Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) kovsol válasza Sirandrish (#2650) üzenetére


kovsol
titán

Több ötletem is lenne:
-cd erősebb spellekre, mondjuk egy kör.
-Bizonyos spellek nem használhatóak egymás utáni körben, vagy egy azon körben, ez spell páronként változó lenne a manna igényt figyelembe véve.
-használat után megnő a spell manna igénye és körönként csökken vissza az eredetire.
Persze nem egyszerre mind.

Mobilról írok, így nem fejtegetem ki. talám így is átmegy amire gondoépk.

May the Force be with you!

(#2652) Sirandrish válasza kovsol (#2651) üzenetére


Sirandrish
legenda

"-Bizonyos spellek nem használhatóak egymás utáni körben, vagy egy azon körben, ez spell páronként változó lenne a manna igényt figyelembe véve."

Szerintem "elem"-et kéne figyelembe vennie..pl fireball után a következőbe nem mehet még egy fireball vagy pyro..bár ez csak hirtelen eszembe jutott nem feltétlenül jó ötlet :D
Az egy kör CD kevés..mármint érted akkor löki felváltva..freez, majd fireball majd pyro majd bármi pyron kívül..

Kíváncsi lennék a Blizzard hova jutott..gondolom azzal ők is tisztában vannak hogy ez így ebben a formában nem működik jól :N

Mondjuk van egy sanda gyanúm hogy ők ilyen mélységig nem mennek le..majd csökkentik a DMG-t vagy több manaba fog kerülni...de ez majd kiderül persze :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2653) whitezo88


whitezo88
nagyúr

paladin vs paladin: 4. kör Adventurer+divine shield, 5.kör lénye lelő, +3 attack, 8/5-s adventurer, majd ki is lépett :D

(#2654) kovsol válasza Sirandrish (#2652) üzenetére


kovsol
titán

szerintem manna és dmg variálás lesz csak. Még ötletként olyan, hogy fireball csak miniont sebezhet.

May the Force be with you!

(#2655) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ej, valakinek jó nyitása volt. (nem nem nekem) :D

Live-Die-Respawn

(#2656) Sirandrish válasza kovsol (#2654) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet azt is bevezetik hogy nem lehet átlőni taunt felett :K

orichalcos Az az Assasin mocskos kis "orvgyilkos" tud lenni :Y

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2657) kovsol válasza Sirandrish (#2656) üzenetére


kovsol
titán

rugo paklimba egy ideig volt kettő kis gnom, de már csak egyet használok. Vége fele jól jöhet azért egy nagyobb lény leverésénél. Bár az a gond bármelyik aoe leveri.

May the Force be with you!

(#2658) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#2656) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

A huntereknek azért az elég nagy nerf lenne.

A játék az nem játék!

(#2659) Sirandrish válasza kovsol (#2657) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én még eddig nem is láttam ilyet, de ha nekem is kijön én tuti belecsűröm :K

Lézerparaszt Akkor fireball és pyro nem tud átlőni..például..
Mindenképpen nevetséges hogy minion nélkül le tud verni egy mage, és még csak nagyon meg sem kell erőltetnie magát, mert spell, spell, spell meg laphúzó minionok. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2660) oxox válasza Sirandrish (#2656) üzenetére


oxox
addikt

a stealth-nek ez lenne szerintem az egyik lényege

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2661) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ilyenkor miért nem adja fel?
[link]
még körökig elhúzta, persze esélye sem volt. elején elszórta az összes lapját, levert 10 alá aztán kezdtem kipakolni ;] jó fordítás volt, 40+ fölé töltötte magát armorral pár kör alatt.

mivel nem volt még 10es, casualban toltam, bár 5/5 lett a win így (is). na mindegy. meglett a 100 nyerés is, 0-380 aranyam lett :)

úgy tudom azonos szintűekkel rak össze. ez tényleges szint, vagy belső rating mint SC2-ben? mert lehet akkor inkább vesztettem volna, mivel palával keveset játszom amúgyis.

[ Szerkesztve ]

(#2662) ollie válasza whitezo88 (#2661) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van pár lap, amivel nyerhet ebben a helyzetben is, pl. Deathwing, vagy akár Brawl.

[ Szerkesztve ]

***

(#2663) Sirandrish válasza oxox (#2660) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt most én nem értem :B

whitezo88 Minél tovább húzza annál több EXP-t kap :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2664) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Amúgy elég alaptalanak érzem azon emberek "sírását" akik még nem is rankedeznek vagy alacson ratingen vannak . Majd ha valaki eljut top rank 3 ba és ő mondja hogy op a mage akkor oké. De így olyan mintha egy biciklis szidna egy motort hogy mennyire op .

El. Psy. Congroo.

(#2665) Sirandrish válasza adamkaa777 (#2664) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem nem kell ahhoz TOP playernek lenni hogy lássa az ember a nyilvánvalót.
Minion nélkül el tud verni bárkit, ráadásul kézből. Nyilván lapjárás közrejátszik de ha gyorsra van építve a pakli (van benne néhány laphúzós miújság) akkor elég nagy eséllyel lesz mindenre 1-1 válasz spell..

Mellesleg 20-25ös rangon mivel tud kevesebbet egy mage mint rank 3on? :U

"De így olyan mintha egy biciklis szidna egy motort hogy mennyire op ."

Ez elég helytelen így...ez ekkor lenne valós ha a rankokkal kapnád a kártyákat és bárkit bárkivel összedobhatna. Így lenne az hogy nekem is mage-em van (kétkereküm) még sem olyan OP mint a 15rankal felettem lévők..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2666) adamkaa777 válasza Sirandrish (#2665) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Szerintem nem érted mit írtam :) Szerintem te a skill tényezőt nem ismered.

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#2667) Sirandrish válasza adamkaa777 (#2666) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nem olyan bonyolult szerintem amit írtál. :N

"Amúgy elég alaptalanak érzem azon emberek "sírását" akik még nem is rankedeznek vagy alacson ratingen vannak"

Miért lenne alaptalan? A Mage pontosan ugyan azt tudja unrakeden vagy rank 25-ön is mint rank 3on..csak pakli kérdése, de mivel az alap basic lapok is elég kemények, így 2-3 ritkább lappal megtámogatva már bőven a többi kaszt felé magasodik.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2668) whitezo88 válasza Sirandrish (#2665) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ezért lenne jó normál TCG-knél ismert counter, ami semlegesíti a varázslatokat. csak gépen nehezebb megoldani. vagy vár egy kicsit mindig, vagy visszacsinálja...

(#2669) Sirandrish válasza whitezo88 (#2668) üzenetére


Sirandrish
legenda

Simán megoldható hogy kijátszás után aktiváld.
Pl a Yugi-oh PC-s gameban is úgy van hogy vannak ilyen csapda lapok, pl hogy a kijátszott ellent egyszerűen kidobja.
Az is úgy van hogy az ellen kijátssza és tőled megkérdezi a játék hogy szeretnéd-e használni a csapdalapodat..ha nem akkor simán lerakja a miniont, ha igen akkor meg destroy.

Mondjuk lehetne úgy is hogy pl 2 manaba kerülne így meg kellene annyit tartanod..a következő kör kezdetéig az úgy is lóg a levegőbe :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2670) oxox


oxox
addikt

első arénám 2-3al zártam...a másodikban választhattam warlockot...első mage éppen vert, majd nyertem sima kettőt, harmadikban egy rouge dc-zet, vagy nem tudom (mázlimra mert elég éles party volt), azóta már 5-1nél tartok :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2671) oxox válasza oxox (#2670) üzenetére


oxox
addikt

behúzva a hatodik is :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2672) whitezo88 válasza Sirandrish (#2669) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát igen, lehetne több dolog is még. persze, casual meg minden, csak máshoz viszonyítva, volt ahol kevesebb lappal is több szabály volt. Pl ugye ott a jó magyar HKK ami 1995-ben jelent meg, és a legelső alapcsomagban is többet raktak bele hogy pörgős legyen a játék: counterek, gyűjtő (amiből vissza lehetett hozni lapokat, majd bevezették a Semmit, amiből már nem), épületek, asztalon maradó bűbájok, ellen körében kijátszható azonnalik. szerettem játszani vele csak egy idő után már nem volt időm lejárni a klubba :D az is van még mai napig, évente jelennek meg nagy kiegészítők és pár hetente kicsik. meg a nagyon ritka és nagyon erős lapok, akár 8-10 ezer/db áron... ami fél Display, amiben 20 nagy booster van=440 lap (=40 ritka)...

[ Szerkesztve ]

(#2673) Kanczy válasza adamkaa777 (#2664) üzenetére


Kanczy
veterán

Nekem személy szerint 5 a top, de streamerek és ismert játékosok is panaszkodnak. Btw most szedtem cafatokra arénán egy dupla ice blockos maget.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2674) Sirandrish válasza whitezo88 (#2672) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van még mit csiszolni ezen, de én nem aggódom.
Szerintem a Blizzard tudja majd hogy mit, hogy, merre és meddig..legalábbis nagyon bízom benne :K

(#2666) adamkaa777 Skill tényező? :DDD
Még isteni szerencse hogy semmit sem tudsz tenni a Mage spelljei ellen...de gondolom te olyan májer vagy hogy neked a minion a spell elé veti magát és felfogja :D
Igazából pont ez a baj hogy nem tudsz ellene védekezni..de gondolom én, a streamerek és persze itt is sokan tök lowok vagyunk és csak nem jöttünk rá a taktikára, amit egyébként meg is oszthatnál velünk :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2675) whitezo88 válasza Sirandrish (#2674) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a taunt tényleg foghatná a spellt is bár az nagy érvágás lenne Magenek.

(#2676) Sirandrish válasza whitezo88 (#2675) üzenetére


Sirandrish
legenda

Felesleges..Adamka mindjárt elmondja hogy kell védekezni a spellek ellen mert csak mi nem jöttünk rá ezek szerint :K

Egyébként nem lenne nagy érvágás..mármint nem darálna le mint a sz*rt de az sem hátrány ha az összes komolyabb miniont filézi ki csuklóból. Persze akkor azért át kéne alakítani a paklikat mert kéne egy két támadó minion is és nem csak a laphúzásra kellene rámenni :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2677) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#2669) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én is azon a játékon edződtem, kegyetlen dolgokat tudott művelni az AI, minden volt a lapjárása csak nem random :D Az már csak hab volt a tortán hogy ha nem én vertem meg hanem ő nyert (általában alap kártyákkal ez volt) akkor ő kapta meg a jutalmakat és ő fejlesztett xD

A játék az nem játék!

(#2678) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#2677) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha te is azon edződtél akkor tuti te is a falat kapartad ettől :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2679) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#2678) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Kb ez az egyetlen lap aminek még mindig tudom a nevét :D

A játék az nem játék!

(#2680) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#2679) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért nálam van 1-2 maradandó, mint a Trap Hole, Curse of Dragon vagy a Summoned Skull, és van még néhány ilyen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2681) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#2680) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Most hogy így mondod, már ezek is rémlenek. Még annyi rémlik hogy minden második meccsen ki tudta rakni a gép az 5 lapos szuperszörnyet. Ekkor kezdtem gyanakodni hogy valami nem stimmel a random kártyákkal :D

A játék az nem játék!

(#2682) Kanczy


Kanczy
veterán

Úgy tűnik, nem rusholtam eléggé...

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2683) ollie válasza whitezo88 (#2675) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem csak mage-nek, szinte mindegyik kasztnak van olyan spellje, mellyel az ellenfél hőst is lehet közvetlenül sebezni.

***

(#2684) whitezo88 válasza ollie (#2683) üzenetére


whitezo88
nagyúr

tudom, ezért lehetne kettévenni: a mindenre lőhetőt fogja a taunt, a CSAK hősre lőhetőt pedig értelemszerűen nem.

(#2685) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#2681) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak nem Exodia-ra gondolsz?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2686) Klemice válasza Sirandrish (#2685) üzenetére


Klemice
senior tag

cyber-stein és ki is hoztad a blue eyes ultimate dragont :DDD

(#2687) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ez működhet, mit változtatnátok rajta?

Dive ever, work never.

(#2688) slayer007 válasza Sirandrish (#2676) üzenetére


slayer007
tag

Elmondanám, hogy a mage is tud úgy szívni, mint ahogy te szoktál.
Hoztak már a magem ellen olyan paladin paklikat, hogy nem hittem a szememnek, annyit healelt. Szerintem a mage simán verhető, csak nem minden paklival. Épp ez a lényeg, hogy mindent counterel valami. A maget is, a papot is, a paladint is. Ne csodálkozz, ha egy átlagos deckel halálra ver egy dupla pyros mage szerintem...
Amúgy pedig unranked vs ranked 1-3 között mindössze annyi a különbség, hogy unrankeden sokkal több a noob, aki még a basic paklijával vergődik ellened. Rank1-3 között szerintem ilyet nem fogsz találni... :)

A paklinyitogatásos dologra pedig (több gold, jobb lapok, több lap, v micsoda...): Arénázz. Az nem a blizzard hibája, hogy nem akarsz bemenni arénába, ami pont nekünk van kitalálva (nem akarunk pénzt költeni a játékra), mert kaphatunk 2 pakli + gold rewardokat is, 1,5 pakli árán. Ja meg még dustot is.
Ismerni kell a lapokat, a kasztokat, és tudni kell a semmiből jó decket összerakni. Nem mondom, hogy ez mindig összejön, de nagyrészt legalább az aréna árát tuti megkeresed vele! (pakli + egy kis gold és dust)
Nem értem, hogy mi francnak költik el páran a 100 goldot paklira. Elképesztően pici kockázattal arénában ugyanezt megkapod, csak van esélyed arra, hogy a végére akár 3 pakli árával jutsz ki onnan...

Im insane, what's your excuse?!

(#2689) k4rL^ válasza F-ECT$ (#2687) üzenetére


k4rL^
senior tag

Hasonló van nekem is, csak nincs meg minden kártya. Ugyan igy akarom kivéve, hogy szerintem nem kell 2 Flamestrike, van elég lassitód, annak a helyére mehetne valami más. Pl. Archmage Antonidas :DDD

(#2690) Sirandrish válasza slayer007 (#2688) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerencsére nem szoktam szívni.
Minden paklimmal 50% körüli a win ratem legalább, ami nekem elég.
A maget meg hanyagoljuk...aki nem látja be hogy gond van vele az soha nem is fogja..de nem érdekes.
Tudok mellette/vele/ellene most is játszani..tőlem maradhat így is..nem zavar :N
Mellesleg még szerencse hogy meg lehet verni..azért az már durva lenne ha lapjárástól függetlenül nyerne :Y

"Amúgy pedig unranked vs ranked 1-3 között mindössze annyi a különbség, hogy unrankeden sokkal több a noob, aki még a basic paklijával vergődik ellened. Rank1-3 között szerintem ilyet nem fogsz találni..."

Nem erről volt szó..hanem hogy a Mage ugyan azt tudja..manapság már NAGGGGYON ritkán találkozok olyan mage-el aki nem a laphúzós arcbaspellezős felállást használja...és mivel a pyro is csak epic így legalább 1 majdnem minden pakliba belekerült már. Persze van akinek még nincsen, de kevesen :K

Arenázni meg nem igazán van kedvem..és tudom hogy nem a Blizzard hibája, és sosem állítottam hogy az övé. :)

F-ECT$ Sok minionod van:D Gondolom te se spellekel nyersz :D
Amúgy elég bika pakli szerintem..amiből kell abból van benne, ráadásul 2...szép :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2691) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#2685) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Jaja, a játék közepénél 4 lapra húz egyet a gép és hopp, így lesz a csok... akarom mondani az Exodia :D

A játék az nem játék!

(#2692) F-ECT$ válasza slayer007 (#2688) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, a heal a mage átka, főleg druida és paladin tud kemény lenni.

Azért az első pár aréna inkább bukós, mint 0, és azért kell 20-30, hogy átmenjen pluszosba.

Dive ever, work never.

(#2693) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Andrish:

Igy ismered a Yugioh kártyajátékot, és sose jutott eszedbe, hogy honnan van a nicknevem? :DDD

[link]

Live-Die-Respawn

(#2694) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#2691) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még jó hogy le lehet védeni..hja nem..egyből K.O....b*sszameg :D

orichalcos Nem ismerem annyira, de jó látni :D
Még jó hogy nem Raigeki vagy :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2695) kervantas válasza F-ECT$ (#2692) üzenetére


kervantas
aktív tag

A mage a charge-ot sem szereti túlottan. Meg lehet verni, csak nem mindenel. Bár sírni a legegyszerűbb,

[ Szerkesztve ]

(#2696) F-ECT$ válasza k4rL^ (#2689) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyelőre ez még terv, nincs is meg minden. A kérdés, hogy nincs-e nagy lyuk 4-6 manánál? Illetve mi lenne a full ideális lépéssor:
1. Image
2. Novice
3. Kirin + Ice Block
4. ? Coldlight / Intellect / Novice / Frost Nova
5. Azure
6. Blizzard / Frostbolt + Ice Lance
7. Flamestrike
8. Pyro

Kérdés, hogyha nem jön a lap, akkor mi van, illetve ha nem sikerül 10 hp-ig levinni a 8/9-ik körig.

Dive ever, work never.

(#2697) ollie válasza whitezo88 (#2684) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ennek nem lenne értelme, alig van olyan spell, ami csak hősre lőhető.

***

(#2698) Sirandrish válasza F-ECT$ (#2696) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tegyél még be a 2 Blizzard vagy 1 Blizz és 1 Flamestrike helyére 2darab 4 manas miniont..aztán úgy könnyebb leszedni a hp-ját mire eldurrantod a pyrot, plusz nem baj az ha nem üres a táblád.
Szerintem annyi AOE spell nem kell bele.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2699) ollie válasza slayer007 (#2688) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de, senki sem tudja megválasztani, hogy milyen kaszt ellen menjen. Lehet jó paklit összetenni mage ellen, de akkor mások ellen fog szívni.

***

(#2700) k4rL^ válasza F-ECT$ (#2696) üzenetére


k4rL^
senior tag

Most az Arcane Golem + Brewmaster kombót gondoltam ki, de az a baj, hogy akkor nem fér annyi spell. Nekem sincs meg még minden, ami miatt most nem is játszom a mage-t az az, hogy nincs Ice Blockom, az pedig elengedhetetlen. Egyébként ideális esetben én tartalékolom a Frostbolt + 2 Icelancet az Azure Drake utánra. Elején pedig Mirror Image, Front Nova + Doomsayer.

Mik azok amik nincsenek meg?

Más: Ehhez a Warlock deckhez mit szóltok? Cserélgetek benne állandóan, a Shadow Bolt-t lehet visszafogom cserélni Shadowflame-re, jól szokott jönni a végén, amikor Jaraxxus-szal megidézem a minion-t és azt ha nem ütik le tudok 6dmgel tisztitani :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.