Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) kecz


kecz
aktív tag

Sziasztok!
A héten kezdtem el játszani vele, de egyelőre nagyon béna vagyok hozzá.
Sámánnal pl egyszerűen nem tudtam egy normális paklit megcsinálni. Vagyis szerintem még nem jöttem rá a lényegére.

(#2302) ollie válasza Kashim (#2300) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a legjobb legendary, de 6 sebzés garantált vele.

(#2301) kecz: rengeteg guide és kezdő pakli van a neten, keress rá, pl: [link]

[ Szerkesztve ]

***

(#2303) Sirandrish válasza Kashim (#2300) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vannak jobbak gondolom de azért nem olyan rossz az.
Kapásból 2x3 sebzés amit ha lényre nyomsz az első vissza sem sebez..ha meg heroba tolod akkor meg marad shieldes taunt...hozzám beférne :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2304) xavix13


xavix13
senior tag

Elegem van ebből a szarból. Ma 3-ból 3 ellenfél akkora egy balfasz, órákig vár minden egyes körénél, nekem kint van 6 minionom erre ez a buzi bemákol egy flamestrikeot 2x is. És a végén 1-2 hp-val lehozza a rohadt makkerje. És ez 3/3-szor egymás után. Több mint 1 órám ment rá a 3 meccsre. Rég cseszett fel így valami.... :W

Szerk.: Ja amúgy Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#2305) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

A print Screen képeket melyik könyvtárba menti a játék ?

sorry a hsz ért , most jutott eszembe hogyan kéne rákeresni egy képre és megtaláltam a print screent is ..

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#2306) Andapace


Andapace
tag

Ha már mással nem, legalább a questekkel van nagy szerencsém.
Ezen a héten ez a 3. 100 goldos, ma kaptam egy 60-asat de nem volt sok kedvem priestezni..
Abandon és ismét egy 100-as :DD

(#2307) Kanczy


Kanczy
veterán

Mindenkinek jó bontásai vannak, csak én kapok szar 1 ritkás boostert :(

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2308) Andapace válasza Kanczy (#2307) üzenetére


Andapace
tag

Ez így nem teljesen igaz.... :(((

(#2309) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Következő mérföldkő!
All level 200 :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2310) kecz válasza ollie (#2302) üzenetére


kecz
aktív tag

Most próbálgattam a sámánnal a murloc-ozást, de még csak az alap murloc lapok vannak meg, szóval annyira még nem volt nagy a populáció hozzá.
Rugónál meg azt csináltam, hogy tele raktam charge-os minionokkal a paklit a rugó lapok mellett.

(#2311) Sirandrish válasza Kanczy (#2307) üzenetére


Sirandrish
legenda

Őszintén...én jobban örülnék 1-1 olyan rare/epicnek ami úgy igazán jót tesz valamelyik paklimnak VAAAAGY legalább olyannak ami nincs még meg, mint hogy legyen egy boosterbe 2-3 rare amiket nem használok és már van/volt belőle vagy 5. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2312) Kashim


Kashim
őstag

Végre palát kaptam arénán és végre normális lapokat ajánlott fel. 4 db Truesilver Champion. :DDD
2-en concede-eltek már. ;]

(#2313) ollie válasza Kashim (#2312) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az kb a legjobb paladin lap.

***

(#2314) Kanczy válasza Sirandrish (#2311) üzenetére


Kanczy
veterán

A te bontásaid bárhogy nézem, sokkal jobbak az átlagnál :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2315) Sirandrish válasza Kanczy (#2314) üzenetére


Sirandrish
legenda

Más is mondtam már, de én ezt nem érzem át :D
Legalábbis eddig majdnem mindent nekem kellett lecraftolnom amit kitaláltam magamnak hogy kéne.
Persze jött már 1-2 finom lap, de szinte sose az amit én igazán szerettem volna :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2316) Klemice


Klemice
senior tag

Egy feles kulcsa nincs valakinek? Egy haveromnak kellene hogy tudjunk egymás ellen játszani!

Előre is kösz.

Valamint boldog karácsonyt mindenkinek!

(#2317) kovsol válasza Kanczy (#2307) üzenetére


kovsol
titán

nekem sincs szerencsém nyitással, de annál nagyobb öröm amikor nyitok valami olyat amire vártam

May the Force be with you!

(#2318) F-ECT$ válasza kovsol (#2317) üzenetére


F-ECT$
titán

Inkább nyiss 3-4 olyat, amire vártál, mint 10 olyat, ami bár nem rossz, de különösebben nem hoz lázba.

Dive ever, work never.

(#2319) Sirandrish válasza F-ECT$ (#2318) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah én is így vagyok vele..
Hiába nyitok jó lapokat ha nem fér bele a paklimba, vagy csak szimplán mást szeretnék :B :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2320) Kanczy válasza Sirandrish (#2319) üzenetére


Kanczy
veterán

Egy epic még mindig egy jó ritkával egyenlő :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2321) ÍróKéz


ÍróKéz
csendes tag

Üdv Urak !

Akinek nem jutott és vadászik kulcsot az nézze jó sűrűn az alábbi topicot. Rendszeresen dobálják fel a srácok a kódokat. Szerencse fel !

[link]

At your service...

(#2322) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ismét köszönöm Oric kollégának a meccseket. :R
Sajnos az internet ki fogott rajta így pár meccs után már nem tudott visszajönni..

Kanczy A paladinos lap helyett azért jobban örültem volna még egy pyronak :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2323) oriic válasza Sirandrish (#2322) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Folyamatosan kidobál. :(

Live-Die-Respawn

(#2324) Sirandrish válasza oriic (#2323) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd legközelebb folytatjuk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2325) kecz


kecz
aktív tag

Druiddal az elején a Wild growth-ot elég sűrűn beadja. Elég jó a második körben már 3 manából pakolgatni a cuccokat. :)

(#2326) Sirandrish válasza oriic (#2323) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jut eszembe..milyen volt mikor Warlockal "bedurrantam"? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2327) oriic válasza Sirandrish (#2326) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az mi volt amúgy? :Y

Live-Die-Respawn

(#2328) P00By válasza Sirandrish (#2326) üzenetére


P00By
nagyúr

Jaraxxus? ;] Imádom azt a lapot!

(#2329) Sirandrish válasza oriic (#2327) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lord Jaraxxus volt személyesen :K

P00By Beza...előtte írtam neki hogy vigyázz most bedurranok! ;]
Csak annyit tudott rá írni hogy "WTF?" :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2330) oriic válasza Sirandrish (#2329) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze hogy wtf, eddig még senki nem hívta le ellenem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2331) Kanczy


Kanczy
veterán

Hát igen, az olyan... :C

Ingadozom amúgy 9-10 környékén, lehet megvan a szintem?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2332) Sirandrish válasza oriic (#2330) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még egy Warlock se durrant be? Nahááát :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2333) adamkaa777 válasza Kanczy (#2331) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Vagy a paklid/classod határa

El. Psy. Congroo.

(#2334) Sirandrish válasza adamkaa777 (#2333) üzenetére


Sirandrish
legenda

A paklit még értem, de van olyan class amivel nem lehet egy szinten tovább jutni? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2335) kexksz válasza Kanczy (#2331) üzenetére


kexksz
addikt

Én 13-14-en szopok jelenleg, egy Sylvanast nyitnék esélyes, hogy tovább tudnék menni. :D

(#2336) adrian360 válasza Sirandrish (#2334) üzenetére


adrian360
őstag

gondolom arra gondolt hogy a rankedben eljutott arra a szintre ahonnan nem tud már előre lépni, mert 50% a win rate.

(#2337) kexksz válasza adrian360 (#2336) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem mindenki értette mire gondolt, csak egy dolog, hogy valaki lap hiány/skill hiány miatt nem tud tovább menni, de olyan nincs, hogy egy class rank 10 alatt nem jó, legalábbis szerintem még bőven játszható pár rankig az összes, bár e véleményem nem tapasztalaton, csak streameken alapul.

[ Szerkesztve ]

(#2338) k4rL^


k4rL^
senior tag

Priesttel mentem az előbb kicsit és most van a deck-ben 2 Shadow Madness.
Az ellenfélnek volt kint egy Harvest Golem és egy Fairae Dragon, Shadow Madness-szel áthoztam a Harvest Golem-et kinyirtam a Fairae Dragon-t vele eztán deathrattle megidézi a Damaged Golem-t viszont az nem ment át az ellenfélnek, ezt eddig nem tudtam hogy igy megy :)

(#2339) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Először is..a Mage OP...3 meccset kellett nyernem és mindet ugy nyertem hogy 7-8 kör alatt levertem 10-ig a HP-ját az ellenek valahogy aztán pyro. Hozzáteszem hogy másképp esélyem se lett volna ugyanis a mage pakliba nem igazán vannak sok manás lapok így a végére mikor lerakja a Ragnarost amit még le is másol..nah..nem hinném hogy meg tudtam volna állítani :D
Ebből viszont adódik egy kérdésem is.
Kirakta Ragnarost amit én lefreezeltem...akkor is besebzi a 8at? :Y
Hja és kell még egy pyro :C

adrian360 Elég egyértelmű számomra amit írt..kétlem hogy félreértettem volna :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2340) DjDanee87 válasza Sirandrish (#2339) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ragna freeze-ben is lő

(#2341) Sirandrish válasza DjDanee87 (#2340) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még egy ok hogy miért kell nekem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2342) oxox


oxox
addikt

lol...csináltam egy 20/20 dragonling mechanicekt :)

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#2343) kexksz


kexksz
addikt

Ki van magyarok közül a legnagyobb rankon?

(#2344) Sirandrish válasza kexksz (#2343) üzenetére


Sirandrish
legenda

ÉN!
25ös...ennél nagyobb tudtommal nincs ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2345) adamkaa777 válasza Sirandrish (#2339) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Unrankedben minden op :)

El. Psy. Congroo.

(#2346) Kanczy válasza kexksz (#2343) üzenetére


Kanczy
veterán

Nekem van egy kettes ismerősöm, magasabbról nem hallottam még.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2347) Sirandrish válasza adamkaa777 (#2345) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én mással nem nyerek ilyen könnyen és egyszerűen.
Mármint nem kell előre gondolkodnom..az egyetlen dolog amire figyelnem kell hogy kihuzzam a 8.-9. körig :D
Persze közben azért kell sebezni egy keveset de kézből is meg lehet oldani hála a fireballoknak meg a frostboltoknak. De ha az kevés akkor 1-2 argent commander vagy már charge-s minion és meg is vagy. :K

Ha meg esetleg sok minionja lenne kint akkor 2-3 kört simán ki lehet védekezni 1-2 aoe freezzel..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2348) xavix13


xavix13
senior tag

Helló!

Pár napja kezdtem el játszogatni, de nagyon bénának érzem még magam, folyton kikapok mindenkitől, kb. 75-80%-ban loss-olok. :(

Nem tudom hogy a paklimmal van-e gond, de nekem valahogy sohasem jön ki a lépés.
Nyilván lehet common lapokkal is nyerni, de néztem az összefoglalóban lévő leírásban szinte az összes lapom a legszarabbak közé tartozik.

Egyelőre a maget, druidot meg egy picit a rougeot próbálgattam.
Druiddal kipóbáltam a murlock buildet, egy pár már megvan belőle, de nem igazán éreztem azt, mint amit itt irkáltatok, hogy nem lehet ellene mit csinálni.
Általában ha kiraktam egy-két murlockot, azokat gyorsan leszedték és odáig már nem jutottam el, hogy egymást tudják buffolni. Ha meg mégis csak sikerült, akkor tuti jött valami Mad Bomber, Arcane Torrent/Missle páros és ment a levesbe az egész.

Meg pl. egy ilyen sámán ellen mit csináljak? :O

Amúgy csak szerintem rohadt nehéz goldot gyűjteni? Még egy kérdés, az arénába mindenképp kapok egy paklit is akármennyit nyerek? És a daily questek tudnak halmozódni, ha egyik nap nincs időm/kedvem játszani?
Előre is köszi a válaszokat. :)

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#2349) Lmh


Lmh
őstag

Kérdezte már valaki itt, hogy a magic the gatheringhez képest milyen ez a játék?:P
Gondolom csak 500-an :U :B

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#2350) Klemice válasza xavix13 (#2348) üzenetére


Klemice
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.