Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35101) t256 válasza zone (#35100) üzenetére


t256
őstag

Előbbiről találsz teszteket, utóbbiról még semmi. Egyébként azzal szemezek én is (22EA53).
Én várok néhány tesztet róla, valamint benézek néhány nagyobb műszaki kereskedésbe, hátha ki van állítva.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#35102) Reno7 válasza Vageir (#35096) üzenetére


Reno7
senior tag

S2440L utánhúzás.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#35103) zone válasza t256 (#35101) üzenetére


zone
őstag

Tudom, de a másikból több helyen is van, gondolom újabb. Paraméterekben nem nagyon látni különbséget.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#35104) Vageir válasza I3EI\ICE (#35097) üzenetére


Vageir
csendes tag

Köszönöm a választ, a nap sose fog besütni hozzám.Most azon gondolkodok hogy olcsóbban LG 24EA53VQ-P vagy DELL S2340L, vagy megér e 10-20 ezer FT ez DELL S2440L vagy DELL U2412M?

(#35105) Isual válasza Vageir (#35104) üzenetére


Isual
veterán

Dell S2340L (szubjektíve csinos képük van ezeknek a glossy Dell-eknek, ha nem haszbálod erősen napsütött szobában, akkor hálás ilyen szempontból ez a kijelzőborítás) vagy méginkább az U2312HM ajánlottabb lenne az LG-nél, s az LG mindössze 0.8"-csel nagyobb, mivel 23.8"-es, nem kerek 24, szóval méretben nem annyival kisebb egy 2312 pl.
Véleményem szerint az S2440L nem, de az U2412M megéri a felárat, az egy nagyon jól eltalált monitor, 2312-nél is jobban teljesít, arra érdemes lenne a plusz pénzt rászánni.

@(#35102) Reno7 + Vageir + BENCE: Ugye a 2440-nél nem konkrétan az utánhúzással van a gond, hanem azzal, hogy a valóban "gyárilag lassabb" VA-ból úgy akartak gyorsat csinálni, hogy agyonoverdriveolták... így nagyon masszív a képek, videók tanúsága alapján az overshot. Ami sokszor - sztem mindig - zavaróbb mint egy sima durvább utánhúzás/szellemkép, mivel ez ráadásul inverz, ezért látványosabb ha ilyen agresszív...

(#35099) q8: Először félreértettem, aztán nem akartam elhinni, de úgy néz ki, hogy ez tényleg 1366x768 21.6"-en, amiről én még sose hallottam, de csak az... Szóval tuti neked, ha a pixelméretre megyünk, márpedig arra megyünk! :K

és a fő kérdés (ha belenézel a kézikönyvébe):
- biztosan támogatja-e az analóg kábeltévés jelet - ha azt írja, akkor biztos
- illetve hogy monitor módban szép képe van-e - IPS lévén biztos nem csúnya, de az alacsony felbontás miatt szerintem nem lesz egetrengetően gyönyörű a megjelenített tartalom, ellenben az elvárásoknak biztosan megfelel majd
- esetleg tipp hol lehetne élőben megnézni - nincs

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#35106) Vageir válasza Isual (#35105) üzenetére


Vageir
csendes tag

Köszönöm a választ, akkor szerintem U2312HM veszem, ha a gép többi alkatrésze miatt csak ennyi lenne a monitorra.De ha lesz akkor feltétlenül U2412M veszem.

(#35107) q8 válasza Isual (#35105) üzenetére


q8
tag

köszi..

biztosan támogatja-e az analóg kábeltévés jelet - ha azt írja, akkor biztos
hááát, én azt olvasom hogy pal/secam tuner is van benne...

ez tényleg 1366x768 21.6"-en, amiről én még sose hallottam, de csak az... Szóval tuti neked, ha a pixelméretre megyünk, márpedig arra megyünk!
én is rácsodálkoztam...de valószínűleg a tv irányból nőtte ki magát monitorrá...

(#35108) Isual válasza q8 (#35107) üzenetére


Isual
veterán

fxngom sincs mi a csuda az, nem értek a tunerekhez, passzolok! :)
A monitor a sajátos igények miatt jó lehet! Én a linkelt használtat venném, de ennek számottevően nagyobb pixelei vannak, tudom, hogy idősebb embereknél ez sokat számít.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#35109) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Üdv ismét!

Köszi a tanácsokat, végül a 2312HM mellett döntöttem. Elvileg szerdán jön az Oázisból. :R

[ Szerkesztve ]

(#35110) zack válasza Vageir (#35104) üzenetére


zack
nagyúr

Bármilyen mesterséges fény is tükröződik bennük ill. a szobába beszűrődő természetes fény is elég. Egy kis lámpa, vagy hangulatvilágítás, és már ott is a pacekod a monitorban. :DDD Persze napfénynél ez drasztikusabb, ilyenkor esetben kár is bekapcsolni. :DDD Vak sötétben persze gyönyörű, kérdés ki szeretné ennyire szelektíven használni, és ki mennyire képes a sötétre orientálódni ami a gépezést illeti.

(#35076) Gyuláé

Ez teljesen szubjektív. Nézz meg egy 27"-es fHD-t olyan távolságból, ahonnan otthon is néznéd. Sokan amint látod el sem tudják képzelni a 27" méretet 1440p alatt, viszont nekem volt 1440p 27" méretben, és most 1080p használok 27" méretben, és semmi gondom vele, mert egyszerűen gyönyörű a képminőség.
Nézd meg hogy a te szemednek zavaró e a 27" méretben a nagyobb képpont távolság. Ha nem zavar, ezzel jársz a legjobban. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35111) Joshi


Joshi
titán

Sziasztok. Lassan ideje lenne lecserélnem a jelenlegi Samsung 214T monitoromat amit már kb 7éve használok. Az elvárásaim ennek megfelelően inkább az IPS panel felé terelődne olyan 24-27" méretben. Az ár mondjuk legyen 100-120k vagy kevesebb, azzal tisztába vagyok hogy ebbe a kategóriába csak az 1920x1080-as kijelzőjű monitorok férnek bele pedig szemezgetek a 2560x1600-as kijelzőkkel is. :DDD Nem vagyok márkahű, ha valami jó az jó tehát bármilyen gyártóra fogékony vagyok. Ti mit ajánlanátok? Válaszokat előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#35112) zack válasza Joshi (#35111) üzenetére


zack
nagyúr

24"-27"

Nagyon nem mindegy ám. :U 24"-es méretben ennyiért szinte az ajánlott DELL-ek bármelyikét hazaviheted, míg ha 27"-ben gondolkodsz az már 150k+ DELL-ből...Tehát ennyiért 27"-es méretben marad az LG és az IPS277L, és még marad majd 50k a zsebedben.
Kérdés, kell e neked a 27", és hogy zavarna e a nagyobb pixelméret. Mert ha igen, akkor inkább gondolkozz 24" méretben. Ha nem, akkor jobban jársz a +3 collal. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35113) Joshi válasza zack (#35112) üzenetére


Joshi
titán

Én abból indulok ki hogy a jelenlegi monitorom mérete 21" de 4:3-as képaránnyal vagyis én nem akarok ennél kisebb vertikális méretet. Annak idején a Samsung 244T 16:10-es képarányú volt a maga 1920x1200-as felbontásával azaz csak szélességben volt nagyobb a kistestvérnél. Szerintem nincs az a 24"-os 16:9-es monitor ami hozná a jelenlegi 214T monitorom fizikai magasságát. Jól gondolom? Akkor nekem 27" kell?

(#35114) zack válasza Joshi (#35113) üzenetére


zack
nagyúr

Kb azonos lesz a vertikális méreted (30cm), tehát kisebb nem lesz, de a horizontális méret jóval szélesebb.
27" méretnél viszont ez már 34cm.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35115) Joshi válasza zack (#35114) üzenetére


Joshi
titán

A 214T képernyő magassága 32,2cm szélessége 43cm. Na mind1 ezek szerint akkor a 24" inkább megfizethető kategória az IPS kijelzők kategóriájában? Az általad említett LG IPS277L gyanúsan olcsó ahhoz képest hogy 27"-os, ha nem ezt hanem 24" kellene akkor melyik modellt ajánlanád?

(#35116) schawo válasza Joshi (#35115) üzenetére


schawo
titán

Az LG 277 azért olcsóbb, mint a többi 27-es, mert csak fullhd felbontású, nem pedig 2560x1440-es. Ha neked elég a fullhd, és megbarátkozol a nagyobb méretű pixelekkel, akkor rendben van az a monitor is. Ne essünk az "ára igazolja a minőségét" csapdába.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#35117) Joshi válasza schawo (#35116) üzenetére


Joshi
titán

Néha szoktam játszani ezért inkább maradnék az 1920-nál, akkor 24"-ban milyen konkrét típusok jöhetnek szóba?

(#35118) schawo válasza Joshi (#35117) üzenetére


schawo
titán

Mint említettem, a 27"-os LG is fullhádés (1920x1080). További lehetőség: Dell U2412M, esetleg ASUS PA248Q

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#35119) Isual válasza Joshi (#35117) üzenetére


Isual
veterán

Dell U2412M lesz neked a legjobb! :K

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#35120) stranger28 válasza Joshi (#35117) üzenetére


stranger28
addikt

Ha csak néha játszol, feltételezem nem akarsz vagyonokat költeni videokártyára, ebből pedig nekem az következik, hogy az a 9-10%-os FPS esés, ami a fullHD-hoz képest van az U2412M-en, nem feltétlen kedvező számodra. De csak egy ötlet, attól is függ min játszol, mennyire új játékon, és mennyire vagy megszállott grafikailag, stb.

[ Szerkesztve ]

(#35121) Isual


Isual
veterán

Egész jó cucc lett ez az EiZO EV2336W !

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#35122) Reno7 válasza Isual (#35105) üzenetére


Reno7
senior tag

Tudtommal a ghostosodás minden S szériás DELL-nél jelen van, ez egy széria hiba a rossz overdrive miatt.

Windows 8 alatt működnek a kalibrált színprofilok a játékok alatt?

[ Szerkesztve ]

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#35123) Isual válasza Reno7 (#35122) üzenetére


Isual
veterán

Igen, de a hangsúly nem a ghostingon - mert az mindenhol van - hanem a rossz, "túlerőltetett" overdriveon és az ebből fakadó durva overshoton (inverse ghosting) van. Ami sokkal látványosabb és így értelemszeráen zavaróbb, mint egy pl overdrive nélküli "sima" ghosting. Ezért írtam csak, hogy itt ezt kell inkább hangsúlyozni, ez a hiba, nem a "hagyományos" ghosting.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#35124) Reno7 válasza Isual (#35123) üzenetére


Reno7
senior tag

Nekem ugyanaz a kettő :B. Mindkettő idegesítő...

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#35125) Nyugdíjas válasza Reno7 (#35124) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Úgyérted, hogy ugyanannyira nem kívánatos, zavaró?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#35126) Isual válasza Joshi (#35115) üzenetére


Isual
veterán

Utánanéztem, a Dell U2412M kijelző mérete 51.8 (H) x 32.4 (V) cm.
Tehát a pixelmérete épp akkora, mint a jelenlegi 214T-nek - 0.27 mm.
Így a mostani monitorodnál lényegében 320 pixellel (szűk 10cm-rel) szélesebb monitort kapsz, és megmarad vertikálisan a 1200 sorod, tehát abból nem veszítesz. 1600x1200-as CRT/LCD-ről váltóknak leginkább ezért ideálisabb még mindig a 16:10-es képarány, ha nincs elegendő keret egy 27"-es WQHD monitorra.

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#35127) Füleske válasza Isual (#35121) üzenetére


Füleske
addikt

Csak ne lenne ilyen bűn ronda. :D

(#35128) Isual válasza Füleske (#35127) üzenetére


Isual
veterán

Nekem kezdettől fogva nem begyere ez a lekerekített, kicsit rajzfilmes design (főleg a 27-30"-es méretben), de nincs mit tenni (az U2913WM a legemészthetőbb). Az LG viszont szvsz jó irányba mozdult, ami a külsőt illeti, csakhát az LG logo akkoris ottmarad... ;]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#35129) Joshi válasza Isual (#35126) üzenetére


Joshi
titán

Köszi. :R

(#35130) zack válasza schawo (#35116) üzenetére


zack
nagyúr

Így van. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35131) Reno7 válasza Nyugdíjas (#35125) üzenetére


Reno7
senior tag

Számomra mindenféleképpen... A játékokban még a blur-t is kikapcsolom ha lehet, még az is zavar.

My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

(#35132) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok.

Engem igazából vélemény érdekelne egy Samsung 305T monitorról. Lehet ezzel bármit kezdeni? Megéri ilyet venni? Nagy meg minden, de eléggé szegénesnek tűnik...

Előre is köszönöm.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35133) Nyugdíjas válasza TESCO-Zsömle (#35132) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mennyibe kerül egy ilyen, és hol lehet kapni?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#35134) zack válasza TESCO-Zsömle (#35132) üzenetére


zack
nagyúr

Ha nem csal az emlékezetem, ez a széria táp hibás volt. :U Szinte az összesnek cserélni kellett, és nem volt olcsó...Illetve úgy fogalmaznék, amelyik megadta magát nagy eséllyel táphiba miatt, és ez elég sűrűn bekövetkezett.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35135) Joshi válasza TESCO-Zsömle (#35132) üzenetére


Joshi
titán

Régi modell így az LCD technológia is és az elektronika is idejét múlt, viszont nekem is egy 214T monitorom van ami még ma is teljesen vállalható. Itt az a kérdés hogy mennyiért tudsz hozzájutni, ha olcsó pénzért és a készülék jó állapotban van akkor talán érdemes lehet a vételre.

Táphiba!!!
Igen az én 214T belsőtápos monitorom is belefutott ebbe a hibába néhány éve de nem látom akkora problémának a dolgot. Én kerestem egy maszek fiatal elektroműszerész srácot és megjavította kemény 5000 magyar Forintért a monitoromat. Azóta köszöni szépen jól van. :D Szerintem ennyit a tápról.

ui.: azt mondanom sem kell hogy a srác aki javította nagyon áradozott a monitor képminőségéről. Mondjuk ez volt 3-4 éve de akkor is. :D

[ Szerkesztve ]

(#35136) zack válasza Joshi (#35135) üzenetére


zack
nagyúr

Én cseréről beszéltem elsősorban, nem maszek műszerész javításáról. ;) Persze ettől még ez is lehet jó megoldás.
Annó amikor 300k környékén mentek a 305T-k lett volna 130k környékén használt, de nem mertem belevágni, mert a tápcsere relatíve drága lett volna az árához képest. Mintha olyan hiba is lett volna, hogy hiába cserélték hangot adott ki ami zavaró volt. Azt nem tudom a kisebb méreteket érintette e, de volt olyan Viewsonic monitorom, aminél tapasztaltam hasonlót, pedig volt benne táp csere.
Ahogy írtad is, sok mindenre nem alkalmas az idejétmúlt elektronika miatt, pl játékra sem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35137) El Kebir válasza zack (#35134) üzenetére


El Kebir
őstag

"és nem volt olcsó"

jaja, drága az a pár darab kondenzátor ami a szériahiba oka (capxon kondi), nekem a 215TW-be 300Ft-ba került az az 5db kondenzátor... (+ kis idő a szétszedés, kondi kiforraszt, új beforrasztása) azóta már több ideje működik, mint amit a gyáriakkal ment...

az ajánlott, hogy vásárlás után (ha nincs rá garancia), szét kell szedni és megnézni volt-e már felújítva a tápegysége, ha nem volt, akkor kapásból cseréltetni kellene azokat a "capxon" hulladékokat...

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#35138) Teaway válasza Füleske (#35127) üzenetére


Teaway
veterán

"Csak ne lenne ilyen bűn ronda. :D"

A pálinkát se bámulod, hanem nyeled ;]

Nincs itthon csokid??

(#35139) dances


dances
tag

Erre
valaki?

Only the Good die young.

(#35140) t256 válasza dances (#35139) üzenetére


t256
őstag

LG oldalán azt írják IPS paneles tervezői monitor. Nem tudom mivel tudhat többet a Dell. Mondjuk FullHD felbontású.
Tipokus válasz lesz, de nézz meg élőben egy U2312HM-et, hogy lásd jobb-e a képminőség és megéri-e cserélni.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#35141) TESCO-Zsömle válasza Joshi (#35135) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mennyi az az összeg, amit még probléma nélkül ott mernél hagyni egy működő példányért?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35142) schawo válasza dances (#35139) üzenetére


schawo
titán

Nem hiszem, hogy érdemes lenne. Főleg, ha egyik sincs kalibrálva.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#35143) TESCO-Zsömle válasza zack (#35136) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt hogy érted, hogy játékra nem alkalmas? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#35144) dances válasza schawo (#35142) üzenetére


dances
tag

Az LG van jelenleg és kalibrálva is van.

Only the Good die young.

(#35145) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok,
egy ideje már olvasgatom a topicot tervezett monitorcsere miatt (sok éves Samsung 970p-ről váltanék) és elég jó kompromisszumnak minősítve döntöttem a Dell 2312 mellett.
Egyetlen kérdésem az lenne, hogy - bár pontos megjelenési dátumot nem találtam - az előd 2311 2010. június környéki, a 2312 2011. szeptember környéki, ez alapján már jöhetne a 2313 is akár, van bármi ami ilyesmire utal az elkövetkező 1-2 hónapban?

(#35146) schawo válasza dances (#35144) üzenetére


schawo
titán

Ha a méret és felbontás megfelelő, én tuti nem cserélném a CCFL-es monitoromat egy LED-esre.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#35147) schawo válasza Orgi (#35145) üzenetére


schawo
titán

Nem hiszem, de a 2312-n is már sokat fejlesztettek a megjelenés óta. A 2311 és 2312 között a háttérvilágítás indokolta a típusszámváltást.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#35148) I3EI\ICE válasza TESCO-Zsömle (#35132) üzenetére


I3EI\ICE
aktív tag

Volt ilyenem, illetve egy barátomnál is megfordult kettő példány. Nem a tápjukkal volt gond, hanem a vezérlőpanellel. A monitor ilyenkor működőképes marad, csak színhibákat, csíkokat, egyéb képhibákat produkál, amiktől használhatatlanná válik. Általában csak a vezérlő IC forrasztásai (BGA) engednek el, de drága felszerelést, és komoly szaktudást igénylő művelet a javítása, ráadásul semmi garancia nincs rá, hogy nem lesz vele rövid időn belül újból gond . Nekem egy többek által elismert érdi szakember azt mondta, hogy rosszul lett megtervezve az egész vezérlőpanel benne. Túl vékony a nyák, és az IC-n sincs még egy pici passzív hűtés se, pedig nem gyengén melegszik. Én a tapasztalataim után max 50 ezerért vennék ilyen monitort, pedig szerintem remek monitor amikor működik. Ha nem lenne típushibás, én 100-120k környékére taksálnám az értékét használtan. Nem ajánlom a 305T-t. Most találsz az aprón 1-2 embert, akik új, vagy alig használt Dell monitorokat árulnak. Sokkal inkább tőlük egy 3011, vagy egy 3014, esetleg az az LG W3000H ami 125-ért van fent, de a 305T-t se a 305Tplus-t nem ajánlom. Nem véletlen hogy szinte minidg van belőle eladó vagy itt, vagy Vaterán....

(#35149) I3EI\ICE válasza TESCO-Zsömle (#35143) üzenetére


I3EI\ICE
aktív tag

Nem engem kérdeztél ugyan, de ha épp most itt járok, válaszolok rá :)

Egyszerűen lassú a monitor, a bemeneti késleltetése kb 40-50ms körül lehet, de nem mértem, csak arra emlékszem, hogy az LG W3000H-tól 20-30ms-mal volt lemaradva mikor összevetettem őket. Ez annyit tesz, hogy ennyi késéssel jelenik meg minden a kijelzőn. Hasonló, mintha neten 50-es pinggel játszanál, csak itt a kijelző késik. Gyors akciójú FPS-re alkalmatlan, kevésbbé pörgős játékra, szimulátorra szerintem vállalható, de alapvetően tényleg nem egy gamer monitor, inkább a nagy felbontás, és a színhűség az erőssége (filmezni, desktop használatra, Photoshop-ra, egyebekre, nagyon jónak tartom)

(#35150) TESCO-Zsömle válasza I3EI\ICE (#35148) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mennyiben változtat az ajánláson ha elárulom, hogy 30k-ért árulják?

#35149: Értem.

zack: Elmegyek, kipróbálom, aztán meglátjuk. Öregem ugyanitt vett 19-ért egy Samsung 230TSn-t. Annyi hibája volt, hogy a monitor talpát tartó csavar 1mm-el hosszabb volt a kelleténél, így a moniror billegett. Öreg vett másik talpad, én meg megköszörültem a régi csavarját és most is az tartja a FuSi moncsimat.

5 hónap gart adnak rá elvileg. Persze csak az átvételkor nem levő hibákra. :B

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.