viktor0610 válasza sube (#623) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tömeges SMS-küldéssel találkoztam már Nokia 6020-asnál.
A problémára megoldás a szerviz, az elküldött üzenetek miatti kárért esetleg a 1220-ra lehet telefonálni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#625) sube válasza Viktor0610 (#624) üzenetére


sube
aktív tag

Ohremek. Kösz a tippet, ha újra jelentkezik a probléma, azlesz...

(#626) bandita001 válasza sube (#625) üzenetére


bandita001
tag

Nekem is volt hasonló, bár akkor sms-t küldözgetet :O

http:// WwW.uNaLoM.CoM

(#627) tomjoe


tomjoe
csendes tag

A PANNON WAP INGYENES HÉTVÉGÉI BECSAPOSAK, HIÁBBA KORLÁTOZTÁK 10MB-IG! HA TÚLLÉPTEM LESZEDTEK 4000 FORINTOT AZ EGYENLEGENBÖL. ÉS AZT VETTEM ÉSZER HOGY MINUSZ 1436 FORINTOM VOLT A AZ EGYENLEGEM. EZ A NAGY ÁTVERÉS. ÉS TEGNAP TÖLTÖTTEM FEL AZ EGYNELEGEMRE, MERT LEVONTAK TÖBB EZER FORINTOT. ÉS IGY IS CSAK 1632 FT-OM MARADT, LEVONÁS UTÁN!!! :F :O :( :Y :(( :(((

Tom Joe, a 3G Nokia 6680 & N70 a kedvencem!

(#628) Viktor0610 válasza tomjoe (#627) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kiabálni kell, hanem ODAFIGYELNI, h. ne lépjük túl az akciós keretet, ill. RÁKÉRDEZNI az ügyfélszolgálaton, milyen költségekkel jár, ha elfogy a tíz megás keret.

Samsung Galaxy A54

(#629) Balinov


Balinov
félisten

SZiasztok,panonos - vagy legalábbis 06-20-as- szám esetén akkor mi van,ha hívom és óttómata aszongya,hogy ''a hívott szám átmenetileg ki van kapcsolva a forgalomból''

szimplán tényleg ki van kapcsolva,vagy fel van függesztve,pl. nemfizetés miatt?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#630) Landsmann válasza tomjoe (#627) üzenetére


Landsmann
addikt

Ezt így ebben a formában nem tudom elfogadni. Ha Adat Start csomagot használtál és elfogyott a 10 mega, akkor utána forgalmi díjas alapon megy a játék. (8 Ft/10 kb) Az viszont a te dolgod, nem másé, hogy tisztában légy azzal hogy hány megát használtál el a 10-ből. Az biztos hogy ha elfogyott a 10 megád, csak úgy nem kapnak le 4000 Ft-ot. (kivéve a Start csomagot használva, de azt sem egy tételben vonják le, hanem az adatforgalom után) Adat csomagot meg nem aktiválnak csak úgy hogy levonjanak 4000-et.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#631) Zoli bácsi válasza Viktor0610 (#624) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

:Y Nekem 6021-esem van, Pannonnál vettem. Ezt a típust is érinti a hibalehetőség?

(#632) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#631) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, de mivel a két telefon belsőre nagyjából megegyezik, előfordulhat.
(Egyébként már kijött volna sz.tem a hiba.)

Samsung Galaxy A54

(#633) TiMoN


TiMoN
senior tag

mért van az hogy küldök 1 mms-t 1 másik pannonos számra és az nem kapja meg se smst hogy jött mms üzenete se semmit.
Pannon ingyen mms 7végéje és a másik fél nem kapja meg? ...

apropó.. én csak 7végén wapoltam érdekes a számlámon ki lett számlázva.. szerencsére keveset igy csak 2000ft lett a wap.. elég nagy átbaszások vannak itt sztem... 10 mb ot én meg soha nemlépem tul 7végente 10-15 perc wappal...

-TiMoN-

(#634) Landsmann válasza TiMoN (#633) üzenetére


Landsmann
addikt

A számlán nekem is szerepelt, de a Forgalmi díjak összesen-ből a Pannon 50 havidíj kedvezmény alatt a a Wap hétvége kedvezmény is szerepel, ahol is a forgalmi díjból levonták a wap használat összegét, így a fizetős végösszegben már nem szerepel.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#635) Atlantis


Atlantis
veterán

M ez az új Bónusz program a Pannon-nál? tud valaki valami részletese infót? A honlap elég szűkszavú.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#636) Zoli bácsi válasza Atlantis (#635) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Ha jól tudom, ez az eddigi partnerprogram, csak más néven. Illetve most már az egyéves hosszabbítás megszűnt, csak két év hűséggel vehetsz készüléket a lejárt előfizetéshez. Tényleg nagyon szűkszavú a honlap, szinte semmi tájékoztatás nincsen.

(#637) Viktor0610 válasza Atlantis (#635) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Így van, a Bónusz program az átdolgozott Partner program új neve.
Változások:
- a kedvezmény felhasználható beszélgetési kedvezményre is,
- a kedvezményt csak két év aláírásával lehet igénybevenni (eddig lehetett egy évet is aláírni drágább készülékárért ''cserébe''),
- a kedvezmény számításának módját átdolgozták, sűrűbbek lettek a ''lépcsőfokok'' (500 Ft-játal emelkedik a korábbi 5000 Ft helyett).
Van még más is, de most csak ennyi jut eszembe... :D

Samsung Galaxy A54

(#638) Atlantis válasza Viktor0610 (#637) üzenetére


Atlantis
veterán

Na, ennek örülök, hogy átdolgozták. Majd csak megjelenik valami táblázat a módosításokról. Küldtek egy SMS-t, hogy valamennyit ingyen beszélhetek plusszban, de nem tudtam mire vélni, a honlap meg nem ér semmit ezesetben.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#639) Qru


Qru
MODERÁTOR

Tudja vki mi az a DPI előfizetés? Ez vmi speckó céges előfizetés :F

#nincsbennetarcsi

(#640) Landsmann válasza Atlantis (#638) üzenetére


Landsmann
addikt

Én is kaptam, le is beszéltem tegnap. Egy másik kártyámra meg 12-étől lesz lehetőség kihasználni a potya 20 percet.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#641) cornfake


cornfake
aktív tag

hello
mi halalozott el a pgsmnel hogy se a 172,se a online kiszamlazatlan hivasinfo nem megy napok ota?

I'm what's left, I'm what's right..

(#642) Zoli bácsi válasza cornfake (#641) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Ma hívtam föl a pannont, augusztus végén meg kellett volna jönni a számlának, 25.-én volt számlazárás, de semmi nem jött. Az ügyintéző elnézést kért, hogy valami problémák vannak a számlázással, meg fogom kapni, természetesen a befizetési határidő is kitolódik.

Szerk: Lehet átveszik a Vodafone rendszerét, három hónapig nem jön egy számla sem, utána meg 1 hónap alatt 3 is. (Így volt, asszony hűséges voda előfizető) ;]

[Szerkesztve]

(#643) cornfake válasza Zoli bácsi (#642) üzenetére


cornfake
aktív tag

huh meg jo hogy nekem 18an zartak,es meg pont megkaptam a szamlat,most nem tudom hol tartok,szal sporolhatok.... :(

I'm what's left, I'm what's right..

(#644) TiMoN válasza Landsmann (#640) üzenetére


TiMoN
senior tag

én is kaptam 20 percet... születésnapom után 1 héttel küldtek egy boldog pannonszülinapos smst... :D
Inkább felhivhatnának és ajánhatnának valami spéci csomagot. pl mp alapu számlázás hyperolcso havidij :D 5 éve igen hüséges előfizető vok, immáron 2 db előfizus telóval.

-TiMoN-

(#645) Qru válasza TiMoN (#644) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

De ez elvileg nem annak a születésnapja, hogy mikor csatlakoztál a Pannon-hoz?

Nekem áprilisban van szülinapom aztán mégis múlthónap 28-án jött a boldog pannonszülinapos kedvezmény...

#nincsbennetarcsi

(#646) marcsi.d válasza TiMoN (#644) üzenetére


marcsi.d
csendes tag

Szia!

Csak annyi, hogy ez a''kártyád'' születésnapja, nem a Tied. Meglepetésnek szánja a Pannon! szerintem ez jó dolog, de már megszoktam, hogy az emberek elégedetlenek!

Marcsi ''Az élet: sánta veréb elől elrúgni a lószart.''

(#647) TiMoN


TiMoN
senior tag

meg is lepődtem ...

én örülök ennek is hüséges előfizetője vagyok a pannonak nemkis pénzt fizettem már oda.

-TiMoN-

(#648) TiMoN


TiMoN
senior tag

a w@p 7vége lejárt már? Nem látom a hirdetését a pannon oldalán...

-TiMoN-

(#649) Landsmann válasza TiMoN (#648) üzenetére


Landsmann
addikt

Igen, vége van. Júliusban és augusztusban volt csak. Most szeptemberben még a hétvégi hálón belüli ingyen MMS-ek mennek.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#650) TiMoN válasza Landsmann (#649) üzenetére


TiMoN
senior tag

szomoru vagyok, de hát ez van :) ingyen mms-t nem nagyon használtam még ki... :D

-TiMoN-

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.