Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) F-ECT$ válasza k4rL^ (#2700) üzenetére


F-ECT$
titán

Azure Drake-ek, és 1 ice block.

4 manára: Abomination még jó lenne, de az 5 manás. Van egy Jenkinsem, bár az kicsit rizikós. Esetleg Senjin?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#2702) Sirandrish válasza F-ECT$ (#2701) üzenetére


Sirandrish
legenda

Senjin jó lehet időhúzásra pl, ami annak a paklinak az alapja, szóval jó lehet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2703) Klemice


Klemice
senior tag

annyira mondtátok, hogy jó a mage, hogy összeraktam egy paklit csak tauntos minionokkal valamint spellekkel :D

(#2704) Sirandrish válasza Klemice (#2703) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kell bele laphúzós minion is.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2705) Klemice válasza Sirandrish (#2704) üzenetére


Klemice
senior tag

Már variálom a dolgokat :)

(#2706) P00By


P00By
nagyúr

Nekem is volt egy viszonylag jó "ingyenes" nyitásom :)

(#2707) oriic válasza P00By (#2706) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nézegettem ezeket a brutal szörnyeket, aztán rájöttem, hogy hiába sok a támadopontjuk, meg az életpont, egy Poly vagy egy Hex ellen sokat ezek sem érnek. Esetleg egy counter, de hát az se túl sűrű cucc.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2708) F-ECT$ válasza Sirandrish (#2702) üzenetére


F-ECT$
titán

Még a Polyra gondolok, bár azzal megint nem tudnám a hőst támadni.

Dive ever, work never.

(#2709) P00By válasza oriic (#2707) üzenetére


P00By
nagyúr

Azért végjátékra nem nagyon marad ezekből egy darab sem. Természetesen ezt sem fogom az életben sem használni. Egyébként megörültem, h a 15 életes sárkány :D

(#2710) oriic válasza P00By (#2709) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pár napja volt egy köröm hogy két poly jött ki 2. körben. Egyiket eltoltam egy felbuffolt tauntos ellen, a végén meg az enemy valahogy összehozott egy 30/30-ra felbuffolt dögöt, megy egy tauntos szörnyet. Megnéztem volna a képét amikor poly-val legyalultam a szeretett szörnyét. Ok utána kikaptam, de az lényegtelen.:DDD

Live-Die-Respawn

(#2711) k4rL^ válasza oriic (#2707) üzenetére


k4rL^
senior tag

Akkor Te még nem találkoztál durva paklikkal :D. Kedvencem most a warrior, Warsong Commander 2 Molten Gianttel, esetleg még egy Brewmaster ráadásnak.

(#2712) oriic válasza k4rL^ (#2711) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lekopogom, eddig még legendary-t sem hívtak le ellenem, sőt még arany dögöt sem.Szerencsém van, bár így is sokszor kikapok. (aminek egyik oka hogy rohadt netem időközönként szétkapcsol egy pillanatra, és ekkor persze bukom a köröm)

Live-Die-Respawn

(#2713) xavix13


xavix13
senior tag

Nincs valakinek egy felesleges béta kulcsa?

Én már Killerjohn-tól kaptam egyet és beszippantott a játék, aztán most cimbinek jól jönne egy kulcs, mert neki is megtetszett. Előre is kösz. :B :R

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#2714) oriic válasza xavix13 (#2713) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem nagyon van itt már senkinek szerintem. De valaki írta a napokban hogy jelentkezett bétára, és egy nappal később már jött is a kulcs. Amúgy egy két hét és open beta lesz.

Live-Die-Respawn

(#2715) Lézerparaszt válasza xavix13 (#2713) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Olvasd vissza a hozzászólásokat, keress köztük egy koreai oldal linkjét, ahol lehet kulcsot igényelni és általában adnak is. A gáz benne az hogy ma éjfélig lehet jelentkezni, szóval esély még van de minimális.

A játék az nem játék!

(#2716) Sirandrish válasza F-ECT$ (#2708) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azzal megint nem sebzel...mondjuk egyet betehetsz egy Blizzard helyett :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2717) kexksz válasza Sirandrish (#2716) üzenetére


kexksz
addikt

[link]

Esetleg ha nem megy a nyelv: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2718) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tudtátok hogy a Archmage Antonidas+Sorcerer's Apprentice a 9. körben nem vicces? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2719) F-ECT$ válasza Sirandrish (#2718) üzenetére


F-ECT$
titán

Mert? Mit tettek? :)

Dive ever, work never.

(#2720) slayer007 válasza F-ECT$ (#2719) üzenetére


slayer007
tag

Gondolom 10. kör 3 fireball, és még kézben is maradt 1-2 :D

Im insane, what's your excuse?!

(#2721) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Kár hogy nem lehet chatelni meccs közben az ellenféllel, kíváncsi vagyok a reakciókra a secretes spelles hunterem ellen. Imádom mikor az ellenfél minionjai egymást ölik, és ha elfogyott az enemy akkor őt magát.
Legutóbb egy priest ütötte le magának a 8/8 10/10 -es seregét, és a kegyelemdöfést a feltápolt 14/14 -es szörnye adta meg a következő körben....magának :D

A játék az nem játék!

(#2722) F-ECT$ válasza Lézerparaszt (#2721) üzenetére


F-ECT$
titán

Deck?

Dive ever, work never.

(#2723) Kashim válasza k4rL^ (#2711) üzenetére


Kashim
őstag

Na igen, meg Alexstrasza + Charge + Molten Giant (vagy Ravenholdt Assassin előző körben) és egy kör alatt véged bármennyi HP-d volt.

(#2724) Sirandrish válasza F-ECT$ (#2719) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát úgy repkedtek az arcomba a fireballok mint ha csillaghullás lett volna :D

slayer007 Úgy valahogy :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2725) Wolverine válasza Lézerparaszt (#2721) üzenetére


Wolverine
félisten

Direkt nincs chat, így nem lehet anyázni sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2726) F-ECT$ válasza Kashim (#2723) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem eddig csak sámánnal sikerült 1 kör alatt 30-ról 0-ra vinni valakit.

Dive ever, work never.

(#2727) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na most olvasom hogy teljes játékban lesz reconnect time? Király, így legalább lesz időm visszacsatlakozni ha szemétkedik netem.

Live-Die-Respawn

(#2728) F-ECT$ válasza oriic (#2727) üzenetére


F-ECT$
titán

Hol olvasod?

Dive ever, work never.

(#2729) oriic válasza F-ECT$ (#2728) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

"We announced at BlizzCon that we are working on a reconnect feature for Hearthstone. We have to be careful about how we implement this feature so it does not hamper the fast, fun gameplay but still allows for people to have the chance to connect to a game if they experience connection issues."

Live-Die-Respawn

(#2730) k4rL^ válasza oriic (#2727) üzenetére


k4rL^
senior tag

Kár, hogy nincs fullscreen windowed mode se még. Meg a legutóbbi patch óta valahogy az animációk is akadnak, mintha laggolna az egész játék, pedig 60fps-t mutat. Nvidia control panelben állitgattam, most valamivel jobb, de néha belassul igyis.

Remélem ezeket minnél hamarabb javigatják, ez a reconnect time se rossz ötlet, főleg aréna miatt.

(#2731) slayer007 válasza oriic (#2727) üzenetére


slayer007
tag

Na igen, de azért remélem nem lesz olyan, hogy valaki körönként dczik és én 30percig azt lesem, hogy ő a routert kalapálja otthon... :P
Stabil net nélkül sajnos kár belekezdeni online játékokba.

Im insane, what's your excuse?!

(#2732) netpeti98 válasza slayer007 (#2731) üzenetére


netpeti98
addikt

Az SC2-nél is úgy van, hogy összesen 60 másodperc ideje van valakinek 1 játék alatt laggolni vagy visszacsatlakozni a netre. Ha ez letelik, mert mondjuk folyamatosan laggol, akkor automatikusan az ellenfél győz.

[ Szerkesztve ]

(#2733) oxox válasza netpeti98 (#2732) üzenetére


oxox
addikt

vagy teamgamben a csapattarsai managelhetik tovabb az illeto egysegeit/gazdasagat :DDD
legyunk pontosak

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2734) ollie válasza oriic (#2729) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt nem írja, hogy csak a teljes játékban lesz ez, hacsak el nem kerülte a figyelmem. De ha csak a teljes játékban lesz, akkor még eltelhet 1-2 év is addig.

***

(#2735) oriic válasza k4rL^ (#2730) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam nincs lag, pedig aztán egy régi notin tolom Intel GMA4500HD-val. :DDD

(#2734) ollie

Jogos, a lényeg hogy rajta vannak a dolgon.

Live-Die-Respawn

(#2736) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nekem reggel az volt, hogy a druida SEMMIT sem csinált és mindig kivárta a kanócot. mondjuk 2. körtől már kb azonnal elindult. elment géptől, vagy nemtom...

(#2737) k4rL^ válasza oriic (#2735) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ez a baj, hogy nekem is a 2éves laptopon semmi baj nincs, a 660ti-n meg ez a lagg van, de csak a legutóbbi patch óta, annyi, hogy 2 képernyőt használok, lehet az kavar bele.

(#2738) F-ECT$ válasza whitezo88 (#2736) üzenetére


F-ECT$
titán

Ilyet én is csináltam tegnap mágussal arénában, azaz hogy nem csináltam semmit. De ennek az volt az oka, hogy rányomtam a Play-re, elindult a pörgettyű, és pont ekkor vetette rám magát az asszony. Még próbáltam Cancel-t nyomni, de mint utólag kiderült sajnos nem sikerült. Mondjuk ez egy jó "trade" volt, no meg így is összejött 7 győzelem. (Nyeremény: 180 gold + pakli).

Dive ever, work never.

(#2739) Kanczy válasza F-ECT$ (#2738) üzenetére


Kanczy
veterán

"rányomtam a Play-re, elindult a pörgettyű, és pont ekkor vetette rám magát az asszony. Még próbáltam Cancel-t nyomni, de mint utólag kiderült sajnos nem sikerült. Mondjuk ez egy jó "trade" volt, no meg így is összejött 7 győzelem. (Nyeremény: 180 gold + pakli)."

Az egyik legviccesebb dolog, amit ph!-n olvastam :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2740) kovsol


kovsol
titán

Valaki tudna nekem linkelni egy napjainkba annyira utált mage paklit ami manapság használatos?
Meg kíváncsi lennék, hogy ki milyen Hunter paklit használ.

May the Force be with you!

(#2741) oxox válasza Kanczy (#2739) üzenetére


oxox
addikt

:B elkezdtem kommentelni...deaztan F-ECT$ -el csaknem vagyok olyan viszonyban, hogy otleteket adjak, hogy mivel foglalkozzon neki addig az asszon amig leosztas van :)
"dragam hol az elojatek?" :DDD :R

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2742) Sirandrish válasza kovsol (#2740) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez itt elég faja :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2743) oriic válasza Kanczy (#2739) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megy is aranyköpésekbe. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2744) F-ECT$ válasza Sirandrish (#2742) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez még nem a tuti, sokszor kikapok vele. Hiába jönnek jól a lapok, azaz van ice block, meg fagyasztás 5-6-ik körben, meg 8-ik körben pyro, ez sokszor nem elég. Kicsit gyenge az early és mid game, azon még reszelni kell.

Más: olyan játékot toltam arénában, amilyet még nem sokat. Én paladinnal voltam, az ellenfelem warrior volt. A második körben kicoinolt egy Flesheating Ghoult az én 1/1 minionommal szemben, amit nem is tudtam leverni csak az 4-ik vagy 5-ik körben úgy, hogy maradt 15 hp-m. Kezdtem fellélegezni, erre jött a Warsong commander, és a charge. Nagy nehezen ezt is letudtam, kezdtem volna átvenni az irányítást a boardon, mire tolt egy Sylvanast, ami végül board clearrel zárult. Kipakolt pár miniont, és nekem is volt még 3-4 kis minionom, amiket kitoltam, erre ő tolt egy Commanding Shout-ot, de szerencsére csak az első támadása után, így egy 2/1-es lénye ment a levesbe, de nekem nem maradt semmim. Ekkor bejött Tirion, amit mivel nem tudott leütni, így csak a shieldet verte le róla. Ez nagy hiba volt, mert levettem vele egy lényét, majd a Youthful-lal kitettem ismét. Erre már nem nagyon volt válasza, de ekkor 2 hp-n voltam, tehát 1 spell elég lett volna neki (vagy ha nem rontott volna korábban, akkor már halott lettem volna.) Neki még volt 25 hp-ja meg vagy 15 pajzsa, így csak szép lassan tudtam elkezdeni leverni, majd amikor végre kinn volt 4 lényem, akkor tolt egy Mind Control Tech-et, persze a 7/3-ra buffolt Kodot vitte el, de nem tudott vele abban a körben támadni, így levertem mindkettő minionját. Bejött a végére egy Guardian, és egy Truesilver heal-lel aztán 10 hp-n zártam, talán 2-2 lapunk maradt.

Dive ever, work never.

(#2745) Sirandrish válasza F-ECT$ (#2744) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kevés a minion..
Én is észre szoktam venni hogy van amikor 6-7 lap is van a kezemben de abból 5-6 spell, és ha eltolom a minionokra akkor ugye pont a lényegét bukom..szóval az én paklimat is kell még faragni picit..nem elég hogy aoe-zom a táblát..

Bár ma volt egy olyan köröm Warlock ellen (murloc) hogy 2szer vittem 5+minionját a 7.és 8. körben...onnan meg már nem tudott felállni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2746) F-ECT$ válasza Sirandrish (#2745) üzenetére


F-ECT$
titán

Jaja, néhány spellt be kell áldozni (pl 1 blizzard, 1 flamestrike). Egyébként abban a builderben nem lehet lapot kivenni a deckből?

Ja, és a serverek le vannak lőve?

Dive ever, work never.

(#2747) BladeHero


BladeHero
tag

Sziasztok, van valami hír mikor adják ki a teljes játékot, vagy esetleg abba mennyi újdonság lesz?Gondolom bétára már nem lehet jelentkezni, vagy igen?

RPCJ

(#2748) Lézerparaszt válasza BladeHero (#2747) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Lesz most Nosika streamjében HS kulcs sorsolás, ha szerencsés vagy téged sorsol ki. Bár most vagyunk 158-an :)
Viszont az open beta is kezdődik nemsoká, szerintem max egy hónap.

A játék az nem játék!

(#2749) oriic válasza Lézerparaszt (#2748) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jövő héttől jön open béta elvileg.

Amúgy jól tudom, hogy most arénában max 9 nyert körig lehet menni? Volt aki megnyerte már mindet? Ilyenkor mit ad nyereménynek?

Live-Die-Respawn

(#2750) kervantas válasza oriic (#2749) üzenetére


kervantas
aktív tag

Szerintem 12 a legtöbb lehetséges win.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.