Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69251) s4tch válasza Dorien (#69245) üzenetére


s4tch
veterán

Ez független a japánságtól, egyszerűen hangolás kérdése. A mélykiemelés vélhetően elvárás bizonyos vevőköröknél. (Nem odafigyelős zenehallgatáshoz nálam is, igaz, nekem bőven elég +2-3 dB.) Az SRH440 a mélykiemelt fejesekhez képest sterilnek is tűnhet elsőre, pedig amúgy klassz hang. Ha kicsit cizelláltabb lett volna a teteje, nem is adtam volna el.

(#69252) Dorien válasza s4tch (#69251) üzenetére


Dorien
veterán

Nem a mélykiemelésről beszélek, hanem egyfajta digitális mesterkéltség a hangszínben. Érződik, hogy nem természetes. Sennheiser HD650-nél dettó előjön ez a "túl finom, hogy igaz legyen" érzés.

arcitec: Örülök, hogy tetszik. Nyilván nem véletlenül sláger már vagy 6 éve itt a topikban. Most ráadásul az ára is jó. A fejpántja egy idő után törik, vigyázni kell rá.

dgyuri0123: Nyilván a zárt Pioneer és Shure fejesekre értettem a jobb szigetelést. :) Főleg a Shure az ász ebben, de persze ehhez szorítóerő is kell.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#69253) dgyuri0123 válasza Dorien (#69252) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

O.K. Értem, csak én a 910 ellenében ajánlottam a CAL!-t. Tudom hogy van ennél jobb fejes... :)

"csak a zene van"

(#69254) ribizly válasza Dorien (#69242) üzenetére


ribizly
veterán

+@(#69241) Ba cy lus
+@(#69238) kromatika
+@(#69237) Spíler

Köszi szépen mindenkinek a tippeket. :R
A papírzsepi nem rossz ötlet, de egy kicsit zavar, meg nem segített egy réteg olyan mértékben, mint szeretném. Még lehet kap egy plusz réteget.
EQ-t tennék én fel valami Windows 10 system wide cuccot, mert Spotify-ról megy itt a buli és abban meg nincs. Erre valakinek már kipróbált és működő megoldása esetleg van?
Másik párnával nem próbáltam még, de az lehet egy következő lépés. Elvileg van zárt párnám amit a DT1770-hez kaptam, lehet annak adok egy esélyt. Vagy simán fogom és eladom a bánatba és használom a VE Monk-ot bent helyette... ;]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#69255) Samtya válasza ribizly (#69254) üzenetére


Samtya
senior tag

Equalizer APO

#69234 ribizly: mostanában én is besokalltam kicsit az Omnitonictól.

#69240 emiki6: :C

#69241 Ba cy lus: nálam a DT770 azért technikailag is fölötte van, bár csak a Logilinken hasonlítottam őket közvetlenül össze.

(#69256) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Na megjött a Creative Aurvana live fejhallgatóm.
Van mély, viszont úgy érzem, hogy a magas rovására megy. Gyorsan equ-val fentebb toltam a 16khz-t rögtön jobb lett. Így összességében szerintem nem olyan jó mint a Takstar hd6000 (vagy mi a neve), abban a mély mellett olyan szép csengő hangtartomány is volt...

(#69257) Samtya válasza ReSeTer (#69256) üzenetére


Samtya
senior tag

Zenéltesd még egy darabig, legalább 30 órát. Nem muszáj közben hallgatni. Nem tudom, mekkora szerepe van ennél a fejesnél a bejáródásnak, de ha hallgatod is közben, akkor az agy is átáll az új hangképre. Meg nem árt lehiggadni és este nyugodt körülmények között elővenni újra.

(#69258) #56474624 válasza ribizly (#69254) üzenetére


#56474624
törölt tag

Amikor tévedésből EDT990V-vel próbáltam a DT770-et, az igaz ugyan, hogy mély gyakorlatilag nem volt, de a közép és magas sokkal inkább rendben volt, mint az alap plüss párnájával, azaz az EDT770V-vel.

A DT770 tipikusan az a fejhallgató, ami annyira "karakteresre" van hangolva, hogy érdemes a párnákkal kísérletezni, ha az ember némiképp finomítani akar az alap karakterén. Pontosabban ehhez a karakterességhez a gyári plüss párnája is sokat hozzátesz. Szerintem csak javítani lehet rajta a DT1770 párnájával. :)

[ Szerkesztve ]

(#69259) ribizly válasza #56474624 (#69258) üzenetére


ribizly
veterán

Most "dühömben" hazahoztam és rádugtam az NFB-11.28-ra. Na azzal mindjárt nem volt meg a sértő hang. Majd holnap megpróbálom itthon összehallgatni a Korg-al a kéznél lévő cuccokat (K7xx, DT770 Pro 80, DT1770) és meglátjuk mit tudnak. Persze előre biztosra merem mondani, hogy a Korg a kanyarban nem lesz. ;]
Ráadásul akkor volna korrekt a dolog, ha lenne hirtelen 2 Supra-m, mert az NFB azzal van bekötve és az NFB kábele van a Korg-al. No mindegy. Ez már így marad. :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#69260) MPeter87 válasza MPeter87 (#68538) üzenetére


MPeter87
őstag

Ígértem, hogy írok, mikor megérkezett az MSR7. Na ez elmaradt, de most pótolom.
Amazonos used like new WH deal volt. Valóban hibátlan állapotú volt, azt leszámítva, hogy a forgó mechanika mindkét oldalon iszonyatosan nyikorgott, amivel nem tudtam mit kezdeni, úgyhogy néhány hét elteltével vissza is küldtem. Mindene megvolt, tényleg karcmentes volt, hibátlan párnákkal.
Közben vettem egy Focal Listen-t is, így egymás mellett hallgattam őket, bár néhány nap után már inkább csak a Listen-t. Kevesebb a mélye, világosabb hangú fejes, viszont sokkal részletesebb, nagyobb a tere.
És itt elindult a vezérhangya... Elkezdtem keresgélni és végül ma beszereztem egy Shure SRH1540-et. :)
Eszméletlenül kényelmes és a hangzás is bejön, szóval ezzel szerintem megleszek egy darabig, remélhetőleg. :DDD

(#69261) Samtya válasza MPeter87 (#69260) üzenetére


Samtya
senior tag

A nyikorgás az MSR7-nél szerintem gyári "extra". Nézegettem én is boltban kihelyezett bemutató példányt, és már az is nyikorgott, úgy emlékszem. Anyaghasználatban nem teljesen hozza a lekoppintott Sony színvonalát. Lehet azért kezdeni vele valamit, csak jó helyre kell bejuttatni a kenőanyagot. Az nem mindig egyszerű.
Milyen a Shure fülpárnája? Viszonylag kemény-e még vagy eleve nem is volt az?

(#69262) MPeter87 válasza Samtya (#69261) üzenetére


MPeter87
őstag

Ez a keménység relatív. Nem nyom, nagyon jól szigetel, így mindenhol rendesen a fejemre simul. Nagyobb felületű a párna, mint akár az MSR7, akár a Listen és valamivel kisebb a szorító erő, így nem nyomódik a fejemre annyira, ami nekem inkább előny, mint hátrány.

(#69263) jippa


jippa
aktív tag

tegnap este szeánszozgattam kicsit, elkészült ez a kép, hátha másnak is tetszik

(#69264) Thermy


Thermy
tag

Sziasztok, mennyit érhet jelenleg egy amerikábol behozott hifiman he560, kb 5x volt használva!

Tudod kik lesznek igazán sikeresek? Akiket naív, őrült álmodozóknak tartanak, akik képesek a céljaikban sziklaszilárdan hinni és küzdeni azokért!

(#69265) gaborka8x8 válasza Thermy (#69264) üzenetére


gaborka8x8
aktív tag

Ennek a kérdésnek van saját topikja itt

"A zene nem azért van, hogy ne legyen csend! " (Pernye András)

(#69266) Ixion77 válasza Thermy (#69264) üzenetére


Ixion77
őstag

Ha visszakeresel pár napot, megtalálod a hozzászólásomban a linket, amellyel jelenleg 300$-ért vehető újonnan, garanciával. Szállítással, vámmal, áfával olyan 120eFt körülre jöhet ki mire megérkezik, tehát én újszerűen 90-100e-t tartanék reálisnak.
Amúgy meg attól függ, milyen vevőt fogsz ki. Aki a magyar listaárból indul ki, és ilyet akar, talán többet is megad érte.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#69267) emiki6 válasza Ixion77 (#69266) üzenetére


emiki6
veterán

A hsz-eit visszanézve, szerintem saját magának venne egyet. Az említett 300$-os ajánlat miatt én azt mondanám szállítással 300$-ért már nagyon jó!

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#69268) Thermy válasza emiki6 (#69267) üzenetére


Thermy
tag

Neem már megvettem!

Tudod kik lesznek igazán sikeresek? Akiket naív, őrült álmodozóknak tartanak, akik képesek a céljaikban sziklaszilárdan hinni és küzdeni azokért!

(#69269) Spíler válasza Thermy (#69268) üzenetére


Spíler
őstag

10-15 ezret. :C

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#69270) Bodz


Bodz
Topikgazda

Második generációs Beyer T5p olcsón, ha valaki esetleg ilyenre vágyik.

(#69271) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!
Lehet hogy nem ez a megfelelő topic a kérdésemnek, tehát ha rossz helyen vagyok akkor kérlek szóljatok.

Jelenleg van egy Beats Studio 1.0 fejhallgatóm amelyet az évek során sikerült teljesen leélni, mert edzéshez használom. Sajnos a képen jelölt részeket(bocsi a paint-ért) cserélnem kell:

kell a felső belső párna. kívül a műanyag íves dolog ami az egész tetején végigmegy illetve jó minőségű fülpárna. Minden jó lenne, ha úgy nézne ki mint az eredeti. Nem szeretném hogy emiatt a tényleg eredeti fejhalgatóm a gagyi hatást keltse.

Tudnátok ajánlani oldalt, külföldről is akár, ahonnan be tudnám szerezni ezeket az alkatrészeket.

köszönöm :R

(#69272) emiki6 válasza Thermy (#69268) üzenetére


emiki6
veterán

Áhh!
Hát ha nem kellene, tudok érte adni egy Denon D7200-at :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#69273) s4tch


s4tch
veterán

Megjött a Focuspad A a HE400s mellé. Köszi mindenkinek a tippet, valóban más így.

(#69274) Samtya válasza smallmer (#69271) üzenetére


Samtya
senior tag

Ez a megfelelő topik, de érdemben eddig keveset foglalkoztunk Beats-ekkel. Egyelőre nagyon rövid keresés után ezt az oldalt találtam.

(#69275) #56474624 válasza s4tch (#69273) üzenetére


#56474624
törölt tag

Azt mindjárt gondoltuk, hogy más típusú párnával más lesz. :))

Bővebben? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#69276) MeszarosB.


MeszarosB.
tag

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Kollégiumi használat, lehetőleg könnyen szállítható kellene
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Általános felhasználás, modern (főleg rock/metal) zene hallgatás, játék
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Egyelőre 8k alatt
4.) Új vagy használt?
Mindegy
5.) Circumaural vagy supraaural?
Circum
6.) Zárt vagy nyitott?
Zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Ne legyen vészesen méltúlsúlyos
8.) Honnan vásárolnál?
Nincs preferencia
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Laptop jack dugó.

Plusz lenne még egy olyan kérése, hogy ne legyen túl izzasztó/meleg a párna.
Az ajánlottakat már átnéztem, de azért érdekelne a véleményetek is.

Köszi!

Szenteltvízet keresek nagymennyiségben. Ugyanitt hibás G100S eladó.

(#69277) s4tch válasza #56474624 (#69275) üzenetére


s4tch
veterán

Több a mély, de elsőre nem tetszik, vesztett a pontosságából, pedig nem így kéne lennie. Hadd hallgassam pár napig...

(#69278) Frogged válasza s4tch (#69277) üzenetére


Frogged
aktív tag

Én anno a He400i-hez vettem a Focuspad-A-t nálam is a több mély a közép tartomány és a hangzás tisztaságának rovására ment.
De mivel sokkal kényelmesebb volt minta gyári maradt.
Késöbb vettem rezgéscsilapító korongokat a dac meg a Z40 alá az leszedte a piszkot.
igaz első sorban a hangfalas rendszer miatt vettem öket de a fejesen érzödött jobban a hatása.

(#69279) #56474624 válasza s4tch (#69277) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ezek szerint hang szempontjából mégsem olyan egyértelmű itt a párnakérdés, ezt jó tudni.

Valószínűleg én sem örülnék amúgy.

(#69280) macman507


macman507
aktív tag

Hello, Superlux HD681 EVO-t tervezek venni, de félek, hogy kényelmetlen lesz, mert pl. nem fér bele a fülem, vagy nagyon nyom majd, szóval érdekelne pár dolog, hátha valaki tud válaszolni rájuk.

Jelenleg egy Philips SHP2500-at használok és a fülem még épphogy belefér a párnákba, illetve nem nyomja a fülemet belülről maga a hangszóró, mivel ferdén van belül kialakítva így van hely a fülnek.

Vajon a Superlux HD681 EVO is hasonlóan van belül kialakítva?
Mennyivel kisebb, vagy nagyobb a Superlux szivacsa a Philips SHP2500-nál?

Ez alapján belül átlagos a kialakítása sajnos..https://youtu.be/keqKOEDDzrM?t=4m37s
Valószínűleg nyomná belülről a fülemet...

Tud valaki hasonló fejhallgatót, aminek ilyen ferde belül a kialakítása, tehát van hely a fülnek és nem nyomja a fület a hangszóró?

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#69281) Dorien válasza macman507 (#69280) üzenetére


Dorien
veterán

Pioneer SE-MS5T :)

Nekem van HD681 EVO (is). Inkább a fejméret szokott a gond lenni, mert csak elég korlátozott mértékben mozog a gumi fejpánt és sokszor pár éven belül szétszakad. A Pioneer nagyra kihúzható és anyagminőségben is kategóriákkal jobb nála.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#69282) ribizly válasza #56474624 (#69279) üzenetére


ribizly
veterán

De.
A gyári párnával egy vékony, részletes, gyors, pontos hangot kapsz.
A Focuspad-al egy mélybe húzó, kicsit hiányos hang jön.
A Focuspad-A-val kap testet a hangzás, a mélyeknek van végre impact-ja, miközben a lehető legkevesebb változik a karakterén.
Az összhatás a Focuspad-A-val a legjobb.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#69283) macman507 válasza Dorien (#69281) üzenetére


macman507
aktív tag

Jónak tűnik, de nem találtam infót arról, hogy belül hogyan van kialakítva, illetve a kábelhossz csak 1,2m. Hosszabbítva nem tudom mennyire romlana a minőség, na meg a mikrofon felesleges rá nekem, talán még be is zavarna.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#69284) #56474624 válasza ribizly (#69282) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nálam biztosan nem úgy lenne. Inkább legyen pontosabb.

(#69285) Dorien válasza macman507 (#69283) üzenetére


Dorien
veterán

Pioneer SE-MS5T párna belső átmérő: 70x42mm, mélység 15mm
Superlux HD681 EVO párna belső átmérő: 55x55mm, mélység 13mm

A mikrofon nem zavar be. Hosszabbítóval szerintem ezen a szinten kb. észrevehetetlen a minőségromlás.

Ott van még az Omnitronic SHP-600 (70x40mm, plüss), de ott készülj fel masszív EQ-zásra a töméntelen mennyiségű magas miatt. A Pio és EVO EQ nélkül is hosszan hallgatható.

Spíler: Az SHP-600 / HI 2050 párna szerintem rámenne a Pio-ra.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#69286) pulutodurumo válasza Dorien (#69285) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Kipróbáljam ha hazaértem? Van Pioneer és Takstar is. :)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#69287) Dorien válasza pulutodurumo (#69286) üzenetére


Dorien
veterán

Hajrá! :R
De akkor próbáld ki a Takstaron is a Pio párnát, hátha fog a magasokon valamennyit. Bár szerintem csak mélyíteni fogja a hangját és DT990-féle brutál V karakter lesz a végeredmény.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#69288) Frogged válasza ribizly (#69282) üzenetére


Frogged
aktív tag

Nekem mondjuk az alap párnával sem volt mély hiányos igaz a Z40 kicsit meleg hangzása dobott a mélyeken.
Persze most már Focuspad-A hangjával is nagyon elégedett vagyok mert tetszik a plusz mély így hogy már tiszta.
De az elején azért nem voltam hangzásban egyértelműen meg győzve mert a közép minőségét/mennyiségét kell (igaz kis részben) beáldozni a mélyekért.

(#69289) Bodz válasza #56474624 (#69284) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Kb. 70Hz alatt durván beesik a 400S hangja gyári párnával. Én pl. úgy vagyok vele, hogy inkább legyen szub, mégha ennek van némi ára is.

(#69290) Spíler


Spíler
őstag

Alkatrésznek ez megéri,szerintem. :)

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#69291) pulutodurumo válasza Dorien (#69287) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Hát, félsiker. De az is inkább kudarc.

A Takstar párnák kicsit lötyögnek a Pion, de legalább ki tudtam próbálni. A Pio párnái nem mennek föl a Takstarra.
De nem ajánlom senkinek. Az MS5T hangja felment a padlásra, a közepek ott buliznak a magas hangokkal együtt. Aztán szakadék, és szűk mélytartomány.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#69292) macman507 válasza Dorien (#69285) üzenetére


macman507
aktív tag

A Philips SHP2500 50x40mm belső átmérőjű párnával rendelkezik, tehát mindkettő nagyobb lenne ilyen téren, ami jó, viszont a mélység 15mm és a legmélyebb részen kb 30mm mély. A hangszórótól a párna külsejéig mérve, de mindkét részen ugyanolyan vastag pont a párna.
Tehát mindkettő előbb említett nagyon, illetve folyamatosan nyomna valószínűleg.

Kár, hogy pont ezt az adatot, illetve információt a belső kialakításról, meg méretekről soha senki nem írja le, még a gyártó is félreérthetően fogalmaz.

Tehát a keresés folytatódik :)

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#69293) szakibá... válasza Spíler (#69290) üzenetére


szakibá...
senior tag

Már eladták.

Az EGYENLŐRE nem egyenlő azzal, hogy EGYELŐRE. Még nem!

(#69294) Spíler válasza macman507 (#69292) üzenetére


Spíler
őstag

Neked kényelmesebb lehet egy jó supra fejhallgató,azok közt is vannak jók.Esetleg a Sennheiserek nagy fülpárnásak,érdemes kipróbálni párat,ha megoldható.

szakibá

Későn vettem észre.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#69295) Dorien válasza macman507 (#69292) üzenetére


Dorien
veterán

Megnéztem újra, inkább 18mm a Pioneer mélysége - a vonalzó beosztása kb. 3mm után kezdődik. Nem igazán fogsz nagyobb kagylójú, jó hangú fejhallgatót találni belépő szinten, de még feljebb sem... AKG K701-et lehet még kipróbálni, de az más árkategória és ki is kell szolgálni. [link]

pulutodurumo: Várható volt, de legalább kipróbáltad. Nagyon eltérő hangot tud adni egy más anyagú párna. Nekem a HD668B + damper + HD681 EVO műbőr párna nagyon bejött. Tegnap csak ezt hallgattam a Presenterrel és annyira kellemes kiegyenlített hangja van, hogy semmi kivetnivalót nem találtam benne. A HD681 EVO a plüssel kicsit mélyebbre húz, de még az is egész kiegyenlített.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#69296) macman507 válasza Dorien (#69295) üzenetére


macman507
aktív tag

18mm már jobb, kár, hogy a fele annyiba kerülő Superlux ilyen furán kis párnákkal rendelkezik.

Talán 1-2 éve próbálgattam fejhallgatókat a MM-ban és a kirakott fejhallgatók közül csak a Bose volt ilyen ferde kialakítású belül. Vezeték nélküli volt ugyan, és 80-90 ezer körül, persze, hogy ez volt egyedül kényelmes :D
Ez volt az szerintem: Bose SoundLink II.

Nem tudom hogy szól, de tudom, hogy kényelmes volt :)

[ Szerkesztve ]

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#69297) Dorien válasza macman507 (#69280) üzenetére


Dorien
veterán

Ilyen ferde drivert talán csak az ATH-AD500X-nél (és AD900X-nél) láttam, azoknál inkább a párna tud nyomni egy idő után. Nagyon fej- és fülfüggő ez, ki kell próbálni.

"18mm már jobb, kár, hogy a fele annyiba kerülő Superlux ilyen furán kis párnákkal rendelkezik."

Inkább a te füled nagy. A HD668B gyári műbőr párnája az tényleg vékony, a HD681 EVO-é szerintem teljesen korrekt. Én órákig elvagyok benne.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#69298) Narakh


Narakh
senior tag

Sziasztok!

Pár éve nagy megelégedéssel használok egy Takstar (Invotone) HD2000-es fejhallgatót, de az utóbbi időben csúnya oszlásnak indult a pánt belső szivacsán lévő műbőr, és mindenhol annak a darabjait találom. Van esetleg ötletetek a javítására?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#69299) contaxg válasza Narakh (#69298) üzenetére


contaxg
veterán

Autókormány bőrözéssel foglalkozókkal érdemes lehet felvenni a kapcsolatot. ;) Persze ez inkább drágább fejeseknél adhat megoldást.

(Ha eredeti fülpárna kell abban tudok segíteni, mert van pár a fiókomban)

A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

(#69300) easy...rider


easy...rider
őstag

Sziasztok!

Tudtok forrást hogy honnan lehetne beszerezni Takstar TS-671 fejhallgatót? nem nagyon találok sehol már.

Esetleg hasonló kényelmes, jó hangzású, semleges karakterisztikájú fejest tudnátok ajánlani?

Köszi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.