Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) Gondwana válasza Pötyi (#2400) üzenetére


Gondwana
addikt

(Gyerekkorodban - az enyém még tart! - te is full karbon hokiütővel toltad? Nekem két összeszögelt léc volt a hokiütőm, csak a szálkákkal kellett vigyázni, vagy ha már belement a kezembe, időben kiszedni, hogy ne gyulladjon be)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#2402) skiny83 válasza Pötyi (#2400) üzenetére


skiny83
aktív tag

Szerintem a CREATOR név miatt, így valamelyest hajaz arra a vonalra. De javítsatok ki ha tévedek.

..nem értek a gyémánthoz.. ..Antwerpenben terem?

(#2403) thomeef


thomeef
őstag

Egy jó deal ha valakit érdekel: [link]

3 órája töltötte fel a csóka, sztem hamar el fog menni :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#2404) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

na, legoéknál nem igazán kerek a rendszer, 2/2 alkalommal jelzi hibásan a pontjaimat, vicces lesz, ha minden vásárlás után irnom kell nekik :((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2405) Mcray


Mcray
senior tag

Szeretném eladni az 8018 AAT-met. Karcmentes, füzettel. Doboza nincs. Nem nagyon láttam csak egyet 17-ért. Mennyit kérjek érte?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2406) LÁZ válasza Mcray (#2405) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

akko 15öt, hogy tiedet vigyék el, ne a másét, ha nem sürgős, lehet 18is, ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2407) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Olx-en 45k egy tumbler. Csapjatok le rá ( lego batmobil ) erre keressetek. :)

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2408) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#2407) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

szerencsére kevesebb lesz majd legóéktól, bár most megy a kavarás a supporttal (sztem csak kifogtam egy okostojást), mert nem hajlandóak jóváirni a dupla pontokat a 42029 után :((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2409) Napfénysüti válasza LÁZ (#2408) üzenetére

Remélem megoldódik ez a pont jóváírás. Eddig pont dícsérték a Lego supportját.

Més que un club!

(#2410) LÁZ válasza Napfénysüti (#2409) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

nem is volt velük baj, előzőleg egyből jóvá lett irva a hiány, most meg az okos azzal jött, hogy csak 79 jár, és jóvá is lett irva a duplája...linkeltem is neki, hogy shopban öcsém az a 79 az 179 alap esetben is..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2411) R3ĐßuŁŁ válasza LÁZ (#2408) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

wow :D mennyi pontod van?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2412) emiki6


emiki6
veterán

Én meg találtam valakit jófogáson, aki eladja a bionicle-jeit és így össze tudok rakni két nekem tetsző kollekciót. A Rahkshi-t és a Bohrok-ot. :C

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#2413) Cheesus válasza emiki6 (#2412) üzenetére


Cheesus
senior tag

A Bohrok-ot egyszer én is össze akarom gyűjteni :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#2414) föccer


föccer
nagyúr

Vettem múlt hétvégén egy 10662-t a lánykának. Tetszett neki. :) Persze még nem nagyon tudja összerakni a kockákat, de majd segítek neki. :D

Ez alább linkelt operaház eléggé tetszetős. Kár, hogy nincs zseton rá. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2415) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#2411) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

1050 körül kéne legyen, muszáj lesz vhogy csökkenteni a tumbler árát :D , azért is, ha még itt a dupla hónapban kattintok, a 426ot duplázom meg. Az meg lehet megy a Slave1-be, vagy egy része a Triple E-be ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2416) vicces


vicces
addikt

na lassan nekem is érik egy ilyen legos beden, de üresen, talán használtan. én jobban szeretem kitúrni a legot, mint rendszerezni. ;)
amikor egy készlet után van maradék alkatrész az megy egy jégkrémes dobozba, de már egyre jobban tele van. pl a legutolsó gold miner készletet összeraktam elképesztő sok darab maradt meg. az új tipusú legorészekről ne is beszéljünk. néha már elgondolkozok, hogy lego-e még manapság a legó.. :F

:)

(#2417) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Sziasztok,

olyanban tudnátok segíteni, hogy utat szeretnék venni. Eddig csak két darabosat találtam, esetleg van más opció is? Vagy valahol használtan az sem baj :)

Köszi

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2418) LÁZ válasza CharlieDrop (#2417) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

legoéknál 2900 a 2db, árgép szerint itthon 2k ugyanaz a készlet, apródon is van, de itthon sajnos a név miatt sztem mindenki a nyerészkedésre hajt, sztem 1k/lap lenne érte a reális.

ps. otthon lehet van 4-5 nekem, esetleg megkérhetem öcsém, hogy hozza fel pestre a jövő7en ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2419) emiki6 válasza Cheesus (#2413) üzenetére


emiki6
veterán

Azért talán a legjobb az első széria, mert ott sokkal színesebbek az elemek, főleg a fegyverek. A második széria már jobban ráment a szürkére, ezüstre, ott már sokkal kevésbé különböznek a 6 elem képviselői.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#2420) CharlieDrop válasza LÁZ (#2418) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Köszi, igazából nem is az ár miatt, hanem mindenhol ugyanazt a két darabost találom.

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2421) dime27


dime27
őstag

Pár Legóm fényképes albuma Technic és Creator fanoknak ;) :))

[link]

:R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#2422) Napfénysüti válasza dime27 (#2421) üzenetére

Nem semmi gyűjtemény. :K

Més que un club!

(#2423) Brumi


Brumi
senior tag

Csináltam pár képet az Arctic szettekről:

Már csak a repülőt kell összeraknom, és akkor megvan az egész sorozat :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#2424) R3ĐßuŁŁ válasza Brumi (#2423) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Cool :D :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2425) elesnorbi


elesnorbi
csendes tag

Sziasztok!
megvételre keresném a képen látható pótkocsi vázat.
Akár több darabodt is.

[ Szerkesztve ]

(#2426) LÁZ válasza elesnorbi (#2425) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

érdemes a rebrickable.com-on megnézni, ha tudod, hogy melyik készlet tartalmazta, az elem számát, és bricklink-en, ebayen biztosan van belőle, szivesen megnézem neked, vagy rendelek a legótól is ;)

TO ALL: vip pontos sztorinak az lett a vége, hogy a 2. supportos irt, és kiderült, hogy októberben a dupla pontok vannak jelezve a shop-ban, tehát nem azok duplázódnak vásárláskor, mivel erről az a kollega sem tudott, akivel jóváirattam a mikulásgyárat, és az sem akinél a truck-al reklamáltam, illetve hát én sem, igy a truck után is jóváirták nekem a 179-et ;] . ergo 2x kaptam gratis pontokat...nájsz.

A lényeg, hogy a shop-ban kiirt pontok ebben a hónapban már a duplázott pontok, többször nem is zaklatom akkor őket emiatt :D

asszem egy szavam sem lehet :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2427) Napfénysüti válasza LÁZ (#2426) üzenetére

Minden jó ha a vége jó. Sajna a 42029 még nem jött meg, talán hétfőn már hozzák. :)

Més que un club!

(#2428) LÁZ válasza Napfénysüti (#2427) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

a hosszú 7vége miatt valszeg, még én sem kaptam meg, ha neaggyisten eltoltak volna vmit

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2429) föccer


föccer
nagyúr

Erről a pontgyűjtésről van valami leírás? Hol tudnék utána olvasni?

Köszi :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2430) Pötyi válasza elesnorbi (#2425) üzenetére


Pötyi
őstag

Tessék, ez az elem ID-je:

(Kétféle van belőle, apró eltéréssel.)

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#2431) LÁZ válasza föccer (#2429) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

pm ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2432) emiki6 válasza LÁZ (#2431) üzenetére


emiki6
veterán

Jöhet ide is! Köszi :R

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#2433) LÁZ válasza emiki6 (#2432) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

kopi - paszt :DDD ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2434) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

Volvo markolós készlet

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2435) Napfénysüti

Korán beköszöntött a karácsony nálam:

Köszi Laci a rendelést! :R
Végül DHL hozta ki nem a posta. :K

Ui: meglepően jó súlyban van ez a 42029. Alig várom hogy hétvégén összerakjam. ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#2436) R3ĐßuŁŁ válasza Napfénysüti (#2435) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Az már doboz ! :D Nice :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2437) LÁZ válasza Napfénysüti (#2435) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

zsir-zsir, ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2438) Mcray válasza R3ĐßuŁŁ (#2436) üzenetére


Mcray
senior tag

Megszólalt a Doboz Fetisiszta :DD :DDD :C

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2439) R3ĐßuŁŁ válasza Mcray (#2438) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

:DDD :DDD Ennek legalább már valami doboz formája van :DDD

Apropó, idén jön még ki valami érdekes?

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2440) dime27 válasza Napfénysüti (#2435) üzenetére


dime27
őstag

Szuppi lesz összerakva de ez is mint a 42024-es motorizálva az igazi azért! ;) Jo nagy dög lesz belőle :D

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#2441) xedos válasza elesnorbi (#2425) üzenetére


xedos
addikt

Mintha a vaterán ezt láttam volna: [link]

(#2442) Pötyi válasza xedos (#2441) üzenetére


Pötyi
őstag

Látod a számot?

QNX is cool!

(#2443) xedos válasza Pötyi (#2442) üzenetére


xedos
addikt

Ő - igen?
Csak futólag aképet néztem - nem jó?

(#2444) LÁZ válasza Pötyi (#2442) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

a piros vagy a sárga szám az érdekes :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2445) xedos válasza Pötyi (#2442) üzenetére


xedos
addikt

Na így segítsen az ember... szóval alakra ugyanaz, de neked szürkében kell én meg elsőre a feketét linkeltem be... volt fehér is - nézz körül az eladónál.

(#2446) Napfénysüti válasza dime27 (#2440) üzenetére

Sajnos motor készletem az nincs. Mármint a 9397 M-es motorja megvan de full RC-sre nem tudnám átalakítani.
4*4-esre lehet vajon?
Bár most már hogy lesz rugós felfüggesztésem ideje lesz lassan végre egy saját autós kreálmányt elkezdeni. ;]

Més que un club!

(#2447) dime27 válasza Napfénysüti (#2446) üzenetére


dime27
őstag

Az M motor pont elég lesz arra h motorizáld hajrá! ;) :D

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#2448) Napfénysüti válasza dime27 (#2447) üzenetére

Azt hittem arra gondolsz hogy fullosan motorizáljam. Azt ami az útmutató végén van mint motorizálás valóban meg tudom csinálni. :K

Més que un club!

(#2449) föccer válasza LÁZ (#2434) üzenetére


föccer
nagyúr

Ohhh, mennyi sok pénzért lehet egy ilyenhez hozzájutni? {nyálcsorgatós mosoly}

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2450) Napfénysüti válasza föccer (#2449) üzenetére

55.900-ért már lehet kapni: 42030

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.