Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) ollie válasza Andapace (#3199) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legtöbbször ezért hiba nem kinyírni az ellenfél minionjait.

***

(#3202) kovsol válasza Sirandrish (#3200) üzenetére


kovsol
titán

sámánnal elég egy 5. körben elnyomott Bloodlust és akár a 30 életet is el tudod verni ha valami rush decked van és tele van már totemmel/minionnal a terep. Nekem ez sokkal szimpibb, mint a spellekkel való lövöldözés mage módra.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3203) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Nem tudjátok honnan lehet letölteni a játékot? Eredeti oldalon a bétát nem engedi letölteni, illetve nem is az jön le, hanem egy másik program, torrenten meg abszolút nem találtam meg a játékot..

(#3204) Sirandrish válasza kovsol (#3202) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ahhoz lent kéne lenni az 4. körben 5minionnak..és ez azért nem jellemző.. :N
Persze kivitelezhető ha az ellen csak hőst támad, meg ha nincs semmi tauntja meg ha sz*r a lapjárása de nem egyszerű , szerintem :B

Nekem is szimpibb..jobb szeretem a táblán lerendezni a dolgokat :K

szildavid90 Szedd le a Blizzard lauchert (valszeg ezt akarja neked is leszedni) anélkül ugyanis nem megy.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3205) kovsol válasza Sirandrish (#3204) üzenetére


kovsol
titán

Nekem sámános murloc paklim van. Általában 5.-6. körben szoktam befejezni a meccset egy bloodlust társaságában :) Ha 7. körig nem nyerek akkor általában már bukó.

May the Force be with you!

(#3206) Sirandrish válasza kovsol (#3205) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahh..jóféle Murloc..én is akarok :D
Úgy egy fokkal egyszerűbb :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3207) ollie válasza szildavid90 (#3203) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Closed beta van, vagyis csak akkor töltheted le, ha kaptál kulcsot.

Ha a torrenttel a warezra gondolsz, az nem létezik belőle, és nem is lesz. Amúgy meg tilos a warez a fórumon, olvasd el az alapelveket.

***

(#3208) szildavid90 válasza ollie (#3207) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Nem reklámoztam és a torrent az nem warez :)

(#3209) Sirandrish válasza szildavid90 (#3208) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ha onnan akarsz letölteni (és onnan akarsz) egy játékot az már Warez.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3210) kovsol válasza Sirandrish (#3209) üzenetére


kovsol
titán

Amúgy maga a blizzard letöltő progija is egy torrent kliens. :)
Az összes játékukat és a patcheket is így szedi le.

Persze tudom, hogy ő nem erre gondolt.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3211) Andapace válasza Sirandrish (#3200) üzenetére


Andapace
tag

Megmondom őszintén, hogy ma és tegnap egy picit túlzásba vittem a játékot. :D
Az a 2 bizonyos játék amit linkeltem most és tegnap olyan 35 játékból jött össze. :)
Mai CASUAL rekordom. 15 játék/12win.

Egyébként de, sok hős tud. Persze minden szituáció-függő, de egy spell power vagy akár egy sima rugó is bevisz ennyit. A Savage Roar druid meg Bloodlust Shamanokról nem is beszélve :D

ollie: Boardcontrol a legfontosabb, kivéve ha mage-el játszol :D Persze itt is sokszor fontos, de nem annyira számottevő.

[ Szerkesztve ]

(#3212) oxox válasza Sirandrish (#3200) üzenetére


oxox
addikt

nem megy vele semmire ha a priest-nek az 5. korre van egy 24/24-es unitja :DD , ami meg 3-at healingel is koronkent ;)
most a priest a masodik kedvencem (pedig nemsok nem common lapom van benne)

(#3152) F-ECT$ -volt :K

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3213) Sirandrish válasza kovsol (#3210) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ezt csak a Heartstone miatt szedtem le, de nem bántam meg..nagyon jó kis cuccos :K

oxox Nekem az elejétől az a kedvencem, de mostanság nagyon elterjedt..
Már látom magam előtt ahogy minden pakliba szépen lassan bekerül 4-5 silences minion, vagy spell :K

Meg amúgy amit mondasz az sem túl gyakori :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3214) kervantas válasza Sirandrish (#3190) üzenetére


kervantas
aktív tag

Priest deckben és szokatm Injured Blademaster-t is használni. Ha fölheal-eled akkor mehet rá a Divine Spirit/ Inner fire is. Ha meg van lent northshire clericed akkor még jobb.

[ Szerkesztve ]

(#3215) Sirandrish válasza kervantas (#3214) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sajna ilyenem nincs, pedig szívesen letesztelném 1-2 deckembe :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3216) whitezo88 válasza Sirandrish (#3200) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ma ket warriort jatszottam de ott tud durrantani a molten :) sokat besapnak, kap egy nulla manas chargeot esetleg egy rampaget a whirlwind utan vagy ami ad egy sebzesert ket tamadast egy bumm :) nem rossz a warri igy de elesbe meg nem mennek vele. Elobb tapasztalni csiszolni kell bar egyik murloc volt amit fogtam.

[ Szerkesztve ]

(#3217) föccer


föccer
nagyúr

Arénába lépéskor a saját paklimból válogatok, vagy valami általános pakliból?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3218) ígyvanferi válasza föccer (#3217) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az összes kártyából válogatsz.

(#3219) kovsol válasza föccer (#3217) üzenetére


kovsol
titán

A játékban lévő összes kártyából adja véletlenszerüen.

May the Force be with you!

(#3220) Sirandrish válasza whitezo88 (#3216) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt én is kipróbálnám ha lenne Giantom..de majd eccercsak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3221) oxox


oxox
addikt

priest lap leosztás...1lightwell, 2 dinner spirit, 1innerfire :DDD
2második kör...még egy innerfire....mocsok rouge....második körre leraktam a wellt, kövre duplazas, gondoltam köviben kap egy 20-as csapást....erre feladta :W

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3222) oxox


oxox
addikt

akárki akármit mond legnagyobb mocsokság az ellenfelet saját unitjával megölni :) :B ráadásul 14/14-refeltápoltam az ellopása utáni körre :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3223) ígyvanferi válasza oxox (#3221) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Rogue.

(#3224) P00By


P00By
nagyúr

Jól megszívattak Prophet Velen-el, az volt a mákom, h elfogytak a lapjai és az kinyírta :D

(#3225) k4rL^ válasza Sirandrish (#3220) üzenetére


k4rL^
senior tag

Warriort én is hanyagolom, de most kb 3 deck ami megy rankeden, legalábbis ahol járok. Főleg ha lerak egy Coldlight Oracle-t, akkor tudom, hogy nagy a baj :DDD

Egyik a 2 Molten Giant 0 manáért + Warsong Commander, láttam olyan variációt, hogy Brewmasterrel még vissza is rakja a kezébe :D. Másik a Grommash Hellscream + Inner Rage, ha nem szeded le Faceless Manipulatorral másolja és vége is. Harmadik ami mostanság látok pedig a Ravenholdt Assassin + Alexstrasza + Charge, persze ezt taunttal kitudod védeni, de fegyverrel általában azt leszedi előtte.

[ Szerkesztve ]

(#3226) Sirandrish válasza k4rL^ (#3225) üzenetére


Sirandrish
legenda

Volt már "szerencsém" hozzá :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3227) oxox válasza ígyvanferi (#3223) üzenetére


oxox
addikt

azt akartam írni...megvan az első legend....banándobállló.... :(

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3228) Sirandrish válasza oxox (#3227) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én ma nyertem úgy hogy lerakta a banándobálót..kaptam a 2 banánt és azzal felbuffoltam egy minionom, amivel át tudtam ütni a tauntot a maradékkal meg bezúztam a hősét :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3229) oxox válasza Sirandrish (#3228) üzenetére


oxox
addikt

ezért örülök neki ennyire.....éreztem, engem nem szeret a blizzz, ez már dio3-ban kiderült.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3230) Sirandrish válasza oxox (#3229) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért annyira nem borzasztó 3manáért egy 5/5ös minion..
Persze vannak jobbak nála de azért elfér az 1-1 deckben :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3231) slayer007


slayer007
tag

Ma nagyon el vagyok átkozva...
Hoztak le ellenem Deathwinget is, Alexstrasszát is, Jaraxxust is... Nekem meg a legjobb lapom kb a Sunwalker volt 2 aréna deck válogatásban :D

Im insane, what's your excuse?!

(#3232) Lmh


Lmh
őstag

valaki szóljon plíz a bliccnek, hogy küldje már a meghívót, mert már nagyob kipróbálnám és komoly potenciális játékos6vásárló vagyok, de a türelmem fogytán. És ha én megsértődöm, akkor aztán csakazértsem fogom játszani ezt az izét.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3233) k4rL^


k4rL^
senior tag

Képzelődöm, vagy már a paladinok is murloc deckkel mennek? :DDD

(#3234) parandroid válasza k4rL^ (#3233) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy emlékszem, te kérdezted, hogy milyen a Dell Venue 8 Pro-n a Hearthstone. Tegnap megkaptam a készüléket, de teljesen új még a dolog (hiába töltöttem mostanra már éveket iOS-en és Androidon), volt némi bénázás, mire ki tudtam tenni teljes képernyőre a játékot, mert eredetileg egy 800x800-as ablakban akart futni, de ezt is megoldottam. Teljesen játszható amúgy medium graphon is, de azért lejjebb vettem low-ra, mert egyrészt úgysem számít, másrészt azért a készülék hőmérsékletén észerevehtő volt a különbség. Elsőre fura a lapok kezelése, óvatosan kell bánnni a kattintásokkal, nehogy úgy járjak, mint a mai kedvenc ellenfelem *, de ezt betudom annak, hogy a Win 8.1. is újdonság még nekem, tényleg újra kell tanulni egy csomó mindent a 7-es után, és akkor még jön ez az egér nélküli irányítás is.

Szóval nem lesz gond a hardverrel a tableteknél, igaz, ebben már az újabb atom Soc, a Bay Trail van, meg 2GB RAM, de érzésre simán megy úgy rajta a játék, mint a C2D-s HP 2510p-n szintén 2GB RAM-mal. Úgyhogy ez ne tartson vissza senkit a tabletvásárlástól. :DDD

p

* Mai kedvenc ellenfelem kitette a második ~6/7-es gólemjét, vagy mi a szöszét is az 1-2/1-2 -es, igaz vagy 6 karakterből álló sorom ellen, majd az egyetlen 2/3-as karakteremre rányomott egy +2/+2 -es buffot és egy taunt képességet, majd mire észbekaptam volna, hogy mi történt, már concede-elt is. :DDD

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3235) Andapace


Andapace
tag

Végre ma egy jó nyitás :D Valaki amúgy látta már egyáltalán ezt a shaman kártyát? Ennyire rossz lenne, hogy senki sem használja?

(#3236) ígyvanferi válasza Andapace (#3235) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem rémlik, hogy találkoztam volna vele. Aréna draftban sem emlékszem rá. A Pit Lordon lepődtem meg múltkor, hogy egyáltalán létezik, amikor arénában felajánlotta.

[ Szerkesztve ]

(#3237) Andapace válasza ígyvanferi (#3236) üzenetére


Andapace
tag

Szerintem egyébként nem véletlen. Nem tűnik túl jónak.. Persze vannak esetek mikor jól bejöhet de nem hiszem, hogy egy jó választás lenne betenni egy constructedbe ezt a kártyát.

(#3238) whitezo88 válasza Andapace (#3237) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Negyedik korben lehet velekijatszani 7 manast vagy harmadik korben hat manast. De ahhoz mak kell behuzni de kesobb is felhasznalhato.

(#3239) ígyvanferi válasza whitezo88 (#3238) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azt látod, hogy 3 manába kerül a kártya?

(#3240) Sirandrish válasza ígyvanferi (#3239) üzenetére


Sirandrish
legenda

Úgy gondolja hogy pl a 3. körben húzol vele egy 7manásat, és akkor a 4. körben ki tudja játszani :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3241) ígyvanferi válasza Sirandrish (#3240) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Jogos.

(#3242) kexksz válasza Andapace (#3235) üzenetére


kexksz
addikt

Én már láttam jó párszor.

(#3243) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Battle.net accounthoz lehet venni valahol feltöltőkártyát? Mármint egyenlegfeltöltéshez.

Live-Die-Respawn

(#3244) k4rL^ válasza parandroid (#3234) üzenetére


k4rL^
senior tag

Köszönöm az infókat, igen én kérdeztem korábban. Akkor örülök, hogy szépen fut ezen a hardveren, viszont most még megvárom a CES-t, talán az Asus bejelent egy ilyen hardverrel felszerelt 8" tabletet és Wacom stylusszal jön ki ráadásul. Viszont, ha nem igaz ez a pletyka, akkor maradok ennél a Dell Venue 8 Pro-nál, hónap végén be is szerzem. :R

(#3245) Andapace válasza k4rL^ (#3244) üzenetére


Andapace
tag

Igazából nekem is lenne rá pénzem, nem is lenne rossz...
Egy a gond, hogy akkor búcsút mondhatnék az életemnek :DD

(#3246) Pocok256


Pocok256
veterán

Hát, hogy mennyire mák ez az arena hihetetlen.... Eddig mindig csak 1 meg 2 esetleg 3 wint tudtam behúzni, most meg bemákoltam egy deathwinget meg egy warri legendaryt máris 5:1 be vagyok arenaba ... :D

Azért ez nálam kicsit elszomorító, hogy ennyire mákon múlik a dolog :S

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#3247) oriic válasza Pocok256 (#3246) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó neked, én max 1x nyertem arénában. :(

Live-Die-Respawn

(#3248) Pocok256 válasza oriic (#3247) üzenetére


Pocok256
veterán

Majd rádmosolyog a szerencse aztán teleszor a gép legendekkel ;-)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#3249) Sirandrish válasza oriic (#3247) üzenetére


Sirandrish
legenda

Detto...bár lehet egyszer volt egy 2es is..túl szép emlék így nem emlékszem pontosan :D

De nem gáz, mert olyankor nyomok egy kis ilyentet, és máris sz☻rok az egészre :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3250) oriic válasza Pocok256 (#3248) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

5-6x arénáztam eddig csak, ebből egyszer jött be Deathwing, amit nem is húztam fel soha. :)

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.