Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) F-ECT$ válasza adrian360 (#3800) üzenetére


F-ECT$
titán

Pár napja volt linkelve, hogy mekkora szopás tud lenni a manastorm. Főleg egy spell heavy deckkel szemben.

Dive ever, work never.

(#3802) slayer007 válasza adrian360 (#3800) üzenetére


slayer007
tag

Millhouse-ról mindig ez jut az eszembe :D

Miért ne válaszd Millhouse-t

Im insane, what's your excuse?!

(#3803) DopeBob válasza slayer007 (#3802) üzenetére


DopeBob
addikt

hát ez nem semmi :D

MZ/X

(#3804) F-ECT$


F-ECT$
titán

Micsoda nyitás. :Y

Ellenpélda.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3805) DjDanee87 válasza F-ECT$ (#3804) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az igen! 3at még nem láttam egy lapból egyszerre, főleg nem ilyen minőségi darabokból :P

(#3806) kokler válasza F-ECT$ (#3804) üzenetére


kokler
aktív tag

Nekem is hasonló jött össze, bár csak 2 whisp volt benne, de a legnagyobb lap is 3 manás volt. Természetesen mind használhatatlan... :(((

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#3807) adrian360 válasza F-ECT$ (#3801) üzenetére


adrian360
őstag

ezért kell ésszel játszani. egyszer volt a kezemben nat egy arénában. leraktam. három körig volt lent, a nagyszerű blizzard randomnak köszönhetöen egyszer sem proccolt. tehát akkor ez is szar lap. ellenpéldát minden kockázatos lapra lehet írni, csakhogy nem minden játék ugyanolyan

(#3808) F-ECT$ válasza adrian360 (#3807) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó, de a nat nem tud szivatni, max nem tud segíteni.

Dive ever, work never.

(#3809) Tyler Durden

Köszi mindenkinek a tegnapi helpet, végül Onyxia mellett döntöttem. 1 meccsben sikerült is vele fordítanom.. A warriorral sikerült 7 győzelmet abszolválnom, ami úgy gondolom elsőre nem volt rossz (: Viszont nem tudom más, hogy látja, de 5 win felett, ha a játék színvonal nem is, de a dekkek minősége emelkedik. Nem egyszer futok bele 2 legendaryt tartalmazó pakliba..
Tegnapi napról 1 jópofa kép /a srácnak 3 legendaryval gamelt, elég szoros meccsen maradtam alul/

Ez meg a mai druidás arénázásból egy szösszenet:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3810) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Éjjel megvolt a leghosszabb játékom. Mindketten Mage-el voltunk, mindkettőnknek elfogytak a lapjai kézből is deck-ből is, és vagy 10 kör úgy ment le hogy a Hero Spell-el tudtuk egymást lőni. Egyértelmű volt hogy én nyerek mert neki kevesebb hp-ja volt, de nem adta fel csak azért sem, megvárta míg lenullázom... _:DDD

Live-Die-Respawn

(#3811) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mi vezethet valakit arra, hogy a 4/4 taunt raging worgenre kör végén felszúrja az 1/1 egységét? 5/3 WF lett belőle, kapott is 10-et. mondjuk előtte csinált manipulatorral egy 9/11 tauntos trollt ami nekem volt, arra meg ment egy kings. gondban lettem volna, még jó hogy volt nálam bagoly -> 2/7 ;]
kihozott köv körében még egy Black Knightot, de nem ért sokat, kapott 2x10et arcba.

(#3812) Sirandrish válasza whitezo88 (#3811) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valaki mondja már el hogy mi a neve és hol találom azt a miniont ami azt tudja hogy egy kiválasztott lényemnek a sebzését 1-re rredukálja?
Azt hiszem 3/3as lény és talán 3 manába is kerül, de a a szemem kifolyik sem találom..

Ááá..megvan..Aldor..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3813) DjDanee87 válasza Tyler Durden (#3809) üzenetére


DjDanee87
addikt

Hasonló állású ellenfeleket sorsol arénában a rendszer, amennyiben lehetséges. Tehát ha 7 win környékén jársz nagy valószínűséggel nem fogsz már szarul összedraftoltakkal találkozni, mert ők is eljutottak minimum 5ig ha megkaptad őket ellenfélnek.

(#3814) F-ECT$ válasza Sirandrish (#3812) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, korábban én is kerestem, de aztán láttam, hogy Pala only, és talán nem is basic lap.

whitezo88: hülye / benézte. Néha én is csinálok akkora láma dolgokat, hogy csak nézek.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3815) for3l válasza F-ECT$ (#3814) üzenetére


for3l
senior tag

igen, rare pala only lap. különben velem jellemzően az szokott néha előfordulni, hogy megcsinálom az adott körben az agyalást, úgy is cselekszek, majd azokkal a minion-okkal, akik kimaradtak az adott taktikából - akikkel üthetném a hero-t - nem csinálok semmit, majd end turn... :B

(#3816) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3814) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..így már nem érdekel annyira.
Egyébként rare :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3817) P00By válasza F-ECT$ (#3797) üzenetére


P00By
nagyúr

Persze! :)

(#3818) Chronos85 válasza DjDanee87 (#3813) üzenetére


Chronos85
tag

Egész biztos, hogy hasonlókat sorsol össze. Nekem a 10. meccsem volt ugyan azzal a mage-el akivel mer 6. vagy 7. meccsen összefutottam persze korábban elvert. Komolyan mint ha vmi raid boss let volna 3 flame strike, 2 fireball, 1 pyro, 1 frost bolt, 1 counter spell, 1 iceblock, mellé elég jó minoinok két water elem. meg még amire már nem emlékszek vagy nem játszott ki. Viszont 2x-ra sikerült elverni, utánna simán meg volt a first kill érzés, (Ami azért rég volt, mivel több mint 8 éve nem raidelek).
Viszont azt nem gondolom, hogy a lose-okat is figyelembe veszi 4-2nél simán kaphatsz egy 4-0ás ellent, vagy csak nekem nincs szerencsém. Mondjuk nálam az első 3 meccsben is sűrűn előfordulnak jó draftos ellenek.

(#3819) Gyuri27


Gyuri27
félisten

[link] heti nagy játékok. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#3820) oriic válasza Gyuri27 (#3819) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ok a 3. meg a legutolsó nálam ütött nagyon.

Live-Die-Respawn

(#3821) Sirandrish válasza Gyuri27 (#3819) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ezen besz*rtam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3822) Rypejakten


Rypejakten
addikt

ha esetleg rendelkezne valaki egy fölös béta kulccsal, akkor kérem keressen meg. nagyon köszönöm!

(#3823) whitezo88 válasza Gyuri27 (#3819) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ezek marha jók, de úgy is kell húzni. a Day9 valami speckó meccs volt, vagy hogy volt tele a kezük meg 20 armor?

(#3824) Tyler Durden válasza DjDanee87 (#3813) üzenetére

Persze hasonló állás, de vkit inkább a dekk visz odáig mint tudás. Azért ahhoz nem kell egyetem, hogy ha fosásig húzod magad támadó spellekkel, akkor hozzál mondjuk 6-7 meccset egy wizarddal (:
Amúgy minimális szórás van, Kripp vs Trump összecsapásnál Krippnek 10:0 volt Trumpnak meg asszem 11:2

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3825) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#3819) üzenetére


F-ECT$
titán

Azt a kurva :Y Clever use of game mechanics :) Egyébként, amikor a 2 brewmaster "körözött", akkor miért nem támadt velük soha? (Persze így is elég volt a 2 juggler, csak kérdem.)

Dive ever, work never.

(#3826) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#3825) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát izé. :DDD

Trump mosolya se volt őszinte a végén. :N

Meg van arénába a 4 win. Eddig ez a legtöbb. Nem a legjobb draft volt. Meg 1 meccset benéztem. Egyben nem húztam amit kell. A végén egy shaman oboáztatott. 4 fire elementált hívott le (szép sorban). Szóval alázós volt.

Viszont kaptam 55 goldot, dustot. A pakliba bontottam egy azure drakét meg egy unbound elemntált.
Szóval elégedett vagyok (bubu örül :K ).

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#3827) Klemice válasza Gyuri27 (#3826) üzenetére


Klemice
senior tag

Megvan az arénában

bocsi csak kiszúrta a szemem :D

(#3828) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3825) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert abban a körben amikor lerakják, még alszik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3829) F-ECT$ válasza Sirandrish (#3828) üzenetére


F-ECT$
titán

De ha megnézed: zöld aura van körülötte.

Dive ever, work never.

(#3830) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3829) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az elsőnél..vagyis a többinél is zöld de szállnak felfele a "Z"-k...tisztán látszik.
Illetve nem is lehet másképp mert semmi olyasmi nincs letéve ami charget adna nekik :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3831) Tyler Durden válasza Gyuri27 (#3826) üzenetére

Gratula! Lesz ez több is, gyakorlás kérdése az egész. Én ma paladinnal játszottam egy 8 wineset, múltkor meg sima 0:3-at.. A differencia sword of justice, 2x consec, 1x hammer, 2x equality, 1x truesilver.
Gyak ha nem húzol értelmes lapokat, akkor szerintem bizonyos szintnél tovább nehezen jutsz.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3832) P00By


P00By
nagyúr

Néztem streameket a mai nap folyamán. Érdekes, h magas szinteken mennyivel másképpen játszanak. Meg ez az (számomra) új warlock build is eléggé érdekes :D Late warlock, vagy hogyan nevezték :B

(#3833) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#3831) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kösz.
Reménykedem én is benne, hogy jobb lesz.
Sajna drop nem volt az igazi.

A lapok és a dust miatt jó lett a bontás amúgy is, meg az 55 gold is jól jött.

Majd nézem olliet és jól kiokosodok. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#3834) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ez az Ancient Of War lap elég jó ! :P ;)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3835) slayer007 válasza Tyler Durden (#3831) üzenetére


slayer007
tag

Hát igen, szar drafttal nem lehet sokáig jutni, vagy csak nagy mákkal.
Tegnap mentem egy draftot mage-el, se flamestrike, se fireball, se pyro... 1 blizzard, 2 cone of cold meg 1 frostbolt... secret 2 vaporize és kész.. :D
Ellenfél lehozott ellenem egymás utáni körökben 6db 8/8-as lényt (3 ironbark protector, 1 molten giant, 1 sea giant, 1 mountain giant)... egyszerűen a 4. után már nem tudtam velük mit kezdeni, röhej volt... 3 után már megláttam a 4-et, mondom EZ MEG MÁR MI?! :D és még jött utána 2... :D

Im insane, what's your excuse?!

(#3836) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

ebben az esetben jön jól ez a lap (és de vicces... 1/1-re változtatta ellenfélét :DDD)

aztán lerakott még1 lapot aminek a hp-ja megint szép lett, de azért nyertem ;)

(#3837) P00By: pontosan, de úgy is jártam már, hogy 5/5-s kártyát csinált saját vagy ellenfél lapjából (vagy 1/1-et...) "random" :K (mikor, hogy dobja a gép) :D

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3837) P00By válasza MaxxDamage (#3836) üzenetére


P00By
nagyúr

Nagyon jó lap, taunt kiiktatására is lehet használni ;]

(#3838) kovsol válasza MaxxDamage (#3836) üzenetére


kovsol
titán

választható, hogy melyik egységre hat, vagy random?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#3839) MaxxDamage válasza kovsol (#3838) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

persze, magam választom ki (saját vagy ellenfél) , de az random, hogy 5/5 vagy 1/1 lesz ;)

(#3840) whitezo88: énis pár deck-be beraktam 1-2 lapot ami jóljöhet :K (sokszor nem is látom, de sokszor meg kezdésnél ottvan :D)
van ellenfél aki first a kirakott lapokat öli le s azútán a class-t támadja , de van aki is-is

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3840) whitezo88 válasza MaxxDamage (#3836) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az ilyenek miatt jó készülni ilyen színtelen lapokkal, egy bagoly 3/3ast csinál, big game hunter leszedi, satöbbi.

én összedobtam egy rusholós wl dekket, de nagyon béna lett át kell szabnom elég rendesen :) bár nekem ilyen megevős szörnyem nincs is. se LJ.

(#3841) Tyler Durden válasza slayer007 (#3835) üzenetére

Én emiatt nem játszom mage-el, baromi unalmas. Ha húzol raklap pusztítást, akkor a 2 éves Pistike is tud vele jáccani, ha esetleg peched van és nincs fireball, flamestrike és társai, akkor korán búcsúzol az arénától (:
Nem mondom palával is elég kemény a szitu, ha mondjuk nincs conc meg truesilver, de maga a játékstílus közel sem olyan nobrain, mint a mage.. Ráadásul nemtom terveznek e vmit kezdeni vele, de imho a direktbe lövés a mage-nél gusztustalan ladderen is, arénában meg főleg.. Lássuk be 1 spell 1/3ad hp-d leviszi, holott lehet 1 halom lényed van a páston..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3842) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3836) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jól látom hogy az ott egy Void terror?
Hja de kéne nekem az a lap :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3843) P00By válasza Sirandrish (#3842) üzenetére


P00By
nagyúr

Szívesen neked adnám, én nem használom :(

Déjà vu-m van, szóval bocsi, ha már írtam :))

(#3844) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3842) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

nem tudom mivel turbózta fel, de ütős, ha nem ütik ki :D (2 kör és win... :DDD )

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3845) kervantas


kervantas
aktív tag

Tons of Nerf

[ Szerkesztve ]

(#3846) slayer007 válasza Tyler Durden (#3841) üzenetére


slayer007
tag

Én mindig control maget játszom, de az a gond, hogy flamestrike azért a minimum, anélkül halott.
Sosem pyrozok... nem mondom, h ha feldobja nem lövöm el, de nem gond, ha 1db sincs. Sok menet volt már pyro és fireball nélkül.
A paladinnál az equality + conc (vagy eq+pyromancer) még undorítóbb, mint a mage flamestrike-ja :)

Im insane, what's your excuse?!

(#3847) Sirandrish válasza P00By (#3843) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nekem nagyon beleférne a Warlock paklimba..most úgy is az a nagy kedvenc nálam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3848) slayer007 válasza kervantas (#3845) üzenetére


slayer007
tag

Na ideje volt a pyro, blood imp, charge, warsong commander nerfnek...

Im insane, what's your excuse?!

(#3849) kervantas válasza slayer007 (#3848) üzenetére


kervantas
aktív tag

Blood impet siratom :O :(

(#3850) Tyler Durden válasza kervantas (#3849) üzenetére

Csúnyán rárakták a szopórollerre. Mondjuk arénában vicc is volt mikor 1-3 kör alatt lepakolt 2-t. Onnantól sok sikert.. (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.