Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) dime27 válasza thomeef (#2900) üzenetére


dime27
őstag

Nem rossz nem rossz de amit én raktam össze szerintem az a tutti még mindíg és csak egy elem a kormány az ami nem a 42000 alkatrészei között szerepel :))

:R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#2902) CharlieDrop válasza dime27 (#2901) üzenetére


CharlieDrop
veterán

:R :Y :R :C

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2903) DrojDtroll válasza dime27 (#2901) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Komoly egy gépezet :C :C

(#2904) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Valaki ismeria vaterán 1-1 alkatrészt áruló nagykállói tagot?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2905) thomeef válasza dime27 (#2901) üzenetére


thomeef
őstag

Nem rossz ez sem, de ezt már láttam korábban :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#2906) Pala


Pala
veterán

Lego technic alkatrészek tisztítása hogyan javallott? :) Gondoltam, berakom őket egy lavor meleg, szappanos vízbe (kivéve persze a pneumatikus, és fémet/elektronikát tartalmazó darabokat). Úgy döntöttem, összerakom a 20 éves készleteimet, de előtte elvégeznék egy kis tisztítást. :K

(#2907) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

ITT van Friends-es adventi naptár, vki kereste, sajnos star wars-ost már sehol se találni :W

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2908) DrojDtroll válasza Pala (#2906) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Én az elektronkát tartalmazó alkatrészeket, valami vírusirtóval tisztítanám ;]

(#2909) Pala válasza DrojDtroll (#2908) üzenetére


Pala
veterán

Mondjuk olyanom pont nincs, de pneumatikus cuccokból van egy pár, azokat max letörölgetem valami ronggyal. :D

Hát...kicsit lemaradtam az elmúlt években... én még ebben a formavilágban voltam aktív, amikor minden "kockás" volt. :) De szerettem! :K

(#2910) DrojDtroll válasza Pala (#2909) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Szerintem mind a kettőnek meg van a maga varázsa, de szerintem is a régi kockás stílus adja meg azt az igaz Lego feelinget a dolognak

(#2911) Napfénysüti válasza Pala (#2909) üzenetére

Én is a studos legókkal nőttem fel és nekem szimpatikusabb is az.

Més que un club!

(#2912) Pala válasza Napfénysüti (#2911) üzenetére


Pala
veterán

hát igen, megvan a varázsa... az a gond viszont, hogy van egy-két alkatrész, amin látok halvány repedéseket, főleg ez, meg ez, meg ez hajlamos sérülésre, gondolom a sok-sok év alatt kicsit megfáradt az anyag... vagy nem tudom. Szerencsére van belőlük egy rahedli, úgyhogy pótolhatóak, de akkor is..attól tartok, idővel ugyanaz lesz a sorsa mindegyiknek.

[ Szerkesztve ]

(#2913) Napfénysüti válasza Pala (#2912) üzenetére

Igen a második kettő az nagyon sérülékeny. Nálam főleg a harmadik elem fogai szerették megadni magukat. :(

DrojDtroll: pedig elég gyakori volt reggel. Mondjuk én leginkább autók futóművénél használtam. :)
De volt ilyen vékony pár stud hosszú és studos tetejű elem aminek a vége fogazott volt na azt egy ilyennel egy tengelyre téve szögbe lehetett álltani. Ezt most így lehet nehéz elképzelni hogy miről beszélek de tényleg működött a dolog.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#2914) DrojDtroll válasza Napfénysüti (#2913) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Én a harmadik elemről nem is tudtam, hogy létezik :D

(#2915) Pala válasza Napfénysüti (#2913) üzenetére


Pala
veterán

Érdekes módon nálam a fogak nem törtek, viszont keresztirányú hajszálrepedések akadnak néhány darabon. Pedig vigyáztam rá mindig, de hát... Mondjuk a funkcióját továbbra is ellátja, csak hát na... maximalista vagyok, és jó lenne, ha mindegyik makulátlan lenne :) Egy szettet beáldozok ennek oltárán, hogy a többibe makulátlan darabok kerülhessenek! :K

Drojdtroll: Az a 2000-es években eltűnt és tudtommal a fogazat nélküli változat vette át a helyét.

[ Szerkesztve ]

(#2916) Napfénysüti válasza Pala (#2915) üzenetére

Nálam is voltak hajszálrepedések. Azzal csak az a baj hogy utána mert nem olyan passzentos egy tengelyre feltéve.
Elő kéne már bányásznom ezeket a régi legókat. Lent vannak valahol a garázsban. :)

Més que un club!

(#2917) Pala válasza Napfénysüti (#2916) üzenetére


Pala
veterán

Konkrétan mely készletekkel rendelkezel, ha nem titok? :)

(#2918) Napfénysüti válasza Pala (#2917) üzenetére

Brickseten Feri84 névvel megtalálsz ott szerintem meg tudod nézni mik vannak meg. Mondjuk egy része igazából öcsémmel közös (a régebbiek).

Ki lehet onnan linkelni a készleteim listáját valahogy?

Més que un club!

(#2919) Pala válasza Napfénysüti (#2918) üzenetére


Pala
veterán

Azt nem tudom, de megtaláltalak! :)

szerk.: van itt minden földi jó, ahogy látom! :) Én a "sima" legót már nem is tartom nyilván, ömlesztve van, a Technicnél még képben vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2920) Grillo válasza LÁZ (#2907) üzenetére


Grillo
senior tag

Kösz, ebből van sok, de nekem a city kéne inkább.

(#2921) LÁZ válasza Grillo (#2920) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ja, ok, akkor egy cipőben járunk :D , sztem már az sincs sehol :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2922) DrojDtroll válasza Napfénysüti (#2918) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Szép kis gyűjtemény :) :C

(#2923) boost


boost
addikt

Osztrák (német) Amazonon van minden fajta (Starwars is), de csak dec 13-tól szállítanak. (Magyarországra szerintem nem, de ha van németbe dolgozó ismeros, az fél siker. )

(#2924) Brumi


Brumi
senior tag

Ha rákeresel a saját nevedre és nem vagy belépve, akkor a collection linkjét be tudod másolni bárhova megosztás céljából. Amúgy jó cuccaid vannak! :)

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#2925) thomeef válasza boost (#2923) üzenetére


thomeef
őstag

Most osztrák vagy német?:D

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#2926) boost válasza thomeef (#2925) üzenetére


boost
addikt

Német a domain, de onnan postáznak svájcba és osztrákba is.

(#2928) LÁZ válasza McAdam6 (#2927) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

nicns SW naptárjuk :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2929) Grillo válasza McAdam6 (#2927) üzenetére


Grillo
senior tag

City sem :(

(#2930) boost válasza Grillo (#2929) üzenetére


boost
addikt

De van Friends, simogathattok pónit, partizhattok a medence mellett, és szürcsölhetitek a koktélokat.

Az nektek nem tu"nt fel, hogy míg a sima Lego-ba van tuzoltó, rendo"r, katona, addig a friendsbe állandó a beach, a partizás, és kevés a dolgozós készlet. Elég a sztereótípikus. :(((

(#2931) Grillo válasza boost (#2930) üzenetére


Grillo
senior tag

Friendses naptár csak akkor lesz, ha Cityt is találok. Elég nagy lenne a felháborodás fiam részéről, ha ő is ilyen simogatósat kapna :DDD

(#2932) Napfénysüti válasza boost (#2930) üzenetére

A Friends egy utópisztikus téma. :D

Més que un club!

(#2933) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

hú, kitaláltam, hogy a karácsonyi szettek mellé, (60003, 60047, 60044), összerakom az össeset ami van. eljutottam már a régikhez, amiket én kaptam, jee mekkora meló, karácsonykor jövök képekkel, ha valakit érdekel :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#2934) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

:F másnál is eltűnt a vip kártya info a lego oldalán a bejelentkezés után?

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2935) thomeef


thomeef
őstag

A fene essen bele hogy kockarakóról mindig abban a percben fogy ki a készlet amikor végre eldöntöm hogy nah most végre megrendelem :DDD

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#2936) R3ĐßuŁŁ válasza thomeef (#2935) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Mi lett volna a terv? :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2937) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Valaki anno beszerezte a 10244 - Fairground Mixer-t? Karácsony környékén tervezem összerakni :) Most az egyik webshopba 35k volt pár nappal ezelőtt ami nem rossz deal szerintem :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2938) LÁZ válasza R3ĐßuŁŁ (#2937) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

annyiért valóban jó vétel :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2939) thomeef válasza R3ĐßuŁŁ (#2936) üzenetére


thomeef
őstag

AT-AT :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#2940) R3ĐßuŁŁ válasza thomeef (#2939) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én az x-men készlettel voltam így, ahogy te :D De nem is baj, hogy elfogyott mára, mert úgyis megígértem itthon, hogy nem lesz több lego idén.. :DDD :DDD

Ha valakit érdekelne egy MISB Café Corner illetve egy MISB Market Street az írjon, mert jövőhéten meghirdetem bricklinken, de jobb lenne, ha itthon találna gazdára :)

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2941) thomeef válasza R3ĐßuŁŁ (#2940) üzenetére


thomeef
őstag

Én ebben a pillanatban meg is rendeltem mert ;] Valahogy újra van raktáron.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#2942) Mahrenburg válasza R3ĐßuŁŁ (#2940) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Szent Legokocka! :Y

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#2943) R3ĐßuŁŁ válasza Mahrenburg (#2942) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nice :C

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2944) boost


boost
addikt

Találós kérdés profiknak, hogy Melyik szettet kezdtük el összeépíteni a fiammal?

[ Szerkesztve ]

(#2945) LÁZ válasza boost (#2944) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

vmi kastélyosváras cucc, azokba nem vagyok otthon, Eiffel tornyot kizárnám :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2946) R3ĐßuŁŁ válasza boost (#2944) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Első ránézésre Black Monarch's castle :D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#2947) boost válasza R3ĐßuŁŁ (#2946) üzenetére


boost
addikt

Az bizony, Black Monarch's Caslte. :D

91 karácsonyám kaptam Jézuskától ( mint utólag kiderült szüleim vették a dollárboltban). Kb két hete kilistáztam, és csak 2 darab 1x10-es fekete lap hiányzott, amit azóta bepótoltam.

A B modellt sose raktam össze, az eredetit is szerintem akkor egyszer.

(#2948) adalbert1 válasza boost (#2947) üzenetére


adalbert1
veterán

Egyre nagyobb késztetést érzek, hogy jövőre bővítsem a Catle és Pirates készleteimet. :))
A december 4-én leadott rendelésem tegnap ide is ért a Lego Shop-tól, ez elég gyors volt, gyűlik karácsony tájékára az összrakni való (Simpsons minifigurák, Exo Suit, Ghostbusters, Research Institute).

(#2949) LÁZ válasza adalbert1 (#2948) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ghostbusters mindent visz :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#2950) R3ĐßuŁŁ válasza boost (#2947) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Hehe. Itt van a vitrinembe az összes valaha kiadott várral együtt :P Jó masszív vár ! Itt még adtak jó sok figurát a készletekhez nem úgy mint manapság :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.