Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98351) Xero válasza András7890 (#98350) üzenetére


Xero
nagyúr

Egyszerre egy aksi merül. Ne a kombinált értéket nézd, hanem külön külön. Ezért jobb tökig meríteni dupla aksinál.

(#98352) András7890 válasza Xero (#98351) üzenetére


András7890
újonc

Ok! Köszönöm!

(#98353) tototos válasza fattyu (#98279) üzenetére


tototos
őstag

Autódiagnosztikához gondoltam hogy tablet módban könnyebb használni.

(#98354) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ilyet látott már bárki?

Jelenség: játszom békésen, hirtelen a fülembe csilingel a low battery jelzés, a kép elsötétül, majd a gép elmegy hibernálni magát :Y
Kétszer játszotta el egymás után, mire vissza tudtam tölteni, már meg is haltam (netes játékban voltam).
Semmit nem nyomtam neki, az akku a lent látható töltöttségen van, kondija jó, a gép nem melegedett túl.

Ez már a második ilyen agypénisz dolog, mióta fent van a Win10.. az első az, hogy random visszáll a 2D órajelekre a GPU (játék közben!!!), és csak egy restart után hajlandó ismét normálisan működni.
Ezt egy random netes tippel elvileg megoldottam (hardveres gyorsítás kikapcsolása a böngészőben), de ez a hibernálós szar nem hiányzott.
Ha ez így működik, teszem is vissza a Win7-et (backupoltam, úgyhogy pár katt).

(#98355) Tikakukac válasza FoxiestFox (#98354) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor rakd vissza és ha jó, akkor sok kellemes percet fog okozni neked a win10 hibadetekt :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98356) FoxiestFox válasza Tikakukac (#98355) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Persze hogy jó lenne, ezelőtt is jó volt Win7-tel. Szóval havrdverhiba nagyjából kizárva, így első körben az érdekelne, ki lehet-e ezeket kalapálni ebből az oprendszernek csúfolt trashből, mert ha igen, megtartanám (ezektől eltekintve már egészen megbarátkoztam vele).

(#98357) Tikakukac válasza FoxiestFox (#98356) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor gugli elő meg random topikok, hátha. Van amikor ezekre rájössz. De max magadnak. Volt olyan gép ami 2 nap után lett jó, valami idióta eldugott driverben kellett állítani a dolgot és utána nem fagyott meg totál random egyszer egy héten.

Ezek nettó bukók sajnos.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98358) FoxiestFox válasza Tikakukac (#98357) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na, akkor ahogy a Cpt Obvious dolgokon túl vagyunk, vissza is kerülhetünk az alapkérdéshez: látott-e már valaki ilyet? ;] Páran használnak itt T/W520-akat 10-essel.
Várom az ötleteket, köszönöm! :D

(#98359) Tikakukac válasza FoxiestFox (#98358) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez szerintem nagyon nem T520 vagy W520 gond. Ha a win kritikus töltéssel kapcsol le, akkor nyilván megkapta, hogy a töltöttség kritikus és aludni kéne.

Mennyire van állítva a sleep?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98360) FoxiestFox válasza Tikakukac (#98359) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nincsen automatikus sleep treshold beállítva. Critical batt lvl 1%-on van, a low 10%, akció egyikhez sincs rendelve.

(#98361) Tikakukac válasza FoxiestFox (#98360) üzenetére


Tikakukac
titán

Hejhaj. Márpedig ez lesz a titok. Valamiért megkapja a triggert, hogy baba, most csucsu. Ezt kell kitalálnod, hogy miért, mert ha 7-en jó, akkor ez egyértelműen programozási gond.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98362) FoxiestFox válasza Tikakukac (#98361) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én a hővédelem hibás működésére gondolok. Az csinálta azt 7-en is (még T61p-n) hogyha a GPU túlhevült, egyszerűen hibernálta a gépet. Csakhogy az beugrott 100 fok fölé, ez meg 75-82 között billeg játék közben.
A hibás működés ott jön be, hogy ha ráeresztek egy AIDA stress testet, ami a CPU-t, GPU-t is húzza, plusz indítok egy Youtube videót, plusz játszom, és felvág mindent 90 fok fölé, nem történik semmi. Nem lép be a hővédelem, a CPU elkezd throttlingolni, de csak minimálisan (15% throttling), és kész. Még csak be se lassul a gép.
Ha viszont nem a hő, akkor wtf. :D

(#98363) Tikakukac válasza FoxiestFox (#98362) üzenetére


Tikakukac
titán

Bármi. Egy feszültség konkrét értékére is elmehet minden.

Ezért mondom ezt vagy tudja valaki vagy halál megtalálni.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98364) SNor válasza FoxiestFox (#98362) üzenetére


SNor
tag

Akksi nélkül is teszteld szerintem. Nekem volt hasonló, 60%ot írt majd sicc hibernálni. Igaz bekapcsoláskor meg 3%ot írt már. Szóval nem pont ugyanaz a jelenség.

(#98365) FoxiestFox válasza SNor (#98364) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Most játék közben ismét csilingelt, és feldobta, hogy lemerült az akku. Pár mp múlva ismét fel volt töltve. Érdekes :DDD Olyan, mintha néha pár pillanatra elvesztené a kapcsolatot az akkuval.
Tesztelem akkor akku nélkül, utána csinálok egy resetet rajta.

(#98366) szilvaspet válasza ghost364 (#98344) üzenetére


szilvaspet
tag

Üdv!

Én ezt rendeltem:
[link]
Nem tudom hogy ez eredeti-e, hátha a hozzáértőknek mond valamit..
Vantage és Aida ezeket írja róla:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#98367) darvinya válasza FoxiestFox (#98354) üzenetére


darvinya
titán

Mint tegnap megtapasztaltam, hogy gépemet megfogja valami.
Hát látom, hogy Windows Market és sok app frissül, eszveszettül, közben még rendszer és Wdefender is.
Egyszóval mindent egyszerre, szegény gép melyik szálat kövesse, s melyik rendszert lője ki.

Arról nem is beszélve, hogy addig nem tud semmit végebe vinni, míg ütemezett Újraindítási időszak tiltás él.(marad a kézi).

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98368) donjohnson válasza darvinya (#98367) üzenetére


donjohnson
addikt

múltkor írtad, hogy milyen gyors a windows 10 a t61-en: [link]
ugye, hogy nem is olyan jó?
én azt mondom, hogy windows 7 vagy max windows 8.1 a nyerő, mert azokban még ki lehet kapcsolni az automatikus frissítést.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#98369) darvinya válasza donjohnson (#98368) üzenetére


darvinya
titán

Miután végzett frissítéssel már sokkal gyorsabb a rendszer.
Win7 sokkal több ideig szöszöl a frissítéssel, pl: Win7 7h bíbelődik, addig Win10 6h alatt meg van és ráadásul több minden frissítést végez el, arról nem is beszélve, hogy Win7 alatt min. 2x újra kell indítani, Win10 alatt elég 1x.

Annyit hozzáteszek még, hogy Win10 alatt használtam közben mást, Win7 alatt esélytelen, mert adatvesztéssel.

(#98370) Tikakukac

Egyetértek ezzel, mert így legalább megismerem rendesen Op. rendszert, míg várni csodát.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98370) Tikakukac válasza darvinya (#98367) üzenetére


Tikakukac
titán

És ugyanígy padlóra bír vinni egy tízszer ilyen erős konfigot is.

Ezért jó a win10. Megtanulsz szépen lassan olyan mélyen túrni egy oprendszerben, ahogyan azelőtt ezt sosem gondoltad volna.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98371) Silεncε válasza Tikakukac (#98370) üzenetére


Silεncε
őstag

Mondjuk akkor már mehetnél linuxozni is. ;)

(#98372) Tikakukac válasza darvinya (#98369) üzenetére


Tikakukac
titán

A megismerés és a programozók helyetti munka az két külön dolog. Én is támogatom, hogy ismerjünk meg minél többet a világról, viszont azt kevésbé, hogy meg kellett tanulnom villanyt szerelni, vizet, festeni, gépeket javítani és minden mást is, mert más imád félmunkát és szemetet kiadni a kezei közül.

A kettő között óriási különbség van sajnos.

Silenc3Hun: Van Linux buzi laktárs szerencsére, ha olyan bajom van megoldja, ha meg neki win, azt meg én. Nem merészkedünk nagyon át a másik komfortzónájába :N

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98373) darvinya válasza Tikakukac (#98372) üzenetére


darvinya
titán

Én nem erre gondoltam, hanem pl: mosógép sem működik úgyhogy bedobom a ruhát és rácsukom az ajtót, és várom tiszta legyen a ruha.(az anyunak hívják, aki még össze is szedi a szennyest)
Ennél is meg kell tanulni melyik gomb mit csinál és ruhához milyen program illik, stb.
Ez pont így van Win-nél is, mert ott sem registry-t, Windows-t, stb. kezdtem átfaragni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98374) Tikakukac válasza darvinya (#98373) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez 2 külön dimenzió még mindig.

Amiről esetünkben szó van, az hiba. A hibát meg nem tanulni kell hanem kijavítani, ami nem user feladat lenne.

Mosógépes sztorira ez olyan, mint mikor nekem kellett utólag megfelelő éket esztergálnom az ajtó zsanérjához, mert azt gyárilag elméretezték. Na ezt én kihagynám a mindennapokból. Ahogy a windows legmélyebb lelki bajainak a kitalálását is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98375) darvinya válasza Tikakukac (#98374) üzenetére


darvinya
titán

Milyen hibára gondolsz?
Frissítési szálak feldolgozására?
Amit egyszerűen frissítés kikapcsolásával leállítható (mosógép mosási program), majd ráérve megcsinálni kézzel a frissítés.

Te már Windows lekében való turkálást mondod, ami teljesen más.
Ráadásul frissítési szálak feldolgozáson, akkor sem fog javítani max. késleltetni.
Nagy dilemma mind fent fog állni, hogy frissítés kapjon előnyt, vagy ne, de akkor hátrébb soroláskor fellépő késlekedés az újabb frissítések megjelenésével újabb gondot fog okozni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98376) Tikakukac válasza darvinya (#98375) üzenetére


Tikakukac
titán

Arra a hibára, hogy a Windows kezdi jobban tudni, hogy te mit akarsz.

Szerinted nem hiba és könnyen kikapcsolható. Nos, nem. Baromira nem egyszerűen megoldható gond. Ha egyszerű lenne, nem szakadna össze a postaláda és tombolna a tömeg. Pedig ez van. Bejött a 8 az ökör leállításával és szétkefélt csempéivel... te jó ég ott is mi volt.

Az egyszerű az, amit olyan emberek is megértenek és meg tudnak oldani, akiknek a program lett szánva. Amikor nekem napokba telt végre a tökéletes metódust összerakni hogyan néz ki egy teljesen kiherélt driver és egyéb frissítős móka, az nem user friendly. Az semmilyen friendly.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98377) Silεncε válasza Tikakukac (#98372) üzenetére


Silεncε
őstag

Mostanában kellett a suliba valami miatt Linux, először bohóckodtam vele Vboxban (mondhatom mekkora élmény volt egy 2 magos penya 2020M-en virtualizált linuxban bármit is csinálni), mióta megvan az X230, tettem dualbootba egy Ubi 18.04-et és felváltva használom a windows-al. Bejön, mint rendszer, de alapvetően a Windowst szoktam meg, annak ismerem már a nyűgjeit, meg a megoldásokat rá. De próbálkozok a Linuxal is, most majd egy Archot akarok felrakni, az Ubi meg a 2k csomagja fölöslegesnek tűnik nekem (i3wm-et használok, nem kicsit éles a váltás a Windows GUI-ról :D )

Sajnos a windows tényleg elment egy olyan irányba, ami nem biztos, hogy jó (megjegyzem, nekem még olyan orbitális bajom nem volt vele, eddig mindenen azonnal ment, mondjuk nálam mostanában egy windows-telepítés átlagéletkora az 1 hónapot se éri el :D )

[ Szerkesztve ]

(#98378) darvinya válasza Tikakukac (#98376) üzenetére


darvinya
titán

Mintha más platformon nem az lenne alap, hogy automatikusan frissül. Pl: Android, iOS (ez még kedvesebb, mert még visszalépés lehetőséget sem ad, és itt még nehezebb bármi kikapcsolni, persze könnyen kikapcsolod aztán működés megtagadásával jár.)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98379) Tikakukac válasza darvinya (#98378) üzenetére


Tikakukac
titán

Gizike és gőzeke :B Egy totál zárt mobilos platformot felesleges belekeverni. Droidnál pedig elég ritkán tapasztaltam olyat, hogy kottra fagyjon egy csúcs-csúcs mobil, miközben még sejtésed se legyen mi történik a háttérben. Vagyis mondjuk de. Úgy akkoriban, mikor a HD2 volt a telóm és tanultam az alapokat. 10 éve lehet megvolt már.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98380) darvinya válasza Tikakukac (#98379) üzenetére


darvinya
titán

Igaz, MacOS, stb.
De a lényeg ugyanaz, önkényesen frissít, hogy user-nek ne kelljen ezzel törödnie.

Másik hol írtam, hogy T61 csontra lefagyott?
Csak annyit írtam, hogy nagyon belassúlt, de mikor csak egy frissítés szálat engedélyeztem, már használható volt.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98381) Tikakukac válasza darvinya (#98380) üzenetére


Tikakukac
titán

Csak mások ezt jelzik neked és nem csak onnan tudod, hogy valami szarság van, hogy taskmanagert nyitsz és ott Svchost-ot keresel. Mert ez már bőven túl van a felhasználói szinten.

Másik hol írtam, hogy T61 csontra lefagyott?

Nem tudom, hol írtad. Szerintem sehol. Én írtam, hogy droidon csúcs-csúcs teló ritkán fagy le kukára úgy, hogy ennek semmilyen előzménye nincs.

Hogy most nálad mi és merre az annyi, az mellékes. Itt egy létező és valós felhasználóknak qrva sok kellemetlenséget okozó, direkt fafej módon nem javított "feature" van az asztalon. És amikor egy i5-5300U-t megfog a semmi, sőt, amikor asztalin ugyanezt érzem egy 4,5GHz-re húzott 4 magos procis gépen 16 giga rammal és PCI-E SSD-vel, akkor igen, tartom, hogy ez így nem jó. Ne kelljen már kilincset adnia a haveroknak kéz to kéz, mert éppen a barom win játék közben nekiáll a 100%-os VGA és 80%-os CPU kihasználtságra ráengedni egy patchet, mert neki azt kell. Igaz, hogy már a fél világban zombik azok a gépek amiket be akartak húzni és az is igaz, hogy jellemzően másnapra ezek a patchek kinyírnak egy-egy széria laptopot minimum, de fel-kell-rakni-azonnal. Nem, nem kell. És nekem sem kell. Ezért van bemoddolva a telepítő is. Aki akar telepítget, aki nem, az meg megy úgy, ahogy eddig. Ha már mindent erőből kell csinálni, legyen.

Na OFF end részemről.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98382) darvinya válasza Tikakukac (#98381) üzenetére


darvinya
titán

Utolsó OFF'

Azt te is tudod, hogy.mostani rendszerek már kiszolgáló szerepet töltik be, azaz kapcsold be és elintézi mindent ami működéshez kell.
És itt jön be fogyasztói része, hogy minnél gyorsabban cseréld a vast, hogy ezzel fenntartsd termelői iparágat.

Legtöbb embert nem érdekli mi, hogyan működik vagy csak frissül le.
Csak az érdekli, hogy működjön mikor On gombot nyom.
És ez már eszköz és platform független.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98383) Tim82


Tim82
nagyúr

Ezekre a témákra megvannak a megfelelő offtopikok, így maradjunk a Thinkpad-eknél. Különben szétültetek mindenkit. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#98384) RoboGuru válasza FoxiestFox (#98346) üzenetére


RoboGuru
tag

Nem jöttem még rá hogy Windows 8 óta mért nem jelenik meg a plusz opció az UltraNav illesztőknél, akármelyik verzióról is legyen szó. Egyelőre a sima Synaptics programot tudom ajálani aminél a középső klikkre bármit belehet állítani (mindenféle registry mókolás nélkül).
Előfordul hogy egy régebbi Synaptics verzió miatt, telepítés / újraindítás után feljön egy hibaüzenet és elakarja távolítani az általunk telepítettet, ilyenkor csak nyomjuk hogy Nem.

www.rendszerguru.hu

(#98385) RoboGuru válasza FoxiestFox (#98354) üzenetére


RoboGuru
tag

Windows 7-nél is hallottam ilyet és még csak nem is Thinkpad hanem ASUS gép esetén.
Ott megelegedési probléma volt, tisztítás után jó lett.

Lehet nem ér semmit de próbáld meg úgy hogy távolítsd el a Lenovo PM Device és Intel(R) Management Engine Interface illesztőket
majd Rendszergazdaként parancssorban:
powercfg –restoredefaultschemes

Vagy leggagyibb megoldás ha csinálsz 2 parancsikont az Asztalra és ki-be kapcsolod játék elött/után a hibernálást! :)
1.) powercfg –h off
2.) powercfg –h on

www.rendszerguru.hu

(#98386) FoxiestFox válasza RoboGuru (#98385) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Köszi. Azóta nem csinálta, viszont a GPU órajel limitálását igen (már másik driver van fent pedig).
Próbáltam mindent, ilyenkor az MSI Afterburner sem képes visszatenni a normál órajeleket, mert az csak a 3D órajeleket piszkálja, a cucc fixen marad 2D órajeleken restartig...
Volt ma olyan is, hogy a CPU-t nem engedte 1.3GHz-nél feljebb, hiába váltogattam neki a profilt.. kihúztam a töltőt, bedugtam, és láss csodás visszaugrott normál órajelekre (nem, nem meleg, 60 fok volt, és neteztem :) ).
Sajnos ez a "trükk" a GPU-ra nem volt hatással.

[ Szerkesztve ]

(#98387) bigrock


bigrock
addikt

Ismerősömnek kipurcant a laptopja, kéne neki másik. Mondok neki: 120-130K alatt nem is érdemes újat vennie, de én akkor is inkább javasolnék neki jó állapotú használt T420-at. SSD-vel, 8 GB RAM-mal, 6 hó garral 55K körül hozzá lehet jutni a HA-n. Alap felhasználás, internet, office, miegymásra kellene. Szerintetek?

(#98388) darvinya válasza bigrock (#98387) üzenetére


darvinya
titán

Kérdés mi a miegymás, mert az összes többire elég.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98389) Tikakukac


Tikakukac
titán

A tékozló vándor hazatért. Most egy darabig megint TP lesz a main gép ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98390) Dhampir válasza Tikakukac (#98389) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez a beszéd. :K

(#98391) Dr. Akula válasza Tikakukac (#98389) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Én egy ilyet szeretnék, csak 21. századi belsővel. :)

(#98392) sutszi válasza Dr. Akula (#98391) üzenetére


sutszi
veterán

Erről jut eszembe. Az anniversary edition 25 nem lett túl felkapott...talán az ára miatt. De azért az elég érdekesen hangzik.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#98393) FoxiestFox válasza Dr. Akula (#98391) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Lcdfans?

(#98394) Tikakukac válasza Dr. Akula (#98391) üzenetére


Tikakukac
titán

Moddolnék én, de 30k volt így az egész. Hülye lennék :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98395) ro_bert17 válasza Tikakukac (#98394) üzenetére


ro_bert17
őstag

Ez az egész gép, kompletten 30 volt? Wow, jó vásárlás!

[ Szerkesztve ]

(#98396) Tikakukac válasza ro_bert17 (#98395) üzenetére


Tikakukac
titán

Öhö, zsír új magyar vilbill, 96%-os gyári akku, patent 320-as vinyó, kasztni tökéletes, egy slotban 4 giga ram, IPS panel. Ami nyilván foltoskás, de hát ez nekem ugye nem probléma :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98397) Silεncε válasza Tikakukac (#98396) üzenetére


Silεncε
őstag

Hmm, ahogy nézem, neked érdes a billzeted felülete, pedig világítós. Az enyémnek tiszta csillogós. Ezek szerint ennyit volt koptatva (amit nem hiszek, mert az F-ek is ilyenek), vagy többféle világítós billzet is létezik?

Egyébként grat, szép fogás :D

(#98398) Tikakukac válasza Silεncε (#98397) üzenetére


Tikakukac
titán

Passz, szerintem itt már csak 1 féle van :B

Elkaristolni vele néha egyetemre meg haza tök jó lesz. T60 sem rossz otthon meg az R400, de előbbi azért szenved már alattam, az R400 meg műhelyes diag gép meg muzsikás lett :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98399) ro_bert17 válasza Tikakukac (#98396) üzenetére


ro_bert17
őstag

Ja igen, itt az apróban. Én is pont elcsíptem, amikor megjelent a hirdetés. Csak két hete már vettem gépet. :)
Jó vétel volt, a folt engem sem zavart volna, az x220-amon is van.

(#98400) Tikakukac válasza ro_bert17 (#98399) üzenetére


Tikakukac
titán

Jah, hát a folt az borzalmas, világosban főleg.

De nekem a csere anyagárban kijön majd :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.