Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50851) fericske válasza EQMontoya (#50850) üzenetére


fericske
addikt

A szétmoddolt 860-asom nem lehet hasonlítani egy gyárihoz hangban és műszaki paraméterekben sem, csak mondom.
Impedancia konverterrel használom, speciel halkabban szólalt meg mint az 1770pro, vagy az 1990pro.

A TH610 vitathatalanul jobb fejes a 99 classic-nál. Ha a dupla nulla tényleg úgy szól mint a 610, akkor teljes mértékben igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#50852) EQMontoya válasza fericske (#50851) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ha minden igaz, Novemberben jön a dupla nulla, igaz, ebony kiadásban. Majd meglássuk. :)

Same rules apply!

(#50853) Khelben válasza Samtya (#50833) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha a TS 671 helyett veszek egy Hyperx Cloud-ot, az miben lenne visszalépés?

(#50854) .DLL válasza Khelben (#50853) üzenetére


.DLL
veterán

Végülis csak térben jelent technikai visszalépést, viszont ami szubjektív az a karakter, és lehet akár egy kétszer jobb fejhallgató is ha nem tetszik a karaktere. Mindenesetre nem rossz, nem kell tartani tőle, kicsit több a basszus, de adnak hozzá plüss párnákat is amivel ez mérséklődik. Tudásban kb. hasonlóak.

(P.H.)

(#50855) Dorien válasza Khelben (#50853) üzenetére


Dorien
veterán

Térben kevesebbet tud, de anyagminőségre, kényelemre sokkal jobb a Cloud.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#50856) Tulku válasza fericske (#50847) üzenetére


Tulku
veterán

Custom arthoz: Nekem vmi 9 driveres prototípust csinált de behalok olyan hangja van...szó szerint több hangjegy van benne (sokkal) mint bármilyen hangkeltőben amit eddig hallottam, minden közelebb van és minden tágasabb, megfogottabb, részletesebb...

Egyébként a harmony 8 már kifutó az utódja a 8.2 ami sokkal jobb lett...a régi 8 és 8 pro szerintem sem lett egy világszám....

Kár hogy Spiral ears-ot nem hallottál...

(#50857) Khelben válasza Dorien (#50855) üzenetére


Khelben
nagyúr

A Cloud II mennyivel jobb-rosszabb? Azt látom, hogy van hozzá egy külső hangkártya, de olyanom már van.

(#50858) winben


winben
aktív tag

Üdv srácok!

Mi a véleményetek a Philips SHB3060 fejhallgatóról?

Sajnos egy boltban sincs itt a közelben kipróbálható darab, így nem tudok belehallgatni.

Tudom, hogy a vezetéknélküli megoldás miatt legszívesebben a tűzbe dobnátok, de én mindenképpen hordozható vezetéknélküli fejhallgatót keresek ~15E ft-os árkategóriában, korrekt basszussal. Tehát ha ez vacak más ajánlásokat is szivesen fogadok :)

(#50859) Tulku válasza winben (#50858) üzenetére


Tulku
veterán

Nem igazán fogsz ajánlásokat kapni...itt rendre (igen érthető minőségi okokból) nem ajánlják őket...

Saját tapasztalat, hogy eddig két BT fejeshez volt hosszabb ideig szerencsém, (Sony 1ABT és Sennheiser Momentum2 wireless) ahol is már hangminőséget kezd produkálni a BT rendszer, de a Sony némi idő után zavaró volt, a Sennheisert hosszú ideig tudom hallgatni, meglepően szép hangja van (BT-hez képest...persze kábelen pregnáns különbség lép fel)...

De ez nem az az árkategória amiben keresgélsz...így nem marad más hátra, mint a próba...

(#50860) winben válasza Tulku (#50859) üzenetére


winben
aktív tag

Köszi, ez is nagy infó volt.

Minél inkább le szeretnék számolni a kábelekkel, viszont ami fontosabb, hogy korrekt minőségben szólaljon meg a cucc, ha már egyszer beruházok ilyenre, úgyhogy úgy néz ki marad egy kábeles megoldás. :((

(#50861) fucsaj válasza Dorien (#50786) üzenetére


fucsaj
csendes tag

Köszönöm a tippet, végül a HD681 EVO mellett döntöttem, és nem bántam meg. Szerencsére nem kicsi, a plüss párnák viszonylag kényelmesek az erősítőm is szépen kihajtja és nagyon kellemesen szól, basszus is pont annyi van amennyi kell.

(#50862) Samtya válasza Khelben (#50857) üzenetére


Samtya
senior tag

A Cloud II ugyanolyan mint az elődje. Csak a színválasztékban van eltérés. A fejpántjukat nem lehet nagyon nagyra széthúzni, óriás fejűeknek kicsi lehet. Itt nézheted meg.

(#50863) Mukucs


Mukucs
senior tag

Kedves Superlux HD681 evo tulajok, Nektek is "halk" a fejes?

Ma jött meg, most próbálom először éppen, de ez valami iszonyat halk. Még az 5 ezres genius is hangosabb/teltebb volt. Valamit rosszul csinálok? :))

(#50864) Samtya válasza Mukucs (#50863) üzenetére


Samtya
senior tag

Valamit rosszul csinálsz. Mire kötötted rá?

(#50865) Mukucs válasza Samtya (#50864) üzenetére


Mukucs
senior tag

Alaplai hangkártya, előlapi, meg a 2.1 em fejhallgató kiementére is, ja, telóra is.

Ennek be kell járódnia vagy valami ilyesmi? :B

(#50866) Samtya válasza Mukucs (#50865) üzenetére


Samtya
senior tag

A bejáratással tisztul a hangja, de a hangerő nem változik közben. Alaplapi hangkártyáról összehasonlítottam egy Genius HS-500x-szel, egyformán hangosan szólnak. Az Evo persze sokkal szebben szól. Nem kellene nagyon halkan szólni a tiédnek sem. Rendesen össze voltak dugva a csatlakozók? Az is amelyik a fejhallgatónál van.

(#50867) Khelben válasza Samtya (#50862) üzenetére


Khelben
nagyúr

Akkor teszek egy próbát a sima Cloud-dal, ugyanazért a hangért nem adok +5k-t. Köszönöm a segítséget.

(#50868) deva


deva
tag

Sziasztok! Muszáj vagyok headsetet venni, mivel munkában új projekten apple gépeken kell dolgoznom, amiken már csak headset port van. Nézegettem, hogy mit érné meg venni, de igazából fogalmam sincs, nem jutottam előre, így hát az összefoglaló kérdéseire a válaszok következnek. :)

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Munkahelyen, open office irodában.

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Kizárólag zenehallgatás és online meetingek, ahol beszélnem is kell sokat, ezért a mikrofon muszáj. Zeneileg leginkább trance, techno, lounge, ilyesmi a fő irány.

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
Nem tervezek bankot robbantani ezért, mondjuk azt, hogy az elméleti határ 20k, de ha van valami, ami annyival jobban megéri, akkor hajlandó vagyok valamennyivel meghaladni ezt a határt.

4.) Új vagy használt?
Kizárólag új.

5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumauralnak jobban örülnék.

6.) Zárt vagy nyitott?
Mivel (időnként zajos) open office irodában használnám, ezért a kollégákra is, és saját magamra is tekintettel jobb lenne a zárt megoldás.

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Mivel nem akarok túl sokat költeni, nincsenek irreális elvárásaim se, legyen egy átlagos, kellemes hangzása, már ha ez így értelmes. :) Ha ez mond valamit, jelenleg egy ősrégi Sennheiser HD 485 fejhallgatót nyúzok, ennek a hangzásával maximálisan meg vagyok elégedve.

8.) Honnan vásárolnál?
Nem akarom túlbonyolítani, itthonról venném (Budapest belváros előnyben), ezen belül nyitott vagyok bármilyen boltra.

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Mac Mini, Macbook, amilyen almás gépet az orrom alá nyomnak épp a projekten. Annyi biztos, hogy az ügyfél ragaszkodik, hogy apple gépeken dolgozzunk, ezen belül bármi lehet. Ezért is muszáj, hogy 1 dugós legyen, amin átmegy a fejhallgató és a mikrofon is.

A segítséget előre is köszönöm!

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#50869) winben válasza deva (#50868) üzenetére


winben
aktív tag

A Mac-ben nincs mikrofon?

(#50870) scream válasza Khelben (#50867) üzenetére


scream
veterán

Én is sima Cloudot vettem, nem bántam meg, úgy se használtam volna hozzá azt az USB-s hangkártyát.

(#50871) deva válasza winben (#50869) üzenetére


deva
tag

Amikor éppen macmini van, az relatíve messze van (1 méter kb), amihez nem tudok rendesen odahajolni, szóval mindenképp kelleni fog egy headset. :)

It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

(#50872) Dorien válasza Mukucs (#50863) üzenetére


Dorien
veterán

Nekem nem volt hangerő problémám a HD681 EVO-val, de többeknek igen. Kellene hozzá valami normális DAC/AMP, pl. Fiio E10K vagy Fiio Q1 - ezek karakterben is passzolnak hozzá.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#50873) Saccco válasza Mukucs (#50863) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem teljesen jó, alaplapi kártyáról hajtom és 40-45%-on elég. Egyik kollégám próbálta, annak halk, de a szifonján csutka hangerőn hallgatja a zenét nem is értem, 3 méterre is tisztán hallani mindent. Mondjuk igaz, hogy max hangerőn is tudom hallgatni, mármint elviselem egy darabig. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#50874) .DLL válasza Saccco (#50873) üzenetére


.DLL
veterán

Na, akkor a kollégád jó úton halad a "hallhatatlanság" felé.

(P.H.)

(#50875) Mukucs


Mukucs
senior tag

Köszi a válaszokat mindenkinek, elsőre furcsa volt, aztán összehasonlítotam a Geniussal, tehát, hogy egyszerre a kettőt ugyanazon a zenén. Ég és föld! :K

De a hangerő lehetne több is, közben kicseréltem erre a szövetesre a párnákat, sokkal jobbnak tartom, Ti is ezzel használjátok??

Amúgy gondolkozom erősen egy Fiio E10K-ban, csak picit sokallom az árát, a fejhallgatóhoz árához mérten természetesen.

Köszi még1x! :R

(#50876) .DLL válasza Mukucs (#50875) üzenetére


.DLL
veterán

E10K helyett a Creative X-Fi HD amúgy is jobban megéri szvsz. De van olcsóbban Fii0 K1, Creative E1, illetve nézz szét használtpiacon, egy Bkercso féle erősítő is elég lehet első körben, vagy egy Xonar DG/DGX pl.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#50877) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Hát ma olyan történt velem, amit soha az életben nem hittem volna:

Holnap adtam volna el a régi, Shure SRH-840 fejhallgatómat, gondoltam meghallgatom még egyszer utoljára, jó pár hónapja csak a NAD VISO HP50 volt a fejemen. Felvettem és az első pillanattól kezdve azt vettem észre, legyen szó bármelyik számról, ez a fejhallgató JOBB mint a HP50. (Pontosabban jobban tetszik a hangja)

A teljesség kedvéért egy Schiit Fulla-ról hallgattam mindkettőt, ezzel a DAC/AMP nem hallgattam még a 840-et, mert ez a NAD korszakban került hozzám.

Na most mi legyen...

A Shure fejpántja ragasztva van és már nincs meg a tartása se. 30-ért tudnám így eladni. 20-ért lehetne új fejpántot venni hozzá és lehet már párnát is cserélnék akkor...
Az nagyjából akkor egyértelmű, hogy a mostanit érdemes lenne eladni? Mert ennek az állapota nekem nem felelne már meg.

Erősen gondolkozom, hogy egy közel új állapotú, Shure SRH-840 beszerzésén, szerintetek ez mennyire lenne butaság? Ami aggasztana avval kapcsolatban, hogy idővel annak a fejpántja is megadná magát nagy valószínűséggel...

Esetleg létezik a 840-hez nagyon-nagyon hasonló karakterű zárt fejes 100 ezerig erősebb felépítéssel?

(#50878) Samtya válasza Vasinger! (#50877) üzenetére


Samtya
senior tag

Milyen az SRH-hoz képest a NAD?

(#50879) Dorien válasza Vasinger! (#50877) üzenetére


Dorien
veterán

Szerintem add el mielőbb, ha van rá jelentkező.
Nyitottakat hallgattál már? Vagy az nem játszik? :)

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#50880) Vasinger! válasza Samtya (#50878) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát, ezt nehéz lesz leírni, de megpróbálom.

Érdekes módon az alsóbb tartományokban többet ad a 840, pedig a NAD-nak elvileg többet kéne adnia belőle, de mégsem. A NAD mélyeit feszesebbek érzem, rövidebb lécsengésűek, a 840-nek sokkal valódibbak "bizsergetőbbek".

A térérzet is teljesen más. Bár a 840 tere valamivel kisebb, de hihetetlen jó a felbontása, mindent hallasz merről jön, elkülönülnek a hangok és mindezt tisztán. Érezni, hogy fürge a membrán, nem mossa össze a részleteket.

Ezzel szemben a NAD kicsit olyan akkor amikor több "hangszer" van jelen, hogy összemosná a dolgokat, minden egyben van, közelebb a fülemhez.

Nem tudom mennyire sikerült leírnom, de nem egyszerű az biztos.

Néha a 840-et, néha a NAD-ot érzem nyertesnek.

Dorien:

Igen, én is így látom, hogy eladni biztos elfogom. Nem érné meg ezt felújítani. Zártat szeretnék igen, ha esetleg munkahelyre is vinném, akkor ott a nyitott nem jön szóba.

MÁS:

Mikor lesz fejhallgató tali BP-n? :D Azt hiszem az elég döntő pont lenne nekem, hogy akkor mi is kell. Egyébként pénteken jön egy új DAC, lehet azzal minden megoldódik majd.

[ Szerkesztve ]

(#50881) Bodz válasza Vasinger! (#50880) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Igazából egyszerű, megtartod a HP50-et és szerzel mellé egy jó állapotú 840-et. Nem kell feltétlenül választani. :D
Végül milyen dac lett?

(#50868) deva: Ha nem gond a sok mély, akkor vehetsz egy LZR 580-at.

[ Szerkesztve ]

(#50882) Vasinger! válasza Bodz (#50881) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Lehet az lesz, csak anyagilag nem igazán jövök ki jól :D

DAC: Amit javasoltál, Audinst HUD-mini. Ha ezzel se lesz tökéletes a hangja a HP50-nek, akkor erősen nézelődök másfelé, de lehet meghozza a megváltást.

(#50883) Samtya válasza Vasinger! (#50880) üzenetére


Samtya
senior tag

Jól érthetően leírtad, köszi.
Mostanában volt emlegetve itt is a Meze 99 Classics és a Focal Spirit Classic, elég jó beszámolókat lehet róluk találni. Ha új zártat keresel érdemes lehet foglalkozni velük.

(#50884) Maxximus válasza fucsaj (#50861) üzenetére


Maxximus
őstag

Hogy cserélted a SL-681 HD-t a plüss párnára? Nem nehéz,van valami trükk?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#50885) Samtya válasza Maxximus (#50884) üzenetére


Samtya
senior tag

(#50886) mcs válasza Mukucs (#50875) üzenetére


mcs
veterán

Meg kell várni, amíg kb. 40-50 órányi használat után bejáródik, és akkor lesz igazán jó. :)
Erősítő nélkül viszont veszett fejsze nyele a hangerő.

(#50887) .DLL válasza Vasinger! (#50880) üzenetére


.DLL
veterán

Ezt valóban érdekes olvasni, mert a Viso HP50-nek kiterjedtebb a basszusa, a SRH840-nek 100Hz alatt fogy, fölött emelt, amiatt általában jó testű, de bizonyos zenéknél elégg zavaró a szub-tartomány hiánya.
Szerinem egyébként kipróbálhatnál egy Beyer DT770 Pro-t és AKG K545-öt is. :K

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#50888) Terapeuta


Terapeuta
őstag

Sziasztok.
Iránymutatást szeretnék kérni: HD681 EVO mellé szeretnék venni egy másik fülest (asszony lenyúlta).
Sony tabletről használom és a spotifyről hallgatok zenét. Érzem a rendszer határait (nem tudom, hogy ezt nem-e a spotify miatt), ezért ha van értelme, akkor tovább lépnék, kb 30-35 ezer Ft a keret.

Mit tanácsoltok:

a: nem érdemes drágább cucc, a sportify miatt nem lesz érdemi javulás. Az 681EVO karaktere nekem alapvetően tetszik (ilyen áron, természetesen), ennyi pénzért nem fogok eget verő változást érezni...
b: érdemes picit drágább fejest venni (AKG K72-K92 ??)
c: érdemes egy fejhallgató erősítőt (én a legkisebb, legolcsóbbra gondoltam, hogy a keretbe beférjek).

Melyik irányt javasoljátok?

Egyszerűen gondolkodni nagyon nehéz...

(#50889) Yodamest


Yodamest
addikt

Na helló zenekedvelők,

Régen jártam már ebben a topikban, anno nem volt könnyű a megfelelő fejhallgató kiválasztása. (sohasem könnyű :) )
Csak egy kis feedbacket szeretnék adni, hátha valakinek pont kapóra jön majd:

Annyi a lényeg, hogy anno a nagy keresgélésben végül rábukkantam a Yamaha MT220 nevű legtöbbek számára ismeretlen csodára. Innen sem tudott róla senki semmit mondani, amolyan hiddem gem a cucc. Elmentem végül a fejhallgatóplázába, ahol szerencsére kitudtam próbálni és összevetni az akkori többi jelöltemmel is. Hát a Yamaha szólt a legjobban így meg is vettem. Azóta is teljes megelégedettséggel használom, kb 1 éve már. Iszonyat kényelmes, brutál szépen szól. Már értem miért mondják el minden videotesztben, hogy ennyi pénzért (50-55K) de még 2X ennyiért SEM kapsz ilyen hangzást! Amikor vettem még csak elhittem a "nagyoknak" illetve a rengeteg pozitív visszajelzőnek amazonon, neweggen stb. , de már így hogy megtapasztaltam teljesen értem is a dolgot.

Itt az amazon link, érdemes elolvasni a kommenteket a termék 5.0 értékelésen áll 27 szavazat alapján, ilyet én még egy márkánál egy terméknél sem láttam, nagyon durva. De így, hogy jómagam is használom, teljesen értem a dolgot.

Aki ebben az árkategóriában keres fejhallgatót az gondolkodás nélkül ezt vegye, ahogy írják is az értékelők, ez a cucc az áránál 2-3X többet ér. Amolyan hidden gem, kevesen ismerik, de aki kipróbálja az nem csalódik benne. ;)

(#50890) Khelben válasza Khelben (#50867) üzenetére


Khelben
nagyúr

Megjött a HyperX Cloud. Érzésem szerint nem sokat vesztettem a TS671-hez képest, viszont nyertem egy kis basszust meg egy mikrofont, ami adott esetben jól jöhet. Egyelőre csak telefonról próbáltam (bár az LG G3-nak állítólag jó hangja van), este majd kipróbálom a TS671-gyel együtt is. De jó lesz ez.

(#50891) EQMontoya válasza Yodamest (#50889) üzenetére


EQMontoya
veterán

Fura, hogy az érzékenységről nem írnak.
A 37ohm-os impedancia megvan, de ettől még lehetne erősítő-izzasztó.

Same rules apply!

(#50892) Tulku válasza EQMontoya (#50891) üzenetére


Tulku
veterán

Nem az...elég könnyen hajtható, hordozhatóról valóban eléggé hype hangja volt, de hosszabb idő után némi kopogást véltem felfedezni a mélyekben...de persze nem számottevőt....azért utána a Shure 840-et felvéve én az utóbbit finomabbnak, muzikálisabbnak éreztem jazzre, klasszikusra, de tény, hogy a Yamaha nagyon eladja magát...és persze rengeteg olyan műfaj lehet, ahol nagyobbat szól mint a 840....

Egyébként szakik azt mondták hogy a Yamaha nem csinált soha saját fejlesztést, csak tokozott...tehát elképzelhető hogy vmelyik nagy fejes gyártó lelke dobog a három hangvilla jel alatt...

(#50893) Tim82 válasza Tulku (#50892) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyébként szakik azt mondták hogy a Yamaha nem csinált soha saját fejlesztést, csak tokozott...

A régi Yamaha planárokkal mi a helyzet?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#50894) Tulku válasza Tim82 (#50893) üzenetére


Tulku
veterán

Nem vagyok szakértő, csak leírtam amit hallottam...lehet hogy dinamikus membránra gondolt a pók.....

[ Szerkesztve ]

(#50895) EQMontoya válasza Tulku (#50892) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez mondjuk érdekesnek hangzik.

Mert most kb. ezt írtad le:
Beyer770 < Yamaha < Shure 840, de szerintem a 840-nél jobb a Beyer. :)

Same rules apply!

(#50896) #16820480 válasza EQMontoya (#50895) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyéni ízléstől is függ azért. Nekem például jobban bejött a 840 hangja a legtöbb Beyernél, de itt a topikban például a Beyerek örvendenek nagy rajongásnak. De például a Yamaha MT120 nekem egy unalmas, semmiben nem kiemelkedő hangú fejes volt.

(#50897) .DLL válasza #16820480 (#50896) üzenetére


.DLL
veterán

Az MT120 nekem is, és amikor ott voltam ( 'pláza ) akkor nem volt más Yamaha kipróbálható. =(
- - -
Akkor én a DT770-et és a Shure 840-et egy szintre tenném :)) csak más karakter, és ez perdöntő fontosságú! Ahol/akinél a közepek fontosak, a gitárok, valós hangszerhangok, annak a 840 jobban tetszhet, akinek viszont fontos az ütős, szubbasszus is, és a csillogó, részleteket eléd pakoló hang, annak a DT770 jobban bejöhet.

(P.H.)

(#50898) Tulku válasza EQMontoya (#50895) üzenetére


Tulku
veterán

Hinnye..hol írtam én beyerről? :)

Én szebbnek ítéltem a 840-et mint a Yamahát...

Beyerek hangja egyébként nekem nem gyere be (770,880,990...többet nem hallottam)...de szerintem ez egyéni preferencia...

(#50899) Tin


Tin
veterán

tudom, rengetegszer előkerült már, de a dt770 pro 80-ashoz képest milyen a hyperx cloud hangja? így összehasonlításban...

kéne egy hordozós B füles melóhoz, és pont a mikrofon is kellene néha. de 20-nál többet nem szánnék rá, viszont zárt kellene.

(#50900) zsocy válasza Tin (#50899) üzenetére


zsocy
őstag

Hát, ha mikrofon is kéne akkor a DT770 nem igazán játszik a HyperX Cloud ellen. Meg nem is igazán egy árkategória a kettő, persze használtban lehetnek jó vételek Beyer fronton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.