Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) P00By


P00By
nagyúr

Kapná be az összes időhúzó :((( Mindig kifogom őket!

(#3502) whitezo88 válasza P00By (#3501) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem simán le lehetne vinni 1 percre 1,5ről.

(#3503) Sirandrish válasza oriic (#3499) üzenetére


Sirandrish
legenda

A minionok lemaradtak a képről? :Y

Ha nincs Pyro akkor felesleges ennyire rámenni a spellekre mert összesen sem sebeznek eleget.

Néhány Taunt vagy valami minion mindenképp kell bele..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3504) kervantas válasza P00By (#3501) üzenetére


kervantas
aktív tag

Ne is mond, állandóan kapom azokat a playereket akik MINDEN körben a madzag égésig csak gondolkoznak, az csak utolsó pár pillantban méltóztatnak kártyát kijátszani. Nem tudom, hogy vagy buták vagy kezdők...
Eddig csak egyszer találkoztam oylanal aki feltűnően csinálta. Lerakta a dologait, aztán várt amég leég a madzag. Már csak azért sem léptem ki. :(((

(#3505) MaxxDamage válasza oriic (#3499) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

nekemis kéne kis help a megfelelő "deck" összerakásához, mert kb. mindig kikapok.... van tauntos / sebzős / heales is peddig :O :U , vagy ennyire sz*rul kapom a lapokat ? tegnap expert ai -t simán megcsináltam... azt pl. mage volt ellenem azt 5 secret card -ot eltolt.. pff. mégis levertem

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3506) kervantas válasza MaxxDamage (#3505) üzenetére


kervantas
aktív tag

Linkelj egy printscreent és akkor megpróbálunk valamit javítani rajta! :)

(#3507) MaxxDamage válasza kervantas (#3506) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

okay ;)
pl.
Druid

Rogue

(ez a 2 ami teccik , warri meg mage is jóféle, de azt teljesen átkéne formálni , mert kezdetleges a deck)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3508) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#3496) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát igen, a decked csak nyomokban tartalmaz huntert :)

Dive ever, work never.

(#3509) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3507) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tyüüü ezekbe van vitamin :D

Mivel sok miniont én még nem vágok névről, így a tanácsadást meghagyom a profiknak :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3510) F-ECT$ válasza kervantas (#3504) üzenetére


F-ECT$
titán

Nozdormu 4tw :)

Dive ever, work never.

(#3511) F-ECT$ válasza MaxxDamage (#3507) üzenetére


F-ECT$
titán

Próbálj meg minden kártyából 2-ket betenni, sokkal stabilabb lesz a deck. Különösebb elemzés nélkül leírnám, hogy szerintem melyik kártyák nem jók:
Druida
-Goldshire
-Shieldbearer
-Stonetusk
-Voodoo
-Bluegill
-Frostwolf Grunt
-Ironfur
-Silverback
-Wolfrider
-Stormwind

Rogue
-Sinister
-Lightwarden
-Shieldbearer
-Voodoo
-Bluegill
-Ironfur
-Raid Leader
-Silverback
-Tauren

Dive ever, work never.

(#3512) kervantas válasza MaxxDamage (#3507) üzenetére


kervantas
aktív tag

1 manás dropnak craftolj egy Leper Gnome-t vagy Worgen infiltrator-t.
2:jó a Swap ooze akár kettő is, esetleg Fairy dragon is mehet bele. Sokszor látok Novice engineer-t, de én nem használom (laphúzás miatt jó).
3: Ghoul jó, rakj mellé Shattered sun clericet, ha van Harvest golemet.
4: ha nincs másod akkor Chillwind Yeti. Tauntos lapnak elég szokott lenni a két Sen'jin.
40 dust-ért tudsz craftolni Druid of The Claw-t, az is elég hasznos. A tigiris is maradhat.

Spellek:
Swipe kettő daerab, must have. Wrath-ból szerezz be még egyet, mert elég jó lap. Starfall is jó. Én még a Claw-ot is szoktam használni mert a két hp-s minionokat le tudod vele szedegetni.

Hiretelen ennyi. Rugóhoz nem értek annyira. :)

#3510 találkoztam már vele, de nekem nincs meg :( .

[ Szerkesztve ]

(#3513) P00By válasza DjDanee87 (#3492) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem rossz pakli, csak nem hunter :D

(#3514) DjDanee87 válasza P00By (#3513) üzenetére


DjDanee87
addikt

Tényleg nem rossz, toltam vele párat rankeden is. Így már 87,5%* a win rate-em rankeden!

*A szezon kezdetekor, mikor mindenki rank25 volt még nem játszottam. Meg amúgy is elég keveset toltam rankedben az 1 hónap alatt, így a % nem igazán mérvadó - max jól mutat. Csak rank13ig értem el eddig. :)
[link]

(#3515) F-ECT$


F-ECT$
titán

Uh, milyen wari győzelmet láttam most. Az ellenfél control lock volt, ezeket játszotta meg a lock:
-4/8 illetve 4/10 drake
-2 molten giant 8/8
-2 mountain giant 8/8
-2 defender

Mindet le tudta szedni, ekkor a lock nyomott egy Jaraxxus-t, de a warinak volt egy 6/1-es Gorehowl a kezében + Alex + Charge + Inner rage. GG :)

Dive ever, work never.

(#3516) Klemice


Klemice
senior tag

Van valakinek kedve játszani? Privátban küldjetek már battletag-et. Köszi

(#3517) MaxxDamage válasza kervantas (#3512) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

köszi nektek ! :R
(holnap megnézem) - sok a sz*r lap.. van ami ellenem dolgozik ha berakom és ellenfél malmára hajtja a vizet :D (pl. +2 card)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3518) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Végre én is el tudok dicsekedni egy sárgával:

gamepod.hu/dl/upc/2014-01/72554_hearthstone_screenshot_1_8_2014_20_43_

Még arany is volt benne, bár az jó eséllyel az enyészeté lesz hamarosan. Egy sima már van abból úgy is (nem mintha azt használnám jelenleg). Blade Flurry már volt, a tauren nem tűnik használhatónak. Baron sem különösebben, de azt azért csak kipróbálom. Ez volt a 24. kinyitott paklim egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#3519) P00By válasza ígyvanferi (#3518) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is ma nyitottam egy sárga Dark Iron Dwarf-ot. Mondjuk nekem nem az első volt, hanem vagy a tizedik :B

MOD: Tudom, h a legendre gondoltál. Ez nekem is megvan, nem használom :(

[ Szerkesztve ]

(#3520) Sirandrish válasza ígyvanferi (#3518) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a Void terror nagyon bejön nekem..igazán jöhetne nekem is belőle vagy 2 :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3521) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#3518) üzenetére


F-ECT$
titán

Közepes ez a Baron, board tisztításra jó lehet, de eléggé szituáció függő. Mondjuk mage-nek a pyro előtti körben :)

Dive ever, work never.

(#3522) P00By válasza Sirandrish (#3520) üzenetére


P00By
nagyúr

Nagy szívás az a kártya, ha van rá válasz :D Arénában már én is beválasztottam.

#3523: Az oké, de mindenhol nagy szívás 2(vagy 1) kártya elvesztése a semmiért.

[ Szerkesztve ]

(#3523) F-ECT$


F-ECT$
titán

Kripp vs Artosis. (Blizzcon döntő rematch.)

P00By: Arenában más a kártyák értéke.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3524) Kashim válasza oriic (#3499) üzenetére


Kashim
őstag

Kevés minion, sok gyenge spell. Nem jó az egyensúly. Pyro-t szerezz, end game hiányzik a pakliból. (túl sok az apró lény, kevés az erős végjátékhoz) 2 Arcane explosion kuka, vagy tegyél spell dmg-es minionokat mellé, egy blizzard is minimum, valami komolyabb secretet érdemes berakni, ha van ice block kötelező mage deck-be (sajnos). Nagyobb lények mindenképp kellenek ha elhúzódik a meccs, azure drake szinte kötelező: card draw, spell damage, 4/4, nagyon jó lap. Mogu'shan egy fos, inkább tegyél be egy sunwalkert, vagy shen'jin-t helyette, ha kell egy taunt, bár szerintem mage deck-be nem feltétlen kell. Szerintem freezek se kellenek, ha nem használod ki a +köröd a letakarításhoz. Vagy dobj be mellé egy Doomsayert. Secretkeeper szintén kuka, 1 secrettel pazarlás, de amúgy sem egy acélos lap. Bármire kicserélheted. Mana wyrm is azért befér sok spell mellé.

Nézz körül itt hogy kombinálgatják a lapokat.

Most nézem ezeréves hsz-re reagáltam...

[ Szerkesztve ]

(#3525) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#3523) üzenetére


F-ECT$
titán

Lock vs Lock volt az első meccs, és volt King Mukla is, szóval nem kuka az a lap. (Valaki nyitott egy ilyet pár napja.)

Dive ever, work never.

(#3526) ollie


ollie
MODERÁTOR

Lol, milyet játszottam az előbb a 2 nappal ezelőtt draftolt szörnyű paladin deckkel. :DDD

***

(#3527) oriic válasza Kashim (#3524) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez a gondom, hogy se blizzardom nincs, se drake, se mana wyrm. Asszem lecraftolom őket 350ből csak kijönnek.

Live-Die-Respawn

(#3528) k4rL^ válasza ollie (#3526) üzenetére


k4rL^
senior tag

Szép meccs volt, fegyver nélkül nagyon nehéz a paladin.
Egyébként meddig lehet felfüggesztve hagyni az Arena-t? Eddig mindig lenyomtam egyben.

(#3529) oriic válasza k4rL^ (#3528) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem bármeddig. Nekem volt, hogy netszakadás miatt volt egy vesztésem, és csak másnap tudtam folytatni.

Live-Die-Respawn

(#3530) ollie válasza k4rL^ (#3528) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármeddig.

***

(#3531) slayer007 válasza ollie (#3526) üzenetére


slayer007
tag

Az a Cult Master lehozta a meccset :D

Im insane, what's your excuse?!

(#3532) k4rL^


k4rL^
senior tag

Ma lesz reset elvileg a karbantartás alatt. Időpontok a különböző régiókhoz. EU-n, ha minden igaz este 11-01 között hajtják végre.

[ Szerkesztve ]

(#3533) Sirandrish válasza P00By (#3522) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ha nincs akkor meg egy 4/2es valamit felbuffolsz Overwhelmingel amivel egy keményet még támadsz is ügyelve arra hogy ne haljon meg aztán ezzel megeszed és bimmbummcsittcsattdirrdurr :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3534) whitezo88


whitezo88
nagyúr

reggel nekem pap vs pap, de megint elfogyott a pakli és vesztettem. lényem nem is jött csak cleric meg argus, ellen meg rakta ki a kényeit. mire letakarítottam és kb keze is elfogyott, feltápoltam 2 clericet, argus is kiment de már késő volt, elkezdte healelgetni a lényeimet és így haltam meg mert nem tudtam húzni...

(#3535) Konczi06


Konczi06
tag

Mikor lesz már open béta?!!??? :D :W :O

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#3536) F-ECT$ válasza Konczi06 (#3535) üzenetére


F-ECT$
titán

Elképzelhető, hogy mivel most indul a Test Season 2, ezért ráengedik a tömeget, de azt is el tudom képzelni, hogy csak a Season végén/után.

Dive ever, work never.

(#3537) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3536) üzenetére


Sirandrish
legenda

És ebbe a bizonyos "Test Season 2"be jön bármi a ranked reseten kívül?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3538) F-ECT$ válasza Sirandrish (#3537) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem egyelőre nem. Rewardok legalábbis még tuti nem lesznek.

Dive ever, work never.

(#3539) Chronos85 válasza ollie (#3526) üzenetére


Chronos85
tag

Hali,
Elösször is köszi a videót, tanulságos volt. Elég sok hasznos linket ossztottatok meg itt a kezdőknek, ezért szeretném én is viszonozni valamilyen formában ezt a közösségnek.
Éppen tegnap beszélt Hafu Krippel, hogy mennyire eltérő játék stílusuk van, és mégis mennyi jó megoldás vezethet a győzelemhez.
Félre értés ne essék nem sorolnám magamat az ő szintjükre (nem is tolom annyit), hibázok én is rendesen, igyekszek tanulni ezekből, mint a mondás is tartja ugye. Volt szerencsém Hafut a kezdeti időszakoktól nézni ő is rengeteget hibázot még most is előfordul, de egyre ritkábban.

A fentiek fényében, a következő agymenésemet, segítségnek szánom és nem támadó kritikának.
Akit nem érdekel az kérem Ne olvassa tovább!

Igen a draft az valóban átlagon aluli (nincs benne 6 win), mint azt te is említed. Ehhez többet nem igen lehet hozzáfűzni, mint amiket te is elmondtál.
A meccsről.
1. Worgen 2. támadását hősbe golemet kirakni mana kihasználtság szempontjából. Ha ki is játsza a truesilvert akkor is -4hp (rákényszerítetted a cserére meg leverte a golemet). 2 addra valszeg csak akkor tol conce-t ha legalább 3 van neki.Mindenképpen nálad az előny.
2. 4 attack az éppen határesett nálam. Valszeg elösször én is a humanityt raktam volna sárkányra, majd ha netán köv körben megpakolja blessingel akkor wisdomot. Wisdom nagyon jó blokkolni is, ha nem tudja 1-1 ben cserélni az addját vagy tauntot rakni rá, h neked kelljen támadnod. Gyengébb ellenfelek simán támadnak vele te pedig kapod a lapokat sorban.
3. Recruit elött raktam volna sea giantet nagy mák volt (20%), h nem valamelyik 1hpsat lőtte ki a jugler.
4. Törpével boar master-t támadni, juggler pedig a hőst. Igaz h érzékeny marad a boardod mind control techre, vagy equality conce kombóra, de ezekre az előző körökben is az volt.
5. Az oozet itt simán tudod hozni törpével ha a 4.-ben leírtakat játszod meg. Mindenesetre mindenképpen inkább a boar masterrel és malacával ütném le és a bubit fenntartani a commanderen. Igaz hogy még mindig a 4.-ben leírtakra gyenge a boardod valamint belépett még az equality+avenging wrath kombó is.
6. Itt ugye minden gond nélkül tudnád támadni a commanderrel a guardiant. Viszont én recruit helyett harvest golmet raknék ki ha letakarítja a boardot akkor is marad egy 2/1es-ed.
7. (Csak zárójelesen, mivel ez volt amivel nyerted a meccset gyönyörű volt ez a cult masteres megmozdulás)
8. Fencreep helyett, tigrist. Felesleges 2 taunter 1 mob ellen pláne ha bubizva is van, +2 dmg és stealth, igez h a fentebb részletezett kombók ellen ez se védi meg, de ez a creepre is igaz.

Remélem sikerült elérni a célomat és hasznos építő kritikának találjátok a fentebbieket.
Arénára költöm el a goldomat, ezért itt tudok segíteni, ha igény van rá és időm is engedi. Várom észrevételeiteket (tudom a helyesírásom pocsék :) a leírtakkal kapcsolatban gondoltam). Valamint szívesen meghallgatnék mást is, aki tapasztalt arénázó a videóval és a felsoroltakkal kapcsolatban.
Üdv.: Chronos

(#3540) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3538) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az nem jó hír :N

luimapeiz Te meg légy kicsit türelmesebb szerintem. 3-5. körben nem szabad feladni..1-1 jókor húzott lap megfordíthatja az egész meccset.
A lapjaid meg nem sz*rok csak basicek de mindenki azokkal kezdi.
Egyébként ITT találsz pakliötleteket FULL basic lapokból. Ezekben persze kicserélhetsz 1-2 lapot ha ugyan annyi manáért már neked jobb van vagy ilyesmi.

Aztán kitartás :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3541) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3540) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Thanks ! Megnézem... :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3542) oxox válasza ígyvanferi (#3518) üzenetére


oxox
addikt

egy priest gyogyulos deckbe lehet nem lenne remenytelen az a legend.

tegnap vertem egy nagyon faja laphuzos druida decket....a csavo kb 15 lapot jatszott ki egy korben (a +manakkal).

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3543) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3540) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

hiába voltam jó lapjai.. én megvertem :D



:P (használt a deck újrarakása... így már jobb!)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3544) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3543) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah ugye...lehet játszani basic lapokkal is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3545) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3544) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

simán jó, persze az ahogy épp jönnek a lapok, nagyban bef. a végjátékot ! :K
kis huncutságként beraktam a legendary-t és azt a lapot ami visszarakja a kártyát hozzám így 2x tudom kirakni a legendary-t és 2x 5/5-s lapot tudok csinálni (persze ha beadja mind2 lapot...) :C

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3546) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3545) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a lapjárást nem tudod befolyásolni, de a paklit össze tudod úgy rakni hogy a lehető legjobb legyen akármilyen lapjárás mellett.. :K

Más: kitették a ranked ranglistát :D
Meg lehet ezeknek nézni valahol a Decjeiket? Vagy legalább hogy milyen heroval mennek?
Marha kíváncsi lennék mondjuk hogy a TOP50ben milyen elosztással milyen herok szerepelnek :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3547) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#3546) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Kár hogy nem tudok koreaiul, most meg tudnám kérdezni ez ügyben az első 70-et :D

A játék az nem játék!

(#3548) ollie válasza Chronos85 (#3539) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, nagyon hasznos a hozzászólásod, és a továbbiakban is szívesen vesszük majd. :)

***

(#3549) kexksz válasza Sirandrish (#3546) üzenetére


kexksz
addikt

Warrior mindenki aki nem Druid vagy Mage. :)

(#3550) Sirandrish válasza kexksz (#3549) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szóval magas szinten ez a 3 hős életképes?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.