Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) k4rL^ válasza oriic (#2799) üzenetére


k4rL^
senior tag

Videókat néztem, elvileg jól elfut, de kiváncsi lennék, ha valakinek lenne tapasztalata is vele. Nem rossz ez a kis Dell Venue.

(#2802) oriic válasza k4rL^ (#2801) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De mi érdekel konkrétan. Elfut normálisan az a lényeg nem? Bár ha az én notimon elfut... (mondjuk nem mintha túlzottan gépigényes programról beszélnénk)

Live-Die-Respawn

(#2803) parandroid válasza oriic (#2802) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Főleg, hogy érkezik majd Androidra és iOS-re is, tehát kb mindenen mennie kell majd 4.2 Jelly Bean és 7.0 iOS (azaz iPhone 4) fölött. Tehát várható azért még további optimalizálás.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2804) oriic válasza parandroid (#2803) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez meg a másik. BTW, ismervén a Blizzard ütemét, a Droid és iOS verziók nem mostanában jönnek majd.

Live-Die-Respawn

(#2805) k4rL^ válasza parandroid (#2803) üzenetére


k4rL^
senior tag

Az leghamarabb jövő ősszel fog jönni, ez az eredeti terv. Ezért is szeretnék már most egy ilyen Win8 tabit, hogy napközben, ha időm engedi tudnék menni ezzel, ha elfut normálisan.

(#2802) orichalcos: Pl, hogy nincs-e lagg, mennyire kezelhető az érintőképernyővel stb. :) De lehet, hogy majd tesztelem, jövő hónapban tervezek tabletet venni.

(#2807) peterkeT: Te már rendelkezel is egy ilyennel? Köszönöm, akkor várom mit mondassz, milyen rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#2806) föccer


föccer
nagyúr

Kaptam egy kulcsot (ezúton is köszönöm bullseye-nek érte). Most zom a klienst. Az lenne a kérdezni, hogy van-e már valami használható, magyar nyelvű ismertető a játékról, vagy izzíthatom a nem létező angol tudásomat?

Köszi szépen :R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2807) parandroid válasza k4rL^ (#2805) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha hétvégéig nem kapsz választ, kipróbálom neked. :)

betonyos kígyó: Alap rpg-angol elég hozzá, gyakorlatilag egy 300 szavas szókinccsel operál az egész játék, aminek a nagy részét passzív tudásként mindenki magában hordozza, aki 3-nál több számítógépes szerepjátékot látott már.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2808) oriic válasza föccer (#2806) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minimális nyelvtudás elég a játékhoz. Dobsz egy nevet, felveszlek majd szívesen, játszhatnánk, én eléggé le vagyok maradva itt a többiektől.

Live-Die-Respawn

(#2809) föccer válasza oriic (#2808) üzenetére


föccer
nagyúr

Okés, köszi. Eladni azért nem lehet, de azért egy tök idegen környezetben igen nehezen érteném meg a szöveget. Az meg eléggé illúzió romboló, ha órákig olvasok pár oldalt. :(

Privátban küldök real ID-t.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2810) oriic válasza föccer (#2809) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyszerű a szövegezése a lapoknak.

Live-Die-Respawn

(#2811) Sirandrish válasza F-ECT$ (#2790) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az kell..nekem pl egy Ice Block rengeteget segítene...sok meccs megy el egy körön.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2812) k4rL^ válasza Sirandrish (#2811) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ehhez a spellezős mage deckhez 2 Iceblock kell, anélkül nem megy, mert felépit annyi miniont, hogy nem tudod leszedni, és pl. a Frostbolt + 2 Icelance is az ellenfélre kell lehetőleg, szóval itt az a lényeg, hogy befagyasztod amikor már annyi minion lentvan, hogy betud vinni vagy 10nél több dmg-t.

(#2813) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Ha tudnám hogy kell, csinálnék hozzá magyarítást, kb 2-3 órás munka lehet lefordítani minden lapot és a story -t ami benne van xD De lehet hogy bőven túlbecsültem. Persze a minionok nevét nem fordítanám le. Oka: lásd Diablo 2 championok :D

A játék az nem játék!

(#2814) oriic válasza Lézerparaszt (#2813) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sztori? Milyen sztori?

Live-Die-Respawn

(#2815) Lézerparaszt válasza oriic (#2814) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Hát ez az! ;]
Az elején az 5 hős legyőzéses tutorialra gondoltam. Mivel nem magyaráz semmit ezért inkább nem nevezném annak.

A játék az nem játék!

(#2816) Wolverine válasza Lézerparaszt (#2813) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért ez 300 lap. 2-3 óra alatt akkor van meg a fordítás, ha panelszerűen csinálod és copy-paste-eled az egyforma, csak számértékekben különböző mondatokat.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#2817) föccer


föccer
nagyúr

Kipörgettem az este folyamán a 9 karaktert. Elsp ránézésre szimpi a játék, szeretem az ilyeneket. Régen volt is néhány ezer gyűjtögetős kártyám, különböző játékokból).

Első benyomásként szerintem nagyon kevés a 30 hp (nyilván játéktechnikai okai vannak, hogy ne legyen hosszabb 1 játék ~5 percnél), második benyomásként hatalmas szerencse kérdése, hogy éppen milyen lapokat kap az ember. Harmadrészt aki kezd, jó eséllyel előnyben van.

Majd gyűröm még, most alvás. :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2818) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Belsős informátoraim most szóltak, hogy megváltoztattak egy lapot :)

A játék az nem játék!

(#2819) oriic válasza Lézerparaszt (#2818) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legjobb "legendary" lap. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2820) Sordoran


Sordoran
addikt

Felmentem játékban most, gondoltam ilyenkor csak vérbeli játékosok vannak, napi küldi úgyse sikerülhet, ellenfél lock, első körben, lerak egy impet, majd mana crystal kártya, rárak egy +4 +4 buffot ami kör végén megöli, de ugye nem támadhatott még, rányom egy minion pusztító lapot +3 életért, majd egy 4 dmg hősbe 1 kártya discard 0 manáért szintén, nincs lapja így és feladja. Mindezt így első körben, én meg itt pislogok most, hogy ez mi a franc volt!?

BUÉK! :))

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#2821) ollie válasza Sordoran (#2820) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lehet, hogy csak részeg volt. :D

BUÉK mindenkinek!

***

(#2822) k4rL^ válasza Lézerparaszt (#2818) üzenetére


k4rL^
senior tag

Unity3D-ben kell átirogatni vagy hogy sikerült? :DDD

BUÉK!

(#2823) Lmh válasza föccer (#2817) üzenetére


Lmh
őstag

Mostanság kaptál béta kulcsot? Régen jelentkeztél?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#2824) Sirandrish válasza k4rL^ (#2812) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudom..de ha nincs akkor nincs :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2825) föccer válasza Lmh (#2823) üzenetére


föccer
nagyúr

Tegnap kaptam, de nem a blizzardtól, hanem itt a fórumon bullseye-tól.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2826) Sirandrish válasza föccer (#2817) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elég az a 30Hp hidd el...így is van 15-20perces meccs is ha épp olyan az ellenfél.
A szerencse nyilván kell, mert a lapjáráson sok múlik, viszont ne félj..attól hogy nem te kezdesz még simán van esélyed.
Kb 1 hónapja mondták hogy 51%ban nyernek azok akik kezdenek...ergo szinte teljesen mindegy :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2827) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Az első 2014es napim a 100 goldos volt ami fasza..sajnos a első 2014es nyitásokról ez nem mondható el :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2828) Lézerparaszt válasza k4rL^ (#2822) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Igen, Paintben :DDD

A játék az nem játék!

(#2829) DjDanee87


DjDanee87
addikt

1000 gold felett vagyok!!! Na nem úgy mint Trump vagy Kripp, hogy nyerem az arénákat, inkább lusta voltam elarénázni már egy ideje :P

[ Szerkesztve ]

(#2830) Sirandrish válasza DjDanee87 (#2829) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az szép..grat :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2831) föccer válasza DjDanee87 (#2829) üzenetére


föccer
nagyúr

Mennyi az itt elérhetp maximum szint?

Illetve található valami lista a speciális tulajdonságokról?

Köszi

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2832) Sirandrish válasza föccer (#2831) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eszerint lv 60..mondanom sem kell..nem egyszerű elérni :N

Speciális tulajdonság? Hero Powerre gondolsz?
Azt ITT találod.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2833) föccer válasza Sirandrish (#2832) üzenetére


föccer
nagyúr

Köszi, ewrre is gondoltam, meg a kártyákon lévő specialitásokra. Pl tanut, charge etcetc. Tudom rengeteg van belőle, de hátha van belőle lista.

:R

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2834) OnSeT válasza Sirandrish (#2832) üzenetére


OnSeT
őstag

Hero powerből lesznek majd újak? Van vmi hír róla? Változatosabb lenne a játék ha hősönként lehetne 2-3 opcióból választani a pakli összetételétől függően, s nem csak a fix képesség lenne.

(#2835) oriic válasza föccer (#2833) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Huh, sok van belőle, párat leírok.

Taunt: kötelezen csak azt a szörnyet lehet támadni. (kivéve pár varázslat)
Charge: azonnal támadhat
Divine Shield: Egy támadás erejéig sebezhetetlen.
Stealth: Amíg nem támad, ő sem támadható. (kivéve pár területre ható varázslat)
Battlecry: ide írják hogy milyen pluszt ad a minion.
Deathcry: a minion halála utáni esemény.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

Live-Die-Respawn

(#2836) Lézerparaszt válasza oriic (#2835) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

És még a
Silence: Leszed minden képességet és buffot a minionról akire rányomod.
Ja és nem Deathcry hanem Deathrattle :)

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#2837) oriic válasza Lézerparaszt (#2836) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ja és nem Deathcry hanem Deathrattle

Jogos, köszi.

Live-Die-Respawn

(#2838) Sirandrish válasza föccer (#2833) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van belőle egy pár...inkább linkelem :K

HS Abilities

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2839) föccer válasza Sirandrish (#2838) üzenetére


föccer
nagyúr

Pontosan iylet kerestem :R

Play mode-ban hogyan tudok az ellenfélnek írni chat-en? Simán enterrel próbáltam de nem akarta. :-/

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2840) OnSeT


OnSeT
őstag

A Priest lapmásolós megoldásaival egész jól el lehet szórakozni. :D

Igaz nem kevés szerencse is kell hozzá.
Mert ami a legutóbbi meccsen a végjátékban volt... na arra no comment... :W :DDD

(#2841) Lézerparaszt válasza föccer (#2839) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Sehogy nem lehet írni az ellenfélnek, csak ha barát listában van.

A játék az nem játék!

(#2842) föccer válasza Lézerparaszt (#2841) üzenetére


föccer
nagyúr

:(
Azért ez eléggé gáz.

Custom game-ket hogyan lehet kreálni? Eléggé átláthatatlan számomra. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2843) kervantas válasza föccer (#2842) üzenetére


kervantas
aktív tag

Ha vann online barátod aki éppen hs-ezik, akkor a neve melett lesz egy kard ikon, arra katt és akkor mehet a coustom game.

A chat nekem nem hiányzik. LoL-ban is ki van kapcsolva a /all már vagy másfél éve.

(#2847) ollie válasza OnSeT (#2834) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kétlem, hogy a hősöknek lesz majd választható képességük, mert az teljesen felborítaná a balance-ot, mivel a kártyáik a képességeikhez vannak kiegyensúlyozva. Viszont várható, hogy lesznek majd új hősök.

Más:

Most játszottam 2 arénát, sorban 1:3 és 2:3 lett a végeredmény. Az tény, hogy az elsőnél rossza lett a draft, de a másodiknál egyszerűen olyan lapok jöttek az ellenfeleknek, hogy csak pislogtam. Ez van, a következő jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

***

(#2848) Lmh


Lmh
őstag

Esetleg vmi tipp, hogy honnan szerezhetnék kulcsot? Nagyon kipróbálnám már. Ha valakinek van 1 valahol a tarsolyában, az szóljon, legyen oly kedves. Köszi :R :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#2849) k4rL^ válasza Lmh (#2848) üzenetére


k4rL^
senior tag

A koreai oldalról lehetett igényelni 29-éig, de annak már vége.
Elvileg, ha a Blizzen jelentkeztél a beta-ra, akkor Jan 7-ig küldenek még ki onnan opt-in meghivókat, szóval kapnod kellene.

(#2850) Lmh válasza k4rL^ (#2849) üzenetére


Lmh
őstag

battle.net-en igényeltem elvileg, már jó 1 hete, de semmi :S
Nincs ilyen, hogy blizz játékomnak kell lennie, hogy kapjak?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.