Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Viktor0610 válasza ToBeY (#1950) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs erre megoldás, mert a Pannonál a max. egyenlegfelhasználási idő egy év.

Mondanám, h. menj át a T-Mobile-hoz, mert ott van olyan kártya, aminek több mint egy év az egyenlegfelhasználási ideje, de annak az értéke is nagyobb. ;)

Jól kitalálták ezt! :)

Samsung Galaxy A54

(#1952) ToBeY válasza Viktor0610 (#1951) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát hiább a több az idő a T-Mobile-nál a pénz is,vagy is ugyan ott lennék ahol most.:)

(#1953) lugosi válasza ToBeY (#1950) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Volt valami ilyen, hogy 900 ft-os feltöltés, az talán 1 hónappal hosszabbítja meg, de lehet hogy már rosszul emlékszem, mert régen feltöltőztem. Vész esetén az az egy hónap is jól jöhet.

(#1954) ToBeY válasza lugosi (#1953) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem úgy egy év kéne vagy több.:) Mert a telót csak arra használom hogy engem elérjenek,én ritkán hívok bárkit is.

(#1955) Viktor0610 válasza ToBeY (#1954) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs más megoldás, be kell iratkozz egy Jamba-klubba, ami leveszi a pénzed, így nem lesz gondod a megmaradt összeggel. ;)

Viccet félretéve. Erre nincs megoldás, mert minden szolgáltatónál egy év az egyenlegfelhasználási idő.

Samsung Galaxy A54

(#1956) ToBeY válasza Viktor0610 (#1955) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hát akkor ráküldök 3600HUF, és akkor majd megint lesz vagy 3-4k rajta mire letellik az 1év:D

(#1957) lugosi válasza ToBeY (#1956) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Vagy pedig nézzél szét, hogy a környezetedben van-e olyan szolgáltatás, amiért most pénzzel fizetsz, de fizethetsz sms-ben is. Én pl így veszem a parkolójegyet egy ideje.

(#1958) SLi válasza Viktor0610 (#1946) üzenetére


SLi
tag

1741-es számom probáltam lekérdezni,de ugy pénzkedvezményre nem találtma semmit,ugyanis bónusz programban lenne 2 évvel új teló,csak valahogyan tudni kellene,hogy kb mennyi pénzkedvezmény jár rá,feltéve,ha van ilyen.Kicsit feljebb úgy láttam,hogy a kedvezményes(''számlás'' áron) felül,a bónuszprogrma keretében,plusz pénzkedvezvény még igénybe vehető telefonvásárlásnál. Remélem jól értelmeztem,de ha tévedek javíts ki :U

(#1959) Viktor0610 válasza SLi (#1958) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most néztem meg, a 1741-en az 5-1 menüpontok alatt lehet lekérdezni a Bónusz Program kedvezmény mértékét.
Amennyiben itt azt hallod, h. nincs forintkedvezményed, de van lehetőséged vásárolni, az azt jelenti, h. 0 Ft az engedményed. ;)
A forintkedvezmény mértéke a teleonszámláid átlagától és a kártyád életkorától függ.

Samsung Galaxy A54

(#1960) lugosi válasza Viktor0610 (#1959) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem a 7-2-n jött be. Azt mondta a gép, hogy jogosult vagyok szolgáltatási kedvezmények igénybe vételére, illetve kedvezményes készülékvásárlásra, és egy hosszabb felsorolásban elmondja hogy milyen kedvezményekre vagyok jogosult, és meg is rendelhetem őket, majd elkezdődött a ''20 sms, mobiladat 3'' kezdetű mondóka. Forintról nem volt szó. Bár ez a régi, praktikumos számom. Gondolom, akkor ez azt jelenti, hogy ha átváltok számlásra, akkor vehetek kedvezményes akciós áron telefont. Valami ilyet mondott is, csak nem jegyeztem meg. Azt hiszem 3, vagy 4 éves a kártyám. Valószínű, hogy ezt a kártyámat is átrakom előfizetésesbe, mert kb júliustól a saját névre szóló számlákat is le tudom költségelni, úgyhogy jó lesz számlásan is.

(#1961) Viktor0610 válasza lugosi (#1960) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Feltölősként is vehetsz csak készüléket Bónusz Programban, de tény, h. számlásként töb kedvezményt biztosít neked a Pannon.

(Ezek szerint annyira személyreszabott a kedvezmény, h. még a menüpont is más és más... ;] )

Samsung Galaxy A54

(#1962) lugosi válasza Viktor0610 (#1961) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát, lehet hogy számlásoknak az 5-ös menüpont, a feltöltőssel a 7-es volt. :F

(#1963) Viktor0610 válasza lugosi (#1962) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván a feltöltős-, előfizetéses- v. üzleti ügyfeleknek más-más menüstruktúrájuk van. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1964) csibor


csibor
őstag

Láma kérdés :F Kaptam 500Ft hüség kedvezményt,1741 kell engedélyezni,de melyik menűpont-nál?Nincs türelmem végighalgatni.

(#1965) SLi válasza Viktor0610 (#1961) üzenetére


SLi
tag

Előbb jutott eszembe,ha egy név alatt van előfizetésed és kártyás teló is,akkor összevonható a z eddigi bónuszkedvezmény a számlás előfizetésre:F

(#1966) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

SLi:
Nem, a kedvezményeket a Pannon számonként adja, összevonhatatlanul.


csibor:
A 9-es menüpontban tudod érvényesíteni a feltöltést.
Fontos! Nem szerepel a felsorolásban a menüpont, de ettől még választható!

Samsung Galaxy A54

(#1967) timarcell


timarcell
tag

A 10.000Ft-os 3G-s kedvezmény érvényes akkor is ha +2 évvel meghosszabítatom az előfizumat?

(#1968) Viktor0610 válasza timarcell (#1967) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.
Tessék visszaolvasni, ezek az akciók csak új előfizetés vásárlásával érvényesek.

Samsung Galaxy A54

(#1969) csibor válasza Viktor0610 (#1966) üzenetére


csibor
őstag

Köszönöm :R

(#1970) #35692544 válasza Viktor0610 (#1968) üzenetére


#35692544
törölt tag

szia
nem tudod véletlenül lesz-e a nokia 5300-ás kártyás csomagban augusztus végéig?

(#1971) Viktor0610 válasza #35692544 (#1970) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos információm nincs, de nem valószínű... :(

Samsung Galaxy A54

(#1972) #35692544 válasza Viktor0610 (#1971) üzenetére


#35692544
törölt tag

thx
akkor marad a kártyafüggetlen :O

(#1973) Olcsi


Olcsi
senior tag

Az 50 megás csomag díja, tehát 1999ft, ha most rendelem meg és 15-én van számlazárás, akkor hogyan oszlik el erre a hónapra? Amennyit felhasználok belőle, annyival elosztják az 1999ft-ot? Egyébként ugye úgy van, hogy a 2e ft-ban benne van ez az 50 mega és ha túllépem ezt, akkor lép érvénybe az adott adatforgalmi díj 10kb-onként, igaz?

(#1974) Bagira01


Bagira01
veterán

Mi az a mobiltrend max? Egyszer csak megjelent a számlámon 360Ft-os díjjal :W

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#1975) Viktor0610 válasza Bagira01 (#1974) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez egy elég összetett rendszer a céges- és a magánhívások kezelésére/elkülönítésére, stb...
Az interneten lehet beállítani az egyes számok jogosultságát, ki, kit, mikor hívhasson, stb...

(Amennyiben nem kértétek, 1220. :) )

Samsung Galaxy A54

(#1976) niti válasza Olcsi (#1973) üzenetére


niti
aktív tag

Nem az alapján osztják el, hogy mennyit használsz fel, hanem a napok számával osztják el az összeget. Kb az egy harmadát számlázzák ki. Legalábbis eddig az összes szolgáltatással így jártak el.

(#1977) Olcsi válasza niti (#1976) üzenetére


Olcsi
senior tag

Köszönöm Niti a választ! ;)

(#1978) Carpio


Carpio
tag

Mikor fog megjelenni a Pannon-nál a Nokia 6300? És hozzávetőlegesen milyen árban?
:R

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#1979) Carpio


Carpio
tag

Up! Viktor, hol vagy? :O

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#1980) Viktor0610 válasza Carpio (#1979) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Itt vagyok, láttam is a kérdést, de mint már korábban leírtam, én is csak kevéssel az akció kezdete előtt szerzek tudomást a változásokról... :U

Sőt, volt, h. az ügyfél hamarabb tudta, milyen változások lesznek, mint én... :O

Samsung Galaxy A54

(#1981) nRu3


nRu3
addikt

A ''Mobil tartalom szolgáltatás'' az mitt takar, mert fingom nincs mi az és mitt használtam.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1982) Viktor0610 válasza nRu3 (#1981) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emelt díja SMS segítségével igénybe vehető szolgáltatás -jellemzően csengőhang/háttérkép/stb. lekérése, vagy lehet pl. parkolás, jegyvásárlás, ilyesmi...

Samsung Galaxy A54

(#1983) Ferenc.v válasza Viktor0610 (#1982) üzenetére


Ferenc.v
tag

Meg a sok béna betelefonálós-szavazós műsorba küldött emeltdíjas SMS-ek, indított hívások (0681-, 06-90-...) :)

(#1984) nRu3 válasza Viktor0610 (#1982) üzenetére


nRu3
addikt

érdekes ienre nem emlékszem hogy igénybe vettem volna :F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1985) csibor


csibor
őstag

Ha skype-én keresztül hívok pannon mobilt ami most épp Görögországban tartózkodik, a pannon akkor is számláz a mobil tulajnak barangolási díjat ?

(#1986) Ferenc.v válasza csibor (#1985) üzenetére


Ferenc.v
tag

Igen, hiszen külföldön fogad egy bejövő hívást... jöhet a bejövő hívás akárhonnan, ő jelen esetben külföldön fogadja azt, amiért barangolási díjat kell fizetnie.

(#1987) Viktor0610 válasza nRu3 (#1984) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, h. korábban lekértél te (vagy aki hozzáfért a telefonodhoz) valami tartalmat. A Jamba-klubbok nagy hátránya, h. a lekérés ''ingyenes'', viszont a klubtagság kb. heti ezer forint.
Célszerű felülvizsgálni/átnézni a bonyolított forgalmat.

Samsung Galaxy A54

(#1988) wgaborw


wgaborw
tag

Gondoltam megosztom a topic olvasóival a napokban velem történteket. Több mint egy hónappal ezelőtt bevittem garanciális, tavaly augusztusban vásárolt sonye. w810i típusú mobiltelefonomat szervízeltetni, mivel többször előfordult, hogy telefonálás közben eldobta a hívással együtt a térerőt. Vártam, vártam... Az 1 hónap letelte után becsettegtem hozzájuk (hétfőn), hogy megkérdezzem mi a helyzet, ugyanis a munkalapon az szerepelt, hogy a végleleg elkészülési idő 1 hónap. Néhány telefonálgatás után kiderült hogy még nem készült el, és valszeg a héten nem is fog. Kérdeztem hogy akkor most mi lesz? Azt mondták, hogy hát megvárhatom, amíg kész nem lesz. Kérdeztem, hogy arra mi a biztosíték, hogy ez nem-e fog még 1 hónapig tartani. Azt mondták, hogy hát 30 nap után fel ajánlják, hogy az újonnani vásárlási árat levásárolhatom. Mondom nagyon jó, nem is kellett ennél több, így 1200Ft befizetéssel lecseréltem a 3/4 éves w810i-met egy k810i-re.

Sokat nőtt a szememben a Pannon ilyen téren, BRAVÓ !!!

(#1989) nRu3 válasza Viktor0610 (#1987) üzenetére


nRu3
addikt

sajnos igazad lehet, hetente kaptam a jamba-tol akármien sms-ket amikel nem foglalkoztam, ami ezekszerint pénzembe került :W

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1990) Viktor0610 válasza nRu3 (#1989) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívd a 06-800-18578-as telefonszámot, hétköznap 9:00-től 20:00 óráig.

Samsung Galaxy A54

(#1991) emitter


emitter
őstag

Ha szoftverfrissítést szeretnék, melyik pannon-szervizbe adhatom le a mobilom? Sajnos a Pannon oldalán hosszas keresés után sem találtam semmilyen infót, hogy hol van szervizük.. :F

(#1992) Viktor0610 válasza emitter (#1991) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Leadhatod bármelyik Pannon-üzletben is, de célszerűbb elvinni a gyártói márkaszervizbe.
Lényegesen gyorsabban dolgoznak, némely esetben (pl. Nokia) megvárható a frissítés.

Szervizek nincsenek, a boltokban csak leadni lehet a készülékeket.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1993) emitter válasza Viktor0610 (#1992) üzenetére


emitter
őstag

értem, köszi!

(#1994) plömplöm


plömplöm
őstag

tegnap még azt hittem, lesz új telefonom... de nem: :(


Sent: Thursday, June 07, 2007 11:50 PM
Subject: Futárszolgálat megrendelés (azonosító: )

Tisztelt Megrendelőnk!

Megrendelt termék készlethiánya miatt a megrendelését nem tudjuk 72 órán belül házhozszállítani. Amint a megrendelését teljesíteni tudjuk kollégánk telefonon felkeresi Önt. Szíves megértését és türelmét kérjük.

Megnevezés DB Ár Összesen
--------------------------------------------------------------------------------------
Készülék alapcsomag NOK 6233 1.00 30845.00 30845.00
Szállítási költség 1.00 0.00 0.00
--------------------------------------------------------------------------------------
Összesen: 30845.00

Köszönjük megrendelését! Üdvözlettel: Pannon


Sent: Thursday, June 07, 2007 11:55 PM
Subject: Futárszolgálat megrendelés (azonosító: )

Tisztelt Megrendelőnk!

Megrendelését készlethiány miatt nem tudjuk teljesíteni, ezért a futárszolgálat vásárlási feltételeinek megfelelően a megrendelését töröltük.

Köszönjük megrendelését! Üdvözlettel: Pannon


mintha öt percig keresték volna, hogy hátha találnak még egyet, aztán feladták...

[Szerkesztve]

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#1995) paramedic


paramedic
aktív tag

Nemrég kaptam ezt az sms-t a +36202000000-ról:

''Tisztelt Ügyfelünk!
Tájékoztatjuk, hogy az Ön által használt előfizetéshez tartozó jelszó: ******
Üdvözlettel: Pannon''

Mire jó ez a jelszó és miért pont most küldték? :F
5 éve megvan ez a céges előfizetésem, miért most jutottam eszükbe?
Idáig mindig a cég kapcsolattartója intézett mindent az ő jelszavával.

(#1996) nRu3 válasza Viktor0610 (#1990) üzenetére


nRu3
addikt

a jamba honlapján is le lehet mondani , amitt remélem mostmár sikeresen meg is tetem.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1997) piqla


piqla
őstag

Sziasztok!

Lenne egy kerdesem. Vettem anno egy telefont a Pannonnal, azota is azt a szamot hasznalom. Csakhogy a telefon egy rosszul sikerult megporgetem-a-fejem-folott-ugysem-szall-el trukkozes utan elhalalozott, es vennem kellett egy ujat. Azota az L7 a telefonom, viszont igy ugye mar ket szamom van, ket szamlaval. Azt hiszem, itt az ideje egy uj telefon beszerzesenek, szinten Pannonnal. Na es akkor: nem lehetne megoldani, hogy nem adnak uj szamot? Vagy ha igen, akkor egy szamlara erkezzen meg az osszes koltseg? Tehat 2400 forint az elsoert, havi 4000 a masodik telefonert, es akkor az X ft a harmadik telefonert... Ez szepen osszeadodna, ugye lebeszelheto osszegkent, es akkor nem kapnek havonta 143268713287 boritekot. Remelem ertheto voltam... Tudtok segiteni?:)

Szereted az állatokat?

(#1998) nRu3 válasza piqla (#1997) üzenetére


nRu3
addikt

ha már volt egy élő számod, előfizetésed miért vettél újat telefonal, miért nem csak készüléket és szerződés megújutás hoszabitás a meglévő számra, ha már 2számod van kérhetsz valami ősszevont számlát ,

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#1999) piqla válasza nRu3 (#1998) üzenetére


piqla
őstag

Szegyen s gyalazat, akkor eszembe se jutott, hogy ilyet kerjek; bementem, kertem, adtak, fizettem. Es ha csa kkeszuleket es megujitast kerek, akkor is ervenyesek ram az akcios arak?

Szereted az állatokat?

(#2000) Bagira01


Bagira01
veterán

A 3g-s 10k-s készülékbeszámítás bónuszprogramban is él. Úgy hogy még a bónuszba is van vagy 10k kedvezményem? Szóval akkor min 20k-val olcsóbb lenne. Vagy ez csak álom :F

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.