Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) ígyvanferi válasza Sirandrish (#3299) üzenetére


ígyvanferi
addikt

King of the Hill sorozat. Kéthetente van, ha jól látom.

(#3302) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Köszi srácok :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3303) Kanczy


Kanczy
veterán

Most először éreztem, hogy szétmákoltak. Mindhárom vereségemnél sírhatnékom volt a topdeckeléstől... 4 HP-n az ellen? Nem baj, topdeckel egymás után három nagy tauntot. 8 hp-n a mage? Semmi baj, Argus a két elhanyagolható lényére. A harmadik, egy druida pedig a második healing touch-csal (és előtte a két Farseer-rel) vert meg :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3304) kexksz válasza oriic (#3288) üzenetére


kexksz
addikt

Jöhet! :K

(#3305) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Újfent köszönöm Oricnak a játékot.
Most jó sok meccset letoltunk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3306) oriic válasza Sirandrish (#3305) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaja élveztem én is, köszi szépen. :)

Live-Die-Respawn

(#3307) ollie válasza Kanczy (#3303) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem az egyik arena meccsem végződött úgy, hogy az ellenfél egymás után 3 ironbark protectort pakolt le, én meg épp nem húztam semmit ellenük.

***

(#3308) Kanczy válasza ollie (#3307) üzenetére


Kanczy
veterán

Azok ellen nem nehéz semmit húzni :Y :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3309) F-ECT$ válasza Kanczy (#3308) üzenetére


F-ECT$
titán

Poly, hex, black night, sylvanas, tinkmaster, deathwing, faceless, bár ezek tényleg nem gyakoriak :)

Más: jó lenne egy druida decket összehozni, de a legtöbb legalább 2-3 legendaryval nyomja :( Pedig tényleg sokrétűen használható akár rush deckek ellen, akár elnyúló meccseken.

Dive ever, work never.

(#3310) whitezo88 válasza F-ECT$ (#3309) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Egyet kettot oke de harmat nehez. Nekem is volt ilyen harmat hoztak zsinorban azt hittem agyfaszt kapok...

(#3311) Andapace


Andapace
tag

Úgy látszik minden napra jut egy ilyen meccs, hogy a csávó Jaraxxussal, Ragnarossal, Sylvanassal és 2 molten gianttal kap ki. Úgy értem 2 hp-ja volt és leavelt :DD Túl nehéz volt neki a majdnem basic paladik deckem.

(#3312) ollie válasza F-ECT$ (#3309) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem ezek közül semelyik nem volt, az 1 db big game hunterem meg szépen pihent valahol a deckben.

Ez az a meccs amúgy, kb a 10 perctől.

[ Szerkesztve ]

***

(#3313) kexksz


kexksz
addikt

Kinyitottam a 4. King Muklámat... Szeret ez a majom.

(#3314) whitezo88 válasza kexksz (#3313) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az már 1 rendes legendary betörve :)

amúgy igen, ki mennyit vett pénzért? én eddig 2+7, de majd még veszek, csak nem akarok elszaladni, amúgy meg naponta 1 goldból.

[ Szerkesztve ]

(#3315) Gyuri27 válasza kexksz (#3313) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az mekkora lol. De legalább van craft anyag.

Amd - Radeon - Ryzen

(#3316) P00By válasza Gyuri27 (#3315) üzenetére


P00By
nagyúr

Attól függ, h mennyi paklit nyitott! ;]

(#3317) Sirandrish válasza kexksz (#3313) üzenetére


Sirandrish
legenda

400dust / darab..
Mellesleg hány pakliból?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3318) kexksz válasza Sirandrish (#3317) üzenetére


kexksz
addikt

Nem számolom.

(#3319) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Imádom a warlock aggrot! (Főleg mert nem kell vele ragna+sylvanas amik nincsenek meg :P)

Már itt elég vert helyzetben volt szegény

Nem sokat javult számára a helyzet

(#3320) F-ECT$ válasza kovsol (#3283) üzenetére


F-ECT$
titán

A pala deckem nekem is tré (1 győzelem, 3 vereség után hanyagoltam a Play-t), szerencsére feljött Arena választásnál, és így sikerül vele behúzni az 5 győzelmet.

Dive ever, work never.

(#3321) P00By


P00By
nagyúr

Ez most komoly?! Néztem délután Artosis-t, egy eléggé érdekes warrior builddel játszott. Most 3 warriorr-al futottam össze akik egy az egyben ugyan azt a buildet játszották Alexstraszas-al meg mindennel... :Y Persze szarrá vertek mind.

(#3322) Konczi06


Konczi06
tag

Sziasztok! Gondoltam kipróbálom a játékot, letöltöttem a system Checket egy regisztráció után és ez a hibaüzenet fogadott a Checken belül: "There was a problem retrieving your system information, please close all application and try again." Már bezártam minden futó programot, lelőttem az Avastot is, de semmi sem segít. :( Valakinek van valami ötlete? :)
Előre is köszönet!

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#3323) Wolverine válasza Konczi06 (#3322) üzenetére


Wolverine
félisten

Van ékezet annak a mappának a nevében, ahonnan futtatod a programot?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3324) k4rL^


k4rL^
senior tag

ESGN TV - Fight Night Hearthstone verseny zajlik épp, ha valaki nem tud róla.

[ Szerkesztve ]

(#3325) MaxxDamage válasza k4rL^ (#3324) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

DOGEHOUSE 3:0 -ra nyerte .. szép volt !
Nekem lennének ilyen kártyáim (haha) :P - szép álom....!
Volt olyan Délelöttöm mikor 10-et játszottam (Mageval) és 1x se nyertem... sz*r a deck-em... Warrior -al csak 10-es vagyok és jobb kártyáim vannak ... 3-ból 3 win... pff. :C

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3326) F-ECT$ válasza whitezo88 (#3314) üzenetére


F-ECT$
titán

40 + 15. D3-ban kerestem meg az árát. Meg olyan 20 már összejött arénákból.

Dive ever, work never.

(#3327) DjDanee87 válasza k4rL^ (#3324) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az felvételről ment ha jól sejtem, kb 1 hónapja voltak Berlinben Trump meg Kripp.

(#3328) ollie válasza MaxxDamage (#3325) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell sok skill ahhoz, hogy valaki kijátssza a Pyroblastot.

***

(#3329) Andapace válasza MaxxDamage (#3325) üzenetére


Andapace
tag

Redditre nézz fel, ott van a topok között a csávó deckje aki rank 4-ről legendaryra ment fel azzal a mage deckkel.
Kb. 800 dustból megvan az egész, én ma raktam össze. Casualban olyan ~8-at nyertem ~9-10-ből.

ollie:igaz, hogy befejezni nem nehéz vele. De odáig el is kell jutni egy Trump ellen sok-sok 7/8-as tauntereken keresztül, stb. :D

[ Szerkesztve ]

(#3330) k4rL^ válasza DjDanee87 (#3327) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja felvételről mennek ezek, de még nem voltak. Most lesz elvileg minden nap.
Mondjuk ez a mai meccs a Pyroblasttal érdekes volt :D

(#3331) xavix13 válasza Andapace (#3329) üzenetére


xavix13
senior tag

Link hozzá? :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#3332) F-ECT$


F-ECT$
titán

Nektek is küld pvpbankxxxx#yyyy folyamatosan friend requestet?

Andapace: tudsz küldeni linket arról a deckről?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3333) Ereshkigal válasza F-ECT$ (#3332) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ja.

(#3334) kexksz válasza xavix13 (#3331) üzenetére


kexksz
addikt

(#3335) Lézerparaszt válasza Konczi06 (#3322) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ez általában win7 vagy win8 esetében jön elő, ha az van akkor rendszergazda módban indítsd el. Ha xp van akkor nemtom.

A játék az nem játék!

(#3336) xavix13 válasza kexksz (#3334) üzenetére


xavix13
senior tag

:R Bár nekem a fontosabb cuccok hiányoznak belőle, szal hanyagolom.

(#3337) F-ECT$: Ez a kérdés már bennem is felvetődött. Van egy olyan érzésem hogy később azok kiváltsága lesz akik fizettek.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#3337) F-ECT$


F-ECT$
titán

Basszus, ti hogy fértek el a 9 decknyi helyen? Nekem minden classra van 1, de azért jó lenne még 1x ugyanennyi, mert lenne alternatíva többre is...

Dive ever, work never.

(#3338) kovsol válasza F-ECT$ (#3337) üzenetére


kovsol
titán

Nekem is kevés. Van pár deck amit fejből vágok és azokat szoktam törölgetni oda vissza cserélgetve.

May the Force be with you!

(#3339) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Netem szar vagy a Twitch? 55perc környékén kezdődik a HS Fél percenként megáll tölteni nekem

(#3340) oxox


oxox
addikt

Jelentem toshiba encore-n popecul fut a game 😎😇 most is errol irok...az agybol 👽

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#3341) oriic válasza oxox (#3340) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem rossz cucc ahogy látom.

Live-Die-Respawn

(#3342) k4rL^ válasza oxox (#3340) üzenetére


k4rL^
senior tag

Hdmi kimenet jó rajta, olyankor tölteni kell vagy anélkül is megy? Hearthstone mennyire forrósitja fel a gépet?

Most a CES 2014 alatt ma bemutattak 2 új Win8.1 tabit, lehet megvárom a hó végét még, pedig már meg akartam venni a Dell Venue 8 Prot.

(#3343) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#3339) üzenetére


F-ECT$
titán

Én néztem "élőben".

#3334: köszi, összedobtam, csak sylvanas helyett black knighttal. Ha jól jönnek a lapok, akkor kb a 6-ik körre vége, de azért rankeden lehet vele veszíteni könnyedén. (Mint mindennel persze.)

Dive ever, work never.

(#3344) Klemice


Klemice
senior tag

ipadra már a játék megjelenésekor tölthető lesz, vagy először csak pc kliens lesz?

(#3345) kexksz válasza Klemice (#3344) üzenetére


kexksz
addikt

Talán nyár körül lesz iOS/Android kliens, de nem biztos, mintha ezt olvastam volna.

(#3346) k4rL^ válasza kexksz (#3345) üzenetére


k4rL^
senior tag

Szeptemberre mondták elvileg, de ahogy haladnak most is, nem fogják elkapkodni szerintem.

(#3347) MaxxDamage válasza ollie (#3328) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem tudom, hogy csináljátok... Mageval kezdtem 28'as csak igaz és nem sok (+) kártyám van, és amíg a 20/19 szintre nem értem el addig nem is volt különösen nehéz (Ranked lvl) arénát 1x toltam 3-at és 3 lose mageval... Fireball-om van csak Pyro-m / legendary / rare-m 1db se. :(
Gold-ból a deck / +kártya lapokra megyek, de eddig semmi extra nem esett... ja és megvan az a 20 mana-s kártya ami kb. semmire se jó. :D

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#3348) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Egyre jobban komázom a Walockot és a paklimat..most is 5ől 4et hoztam pedig volt ellenem Ragnaros meg Black Knight meg Molten Giant meg minden ami szem szájnak ingere :D

Egy kép az utolsó meccsről..
Neve: Játsz velem :D

A poén az hogy néhány körrel azelőtt azért játszottam ki LJ-t mert egymás alá volt csúszva két lap és addig addig szórakoztam vele míg véletlenül kijátszottam..de mint a mellékelt ábra mutatja nem volt olyan nagy tragédia :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3349) Konczi06 válasza Wolverine (#3323) üzenetére


Konczi06
tag

Volt, igen, át másoltam, ez megoldotta a probléma ezen részét, végig vitte a check-et, majd kérte, hogy küldjem el az adatokat a Battle.net-nek, ez megtörtént, majd kiválaszthattam a játékot. Megtettem, de ezek után semmi, csak a support, semmi Download vagy vmi. Én szúrtam el valamit vagy tényleg várnom kell arra, hogy kapjak egy béta kulcsot? :)))

PSN: Konczi06 "Does not kills me, makes me stronger"

(#3350) F-ECT$ válasza Sirandrish (#3348) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt az egymás alá csúszást meg lehet valahogy javítani? Szoktam rángatni a kártyákat, de nem mindig segít.

Szép állás, de azt vettem észre, hogy a casualban könnyebb ellenfelek jönnek, mint rankeden. Ez persze érthető bizonyos szempontból, mert nincs tétje a dolognak, de volt róla korábban szó, hogy casualban is a szintednek megfelelő ellenfelet próbál választani.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.