Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36081) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Sziasztok,
Monitor választásban kérnék tőletek néhány jótanácsot. Elolvastam a bevezetőt, de úgy érzem az alapján még nem tudnék választani.
Jelenleg egy 22'-es TN paneles Samsung monitort használok, ezt szeretném fejleszteni egy minimum 24-es méretűre.

A legfőbb szempont a választásnál: játékra kell elsősorban, másodsorban normál PC-s használatra. PS3-n játszok sokat, ezért fontos hogy HDCP kompatibilis monitor legyen (gondolom ez ma már nem probléma), és mindenképpen 16:9-es képarány (mert a PS3-nak ez a natív képaránya, és ha ettől eltér a monitor akkor kihúzza a képet), fullHD felbontással. Mivel játékra kell, fontos hogy ne legyen nagy input lag, stb. Mivel most TN panelest használok, ebben is szeretnék előre lépni, valami szebb képet adó panel kellene.
Fontos az is hogy "szép" legyen a monitor, lehet minimalista, de gagyi kinézetű semmiképp, a szín fekete vagy zongoralakk. (most egy Samsung zongoralakkos monitort használok és nagyon tetszik). Márkában a Samsung-ot részesítettem előnyben eddig, de nyitott vagyok másra is.

Köszönöm előre is a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.