Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3546) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

sorra win van csak :DDD
a 19-ről ha vesztek sokat akkor 20-ra visszaesik amúgy ? (vagy hogyan van ez?)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3552) F-ECT$ válasza Sirandrish (#3550) üzenetére


F-ECT$
titán

Lock is van :)

Szoktam nézni Legend rankú streamelőket, és ezeket szoktam látni:
-Wari: Charge-oló Giantek
-Wari: Alexstrasza + Charge + Inner Rage + Gorehowl / Ravenholdt
-Control druid
-Control lock
-Agro lock (murloc és "normál")
-Turn 8 mage (bár ilyen nem sok van)
-Agro rugó

Amik szinte egyáltalán nincsenek: priest (régebben pedig voltak), hunter, paladin, sámán.

Dive ever, work never.

(#3553) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3552) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor linkejjé pls :K

luimapeiz Nyugi..kapod majd a nyakasokat így is :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3554) Gyuri27 válasza Sirandrish (#3550) üzenetére


Gyuri27
félisten

Oda sorolnám a palát is. Mert szerintem kemény mint tarzan talpa. Így is, hogy nincs meg hozzá minden lapom.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3555) MaxxDamage válasza Sirandrish (#3553) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

már kapom is... pala vs. pala.... :K :U
ez volt ám a szép...pff.

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3556) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Eh, végre megvannak az expert ai-k is. :) Jöhet egy aréna akkor. :)

Live-Die-Respawn

(#3557) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Egy kis statisztika 40 db boosterből:
1 db legendary (illidan :((()
12 db epic
41 db rare
141 db common
2 db golden rare
3 db golden common

Izmosabb nyitások: legendary+ 2x rare; 2x epic+rare; epic+2x rare; epic+rare+golden common.

[ Szerkesztve ]

(#3558) Andapace


Andapace
tag

A játék nem pay to win. Nem, kicsit sem. Már megöltem 2 darab golden molten giant-ját, meg eldobott 2 soulfire-el egy golden alexstraszát és egy ragnarost.Ilyenkor ne legyek ideges, mikor a golden jaraxxusával 1 hp-n éli túl az egészet, mert persze még van egy black knight a zsebében.

[ Szerkesztve ]

(#3559) F-ECT$ válasza Andapace (#3558) üzenetére


F-ECT$
titán

Fizetés nélkül összehozott deckekkel is eljutnak legend szintig, de ha fizetsz könnyebb, mi ebben a gond? Egyébként ez mi volt, ranked? Ha igen, milyen szintű volt az ellenfél?

Ja és lehet, hogy a következő meccsen elvernéd.

Dive ever, work never.

(#3560) Ereshkigal válasza Andapace (#3558) üzenetére


Ereshkigal
őstag

A szerencse mindig szerepet játszik a kártyajátékokban, ez van.
Én nem mondanám pay to winnek a játékot, mert bárki megszerezheti az összes lapot fizetés nélkül is. Persze kérdés az, hogy mennyi idő alatt gyűlnek össze azok a lapok, amikre szükséged lenne. :) Mivel még új a játék, akik fizetnek, azoknak egyelőre van némi előnyük constructedben, de ez majd csökken.

(#3561) Andapace válasza F-ECT$ (#3559) üzenetére


Andapace
tag

A mondatod első felével tisztában vagyok, nem igazán értem ez hogy kapcsolódik ide. Sima casual meccs volt.

Ereshkigal Szintén nem értem, hogy a szerencse hogy jön ide :DD Ha szerencsém van sincs 6+ legendary a deckemben.Egyébként később sem lesz kevesebb szerepe a "paytowin" faktornak, ez Blizzard. Azt nem mondtam, hogy élvezhetetlen a játék mert közel sem az, én is szeretek vele játszani. Csak ilyenkor egy kicsit felhúz ez a dolog.

Kanczy Olvass mielőtt jössz kötekedni. Amúgy is a pay to win nem azt jelenti, hogy nem lehet nélküle nyerni hanem azt, hogy a pénzed befolyásolja a játék menetét.

[ Szerkesztve ]

(#3562) Kanczy válasza Andapace (#3558) üzenetére


Kanczy
veterán

Megjött a szakértő :C

A pay to win koncepciót magyarázd el a két legend ismerősömnek, akik emellett átlag nyolcat mennek arénán, és egy forintot sem fizettek a játékért.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3563) Sirandrish válasza Kanczy (#3562) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már bocs de én vagyok a szakértő ;]

Egyébként ez a játék luck to win, de mindegy :DDD

Andapace Ez nem igaz mert ha szerencsés vagy akkor 10pakliból nyitsz 6 legendet és kész is :D

Troll OFF
Egyébként tökéletesen értem hogy mire gondolsz :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3564) oxox válasza Sirandrish (#3563) üzenetére


oxox
addikt

javitanalak szekerto uram fuck to win :B

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3565) F-ECT$ válasza Andapace (#3561) üzenetére


F-ECT$
titán

Úgy kapcsolódik, hogyha fizetsz, akkor sem feltétlen nyersz, azaz jutsz el pl legend rankig, illetve ha nem fizetsz, akkor is el tudsz jutni legendig. A pénzzel azt az időt rövidíted le, amíg a questekért és arénért kapott goldból paklit veszel, nincs olyan lap, ami csak pénzért lehet a tiéd.

Casualon meg miért húzod fel magad? Semmi tétje nincs, no meg ha legyőzted volna, most ugrálnál örömödben, hogy lenyomtál egy 5 legendes hülyegyereket.

Dive ever, work never.

(#3566) Ereshkigal válasza Andapace (#3561) üzenetére


Ereshkigal
őstag

"Ilyenkor ne legyek ideges, mikor a golden jaraxxusával 1 hp-n éli túl az egészet, mert persze még van egy black knight a zsebében."

Nekem ebből úgy tűnik, hogy csak hajszálnyival nyert, talán mondhatjuk azt, hogy a szerencsén múlott. Második nekifutásra a jó lapjai ellenére is lenne esélyed megverni.

(#3567) oriic válasza Sirandrish (#3563) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Luck to win hja. Rohadjak meg annyira béna vagyok, hogy max 1 arénát nyerek, hihetetlen. :(

Live-Die-Respawn

(#3568) Andapace válasza F-ECT$ (#3565) üzenetére


Andapace
tag

Persze, hogy vannak. A skill level itt is a legfontosabb. Csupán arra utaltam, hogy a csávó olyan dolgokat csinált, hogy elsírtad volna magad rajta és így is nyert, ergo felhúzott egy pillanatra az egész meccs miközben a threaten-t spammeli végig és azt hiszi, hogy nagyon jól játszott :D
Kivételek mindig is lesznek, (nem tudom ezzel itt miért kell indokolni akármit is) akik 0$-al lesznek top 100-ban és olyanok is akik 6 legendes deckkel a 10-es szintet sem tudják elérni.
Szerintem itt mindenkinek más fogalma van a pay to win kifejezésről. :U

[ Szerkesztve ]

(#3569) Sirandrish válasza oriic (#3567) üzenetére


Sirandrish
legenda

3 bukásig megy...szóval még bőven lehet 6-8:3 :K

oxox :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3570) Andapace


Andapace
tag

El is jött az én időm, nem kellett rá sokat várnom :U :U :U

F-ECT$ Lebuktam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3571) F-ECT$ válasza Andapace (#3570) üzenetére


F-ECT$
titán

:)

Mocskos paytowin játékos vagy te is, hiszen pyro-d van!!! :P

Dive ever, work never.

(#3572) Sirandrish válasza Andapace (#3570) üzenetére


Sirandrish
legenda

És az "izgalom" a tetőfokára hág :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3573) Andapace válasza Sirandrish (#3572) üzenetére


Andapace
tag

Valóban :))
Az ez előtti kör úgy nézett ki, hogy volt egy Geddonja ami ugye 2dmg-t csap mindenbe kör végén és a csávónak 2 hp-ja volt mert lefrostboltoztam a fejét, be is írtam, hogy WellPlayed. Aztán jött jaraxxus, már meg sem lepődtem. De végül közbeszólt Anda"tobdek"pace a pyroblasttal ;]

u.i.: direkt írtam így a topdecket :)

(#3574) Sirandrish válasza Andapace (#3573) üzenetére


Sirandrish
legenda

Anda"topdek"pace
Ez kész :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3575) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

HM, nem nagyon értem milyen kártyái lehettek srácnak ha nem tudott semmit sem lerakni.

Live-Die-Respawn

(#3576) Sirandrish válasza oriic (#3575) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor ez már legalább a második win...meglesz az :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3577) oriic válasza Sirandrish (#3576) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglett végül, már csak egy warrior win kell és mevan megint 100gold.

Live-Die-Respawn

(#3578) Sirandrish válasza oriic (#3577) üzenetére


Sirandrish
legenda

És azután már csak 50kell a következő arenahoz :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3579) Andapace válasza Sirandrish (#3578) üzenetére


Andapace
tag

ja, vagy 1,8 euró mert tudod pay to win a játék :)) :P

(#3580) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kicsit Magenek éreztem magam :D

5 manából 12 dmg, az arcába :K

Andapace És minden további 50cent +1win :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3581) F-ECT$ válasza Sirandrish (#3580) üzenetére


F-ECT$
titán

Spell dmg rugó? Deck? :)

Dive ever, work never.

(#3582) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3581) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neeeem, csak van benne 2 kobold meg a Drake..a 2 kobold is csak azért mert kevés manába kerülnek és könnyű velük kihasználni a "combokat"...plusz még adnak "valamit" ami itt spell dmg, ami nekem konkrétan néha elég jól jön :K

De amúgy itt a deck..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3583) Andapace válasza Sirandrish (#3582) üzenetére


Andapace
tag

Én elég sokat spelldmg rugóztam, ha nem gond ajánlanék egy-két kártyát. 2 sinister strike nagyon jól jöhet, 6-7-et sebez ugye ha van lent spell dmg minionod és a kombókra is jó. Sap-et tegyél be szerintem az egyik assassinate helyett és szerezz be még egy SI:7:Agent-et és egy Drake-t. Persze Bloodmage és VanCleef must, de én egy low budget decket tanácsolnék inkább. :D
Senjin jó kártya, de mivel van SH Knightod is és ringleadered és amúgy is egy elég jó kártya a defender of argus is jobban jöhet.. :K

[ Szerkesztve ]

(#3584) Sirandrish válasza Andapace (#3583) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vancleef jó is lenne, de izébigyó :D
SI:7 bekerül mindenképp amint kijön még egy..
A Sinister Striken gondolkodtam, de még nem döntöttem róla..de ha már így ajánlod akkor lehet kipróbálom :K
A Defendert meg akkor beteszem Senjin helyére tesztre..
Köszi szépen a tippeket :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3585) slayer007 válasza Andapace (#3558) üzenetére


slayer007
tag

Ez a játék nem pay to win.
Az a játék pay to win, amiben a store-ban tudsz venni olyan dolgokat is, amit a free to play játékosok nem. Olyan dolgokat, amik erősebbé teszik a karaktered a free to playeseknél. Ez itt ideiglenes előny, de pl ha egy szerencsétlen ember vesz 400 decket, még az is előfordulhat, hogy meg se kapja belőle a kívánt kártyát. Inkább tényleg a szerencse, az ami óriási szerepet játszik mind a meccsekben, mind a nyitásban, és így az egész játékban.
Úgy definiálnám, hogy:
Pay to win játék az, amelyben a fizető játékos számára lehetőség van olyan dolgok vásárlására, amelyek olyan előnyhöz juttatják a többi játékossal szemben, amit azok nem tudnak megszerezni valós pénz ráfordítása nélkül.
Na ez pedig itt nem érvényesül, megszerzel mindent, csak lassabban.
Ha pedig jó vagy arénában, akkor meg csak a szabadidőd szab gátat a deckek szerzésének.
Tekintve, hogy még középsulis vagy (sorry, a profilodban látni :) ), szerintem a szabadidővel semmi gondod nem lesz egy jó ideig még. :)

Im insane, what's your excuse?!

(#3586) kervantas válasza slayer007 (#3585) üzenetére


kervantas
aktív tag

Airmech f2p nevezetű játékban decemberben kiadtak "tesztelésre" egy új repülőt, amit a teszt időszakban csak a Prime játéksok érhettek el. Ez az új repülő iszonyat op volt, a legdrábább nagyon sok hp-s tankokat 2, a playereket 1 lövésből takarította le, a pálya másik feléről, kb 0.1 sec recoil-al. One shot one kill.. És micsoda egybe esés, pont -50%-os leárazáson volt a Prime csomag. És valami csoda folytán amég a leárazás tartott, pont elfelejtették nerfelni a drágámat. Ebben az időszakban játszhatatlan volt a játék a nem fizetők számára. Na EZ a pay2win.

(#3587) slayer007 válasza kervantas (#3586) üzenetére


slayer007
tag

Igen, bár normális kiadó ezt nem teszi meg. Azzal, hogy ilyesmit csinál, teljesen elriasztja a f2p játékosokat, ami rengeteget árt a játék gazdaságának. Ha nincs a sok grindelő hülyegyerek, nem lesz kinek eladni az általában árulható store-os cuccokat játékbeli pénzért => nem lesz értelme megvenni őket a gazdagoknak. Ezáltal csökken az eladásuk, többnyire jobban, mint amit az ilyen hülye akciók hoznak nekik. :)
Rövid távon jó bevétel, hosszú távon nagy bukó.

Im insane, what's your excuse?!

(#3588) F-ECT$


F-ECT$
titán

Valaki nézte az ESGN tv-n a mai meccset? Mi lett a vége?

Dive ever, work never.

(#3589) DjDanee87 válasza F-ECT$ (#3588) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ezt plz privátban válaszoljja meg aki látta. Én YouTubeon nézem csak 1-2 napos lemaradásban mert Twitch szarakodik nálam valamiért. Spoilert itt nem kérek ha lehet :B

(#3590) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Megkaptam a nyerj 5 meccset Mage-el vagy Hunterrel..mivel a Mage nekem elég egyhangú így gondoltam inkább szenvedek egy kicsit Hunterrel..hát addig 4ből 4 :))

Amúgy a fent említett verseny akkor YT-n megtalálható? Mert engem is érdekelne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3591) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez a Fight Night HS lesz az igaz? :B

Team other team no name yet :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3592) DjDanee87 válasza Sirandrish (#3590) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akit érdekel itt megtalálhatóak a Fight Night videók YouTubeon: ESGN TV

Én meg tegnap voltam olyan hülye hogy tegnapelőtt megtartott 2 quest ellenére tegnap csak este 23 órakor léptem be. Sikerült az akkor kapott q-t 100asra cserélni így az 5 wineset meg a 7 winieset kellett megcsinálnom. A 40est viszem tovább, hátha le tudom majd cserélni.

Mage volt a soron de első 3 meccset brutálisan elveszítettem. Akkor rájöttem nem lesz jó ez a secretes deck. Egy pozitív élményem volt azért vele: Pyro kivégzés
vagy mégsem? :D

Mivel nekem 1 pyrom sincs, elég nehéz volt működőképesre alakítani a decket, de valamit kihoztam belőle amivel sikerült 5öt nyerni fél1re. Nagyon ritka, hogy az ellenfél hibázzon, de volt egy elég csúnya:
Nálam lent 1 secret és 1 shield nélküli argent commander. Enemynek lent egy 2/3as murloc. Ahelyett hogy a 2/3al megölte volna a commanderem lehozott egy bluegill warriort amivel le chrageolta, majd jött a hiba. Lerakott egy doomguardot, ami eldobta a maradék 1 lapját is és ahelyett hogy a 2/3assal tesztelte volna a secretet beleküldte a doomguardot a vaporize-ba. Ezután a megmozdulása után feladta.

Az 5 mage win után a 100 goldos questhez a maradék 2-t hunterrel csináltam meg. Ott is hasonló volt a helyzet. Én turn 6 üres asztalra leraktam 2 harvest golemet. Enemy rogue jött lepakolt egy argent commandert amivel arca ütött. Köv körömben 7 manából 3 ment deadly shotra és a 4 manás commander of argust már nem is volt időm lerakni a 2 golem köze mert feladta a rogue - pedig vezetett HPval vagy 10el. Úgy látszik a deadly shotra nem számított.

[ Szerkesztve ]

(#3593) oxox válasza DjDanee87 (#3592) üzenetére


oxox
addikt

Neztem este....nekem a szemelyes tapasztalatom, hogy kb annyi a kulonbseg, hogy ezenek a jatekosoknak minden masodik lapja kavicsos. persze nagyon tudomanyosan tudnak gondolkodni kb mintha Polgar Juditot latnam Kaszparov ellen, aztan meghozzak azt a dontest amit a sima ladder jatekosok 70% ugyanigy csinalna. felfujt e-hosok ezek.

Olyan rafinalt deck osszeallitasokat sem lattam....inkabb sc2-t nezek a jovoben twitch-en, mert az szorakoztatobb, es valtozatosabb.

btw ladder reset volt az este? tegnap meg lvl17 voltam (neha jatszok randkedet csak), ma meg megint csirke lettem :B
itt visszasorol a rendszer, vagy most mindenkinek megint lvl25-n kell kezdenie?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3594) Sirandrish válasza DjDanee87 (#3592) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kár hogy nem veszem a meccseimet mert az utolsó 2-n lenne mit nézni :D
Egyébként 5ből 5el zártam, szóval örülök :K

Volt egy meccs pl mikor nem volt semmi használható lap nálam, amit az ellen sejthetett is mert vagy 3 körig nem raktam ki semmit, de aztán jött a nagy buli.

Ellenek 3 minionja, nekem egy Sérült Savanna..
Kitettem a Starving Buzzardot, arra jöttek a kutyák..3 lap egyből..ezután kitettem 1 timber wolfot, meg még nálam volt a coin, úgy hogy kitettem még egyet..
Így már volt 3 darab 3/1es kutyám, amiből 2-vel szétkaptam 2 miniont, a harmadikat viszont a Savannahval szedtem le mert az ott hagyott még 2 miniont ami még két lap :D

Ezt követően picit letakarított de még maradt vagy 4 minionon így is..
A kövi körben aztán kiegészítettem a boardomat..még próbálkozott ilyen tauntal meg mittomén de aztán nem kínoztam tovább és ráküldtem a T-rexet :DDD

oxox Igen, elvileg reset volt és mindenki csirkeként szület újjá :D
Azzal teljes mértékben egyet értek egyébként hogy ők is csak azzal játszanak, amik jók.
Mármint semmi extra pakli..kb én is úgy raknám össze segítség nélkül is, ha lenne rá ugye forrásom...nekik meg az van. Tehát nem nagyon kockáztatnak..a must have lapokat ontják kifele aztán hacójjon.

Azzal viszont nem értek egyet hogy "felfújt e-hősök"...én nem vagyok profi viszont nem is tartom magam hülye gyereknek, és elég sokat TCG-ztem is, és mégis nagyon sok apró kis trükköt tudtam már ellesni tőlük, és bátran mondhatom hogy sokat javult a win ratem is mióta nézegetem őket.
Tegnap Rouge napi, 2ből 2, ma hunter 5ből 5 és általában a legtöbb "nyerj 5öt" questet, max 7ből betolom..
Előtte durván 50%os voltam, de most már sokkal jobban figyelek mindenre. Persze lehet hogy csak szimplán fejlődök, de kezdőként rengeteget lehet tőlük tanulni, ez egészen biztos.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3595) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem asszem ennyi volt ez a játék :D
Nem idegelem magam inkább ! :N
(Mageval 5/5 lose.... :C :W ) Blizzard forever love !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3596) DjDanee87 válasza oxox (#3593) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ladder reset elvileg volt, de melóból nem tudom megnézni.

Starcraft2t nem néztem, nem is játszottam vele soha szóval nálam nem opció. Azzal nem értek egyet, hogy ugyan azt tudják mint a játékosok 70%a. Vagy ha így van én a 30%ba tartozom, mert én nem tudok 9 arénagyőzelmet átlagolni. De ott van gnimsh meg nyhx akik ladder top50 ben vannak és már több versenyen végeztek top3ban - biztos ezt is bárki meg tudná csinálni, nem?

Amúgy nemtudom melyik részt láttad, de szerintem a 2. (Ek0p vs Monk) elég érdekes meccseket hozott - a 3. 4. részt még nem láttam.

(#3597) DonCapello válasza oxox (#3593) üzenetére


DonCapello
tag

Igen, tegnap éjjel amerikában, ma nálunk volt reset, elvileg innentől kezdve havonta-kéthavonta lesz. Asszem ilyenkor egy pár napig érdemes lesz hanyagolni a játékot, amíg a 2-3000 órás vérprofik szépen visszamásznak a Legend top10-be :D

(#3598) oxox válasza DjDanee87 (#3596) üzenetére


oxox
addikt

ejfel korul volt, egy szakallas gyerek, aki tenyleg kb mintha a rak ellenszeren gondolkozna minden korben, meg nulla manaval is egy percig meredt a monitorra kb ket lapnal is....a masik egy vekony gyerek volt (mindketto europai, tehat nem koreai kockak voltak), az neha kapkodta a fejet, meg forgatta a szemeit (gondolom a napi 20ora monitor bamulas nem mult el nyom nelkul)

Sirandrish - Szerintem fejlodsz, en is erzem magamon, hogy mashogy jatszok (ugye van, hogy inkabb az ellenre nyomom az 1dmg +2attackot, vagy stealth-et adok a demolishernek....), ez a kartya jatekoknal is mint minden jateknal is igy van. (az altalam eddig probalt kartyajatekokkal ellentetben itt kevesebb a lehetoseg, a keves lap, a 2lap/deck, es a 30lap/deck miatt) mindet tovabb reszletezhetnem, hogy miert. Ez egy tipikus app jatek lesz/lett, ahol az ember barmikor letolhat egy 10perces partyt, ezert a keves lap/lehetoseg (szerintem)

Mindezek ellenere szorakoztato, es a jatekidot is kitoljak a baromi lassu szerencse alapu fejlodessel...ma reggel orultem mint majom a farkanak, mert vegre nyitottam egy rozsaszin kavicsos lapot (1legendem van, es ket vagy 3 rozsaszinem, lvl 170korul allok..a warlockom lvl31)...raadasul warlock lap (igaz nem tudom mennyire illik majd a deckembe).

DonCapello - Starcraftban ezt azert jobban oldotta meg a blizz (bar ott sem tokeletes a renszer), az adott ligaban aktivan jatszo jatekosokat nagy valoszinuseggel ugyanoda sorolta vissza a rendszer (+-1 sznt), igaz ott nincs is lvl25, csak bronz, ezust, arany, platina, gyemant (ill. 1v1-ben grandmaster), igaz ligakon belul is bevagy sorolva...itt is hasznos lenne egy ilyen (mondjuk a teljes jatekban biztos tobb info lesz magadrol/friendekrol, ill. ellenfelekrol)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3599) Sirandrish válasza MaxxDamage (#3595) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tegnap is ezt mondtad..aztán összeraktál egy értelmes paklit és nyertél, és a kedved is visszajött.
Nem lehetséges esetleg hogy a Mage paklid sem túl jó? :B

oxox Engem csak a jutalomrendszer hiánya zavar.
Meg nekem pl elég lassan jön a gold mert nem Arenazok, de ezt már kitárgyaltuk hogy igazából ez az én problémám :D Mindegy...elvagyok mint a befőtt...átlag 2 naponta nyitok egy paklit, amik átlag hetente egyszer hoznak is egy jó lapot aztán annyi...jó az nekem :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3600) slayer007 válasza DjDanee87 (#3596) üzenetére


slayer007
tag

Szerintem is felfújt emberkék. Ha neked is csak annyi lenne a dolgod az életben, hogy otthon verd és HS-ezz, szerintem neked is menne így :D
A játék alap koncepciója végtelenül egyszerű, szerintem ebben egyetértünk. Kevés lap, nagyon kevés spec. tulajdonság (taunt, charge, stealth, battlecry, deathrattle, laphúzás, osztódás, ilyesmik... nem sok van belőle).
Szerintem bármelyikünk elcserélné egy napi melóját arra, hogy kitaláljon egy új decket :D

A különbség köztük és köztünk, hogy nekik a szüleik az ilyesmit támogatják, az enyém maximum kiröhögne, ha közölném vele, hogy játékból fogok megélni. Nagyon kevés ember van jókor jó helyen (pl Polt, Regi, Hotshotgg, stb), akiknek tényleg minden jól jön össze. Vajon hány olyan gamer van, aki semmire sem viszi? Szerintem ki...tt sok :D
Rizikós meló, respect, hogy kitartottak amíg befutottak, de ettől még csak pár átlagos srác/csaj, aki egészen addig a szülei pénzét emészti, amíg nem nézik elegen a streamjét / nem tud nyerni valamilyen versenyt.
Nézz olyanokat, mint pl.: Retnaburn vagy ThatsAdmirable, na ők azok, akik lemelózzák a napi adagukat, aztán hazamennek és streamelnek. A gondolkodásuk is messze a "nagy" streamelők felett van egyébként.
Persze, ők hibáznak még talán többet, mint pl Hafu/Trump/Kripp, de a logikájuk simán van ugyanott, jobban magyaráznak (és erre az első hárommal ellentétben veszik is a fáradtságot). Na igen, de azért ők meló után fáradtan hibáznak, valamint kevesebb idejük is van, hogy a játék berögzüljön nekik.

Ui.: A 9 aréna win pedig deck függő, van hogy nyerek 9-et, van hogy csak 3-at... Átlagban szólva 6 felett tudok hozni szerintem.

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.