Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98401) darvinya


darvinya
titán

Rosszul látom, hogy T61 bill -en van kiépítve hely LED-eknek a háttér világításnak?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98402) Tikakukac válasza darvinya (#98401) üzenetére


Tikakukac
titán

Egészen biztos lehetsz benne :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98403) Tim82 válasza Tikakukac (#98402) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mármint abban, hogy rosszul látja (csak egyértelműsítem). :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#98404) Tikakukac válasza Tim82 (#98403) üzenetére


Tikakukac
titán

Ja, ja, jah. Persze. T61 korban backlit macbookokban kezdett lenni. 2008-tól talán. És utána még mindig kemény évek jöttek mire sikerült belerakni a legtöbb típusba opcióként. Lenovonál 5 generáció telt el :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98405) Tim82 válasza Tikakukac (#98404) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem.

Volt az már az utolsó generációs 15" vagy 17" PowerBook-okban is, tehát kb. 2004-2005-től (volt 15" PB pár éve a birtokomban, onnan is tudom). MacBook Pro-kban meg kezdetektől (ugye abból az első kb. ugyanaz hardverre, mint egy Core Duo-s (tehát kétmagos, de 32 bites procis) T60, erősebb videókártyával (Radeon X1600).

Cserébe IPS meg "retina" panel meg ugye itt volt jóval előbb.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#98406) xhege


xhege
addikt

Sziasztok!

A HA-n ezt a hirdetést néztem ki magamnak.

T420 I5-2520M 1600x900 kijelző + 256GB SSD kombinációban gondolkodom innen.
Mi a véleményetek?

(#98407) Tikakukac válasza Tim82 (#98405) üzenetére


Tikakukac
titán

Mondjuk az lehet. Annyira korai macbookokkal nem foglalkoztam soha. :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98408) Silεncε válasza Tikakukac (#98398) üzenetére


Silεncε
őstag

Lehet, hogy csak a kép tévesztett meg. A másik fajtát jobban bírtam (az érdesnek jobb a tapintása + halkabb is), viszont ezen meg ugye a világítás + ez magyar (a másik asszem svéd). Na mindegy, ha már 9k-ért megvettem nem veszem ki belőle :D

Elvileg ma érkezik a dokkoló is, aztán lassan teljes lesz a szett (takarítás kéne neki, 4giga ram meg egy új venti)

(#98409) Tikakukac válasza Silεncε (#98408) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez patent, néztem ventit is, kicsit lebontottam, tényleg túl jó nekem. Az a baj megint romot akartam venni. aztán tessék :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98410) Silεncε válasza Tikakukac (#98409) üzenetére


Silεncε
őstag

De jó neked. Én már vagy 70-nél tartok az árával együtt, de még mindig nem jó (mondjuk a 860 EVO az továbbvihető).

(#98411) Tikakukac válasza Silεncε (#98410) üzenetére


Tikakukac
titán

Ilyen ez a laptopos buli, kiadás mindig lesz rájuk. Van amire kevés, van amire több :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98412) Doki16


Doki16
addikt

Nincs valakinek véletlenül elfekvőben egy X230-as laptophoz bármilyen akkumulátora? Sajnos ami két éve került a gépbe teljesen megadta magát. Már annyit nem bír ki amíg leveszem a dokkolóról és átrakom az 1 méterrel arrébb lévő kanapéra ahol található egy másik töltő :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#98413) ghost364 válasza Tikakukac (#98394) üzenetére


ghost364
senior tag

Én is pont egy ilyet vettem, csak 31-ért SSD-vel. Foltokat megszoktam 1 hét után után, inkább foltos IPS mint a gány TN. Zseniális kis gép, a legtöbb mindenre még ma is bőven elég a teljesítménye. Méretben meg tökéletes.

(#98414) ro_bert17 válasza Tim82 (#98333) üzenetére


ro_bert17
őstag

Jól emlékeszem, hogy ezeknél még nem lehetett akármilyen meghajtót a gépbe tenni?
Eddig egy pata ssd pihent a gépben, de most találtam egy ide hdd-t. Betettem, és már nincs lock. Persze reklamál hogy 0271 nem tudom mennyi hiba, rossz dátum, stb. De simán be lehet lépni a biosba, telepíthető oprendszer hdd-re, stb.
Szóval nem lehet hogy régebben valami bios piszkálás volt, amit így kezel le a gép lemerült cmos battery mellett?
Jól sejtem, hogy rendes rtc battery mellett újra bizgerélhető lenne a bios, és elfogadná a pata ssd-t?
Thinkwikin keresgéltem, de nem találom az infót.

(#98413) ghost364: mire nem elég? :)

[ Szerkesztve ]

(#98415) Tikakukac válasza ghost364 (#98413) üzenetére


Tikakukac
titán

TN-t se bírom, foltosat se. 32" QHD-n is ha lenne egy pixel, már őrülnék meg.

De ez én vagyok :B

Húha és most nézem, elértük a ranglétra tetejét így 10 év után. Najsz :B

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98416) Tim82 válasza ro_bert17 (#98414) üzenetére


Tim82
nagyúr

T42-nél beletehetsz bármilyen 2,5" PATA meghajtót, nem fog reklamálni miatta.

T43-nál (ahol viszont ugye SATA-PATA átalakító van) igen, ott van ez az "unauthorized HDD detected" (ha jól emlékszem a szövegre - bár ott is továbblép Esc megnyomása után, valamint erre is van moddolt BIOS, ami kiüti a hibaüzenetet).

Idevágó ThinkWiki-szócikk.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#98417) Dr. Akula válasza Tikakukac (#98394) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem modra gondoltam, hanem a régi X házra. Faltól-falig billentyűzet, megfelelő kiosztással, hab a tortán: szinezett funkciógombokkal, masszív, dobálható házzal. Most a Latitudeomban az M.2 SSD-nek olyan rögzítője van, hogy majdnem átment a csavar a házon amikor rögzíteni akartam az SSD végét, úgy hajlott a gagyi műanyag "keret". Mondom wtf, ez komoly fél milkáért? Már a Dellben se lehet bízni.

(#98418) Tikakukac válasza Dr. Akula (#98417) üzenetére


Tikakukac
titán

Rég elmondtam már, hogy senkiben se :B

Vajon miért vagyok kibukva totál mikor gépet kell vennem :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98419) ghost364 válasza ro_bert17 (#98414) üzenetére


ghost364
senior tag

Játéknál meg videó rendernél kevés egy picit (bár egyiket sem nagyon művelem szóval nekem aztán mindegy), PS tud nem maximálisan pörgős lenni, de igazából így is erősebb pár generációval újabb U-s prociknál is.
(#98415) Tikakukac: jó, hát én is ki tervezem cserélni, de elvagyok vele így is nagyjából.
(#98391) Dr. Akula: Van ilyen, X62-nek hívják, az 51nb nevű kínai csapat csinálja őket. Elég nehéz beszerezni, meg nem olcsó de én is nagyon kipróbálnék egyet.

[ Szerkesztve ]

(#98420) Dr. Akula válasza Tikakukac (#98418) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Csodálom hogy erre a rétegigényre még nem repült rá senki. Ha ilyen arannyal-gyémánttal kirakott Nokia telefonokat le tudnak gyártani, pedig annak aztán tényleg semmi értelme, akkor egy tömegek által ennyire hiányolt igényre miért nem kínál valaki megoldást?

(#98421) darvinya válasza Dr. Akula (#98420) üzenetére


darvinya
titán

Itt megtalálod miért nem gyártanak tartós terméket.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98422) Dr. Akula válasza darvinya (#98421) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Legtöbb embert nem érdekli mi, hogyan működik vagy csak frissül le."

Lehet, de a legtöbb ember nem is vesz business classt. Aki meg igen, az nem Vér Pistike, hanem tudja hogy miért ad ki 2x annyi pénzt egy ugyanolyan teljesítményű gépért. És azt is meg fogja kérdezni magától hogy ha nem éri meg a fél milkás árat, akkor miért ne vegye meg ugyanazt a gagyit 100k-ért. A bc nem az átverhető emberek terepe.

(#98423) darvinya válasza Dr. Akula (#98422) üzenetére


darvinya
titán

Ha minden gyártóra levetíted, akkor iparág és profit fenntartása lesz első.
Így mindegy, hogy ki veszi, nekik a lényeg, hogy jövőévi széria fogyjon.

Anno 100e db 1 évbe tellett legyártani, ma ez max. 1 hónap.
Ha ennyi időt üzemelne a gyár, akkor 11 hónapig semmittevésért kellene fizetni és árát megfizetni, ami ≈5M lenne 1 gép.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98424) Dr. Akula válasza darvinya (#98423) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Értem hogy a gagyit olcsóbb előállítani, de a haszonkulcs is kevesebb rajta. Kinek lehet eladni fél milkáért egy konzumer Acer-Asus-MSI-t? Az üzletember azt mondja hogy barátom ebben nincs anyag, ez 100k-nál többet nem ér, de nekem még annyit se, mert én csak az elvárt minőségért adok ki pénzt. A teszkós Pistike pedig szintén nem ad ennyit érte, mert ebben is csak integrált vga van mint az Acerben, ami csak 100k. Ha az olcsó előállítás a cél, akkor minek egyáltalán erőltetni a business classt? Ahhoz Apple-ös palimadarak kellenek hogy drágán is megvegyék a gagyit. Abból meg nem sok lesz. Reménykednek hogy hátha?

(#98425) Tikakukac válasza Dr. Akula (#98420) üzenetére


Tikakukac
titán

Valami svájci traktor volt ilyen. Annyira állati minőségi volt, hogy sosem vettek belőle újat. Bele is döglött. most meg a ló másik felén vagyunk :N

Ennyit bírtam a panelből kihozni. Nem vész amúgy.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98426) Donki Hóte válasza Dr. Akula (#98424) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha így nézzük, akkor az X1 Carbonban sincs anyag egy T4X0 laptophoz képest, de nincs olyan, aki azt mondaná, hogy 100 eFt-ot sem ér :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#98427) darvinya válasza Dr. Akula (#98424) üzenetére


darvinya
titán

Ha nincs választék nem tudsz mit venni.

Amúgy egyszerű gazdasági matek.
Segítek:
1 év alatt előállítot 100 db termék ára fizetőképesség 500%-nak fel meg, valós vásárlási képességre vetítve 1000%.
Tőkére, munkabérre, profitra, stb. vetítve -800%, tehát veszteséges a mutató.

1 év alatt előállítot 2000db termék ára fizetőképesség 100%-nak fel meg, valós vásárlási képességre vetítve 150%.
Tőkére, munkabérre, profitra, stb. vetítve 150%, tehát nyereséges a mutató.

Mivel ezek a cégek Rt., azaz befektetők társasága, nekik negyedéves várható pozitív mutató érdekli, nem az, hogy milyen tartós a termék, mert amúgy sem tudják pontosan mit gyártanak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98428) ro_bert17 válasza Tim82 (#98416) üzenetére


ro_bert17
őstag

Köszi, azt hittem megfejtettem a rejtélyt.

[ Szerkesztve ]

(#98429) vikcsi


vikcsi
aktív tag

Sziasztok,

Thinkpadben gondolkozva melyik ajánlanátok?:
NVS 4200 1gb vagy egy intel HD 4000?
Tervezői programra lenne használva néha, nem játék.

Van aki az nvidia mellett voksolna?
Melegedés, teljesítménybeli különbség?

Köszi

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#98430) carr


carr
őstag

Pacsi skacok!
elkezdtem a 7esítést.. :D vettem külső HDD-t, de így arra is gondoltam, mi lesz a 7el... úgy értem több helyem lesz az ssd-n, de ha már megvan a vinyó akkor egy hdd bay kéne neki, ne madzagon lógjon. :)
Valakinek van forrása, hol tudom beszerezni?
ebajon nem találtam. T430s! köszönöm. :))

Megvan! :D

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#98431) darvinya válasza carr (#98430) üzenetére


darvinya
titán

Nemrég hívták fel figyelmemet erre. [link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98432) Dr. Akula válasza Tikakukac (#98425) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ezt értem hogy a gyakori pénz jobb mint a ritka, csak azt nem értik a kiadók hogy ezzel max a ritka lóvét lehet feldarabolni x darab gyakorira. Több nem lesz, csak többször kevesebb. Mert ha bc helyett homeuser minőséget kapok csak, akkor azt is fizetem meg, nem többet. 1x 500k helyett kapnak 5x 100k-t. Ezzel több bevételhez jutottak? :)

(#98433) Dr. Akula válasza Donki Hóte (#98426) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ez most csak példa volt, lehet hogy az 500k-s árcédulára adnék mondjuk 300k-t, de nem 500-at mint egy régebbi miniőségiért (persze újonnan).

(#98427) darvinya:

"Ha nincs választék nem tudsz mit venni."

Nyilván, de arra meg nincs mit kifizetni. Alternatíva van, úgy hívják konzumer notebook. Igen, az a gagyi Acer, Asus, MSI féle, amit nem akarok megvenni, de ha bc-ben is csak ugyanezt kapom, akkor inkább a konzumer árcédulát fizetem ki. Én úgy látom hogy a gagyizással ide fognak eljutni a gyártók. Ezért viszont tök felesleges volt megvennie pl. a Lenovonak a Thinkpadet, konzumer gagyija már előtte is volt, azzal kalapozta össze a lóvét a TP-ra.

[ Szerkesztve ]

(#98434) Tikakukac válasza Dr. Akula (#98432) üzenetére


Tikakukac
titán

Bár ez így menne :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98435) darvinya válasza Dr. Akula (#98433) üzenetére


darvinya
titán

És (#98432) Dr. Akula

Látom nem tudsz számolni, pedig levezettem.
Már a példád is rossz, mert magadból indulsz ki, számolsz, nem pedig nagyszámokban.
Akkor élve példáddal, Te veszel 1db-ot 500k-ért, míg Ők eladnak 10db 100k.
Melyik a több? -Utóbbi
Melyik viszi tovább nevet? -Több termék

Amúgy, ha nekem ilyen minőségi termékre van szükséget, akkor vedd fel kapcsolatot Lenovo, ASUS, MSI, stb. gyártóval és kérj egyedi terméket.
Cirka 10M-ért legyártják neked azt az 1db, amit kérsz, igaz 1 év múlva már elavult lesz, mert akkora ugrást lesz technológiailag.

OFF END

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98436) Dr. Akula válasza darvinya (#98435) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

"Akkor élve példáddal, Te veszel 1db-ot 500k-ért, míg Ők eladnak 10db 100k.
Melyik a több? -Utóbbi
"

Ez oké, de nem üti azt amit én mondok. Ez a 10x100k konzumer eladás, nem bc. Konzumer Lenovo 3000-es széria már a Thinkpad előtt is volt a Lenovonak, erre nem kellett volna pénzt kiadniuk. Azt hiszik hogy ha rányalnak egy Thinkpad matricát a Lenovo 3000-re, akkor sorba fognak állni érte a vásárlók Thinkpad áron? Aki TP-re képes volt 500k-t kiadni, az eddig is tudta hogy mire adja ki, a mezei homeuser meg eddig se adott érte ennyit, mert integrált vga, és azt az Acer is tudja a teszkóban 100-ért. Nem látom a tömegeket akik egy TP matricás Lenovo 3000-ért megrohannák a boltokat.

"Amúgy, ha nekem ilyen minőségi termékre van szükséget, akkor vedd fel kapcsolatot Lenovo, ASUS, MSI, stb. gyártóval és kérj egyedi terméket.
Cirka 10M-ért legyártják neked azt az 1db, amit kérsz
"

Hát ez az hogy annyit meg nem ér, mert annak az értéke pont az az 500k, amiről indultunk. 500k-ért van rá igény, 10 milláért nincs. De 500k-ért a 100k-s értéket kéviselő konzumerre sincs igény, tehát ha csak ezt tudják nyújtani, akkor oké, de akkor én is csak 100k-ért vagyok hajlandó megvenni a teszkóban.

[ Szerkesztve ]

(#98437) Tikakukac válasza Dr. Akula (#98436) üzenetére


Tikakukac
titán

Magánszemély új BC gépet gyakorlatilag nem vesz. Ezt évek tapasztalata után tudom mondani, nagyon forgalmas, nagyon tehetős környékről mintát véve.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#98438) darvinya válasza Dr. Akula (#98436) üzenetére


darvinya
titán

Már megint csak saját szemléletből nézed, pedig megint ott a válasz.

Melyik viszi tovább nevet? -Több termék

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98439) Dr. Akula válasza darvinya (#98438) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A nevet lehet hogy továbbviszi, de az értéket nem. Nyilván a Pick párizsiért se adunk annyit mint a Pick téliszalámiért, hiába Pick. A Thinkpad mint márkanév lehet hogy tovább fog élni, de 100k-ért,nem 500-ért. Ugyanaz mint a videokártyáknál legutóbb, hogy a minerek elvitték 400k-ért a 240-es 1080Ti-ket, a gémerek nem. Aztán amikor befuccsolt a bányászat, eltűntek a bányászok, a gémerek viszont 240-nél többet továbbra se voltak hajlandóak adni érte, hát muszáj volt racionalizálni az árakat. Mint egy konzumer Thinkpadnak, ami mögül eltűnnek a minőséget megfizetni hajlandó vásárlók. Én most még megoldom Lifebookkal és Latitude-del, de ha az is elkurvul, akkor megyek a teszkóba.

(#98440) iscsu


iscsu
tag

Sziasztok,

egy kis segítségre lenne szükségem.
Anyum a levedlett AFFS moddolt X200s-emet használta, ami már túlélt egy alaplapcserét is. Most megint se kép, se hang, így - ráadásul látva a gyér apró kínálatot X200 vonalon - elkezdtem gondokozni a cserén. A gond, hogy hozzászokott a jóhoz, és "enyhén" leszűkítette a lehetőségeimet a 12"-es, rendes kijelzős ThinkPadek körére. A keret 50-60e körül, erő nem lényeg, a C2D-val is vígan elvolt, viszont:
én az X201 után elvesztettem a TP-fonalat a céges Latik miatt :B. Mi az X220-X230-X240 trióból az a gép, amire még duzzogva rá lehet fogni, hogy hozza a régi színvonalat* (vagy legalábbis nem állatorvosi ló) Vagy X201, és rakjam át az AFFS kijelzőt? A T4xx szériában ugye nem volt IPS ebben a korban?

Köszi előre is, ha van tippetek.

*szerk.: most olvasom, pont jókor nyúltam bele a topicba...

[ Szerkesztve ]

(#98441) Tim82 válasza iscsu (#98440) üzenetére


Tim82
nagyúr

X240-et nem igazán ajánlom, ha a "régi jó Thinkpad"-színvonalat szeretnéd.

X220, ha kell a még nem szigetes billentyűzet, X230, ha ugyanazt a házat akarod, mint az X220, de jó lesz a szigetes billentyűzet opcionális háttérvilágítással.

X201-be amúgy csont nélkül át tudod tenni a komplett kijelzőt, fedlappal és szalagkábellel együtt.

*
Gyárilag T431s-től, T440-től van IPS opció (vagy legalábbis egyszerű cserelehetőség, onnantól van eDP csatlakozó az LVDS helyett). T420, T430, T420s, T430s esetében van eBay-ről kínai eDP-LVDS adapter pár hónapja, de az kb. annyiba kerül, mint maga az IPS panel és ott gyárilag csak TN panelek voltak.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#98442) carr válasza darvinya (#98431) üzenetére


carr
őstag

jegelt.
köszi, azért. :))

https://forums.lenovo.com/t5/ThinkPad-T400-T500-and-newer-T/Several-Qs-re-HDD-bays-for-the-T430-and-T430s/td-p/1324801

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#98443) Tim82 válasza carr (#98442) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mondjuk darvinya kollégának azért hívtam fel arra az Ultrabay keretre a figyelmét, mert a T61-éhez jó lett volna. A T430s-hez meg nem.

Ha budapesti vagy, előkotorhatok kölcsönbe egy megfelelő Ultrabay-t.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#98444) iscsu válasza Tim82 (#98441) üzenetére


iscsu
tag

Köszönöm! Akkor vadászok valami szép X220-at, a szigetes billentyűzetet nem szerette másik gépen.

[ Szerkesztve ]

(#98445) carr válasza Tim82 (#98443) üzenetére


carr
őstag

köszönöm, permanens megoldást keresek.
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#98446) vikcsi válasza vikcsi (#98429) üzenetére


vikcsi
aktív tag

Sziasztok,

Van valakinek tapasztalata? :U

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#98447) donjohnson válasza vikcsi (#98446) üzenetére


donjohnson
addikt

az nvidia inkább való tervezésre és a notebookcheck alapján 18%-kal erősebb is: [link]
viszont ha most a 20-as és a 30-as széria között akarsz dönteni, akkor inkább 30-asat vegyél nvs 5400m-mel.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#98448) darvinya válasza Tim82 (#98443) üzenetére


darvinya
titán

Bocs, ezt nem néztem, csak keretig jutottam el. :D :R

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98449) Tim82


Tim82
nagyúr

Amúgy ha esetleg valakinek most kérdés, akkor ez a Mini Display Port-HDMI átalakító remekül működik X240-gyel (feltételezem, minden más Mini DP-t használó Thinkpad-del is, ez a T430, X230 és attól felfelé lévő Thinkpad-eket érinti).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#98450) carr válasza Tim82 (#98449) üzenetére


carr
őstag

Amit korábban rendeltem, a kutyafarknyi madzagon lógó egyed, hangot nem ad át az erősítőnek, tv-nek igen. Az miért van?
off, de a mini dp-témádhoz kapcsolódik. :)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.