Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Pocok256 válasza oriic (#3250) üzenetére


Pocok256
veterán

Nekem eddig minden meccsen kijött mind a két legendary. Hát igen ez a játék kb 50% skill és 50% mák.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#3252) whitezo88 válasza Pocok256 (#3251) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én 5-öt arénáztam eddig különböző hősökkel és nulla legendaryt dobott fel. szóval mák is kell.

(#3253) Sirandrish válasza Pocok256 (#3251) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szigorúan saját vélemény de inkább 70:30 vagy 80:20.
Mostanság nézegetek elég sok videót és valóban sok apró kis megmozdulást lehet ellesni a "profiktól" , és sok hasznos "cselt" is el lehet tanulni, de sajna hiába tud az ember játszani ha nem jönnek a lapok.

Ma pl néztem egy meccset..Kripp tolt valami Reckful vagy kivel, és a srác minionok nélkül is nagyon pengén tartotta több körön keresztül Kripp full boardját, de vagy 5-6 körön keresztül nem jött egy flamestrike neki és persze kézben sem volt pedig azzal le tudta volna takarítani az egész táblát. De rengeteg ilyen van mikor 1-1 lap megmenthetné de ha nem jön 12kör alatt akkor nem jön. De számtalan ilyen helyzetet fel lehetne hozni és akár itt is biztos volt már mindenkinek több olyan meccse is amikor volt 1 bizonyos lap amire úgy várt mint a messiásra csak az épp nem jött fel :N
Ez ugye Arenánál hatványozottan igaz mert még az is random hogy milyen hőssel mész és hogy mi kerül a deckbe :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3254) ollie válasza Pocok256 (#3246) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a legendaryn múlik. Én többször elmentem akár 9 winig is total trash drafttal, amire azt mondtam, hogy jó, ha 3-4 win összejön. Teljesen jó draftokkal meg előfordul a csak 3-5 win is.

***

(#3255) F-ECT$ válasza Pocok256 (#3251) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez egy kártyajáték, nem szabad elfelejteni. Ha nem kell a mák, akkor ott a wow meg az sc.

Dive ever, work never.

(#3256) Pocok256 válasza F-ECT$ (#3255) üzenetére


Pocok256
veterán

Azért a wowba is ott van keményen a maki faktor. Amúgy igen igzad van ez egy kártya játék :-)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#3257) Kanczy válasza F-ECT$ (#3255) üzenetére


Kanczy
veterán

Bármiben, ahol vannak esélyek, ott a mák. Wowban pl. egy krit eldönthet mindent. SC-ben talán nincs, ott minden kiszámolható, ha jól sejtem? Sosem játszottam vele :N

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3258) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ismét köszönöm Oricnak a játékot :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3259) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#3258) Sirandrish

Én is,csak a rohadt lag nem hiányzott...

Na mi a hiba a képen... :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3260) whitezo88


whitezo88
nagyúr

valakinek van kedve ezt kipróbálni? :DDD [link]

(#3261) F-ECT$ válasza kovsol (#1874) üzenetére


F-ECT$
titán

Pro tipp: 2-ik körben játszd ki, Owl-lal, amivel Silence-eled ;)

Dive ever, work never.

(#3262) F-ECT$ válasza whitezo88 (#3260) üzenetére


F-ECT$
titán

Én arra lennék kíváncsi, hogyha lenne olyan mód, hogy bármit húzhatsz a paklidból, akkor hogyan alakulna az erőegyensúly. Minden más szabály maradna, tehát az első ember 3 kártyával indulna, körönként csak 1 kártyát húzhatsz Draw Card nélkül, stb.

Az előző hsz-ben (#3261) természetesen nem a 2-ik, hanem 8-ik körre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3263) Andapace válasza whitezo88 (#3260) üzenetére


Andapace
tag

Nekem lenne kedvem ha írsz egy battletaget :D

(#3264) P00By válasza whitezo88 (#3260) üzenetére


P00By
nagyúr

Haver ellen simán, biztos jó móka. Itt írta is vki, h szoktak így játszani :K

(#3265) whitezo88 válasza Andapace (#3263) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Zoley#2316

(#3266) Sirandrish válasza oriic (#3259) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem vágom, nekem nem volt semmi gond..bár ugye ezt mondtam is

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3267) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na ilyen se volt még: pappal elfogyott a deck és saját magam öltem meg fatigue-val, mert volt még kint acolyte of pain meg 2 cleric is :U -7 et már nem bírtam el. ellennek se volt sok élete, csak még kitett egy 12 életes tauntert...

ja és az angry chicken pap pakliba nem is rossz.

[ Szerkesztve ]

(#3268) oriic válasza Sirandrish (#3266) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt a kört előtted toltam.

Több spellt is eltoltam, aztán beállt az egész játéktér.Látni is lehet hogy a hősömnél két spell animációja is ott van. Aztán pár másodperccel később elkezdett égni a csík, majd lejárt és enemyi jött. Utána megint én, de egszerre elkezdett égni csík, spellt tettem, de hatása nincs. Még egy ilyen kör és végem is volt...

Live-Die-Respawn

(#3269) Sirandrish válasza oriic (#3268) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt látom mert épp írtam .
Amúgy nem tudom..nekem 50meccsenként egymás alá csúszik két lap de ennyi..nem szokott ilyen gondom lenni. Bár pont vagy 2 napja volt hogy a totemem buffját nem kapta meg az egyik minionom, de szerencsére ritkák az ilyen bugok.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3270) Andapace


Andapace
tag

Mai legjobb élményem, mikor az enemy palának lent van Tirion és két Argent Squire én meg lenyomom a 3 manás blood knight-omat ami szépen feltápolódott 12/12-re.. Fel is adta :DD

(#3271) Wolverine válasza oriic (#3243) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, az bankkártyával tölthető fel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3272) F-ECT$ válasza Andapace (#3270) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyik legjobb pala counter lap. Mellesleg van olyan pala deck, ami meg arra épít, hogy leteszel shieldes lapokat és magadnak hívod rá ezt.

Dive ever, work never.

(#3273) oriic válasza Wolverine (#3271) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy néz ki mégis van. :) Vagy legalábbis volt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3274) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tegnap meg ma nem kellett megerőltetnem magam.
Tegnap megkaptam a castoljak 40spell questet, és mivel lusta voltam így le se cseréltem, inkább mentem vagy 4 kört gyorsan mage-el...ami érdekes hogy nem is akartam nyerni, csak arra ügyeltem hogy a lehető legtöbb spellt elnyomjam, és még 2-t így is lehoztam :D
Ma meg 3t kellett nyerni bármivel, de kockáztattam és így 2-t Warlockal vagy Priestel..3 Warclok meccsből le is hoztam 2-t.

Egyébként van az az epic lap hogy mittomén milyen Manipulator..az ugye az ellen minionjai közül is tud másolni? Elég durva cuccos lehet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3275) whitezo88 válasza Sirandrish (#3274) üzenetére


whitezo88
nagyúr

faceless manipulator és igen. igaz, buffal, de battlecry nélkül másolja le.

nekem a big game hunter nagyon tetszik, szinte mindig kell, ha behúzom. tegnap rankeden warlock kihozza a lényét ami megeszi a szomszédos lényeket és azzal buffolódik. szerencsére volt a kezemben szóval a 11 sebzésest le is kaptam, így szinte ingyen 3 döggel kevesebb lett neki :) (és a SWD-el ellentétben lesz egy 4/2 lény is) másik meccsen meg Pala még Tiriont is kihozta Might buffal de az meg kapott egy silencet :) de sajnos így is éppen hogy nyert, mert 2 holy lightot is húzott meg egy Guardiannal is gyógyított magán.

[ Szerkesztve ]

(#3276) slayer007 válasza whitezo88 (#3275) üzenetére


slayer007
tag

Igen, ez egy nagyon jó lap, nekem is benne van minden pakliban. :)
Még egy polynál is jobb, mert meg is öli a nagy dögöket. :P
Csak akkor ciki, ha egy 6 attackos lényt hoz le a végén egyfolytában... szívtam már meg így, várom, várom a 7+ost, és nem jön :D

Im insane, what's your excuse?!

(#3277) Lézerparaszt válasza whitezo88 (#3260) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én úgy vettem észre hogy nem random dobálja be a lapokat, hanem valami stratégia szerint. Eddig mindig viszonylag erős paklit hozott össze nekem.

A játék az nem játék!

(#3278) F-ECT$ válasza Lézerparaszt (#3277) üzenetére


F-ECT$
titán

Szinte tökéletes mana curve-t csinál, ebből a szempontból nem random. No meg gondolom a class kártyák közül is legalább x-et beválaszt.

Dive ever, work never.

(#3279) Sirandrish válasza whitezo88 (#3275) üzenetére


Sirandrish
legenda

És csak a Battlecryt nem másolja le? Mármint pl ha Ragnaros-t másol az is lő majd nem? Mert ugye az nem bc..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3280) slayer007 válasza Sirandrish (#3279) üzenetére


slayer007
tag

Igen, az lő.
Ha pl 1 sunwalkert másolsz le, az is taunttal és divine shielddel jön (ha még ezt nem verték le róla).
Az aktuális állapotát másolja le, akár egy 200/200as lightspawn-t is áthozhatsz. :P

Im insane, what's your excuse?!

(#3281) Sirandrish válasza slayer007 (#3280) üzenetére


Sirandrish
legenda

Okés..már csak kéne 1-2 Manipulátor és majd Priestel csinálok egy 200/200as Lightspawnt (ami szintén kéne) és jól lemásolom ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3282) whitezo88 válasza Sirandrish (#3279) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen aktuális állapotot, a ragnánál a lövés az sima képesség.

amúgy protip: ha pappal vagy, óvatosan a ligtwellel ha az ellenfélnek van Clericje 1-2 ;] tegnap jót szórakoztam ezzel.

(#3283) kovsol


kovsol
titán

Ma valami eszméletlen pech szériám van. 5 pala wint nem bírtam összeszedni, pedig már vagy 10 -t toltam, és csak 3 win van meg. Pihentetem most egy kicsit inkább.

May the Force be with you!

(#3284) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mekkora meccs!
Elég régi még az Argent 4/3as de én csak most pótolom ezeket..a végén néhány körig nagyon tartja Trump magát, de aztán a Commander odab*sz :D

whitezo88 Még nincs Lightwellem de majd odafigyelek rá :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3285) whitezo88 válasza kovsol (#3283) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem is az a q van de simán összejött palával szerencsére (casualban)

(#3286) F-ECT$ válasza Sirandrish (#3284) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó kis torna volt, láttam az élő közvetítést :K

Dive ever, work never.

(#3287) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3286) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én most nézem.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3288) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

BTW, mit szólnátok egy házi Gamepod-os bajnoksághoz? Egyelőre csak igényfelmérés lenne, főnökséggel még nem lett egyeztetve.

Live-Die-Respawn

(#3289) slayer007 válasza oriic (#3288) üzenetére


slayer007
tag

Időpont függő, hogy be tudnék-e szállni a dologba, mert nagyon el vagyok havazva, de ha az időpont jó, akkor én benne lennék. :)
(Január végétől tudnék csak)

Im insane, what's your excuse?!

(#3290) Sirandrish válasza oriic (#3288) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én max akkor mennék ha 1-2 meccs után lenne 1 óra pihenő..valahogy nehezemre esik huzamosabb ideig a játék előtt ülni :D
Az 5wines napikat is 4-6 részletbe csinálom meg :B

Amúgy ki a "főnökség"?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3291) P00By válasza oriic (#3288) üzenetére


P00By
nagyúr

Szívesen nézném, de részt nem vennék! :N

[ Szerkesztve ]

(#3292) oriic válasza Sirandrish (#3290) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Zsoccc kimás. Ő a főszerkesztőm. :D

Live-Die-Respawn

(#3293) Sirandrish válasza oriic (#3292) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha nem adnak támogatást mondjuk a nyereményre (és gondolom nem adnak) akkor UnOffGamepod verseny és kacc.
Anno ezer éve nekünk is volt egy -=PH!=- COD4 klánunk..elvileg nem kell az engedélyük :N
Bár szerintem úgy is belemenne mivel neki ez nemigen kerül semmibe.

Ha rosszul tudom akkor bocsesz.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3294) F-ECT$ válasza oriic (#3288) üzenetére


F-ECT$
titán

Miért kell ehhez főnökség, mit tudna ez a bajnokság?

Dive ever, work never.

(#3295) oriic válasza F-ECT$ (#3294) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lásd feletted Andris hsz-ét. Hivatalos bajnokságban gondolkoznék. Ha nem jönne ez össze még mindig jöhet az unofficial.

Live-Die-Respawn

(#3296) Sirandrish válasza F-ECT$ (#3286) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a vége durva volt..Leper Gnome power :C

orichalcos Ha nem adnak nyereményt (és ismétlem önmagam, gondolom nem adnak) akkor mit számít hogy Unofficial-e? Vagy gondolod adnak egy Házigazdát aki közvetíti vagy mire gondolsz?:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3297) ollie válasza oriic (#3295) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hivatalos annyiból lenne előny, hogy a gamepod főoldalra ki lehetne tenni, és biztos, hogy több résztvevőt vonzana. Nyereményt meg lehet szerválni szerintem.

***

(#3298) oriic válasza ollie (#3297) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:K Ilyesmire gondoltam igen. Bár szerintem ezt az open béta elindulása utánra kellene szervezni, már ha van rá igény persze.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3299) Sirandrish válasza ollie (#3297) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem hinném hogy bármiféle problémába ütközne a dolog.
Úgy értem ez nekik csak + reklám..az meg kétlem hogy ellenükre lenne :N
Nem mellesleg Unoffként is ki lehetne tenni főoldalra..Oric megírja, Zsoccc rábólint és tádám..
Vagy bármiféle jogi akadálya van ennek?

Más: Tud valaki hasonló HS versenyt mint pl a "Hearthstone Innkeeper's Invitational", amire youtube-n rákukkanthatnék?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3300) F-ECT$ válasza Sirandrish (#3299) üzenetére


F-ECT$
titán

King of the hill.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.