Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47035) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi a segítségeket a billel, azt hiszem ha megírom mit vettem leveszitek a fejem de azért belefér... :D

Ha már ugyis mentem ma a Polúsba benyargaltam a Mediaba, volt kint egy tucat bill, végig nyomkodás útán egy Trust Thoza jött el velem, madzaga sincs és nem fogjátok elhinni de meglepően halk, számomra hihetetlen mértékben halk a laptop beépítettje mintha érezhetően hangosabb lenne, igaz olyan mintha valami gumi ágy szerűbe futnának bele a gombok mert viszonylag enyhe, de van valamennyi ellenállásuk mielőtt leérnek.
Hozzá kapott egér tipik adjunk hozzá valamit occó cucc... De a bill nagyon begyere főleg 9900-ért, kapott már egy adagot mind dokumentációval mind Unity Enginnel. Aztán kicsit meghajkúrásztam a GTA v-tel is. :D Vezetékes létére egész kellemes nem vettem észre különösebb latencyt vagy input lagot, este kipróbálom valami húzósabbal is aztán írok. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.