Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35801) Nyugdíjas válasza rszp (#35796) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Majd mindenképpen oszd meg velünk mire jutottál, mert bár nehéz vállalkoznásak tűnik,de ha valakinek akkor neked sikerülni fog. Örülök, hogy nem adsz alább az igényeidből. :K

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#35802) rszp válasza Nyugdíjas (#35801) üzenetére


rszp
aktív tag

Nem lehet normális monitort venni?

Gondoltam, hogy a 8 évvel ezelőtti monitoromat könnyű lesz lecserélni. Ez sem hibátlan de ha az U2412M a best buy most, akkor siralmas a kínálat. Az U2413 lesz a következő versenyző amit megnézek, ennyit még áldozok rá ha megéri. Ha ez sem üti meg a szintet akkor megvárom az LCD utáni technologiát vagy veszek valami huszonezer forintos akármit amivel szemben nincsenek elvárásaim.

(#35803) schawo válasza rszp (#35802) üzenetére


schawo
titán

A 2412-nek rengeteg hibája, gyengéje van (amellett hogy egy olcsó, belépő modell), de pont a betekintési szögeibe belekötni kicsit furcsa nekem. Van FuSi S-PVA-m, az sem kínál jobb betekintési szögeket, sőt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#35804) anytime válasza rszp (#35802) üzenetére


anytime
őstag

Egy dolgot azert ne felejts el!
A best buy nem azonos azzal, hogy a foldkerekseg legjobb es nagyjabol a legdragabb monitorjat fogod tudni megvenni, hanem azt, hogy egy ar / ertek bajnok moncsit tudsz a 2412M araert venni.
Nem akartam szemelyeskedni, csak kibuggyant belolem - irom ugy, hogy egyenlore nalam nem a DELL all nyerore, ennek ellenere mindig elolvasom azok irasat, akik nap mint nap ezzel foglalkoznak (van aki hivatasszeruen).

(#35805) Nyugdíjas válasza rszp (#35802) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Azert Arra is gondolj, hogy annakidején majdnem az U2413 árában voltak a jobb S-PVA Samsungok. Az a pénz most nem ugyanannyit ér. Viszont jól példázza a gazdasági helyzetet, hogy sok ember most annyiért vesz monitort, mint 8 évvel ezelőtt. Csak a pénz ér kevesebbet. Sokkal...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#35806) SchumiBácsi

Hali újra!

Kérdezgettem a "boltomat" 27" TFT kategóriában. Ma jött egy ajánlat.
Asus VG27AH 27" 3D LED LCD

PH-n igaz írtak már róla de néhány dolgot tisztázni kellene.

DVI-n keresztül kapcsolódna a géphez, akkor ezen át így hány Hz lenne a frissítése?
Cikk nem ír róla, vibrál e vagy sem (PWM) ?

Végül majdnem a legfontosabb a felbontása amiből következik a 0.3mm képpontméret.
Pár napja már szinte majdnem lefixálódott egy Dell UltraSharp U2412M, ami 0.27mm képpontméret.

Na most a két monitor között alapjáraton élességben azt hiszem nincs különbség.
A DELL a kisebb képpontok miatt elvileg kevésbé rajzol fűrészfogas képet.
Az ASUS igaz 27" ami jókora ugrás lenne a mostani 22" mérethez képest, de a 0.3mm képpontméret miatt arra következtetek hogy a kép alapból pixelesebb lesz, élsimításnál meg nem lesz olyan éles a kép mint mondjuk 0.27 képpontméreten ugyanazzal a beállítással. Ti mit gondoltok erről?

Jelenleg így ez a két monitor játszik.
Dell UltraSharp U2412M 24" 1920×1200
Asus VG27AH 27" 1920×1080

Melyiket választanátok? Előköszi!

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#35807) rszp


rszp
aktív tag

schawo:
A betekintési szöge a PVA Samsungomhoz képest rossz. A függöleges minimálisat de az belefér, a vízszintes viszont lényegesen rosszabb. Általában 2 gépet+monitort használok és nem fordíthatók el a monitorok csak nagyon keveset. Zavaróan csökken a láthatóság, szürkül a monitor ha áttolom a széket a másik gép elé. A mostaniaknál nincs ilyen gondom.

anytime
Nem az U2412M amit meg akarok venni de ezt tudtam felhozni példának, hogy jobbat szeretnék, mert ezt ajánljátok elég sokat. Nálam a best buy azt takarja, hogy jót, jó árért. Ezt valahogy nem tudom jónak ítélni de ez az én bajom.

Nyugdíjas:
Ja. 140+ÁFA volt a 19"PVA. De ennyi pénzért egész jót adtak.

Ok. Most, hogy megkaptam a magamét, felteszem újra a kérdést:
Legyen jó a betekintési szöge, ne vibráljon(no pwm), legyen elfogadható színhűsége (nem grafikai munkához kell), több féle bemete legyen. Szeretném, hogy legyen fekete benne, filmeknél a sötétebb rész is látható legyen valamennyire, ne a monitor világítását kelljen élveznem.
Kb 150ezret szánok rá. Ha tudtok ilyenben segíteni, akkor legyetek szívesek!
Egyik jelölt a U2413 de nagyon szívesen megnéznék más gyártótól is valamit.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#35808) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Milyen monitort vegyek? Nem játszom, nem mozizom és nem photoshopozok rajta. Viszont egész nap nézem ezért jó lenne ha kímélné a szemem, ha van ilyen...

Valami nagyobbat szeretnék, full HD, nem tudom hány colos az ami elterjedtebb?

All Black...

(#35809) stranger28 válasza Stalker-2572 (#35808) üzenetére


stranger28
addikt

Dell U2312HM? Vagy az U2412M még jobb lenne szerintem, de az meg nem 1080-as, hanem 1200-as.

Előző "kollegát" ne vedd figyelembe a 24-esnél, nem a Földön él. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35810) emiki6 válasza Isual (#35794) üzenetére


emiki6
veterán

Milyen monitorhoz nem elég már a dvi?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#35811) Clickbait


Clickbait
aktív tag

Azért akad olcsóbban is, mennyi lenne a keret?
Szerintem akkor elég egy TN-is. :)
A legelterjetteb a 21,5 és 24.

You got clickbaited.

(#35812) Clickbait


Clickbait
aktív tag

Olyan nincs. :DDD

You got clickbaited.

(#35813) emiki6 válasza Clickbait (#35812) üzenetére


emiki6
veterán

Akkor minek van DP?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#35814) stranger28 válasza Clickbait (#35811) üzenetére


stranger28
addikt

Olyat akar, ami szemkímélőbb, azért ajánlottam neki két PWM mentes darabot. 50 és 70 ezer, de IPS, TN se lesz sokkal olcsóbb, cserébe legalább szar. ;]

(#35810) emiki6: 10 biteshez nem elég.

(#35813) emiki6: Hang, daisy-chain, USB, nagyobb sávszél, stb.

[ Szerkesztve ]

(#35815) Stalker-2572 válasza stranger28 (#35809) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Olyanom már van :DDD , valami nagyobb kéne. 30" körül. Nem tudom mi az ami bejáratott.

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#35816) Clickbait


Clickbait
aktív tag

Dell U2913WM
Ez azthiszem jó lesz. :DDD

TESZT

Amúgy jogos hogy nem kéne a TN, de végülis neki tökmindegy milyen panel van a moncsiban. :K

[ Szerkesztve ]

You got clickbaited.

(#35817) stranger28 válasza Stalker-2572 (#35815) üzenetére


stranger28
addikt

:DDD

27 elég vagy kell a 30? Csak, mert 2x annyiba kerül a szvsz nem sokkal nagyobb méret. Meg egy keretet adj már.

(#35816) SCR3AMN00B: Egynek az jó lehet, ja, de szerintem az már messze lesz a fullHD-tól. Mondjuk egy jó 27-30-as monitor is.

Ezzel vitatkoznék. Van is neki IPS, az után venni egy belépő TN-t... Pláne nem 27 colon. Meg alapból minek nézne rosszabb képet, csak, mert nem melózik rajta, stb.

[ Szerkesztve ]

(#35818) Clickbait válasza stranger28 (#35817) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Hülyeségeket beszélek így szombat hajnalban. :DDD

30" -as ok
Azért van egy áruk, de megéri. :D
De helyedben maradnék 27-nél maximum. :)

[ Szerkesztve ]

You got clickbaited.

(#35819) Isual válasza Clickbait (#35818) üzenetére


Isual
veterán

Nem éri meg. 16:10 fetisizták vagy maximalisták (ami a plusz 160 sort illet) szokják mégis megvenni, vagy azok akik ezzel csajoznak, elvileg van ilyen is, :D

27", WQHD, IPS már fél áron van, az az ajánlott. Használtan volt mondjuk most fent 3014 200k alatt (vagy van is), arra azt mondom, hogy OK, de azért gyanús... :U

(#35810) emiki6: Vannak olyan, többnyire professzionális IPS monitorok, amelyek képesek a DVI 3x8 bitje helyett 3x10 bites jelet fogadni HDMI-n és DisplayPorton. Így precízebb a színfeldolgozás, kisebbek a kerekítési hibák, pontosabb a megjelenítés. Ezeknél van értelme a DisplayPortnak. Azonban nem kell szükségszerűen magának a monitornak is 10 bites natív megjelenítésűnek lennie, ugyanis a "csak" 8 bites, de fejlett elektronikával és 10 bit supporttal rendelkező monitorok (mint pl NEC P232w, vagy épp az én SV-m) ditherezéssel érik el az effektív 10-12-14-16 bites megjelenítési precizitást.

Emellett külön eset a natív 10 bites megjelenítésű és ezt támogató VGA-val hajtott rendszerek (AMD Fire Pro, nVidia Quadro), amelyeknél kötelező a DP a 3x10 bites natív kép megjelenítéséhez.

(#35812) SCR3AMN00B: Ha valamire nem tudod a választ, akkor arra ne válaszolj. ;) (márha erre szántad ezt a válaszod :U)

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#35820) Clickbait válasza Isual (#35819) üzenetére


Clickbait
aktív tag

Nem tudtam már törölni. :B

You got clickbaited.

(#35821) emiki6 válasza Isual (#35819) üzenetére


emiki6
veterán

Értem. :R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#35822) slashpm


slashpm
csendes tag

Helló!
Tanácsot szeretnék kérni. Szeretném lecserélni a jelenlegi 22 colos LG monitoromat egy 27-esre.
Engem semmilyen extra igazából nem érdekel (3D, hangszóró, tv vevő, forgatási lehetőségek stb), csak az, hogy milyen a képe, fényereje, kontrasztja. Ja, és ne legyen rajta fényvisszaverő üveg, mert az borzasztó :) Egyelőre 70-90e között nézelődnék, nem szeretném ezt átlépni :D

Mit ajánlotok? :) Előre is köszi.

(#35823) Isual válasza slashpm (#35822) üzenetére


Isual
veterán

LG IPS277L

Ha nagyobb felbontásra vágysz, akkor kicsit a kereted felett most van fent aprón 2 Dell U2713HM, ami megfontolandó (1, 2) - újonnan 150k.

Illetve meg szoktuk említeni a Dell U2412M-et, mint egy az ajánlott 27-es LG-nél valamivel kiforrottabb, jobb minőségű alternatívát, csekély méretcsökkenés fejében.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#35824) slashpm válasza Isual (#35823) üzenetére


slashpm
csendes tag

Köszi! :)

Azt az LG-t én is néztem délután, azt olvastam róla negatívumként, hogy a fényereje gyengécske (teszt szerint talán 220 cd/m2 volt). Erről mit gondolsz?

Nincs olyan 16:10es esetleg, ami jó, de 24esnél valamivel nagyobb? (de 27nél akkor kisebb)

(#35825) Isual válasza slashpm (#35824) üzenetére


Isual
veterán

A prad.de tesztje szerint a 277L fényereje 83-251 cd/m² között szabályozható. Nekem előbbivel lenne inkább gondom, a 250 cd/m² erős napsütésben már éppen elég azért.

16:10 24" felett nem igazán van 100k alatt - kivéve egy kiváló használt Dell az aprón.

Illetve egy ilyen dolog is van, ami egy elég komoly cucc, bár valszeg te nem ilyesmi monitort keresel, akkor nem jönne szóba az LG, az tuti. ;]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#35826) SchumiBácsi válasza slashpm (#35822) üzenetére

Na hasonló cipőben járunk. Hasonló problémákkal...

24" DELL U2412M ki van szemelve a mostani 22" után.

De azért a kisördög dolgozik: mégiscsak jobb volna nekem is ellépni jobban a 22"-től...
Egy 27" monitorral támasztott elvárásaim:
-ne tükröződjön (nem is értem ilyen baromságot miért találnak ki LCD-re)
-IPS panel
-ha 60Hz-nél normál megjelenítésben többet tud, akár csak 75-85-öt vagy 100-at, ne adj' isten 120-at az is érdekelne személy szerint.

Ha valaki tud ilyesmit 27"-ban megköszönöm ha segít. Árakkal ne törődjetek, ha túl drága legfeljebb gyűjtök.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#35827) South Velen válasza Isual (#35825) üzenetére


South Velen
addikt

Jól gondolom, hogy a 83 cd/m ² sok minimum fényerőnek?

(#35828) Isual válasza South Velen (#35827) üzenetére


Isual
veterán

Határeset. Nekem sok, mert én a 30-40-hez szoktam, legalábbis jó ideje ígykörül használom a sajátomat. De 50-60-at úgy általában már jónak tartjuk, a 80 kis háttérfénnyel még elmegy, matt sötétben kicsit azért sok.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#35829) South Velen válasza Isual (#35828) üzenetére


South Velen
addikt

Főleg, hogy ha jól tudom, alacsonyra szabályzott fényerőnél a PWM frekvenciája is alacsonyabb és itt ugye le kell szabályozni 0-ra :( Úgy tűnik, ki is zárom a lehetséges monitorok sorából.

[ Szerkesztve ]

(#35830) El Kebir válasza South Velen (#35829) üzenetére


El Kebir
őstag

nem, rosszul tudod, a frekvenciája nem változik, csak a kitöltési tényezője.

szerk.:
[link]

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#35831) slashpm válasza Isual (#35828) üzenetére


slashpm
csendes tag

Hmm, szerintem engem nem zavarna a 80, mivel a mostani LG-m 300at tud elvileg és 80%on használom. Persze már régi szegényke, azóta gondolom gyengült a fényereje, viszont így is 80 fölött van, ha jól sejtem...

(#35832) schawo válasza slashpm (#35831) üzenetére


schawo
titán

Pöttyet.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#35833) SchumiBácsi válasza SchumiBácsi (#35826) üzenetére

Időközben találtam 1 lehetséges megoldást:

Asus VG27AH 27" 3D LED LCD, ugyan tükröződik sajnos de egy rovarcsapda UV fényében csak nem látom a tükörképemet rajta majd este. Délután meg lejön a redőny legfeljebb az ablakra. A hátam mögötti LED-eket meg megoldom valahogy. De ah minden kötél szakad akkor visszaküldöm, és lesz a 24" DELL.

A kérdés lényege így már csak az hogy akinek van mennyire elégedett ezzel a monitorral?
IPS panel lévén gondolom a teteje nem sötétebb. A húzásra lennék még kíváncsi, bár a Samsung 226CW-nél lehet hogy ma már csak jobb van. Választ előköszi!

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#35834) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Lehet hogy hülye kérdés, de 15:10-es (vagyis 3:2) monitor létezik-e?
Mondjuk 1920×1280 kimondottan tetszene.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#35835) CYBERIA válasza SchumiBácsi (#35806) üzenetére


CYBERIA
őstag

Hátrébb tolod egy 10 centivel, és akkor ott vagy a 0,3 mm-rel, mint a másiknál a 0,27-tel.
Amúgy én a DELL-t venném.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#35836) stranger28 válasza CYBERIA (#35834) üzenetére


stranger28
addikt

Nem tudok róla. De beírod Google barátba, és kiderül.

(#35837) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sziasztok!

Monitort keresek, még új vagyok itt. A téma összefoglalókat sajnos nem tudja megjeleníteni a böngészőm, ezért hozzátok fordulnék. :DDD

Kérdés: szinte kizárólag szövegszerkesztésre és internetezésre, szemkímélő, minél nagyobb monitort tudtok ajánlani mondjuk 50 ezerig bezárólag?

Mondjuk nem ártana, ha lehetne forgatni, hogy ugye függőlegesen is lehessen rajta olvasni (mint a DELL 2312-t pl.).

Tehát IPS panel nem feltétel, de mondjuk egy 27-esnek örülnék.

Nem, nem nekem kell, azért, mert tönkrement a szemem a 75-ös brightness miatt. :D

[ Szerkesztve ]

(#35838) stranger28 válasza BomiBoogie (#35837) üzenetére


stranger28
addikt

Akkor biztos ismerősöd beültetted elé és neki ment tönkre. ;]

(#35839) BomiBoogie válasza stranger28 (#35838) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hah. Nem. :DDD

Vagy hagyjam a nyűglődést a fenébe és vegyek egy 2412HM-et?

Nőnemű egyedről lenne szó, akinek van egy netbookja (kicsi a képernyő, de jó a billentyűzet, mert kicsi és nem fárasztja a kezet) meg egy notebookja (jobb a képernyő, de azért ugye helyhez kötött a notebook létből fakadóan).

Az eredeti kérdése az volt, hogy a kettőt össze lehet-e valahogy kötni, hogy a két monitoron kétfélét lásson. Mondtam, hogy ez nem igazán jó gondolat. :D

Szóval inkább legyen egy monitor.

[ Szerkesztve ]

(#35840) stranger28 válasza BomiBoogie (#35839) üzenetére


stranger28
addikt

Ha találsz ilyen típust, előbb linkelj róla rivjút. ;]

Tipikus női hülyeség. :DDD

Az U2412M jó lehet szerintem neki, ha arra gondoltál, de az meg derága. Kisebb is, ha nem.

[ Szerkesztve ]

(#35841) Nyugdíjas válasza BomiBoogie (#35839) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ezt nekünk miért kell olvasni? Én mára lefáradtam tőle végleg. ;]

mert kicsi és nem fárasztja a kezet
Ez amúgy a kedvenc részem. Egyben remek ötlet. Ezzel fogok csajozni. Kicsi,de legalább nem fárasztja a kezet... :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#35842) Isual válasza Nyugdíjas (#35841) üzenetére


Isual
veterán

tényleg lefáradtál :D

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#35843) BomiBoogie válasza stranger28 (#35840) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Meh, nem baj, ha drága, majd nagyvonalú leszek és "pótolok bele". :DDD

Egyelőre úgy tájékoztattam, hogy kb. 40 ezer Ft-ért már lehet kapni ilyesmi monitort. Fő a dezinformálás.

(#35844) stranger28 válasza BomiBoogie (#35843) üzenetére


stranger28
addikt

Á, szóval bevesz a szájába dolgokat, és/vagy a rokonod. ;]

Te tudod, nézesd meg vele élőben, aztán úgyis a képarány dönt nála szerintem.

:K

[ Szerkesztve ]

(#35845) Marcye


Marcye
csendes tag

Sziasztok,

Monitor vásárlás előtt vagyok és szeretném a tanácsotokat kérni, az alábbi kritériumoknak megfelelő monitort szeretnék vásárolni:
-LED, Full HD, 21,5", DVI csatlakozó
-a márka gyakorlatilag mindegy
- 32000 Ft-t. szánok rá és ez a maximum

Már kinéztem egy Philips 227E3LSU-t, azt szeretném kérdezni hogy erről mi a véleményetek?

Előre is köszönöm,

(#35846) Peddy789


Peddy789
őstag

Az LG IPS277L-ről vajon mikor elsz tftcentralos teszt?

mitől ennyire olcsó ez?

amugy azon gondolkodtam hogy a többi 27-30as dell kicsit talán túl precíz szín pontosság stb, nekem full felesleges, és örülnék ha lenne kicsit kevésbé precíz de nagy kijelző, ezlenne az első ilyen? jól látom hogy ez mostanság debütált?

(#35847) stranger28 válasza Peddy789 (#35846) üzenetére


stranger28
addikt

Nem igazán lesz szerintem, LG-t nem nagyon szoktak. prad viszont nézte.

Olcsó húsnak... ;]

Viccet félretéve: Ha elég a 27-re a FHD neked, akkor jó lehet... ezért olyan olcsó többek között.

[ Szerkesztve ]

(#35848) Peddy789 válasza stranger28 (#35847) üzenetére


Peddy789
őstag

hát gondolom hogy egy konkrétan dupla annyiba kerülő dellhez képest nemfogja azt hozni de azért ez nemis akkora csoda

hát így azon gondolkodtam hogy mostanság kicsit túl közelről nézem a monitoromat, hamost ugyanannyi képont lenne csak +3colon lehet kicsit jobban hátradölhetnék a székben, és ezzel ugyanott lennék nem?

(#35849) Pocok256


Pocok256
veterán

Sziasztok érdeklődnék, hogy a Dell U2312HM monitor játék téren küzd e valami eszméletlen buggal vagy van e ebben az árkategóriában játékra jobb vétel ?

Gondolom a mostani Benq 2220HD nál sokkal jobb lesz :)

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#35850) vond válasza Pocok256 (#35849) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Kifejezetten jó játékra (is)... :K És valóban sokkal jobb lesz...

(#35851) Pocok256: Én meg azért mondom, hogy teljesen jó lesz, mert a legtöbb TN panelessel simán felveszi a versenyt ilyen téren... Persze vannak hardcore játékra kihegyezett TN kijelzők, de azok ritkák és drágák, és nem utolsó sorban képminőségben megfekszenek az U2312HM előtt...

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.